Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΚΑΜΙΑ ΑΠΟ ΝΑΟΥΣΑ Η ΒΕΡΟΙΑ?


Recommended Posts

ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ;ΟΝΤΩΣ ΧΑΘΗΚΑΜΕ.

ΠΩΣ ΠΕΡΝΑΤΕ ΕΣΕΙΣ ΚΑΙ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΣΑΣ;ERI ΠΩΣ ΤΑ ΠΑΣ;ΕΧΕΙ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΖΕΣΤΗ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΜΕΡΕΣ.ΗΡΘΕ Η ΠΑΡΕΑ ΠΟΥ ΠΕΡΙΜΕΝΕΣ;

ELENATSAK ΠΩΣ ΠΑΕΙ Ο ΚΟΥΚΛΟΣ ΣΟΥ;

ΕΜΕΝΑ ΚΟΙΜΑΤΑΙ.ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ ΚΟΙΜΗΘΗΚΕ ΜΟΝΟ ΜΙΑ ΩΡΑ (ευτυχώς δεν εκλαιγε,επαιζε το καλό μου)ΚΑΙ ΚΟΙΜΗΘΗΚΕ ΑΜΕΣΩΣ.ΘΕΛΕΙ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΝΑ ΤΟΝ ΠΙΑΝΕΙΣ ΓΙΑ ΝΑ ΠΕΡΠΑΤΑΕΙ ΚΑΙ ΜΑΣ ΕΧΕΙ ΦΥΓΕΙ Η ΜΕΣΗ ΑΠΟ ΤΟ ΣΚΙΨΙΜΟ ΕΝΩ ΑΥΤΟΣ DURACEL.

ΤΟ ΠΡΟΣΕΞΑΤΕ;ΜΟΝΟ ΕΜΕΙΣ ΕΙΜΑΣΤΕ ΣΤΑΣΙΜΕΣ.ΔΕΝ ΑΥΞΗΘΗΚΑΜΕ ΚΑΙ ΠΟΛΥ.ΑΛΗΘΕΙΑ

ioannazis ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ;

ΕΣΕΙΣ ΜΙΛΑΤΕ ΚΑΙ ΣΤΟ FACEBOOK;ΜΗ ΜΕ ΞΕΧΝΑΤΕ ΚΙ ΕΜΕΝΑ ΕΔΩ ΠΟΥ ΜΙΛΑΜΕ.ΚΑΛΑ;ΤΑ ΛΕΜΕ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 880
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ANGELSI ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ ΚΑΛΑ ΕΙΜΑΙ ΕΓΩ ΑΝ ΚΑΙ ΟΝΤΩΣ ΠΟΛΥ ΖΕΣΤΗ.ΕΥΤΥΧΩΣ ΠΗΓΑΙΝΩ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ ΓΙΑ ΜΠΑΝΑΚΙ.ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ ΕΡΧΕΤΑΙ Ο ΜΠΑΜΠΑΚΑΣ ΜΟΥ ΜΕ ΤΗΝ ΝΥΦΗ ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΗΝ ΑΝΗΨΙΑ ΜΟΥ.ΟΠΟΤΕ ΘΑ ΕΧΩ ΚΑΛΗ ΠΑΡΕΑ.ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΠΕΡΠΑΤΑΕΙ Ο ΜΙΚΡΟΣ ΣΟΥ Ε??ΑΧ ΤΙ ΩΡΑΙΑ ΤΟ ΧΡΥΣΟ ΜΟΥ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ANGELSI KAI ELENA ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΚΟΡΙΤΣΑΡΕΣ ΝΑ ΤΑ ΕΚΑΤΟΣΤΗΣΕΤΕ ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΠΑΝΤΑ ΓΕΡΕΣ ΚΑΙ ΧΑΡΟΥΜΕΝΕΣ ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΤΕ ΤΑ ΜΩΡΑ ΣΑΣ.ΜΟΝΟ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ ΝΑ ΣΥΜΒΑΙΝΟΥΝ ΣΤΗΝ ΖΩΗ ΣΑΣ!!!!!ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΠΟΛΛΑ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΛΥ ΕΡΙ!!!!! Κ ΕΣΥ ΟΤΙ ΕΠΙΘΥΜΕΙΣ Κ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΟΥ!!!

ΑΝΓΚΕΛΣΙ ΜΟΥ ΧΡΟΝΙΑ ΜΑΣ ΠΟΛΛΑ ΚΑΙ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΑ! ΝΑ ΜΑΣ ΧΑΙΡΟΝΤΑΙ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΥΧΕΣ.

ERI ΚΑΛΗ ΛΕΥΤΕΡΙΑ ΜΕ ΓΕΡΟ ΜΩΡΑΚΙ ΚΑΙ ΟΤΙ ΕΠΙΘΥΜΕΙΣ.

ELENATSAK ΝΑ ΤΑ ΕΚΑΤΟΣΤΗΣΕΙΣ,ΝΑ ΣΕ ΧΑΙΡΟΝΤΑΙ ΟΙ ΔΙΚΟΙ ΣΟΥ.ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΟΥ ΚΑΛΑ ΕΙΝΑΙ;

ΕΜΕΝΑ ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ ΑΝΕΒΑΣΕ ΠΥΡΕΤΟ 39,2.DEPON,ΔΡΟΣΕΡΟ ΜΠΑΝΑΚΙ ΚΙ ΕΠΕΣΕ ΑΛΛΑ ΤΩΡΑ ΠΑΛΙ ΑΝΕΒΑΣΕ.ΤΩΡΑ ΚΟΙΜΑΤΑΙ.ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΠΩΣ ΘΑ ΒΓΑΛΟΥΜΕ ΤΟ ΒΡΑΔΥ,ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΗΡΕΜΟΣ;ΚΑΙ ΕΙΧΑΜΕ ΚΑΙ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΣΤΗΝ ΠΑΙΔΙΑΤΡΟ ΣΗΜΕΡΑ ΟΠΟΤΕ ΤΟΝ ΕΙΔΕ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΦΛΕΜΑΤΑ Ή ΝΑ ΧΟΥΡΧΟΥΡΙΖΕΙ ΜΟΝΟ ΛΙΓΟ ΕΡΕΘΙΣΜΕΝΟ ΠΑΝΩ ΣΤΟ ΦΑΡΥΓΓΑ.ΜΑΣ ΕΙΠΕ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΚΑΙ ΕΞΕΤΑΣΗ ΟΥΡΩΝ.ΑΓΧΩΘΗΚΑ...

ΚΑΛΟ ΒΡΑΔΥ ΚΑΙ ΟΝΕΙΡΑ ΓΛΥΚΑ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια! τι κανετε; χαθηκαμε.εχει τοση ζέστη που δεν κάθεται καμμία στο σπίτι;

Εμείς τώρα είμαστε καλά,εδώ και μέρες δηλαδή.είχε ανεβάσει 38 εώς και 39,2 το καημένο.Βεβαια πεσμένο ήταν την πρώτη μέρα γιατί τις άλλες δύο παρόλο που είχε πυρετό είχε κέφια.Αντοχές κπου τις εχουν τα μωρά...

ERI πως τα πας;περιπου εναμισι με δύο μήνες μείνανε;τι λενε τα ρουχαλακια και το δωμάτιο του μωρού;

ELENATSAK τι κάνεις;Μπήκα πριν στα μωράκια Μαίου και διάβασα λίγο.καλά δεν παίζεσαι.Και μένα έρχονταν κάτι γειτόνισσες πρωί πρωί,εγώ ήμουν ανω κάτω.Τι να κάνω;το μωρό να ταίσω ή το σπίτι να συμμαζεύω;ή να τις κερνάω;ότανέίχα κόσμο έρχονταν η μαμά μου κ κρατούσε το μπέμπη κι εγώ κερνούσα.Τί τυρράνια !!!!!Κι όντως αυτές οι θειάτσες κοιτανε εξονυχιστικά τα πάντα.

Όσο για το δωμάτιο του μωρού,κι εγώ και τι δεν είχα εκεί μέσα...να φανταστείς ότι είχα στημένη μόνιμα τη σιδερώστρα και σιδέρωνα εκεί. ευτυχώς το συμμάζεψα και βόλεψα και τα πράγματα.Τι να κάνεις,δεν έχω και πολλά δωμάτια.δύο υπνοδωμάτια μόνο.Αλλά μια χαρά είναι!

Αύριο θα πάω Θεσ/νίκη.θα πάω και jumpo να δω τίποτα για τα γενέθλια του Νικόλα μου.Ξέρετε καπελάκια πιατάκια κλπ...

Αντε γράψτε τα νέα σας.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μόλις έστειλα PM δεν ξάρω άν το είδες(αν το καταλαβαίνεις αμέσως γιατί πρώτη φορά στέλνω)για να μιλήσουμε αλλά είσαι τσακάλι με πήρες γραμμη αμέσως.

στις 29 έχουμε γενέθλια και θα τα κάνω σπίτι.Θα κάνω μπουφέ και συνέχεια σκέφτομαι τι να κάνω.Όχι μονο από μεζέδες και ξερεις τέτοια παιδικά,φατσούλες ,σαντουιτσάκια κλπ αλλά και από διακόσμηση.Παράγγειλα τούρτα με το γουίνι.πεσ καμμιά ιδέα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΧ ΚΑΛΗ ΜΟΥ ΝΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ ΑΥΡΙΟ ΓΙΑΤΙ ΤΩΡΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟΝ ΤΑΙΣΩ Κ ΘΑ ΑΡΓΗΣΩ ΝΑ ΜΗΝ ΜΕ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙΣ ΤΟΣΟ!!!!!!

ΜΠΕΣ ΣΕ ΚΑΜΙΑ ΣΕΛΙΔΑ ΓΙΑ ΠΑΙΔΙΚΑ ΠΑΡΤΥ ΣΤΟ ΓΟΟΓΛΕ ΟΛΟ Κ ΚΑΤΙ ΘΑ ΒΡΕΙΣ! ΤΑ ΛΕΜΕ ΜΕΤΤΑ ΑΝ ΕΙΣΑΙ ΑΚΟΜΑ ΜΕΣΑ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

angelsi έγραψε:

Μόλις έστειλα PM δεν ξάρω άν το είδες(αν το καταλαβαίνεις αμέσως γιατί πρώτη φορά στέλνω)για να μιλήσουμε αλλά είσαι τσακάλι με πήρες γραμμη αμέσως.

στις 29 έχουμε γενέθλια και θα τα κάνω σπίτι.Θα κάνω μπουφέ και συνέχεια σκέφτομαι τι να κάνω.Όχι μονο από μεζέδες και ξερεις τέτοια παιδικά,φατσούλες ,σαντουιτσάκια κλπ αλλά και από διακόσμηση.Παράγγειλα τούρτα με το γουίνι.πεσ καμμιά ιδέα

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΡΙΞΕ ΜΙΑ ΜΑΤΙΑ ΕΔΩ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΒΡΕΙΣ ΙΔΕΕΣ ΓΙΑ ΤΟ ΠΑΡΤΥ ΤΟΥ ΠΡΙΓΚΙΠΑ http://www.sintagespareas.gr/forum/11-o ... diko-party

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

elenatsak έγραψε:

POY EISAI BRE ERI?????????? KALHMERA ETOIMA TA PRAGMATAKIA GIA TO MEEYTHRIO??

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΕΤΟΙΜΑ.ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΜΟΥ ΛΕΝΕ ΚΑΙ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΕΧΩ ΦΡΙΚΑΡΕΙ.ΤΑΞΙΔΙ ΘΑ ΠΑΩ???ΣΤΗΝ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟΤΗΤΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΘΑ ΧΡΕΙΑΣΤΩ ΕΚΕΙ.ΑΛΛΟΙ ΜΟΥ ΛΕΝΕ ΟΤΙ ΤΑ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΜΟΥ ΤΑ ΔΙΝΟΥΝ ΣΤΟ ΜΑΙΕΥΤΗΡΙΟ ΚΑΙ ΑΛΛΕΣ ΜΟΥ ΛΕΝΕ ΝΑ ΤΑ ΠΑΡΩ ΟΛΑ ΑΠΟ ΤΟ ΣΠΙΤΙ.ΑΣΕ ΑΣΕ ΕΛΕΝΑ.ΕΣΥ ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΕΙΜΑΣΤΕ!

ΚΑΛΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΑΝ ΠΑΣ ΓΙΑ ΕΞΕΤΑΣΗ ΝΑ ΤΟΥΣ ΡΩΤΗΣΕΙΣ ΣΤΟ ΜΕΕΥΤΗΡΙΟ ΑΥΤΟΙ ΘΑ ΣΟΥ ΠΟΥΝ!!!ΕΜΕΙΣ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΤΙ ΜΑΣ ΕΙΠΑΝ, 4 ΠΥΤΖΑΜΕΣ ΓΙΑ ΣΕΝΑ. ΕΣΩΡΟΥΧΑ ΜΕΓΑΛΑ, ΣΕΡΒΙΕΤΕΣ ΛΟΧΕΙΑΣ Κ ΕΠΙΘΕΜΑΤΑ ΣΤΗΘΟΥΣ! ΓΙΑ ΤΟ ΜΩΡΟ ΠΑΜΠΕΡΣ , ΠΑΝΕΣ ΛΕΠΤΕΣ, ΦΑΝΕΛΑΚΙΑ ΦΟΡΜΑΚΙΑ. ΕΓΩ ΒΕΒΕΑ ΠΗΡΑ Κ ΣΑΛΙΑΡΕΣ Κ ΚΟΥΒΕΡΤΟΥΛΑ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΦΟΡΑΕΙ ΤΟΥ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟΥ! ΑΥΤΑΑΑΑΑ ΔΕΝ ΠΙΣΤΕΥΩ ΝΑ ΞΕΧΑΣΑ ΤΙΠΟΤΑ! ΜΑΣ ΕΙΧΑΝ ΔΩΣΕΙ ΤΥΠΟΜΕΝΗ ΛΙΣΤΑ ΓΙΑ ΤΑ ΠΡΑΜΑΤΑ Κ ΕΜΕΝΑ ΜΟΥ ΦΑΝΗΚΑΝ ΠΟΛΛΥ ΛΙΓΑ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας, πως τα πάτε;

Ερισε νοσοκομείο ή σε κλινικη θα γεννήσεις.Στο νοσοκομείο παίρνεις ότι είπε και η Ελενα αλλά στην κλινική το μωρό το φοράνε δική τους φορμούλα και μόνο τη μέρα που θα το πάρεις το πρωί θα πας τα δικά σου φορμάκια.Τουλάχιστον έτσι ξέρω για το γενεσις αλλά φανταζομαι θα ισχύει το ίδιο και στις αλλες.

Α εγω στο νοσοκομείο είχα και ένα θερμό για το νερό για τσαγάκι.

θα το κοιτάξω τώρα για το chat.Πως είναι το μικρό σου;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια τι κάνετε;

Χαθήκαμε για τα καλά.

Elenatsak τι κάνει ο μπεμπάκος σου;

Eri79 είσαι καλά;ένας μήνας έμεινε περίπου;

Τελειώνει (για να μην πω τελείωσε) και το καλοκαίρι.Άντε τώρα να μαζευτούμε απο τις βόλτες.

καλό βράδυ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ANGELSI ΣΥΓΝΩΜΗ ΠΟΥ ΔΕΝ ΑΠΑΝΤΗΣΑ ΤΟΣΕΣ ΜΕΡΕΣ ΕΙΧΑ ΚΑΤΙ ΘΕΜΑΤΑ ΚΑΙ ΠΟΛΛΑ ΝΕΥΡΑ.ΣΗΜΕΡΑ ΕΙΜΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ.ΜΙΑ ΧΑΡΑ Η ΜΙΚΡΗ ΜΕ ΚΛΟΤΣΑΕΙ ΚΑΝΕΙ ΤΟΥΜΠΕΣ ΚΑΙ ΕΧΩ ΧΑΖΕΥΩ!!!ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΙ Ο ΚΑΙΡΟΣ ΝΑ ΤΗΝ ΠΑΡΩ ΑΓΚΑΛΙΑ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ!!ΕΣΥ ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ?Ο ΜΙΚΡΟΣ?ΕΤΟΙΜΑ ΟΛΑ ΓΙΑ ΤΟ ΠΑΡΤΥ?ΤΙ ΘΑ ΕΤΟΙΜΑΣΕΙΣ ΤΕΛΙΚΑ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΒΡΕ ΓΙΑ ΣΑΣ Κ ΑΠΟ ΜΕΝΑ!!!! ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΡΕΧΩ ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΓΙΑ ΨΩΝΙΑ Κ ΓΙΑ ΧΑΡΤΙΑ Κ ΕΧΟ ΤΡΕΛΑΘΕΙ!!!, Ο ΜΙΚΡΟΣ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΔΕΝ ΞΕΚΟΛΑΕΙ ΑΠΟ ΠΑΝΩ ΜΟΥ Ο ΜΑΜΑΚΙΑΣ!! ΤΟ ΠΑΡΤΥ ΕΤΟΙΜΟ?>?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι κάνετε;τι καλά που είχα νέα σας.

Γιατί βρε eri μου τώρα που κοντεύεις να αναστατώνεσαι;ελπίζω να μην ήταν κάτι σοβαρο ή θεμα υγείας.τα πραγματάκια του μωρού έτοιμα;δεν είναι τέλεια τώρα που κλωτσάει έντονα;εγώ όταν ξαπλωνα έβαζα το κομπιουτερ της ΤV στην κοιλιά μου και κουνιόταν.Είχε πλάκα.

Elena τι χαρτιά κάνεις;και τρεξίματα;ετοιμάζεις βάπτιση;

Σ΄ αρέσει που δεν ξακολλάει ο μικρός από πάνω σου;Κάτσε να μεγαλώσει κι αλλο...κι ο δικός μου έτσι είναι και δεν σου κρύβω πως κάποιες στιγμές είναι λίγο κουραστικό.Ειδικά τώρα που θέλει συνέχεια να περπατάει (εννοείτε ότι τον κρατάω ακόμα),ή θέλει να στέκεται όρθιος και να πατάει τα παιχνίδια του,κι αν δεν θέλει να καθήσει...δε λυγίζει με τίποτα τη μέση του,γέφυρα κάνει.Πονάει η μέση και η πλάτη μου για να τον περπατάω συνέχεια

Εμείς με το πάρτυ μας σχεδόν ετοιμοι.Αύριο θα κάνω ένα γλυκό και το σάββατο θα κάνω διάφορα μεζεδάκια που μπορούν να γίνουν απο την προηγούμενη και την κυριακή τα υπόλοιπα.Έχει δουλίτσα αλλά μ΄ αρέσει.

Τούρτα παρήγγειλα με το γουίνι άρα και πιατάκια,ποτηράκια,κλπ είναι γουίνι.Πολύ αρκούδι έπεσε αλλά τα υπόλοιπα ήταν για λίγο πιο μεγάλα (μπάτμαν και κάτι τέτοια).

Ουφ! έγραψα αρκετα.περιμένω τα δικά σας.

Τελικά οι τρεις μας μείναμε;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σασ Κ ΑΠΟ ΜΑΣ!!!ΝΑΙ ΑΝΓΚΕΛΣΙ ΤΩΡΑ ΤΟ ΒΡΙΣΚΩ ΧΑΡΙΤΟΜΕΝΟ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΜΑΜΑΚΙΑΣ Κ ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΘΑ ΤΟ ΜΕΤΑΝΙΩΣΩ ΑΡΓΟΤΕΡΑ!!! :blink::blink:

ΕΤΟΙΜΑΖΑ ΤΑ ΧΑΡΤΙΑ ΓΙΑ ΤΟ 6 ΜΗΝΟ Κ ΤΟ ΕΠΙΔΟΜΑ ΟΑΕΔ Κ ΕΠΙΔΟΜΑ ΠΑΙΔΙΟΥ!

ΨΩΝΙΖΑ ΓΙΑΤΘ ΞΕΚΙΝΑΩ ΤΟ ΔΩΜΑΤΕΙΟ ΤΟΥ :lol::lol: Κ ΤΩΡΑ ΘΑ ΑΡΧΙΣΩ ΝΑ ΤΡΕΧΩ ΓΙΑ ΤΗΝ ΒΑΦΤΙΣΗ! :ohmy: ΜΟΥ ΠΕΣΑΝ ΠΟΛΛΑ ΜΑΖΙ :S:S

ΝΑ ΜΑΣ ΣΤΕΙΛΕΙΣ ΦΩΤΟ ΑΠΟ ΤΟ ΠΑΡΤΥ!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

angelsi ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΑΙ ΤΟΝ ΓΙΟ ΣΟΥ ΝΑ ΤΑ ΕΚΑΤΟΣΤΗΣΕΙ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ!!!ΝΑ ΖΗΣΕΙΣ ΜΙΚΡΟΥΛΗ ΚΑΙ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ...

http://www.youtube.com/watch?v=QMf04ubv ... re=related

ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΤΕ ΤΕΛΕΙΑ ΣΤΟ ΠΑΡΤΥ ΣΗΜΕΡΑ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...