Μετάβαση σε περιεχόμενο

KALOS GUNAIKOLOGOS STHN A8HNA UPARXEI TELIKA??????


Recommended Posts

PSAXNW APEGNWSMENA GIA POLU KALO GUNAIKOLOGO STHN A8HNA POU NA ASXOLEITAI ME PROWRH EMMHNOPAUSH KAI NA EINAI PANW APO OLA AN8RWPOS!!!!

EXW PAEI SE ARKETOUS GIATROUS KAI APOTELESMA MHDEN! OLOI NA TA PAIRNOUN 8ELOUN KAI NA MHN KANOUN SWSTA TH DOULEIA TOUS! AN GNWRIZEI KAPOIA KOPELA PAROMOIA PERIPTWSH KAI NA EIXE APOTELESMATA AS MOU PEI!!

EXW AKOUSEI KALA LOGIA GIA TON PARASXO POU KANEI EKSWSWMATIKES..TI LETE???? H GNWMH SAS EINAI APARAITHTH KORITSAKIA MOU!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εlenako γεια σου!!

Όταν ακούω καλό γιατρό και πάνω απ' όλα άνθρωπο, ένας μου έρχεται στο μυαλό, ο κ. Χασιάκος!

Πραγματικά είναι ο καλύτερος γιατρός που έχω πάει στη ζωη μου! Βέβαια είναι τρελά πολυάσχολος, ξεχνάει να φάει, αν μπορείς να κάνεις υπομονή, να περιμένεις σε ετελείωτες ουρές στον συνηστώ ανεπιφύλακτα! Όσο για τον Παράσχο, δεν τον ξέρω προσωπικά, πολύ γνωστός γιατρός πάντως, θα σου πούνε τα κορίτσια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ο ΠΑΡΑΣΧΟΣ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟΣ.ΕΙΧΑ ΚΑΝΕΙ ΕΠΕΜΒΑΣΗ ΓΙΑ ΤΑ ΚΟΝΔΥΛΩΜΑΤΑ,ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΚΑΛΟΣ ΑΝΘΡΩΠΟΣ.ΑΠΛΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΔΙΚΗ ΜΟΥ ΤΣΕΠΗ ΗΤΑΝ ΠΟΝΑΚΡΙΒΩΣ.ΑΝ ΕΙΧΑ ΛΕΦΤΑ ΔΕΝ ΘΑ ΤΟΝ ΕΙΧΑ ΑΛΛΑΞΕΙ ΠΟΤΕ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελενακος μου ειναι σιγουρο οτι μπαινεις σε πρωορη εμηνοπαυση, γλυκεια μου εισαι πολυ μικρη για κατι τετοιο... Το εχεις διασταυρωσει?

Εγω τον Παρασχο τον γνωρισα ως εξωσωματικο και δεν μου εκανε καθολου καλη εντυπωση, ο γυναικολογος μου που με παρακολουθει απο παντα και δεν ασχολειται με εξωσωματικες λεγεται Μπουλινακης και ειναι φοβερος επιστημονας, απλα ειναι κι αυτος πολυασχολος και πρεπει να εχεις υπομονη, παντως θα βγαλεις ακρη. Αν θελεις σου στελνω τα στοιχεια του.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοπελα μου ελπιζω να βρεις απαντηση στο προβλημα σου τωρα οσοαφορα τον Παρασχο προσωπκη μου γνωμη μακρια κοβε λασπηαπλα μια τραπεζα ειναι και αυτος μην μπαινεις στο κικαιωνα επειδη ειναι επωνυμος , φιλη μου που εχουν καποιο προβλημα υπογονιμοτητας εφυγε απο το γυναικολο της εναν συνυκοιακο γιατρο πηγε στον Παρασχο επειδη ακουσε μεγαλα λογια και τελικα περα απο τα λεγφτα που ττους πηρε και την ασχημη συμπεριφρα του προωπικου που ειχε εκει τη γραμματεια τελικα ξαναγυρισε στο παλο της γυναικολογο .

Τωρα αν θελεις ανθρωπο επιστημονα ο οποιος δεν θα σου πει αυτα που θελεις να ακουσεις αλλα αυτα που ειναι η πραγματικοτητα οικονομικοτατος και πανω απο ολα ανθρωπος θα σου πω Πετρογιαννης Νικος το εχουμε αρκετες κοπελες στο mammyland αν θελεις πηροφοριες στιελε μου μυνημα να σου στειλω στοιχεια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Elenakos simfwnw me tin Bania se oti afora ton Parasxo apo ta legomena mias gnwstis mou pou pige kai efige trexontas... tora ean theleis mporeis na dokimaseis ton giatro mou..Xaris Leventis legetai me parakolouthei polla xronia kai pano apo ola einai anthropos opos les kai me poli plaka...kai katholou akribos!!!!!! ton exoun arketes kopeles sto mammyland tha sou ton anaferoun kai alles!!!

Ean theleis steile mou mnm na sou dwsw ta stoixeia tou!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Διαβάζοντας τις παρατηρήσεις σας ένοιωσα την ανάγκη να σας ενημερώσω για ένα άρθρο από την ηλεκτρονική έκδοση της εφημερίδας Ελευθεροτυπία! Ίσως να βοηθήσει να επιλέξετε εκεί στην Αθήνα έναν ομολογούμενος λαμπρό επιστήμονα … εμείς εδώ στον Βόλο ορκιζόμαστε στο όνομα του! Σαν πατέρα τον έχουμε…. Και η δική μας γνώμη στηρίζετε σε πολλά ζευγάρια της πόλης μας.

καρυοχαρτογράφηση και μοριακός καρυότυπος

Δύο νέες επαναστατικές διαγνωστικές μέθοδοι ταράζουν και πάλι τα νερά στο χώρο της γενετικής. http://http://www.enet.gr/?i=news.el.ygeia&id=173000

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Η δική μου εμπειρία μετά απο αλεπάλληλα ραντεβού με όλες τις φίρμες και δύο αποτυχημένες εξωσωματικές με έστειλε τελικά στον Αρκουλή Θεοδόση στην Μίτωση στον Πειραιά είναι εξαιρετικός άνθρωπος και πάνω απο όλα καλός επιστήμονας ότι σου πεί είναι μέσα. επίσης εξειδικέυεται και σε μεγάλες ηλικίες είδα αρκετές άνω των 40 έγκυες. εγώ τα κατάφερα μάζί του με την 1η φορά δεν χάνεις τίποτα να πάς μια επίσκεψη και εμένα με είχαν απογοητεύσει δεν μου έβρισκαν καν ωάρια αλλα εκανα με υπομονή και επιμονή του γιατρού τώρα έχω την κορούλα μου, σου εύχομαι απο την καρδιά μου να τα καταφέρεις κι εσύ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...