Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΚΑΜΙΑ ΑΠΟ ΝΑΟΥΣΑ Η ΒΕΡΟΙΑ?


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 880
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

elenatsak ΕΓΩ ΠΡΟΣ ΤΟ ΠΑΡΟΝ ΣΠΙΤΙ.ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΠΑΜΕ ΠΟΡΟ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΞΕΡΟΥΜΕ ΑΚΟΜΑ.ΒΑΣΙΚΑ ΕΧΩ ΘΑΛΑΣΣΑ ΚΑΤΩ ΑΠΟ ΤΟ ΣΠΙΤΙ.ΑΝ ΠΑΩ ΚΑΠΟΥ ΠΡΟΤΙΜΩ ΝΑ ΕΡΘΩ ΝΑΟΥΣΑ ΑΛΛΑ ΧΛΩΜΟ ΤΟ ΒΛΕΠΩ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 2 weeks later...

ΓΕΙΑΑΑΑΑ!!!ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ;

ΝΑ΄ΜΑΙ ΠΑΛΙ.ΞΑΝΑ ΣΤΑ ΙΔΙΑ.ΞΕΚΟΥΡΑΣΤΗΚΑ ΚΑΙ ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΜΟΥ ΕΛΕΙΨΕ ΗΤΑΝ ΤΟ ΜΩΡΟ ΜΟΥ.ΟΛΑ ΤΑ ΑΛΛΑ.....

ΕΣΕΙΣ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ;ΤΙ ΝΕΑ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΒΡΕ ΚΑΛΩΣ ΤΗΝ... ΤΗΝ ΜΑΥΡΙΣΜΕΝΗ Κ ΞΕΚΟΥΡΑΣΤΗ ΜΑΝΟΥΛΑ!!! ΠΩΣ ΣΟΥ ΦΑΝΗΚΕ Η ΣΚΟΠΕΛΟΣ??ΤΟ ΝΙΝΙ ΦΑΝΤΑΖΟΜΑΙ ΧΑΡΑ ΜΟΛΙΣ ΣΕ ΕΙΔΕ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΤΟΣΕΣ ΜΕΡΕΣ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

angelsi έγραψε:

ΓΕΙΑΑΑΑΑ!!!ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ;

ΝΑ΄ΜΑΙ ΠΑΛΙ.ΞΑΝΑ ΣΤΑ ΙΔΙΑ.ΞΕΚΟΥΡΑΣΤΗΚΑ ΚΑΙ ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΜΟΥ ΕΛΕΙΨΕ ΗΤΑΝ ΤΟ ΜΩΡΟ ΜΟΥ.ΟΛΑ ΤΑ ΑΛΛΑ.....

ΕΣΕΙΣ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ;ΤΙ ΝΕΑ;

ΚΑΛΩΣΗΡΘΕΣ!!!!ΠΩΣ ΤΑ ΠΕΡΑΣΕΣ ΚΟΠΕΛΙΤΣΑ?ΦΑΝΤΑΖΟΜΑΙ ΤΕΛΕΙΑ Ε??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

elenatsak έγραψε:

ΒΡΕ ΚΑΛΩΣ ΤΗΝ... ΤΗΝ ΜΑΥΡΙΣΜΕΝΗ Κ ΞΕΚΟΥΡΑΣΤΗ ΜΑΝΟΥΛΑ!!! ΠΩΣ ΣΟΥ ΦΑΝΗΚΕ Η ΣΚΟΠΕΛΟΣ??ΤΟ ΝΙΝΙ ΦΑΝΤΑΖΟΜΑΙ ΧΑΡΑ ΜΟΛΙΣ ΣΕ ΕΙΔΕ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΤΟΣΕΣ ΜΕΡΕΣ!!!

ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ ΕΙΣΑΙ ΚΑΛΑ?ΕΓΩ ΑΥΡΙΟ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΤΟ ΚΑΡΟΤΣΑΚΙ.ΕΔΩ ΣΕ ΛΙΓΟ ΘΑ ΒΡΕΞΕΙ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΥΠΕΡΟΧΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΡΙ ΕΔΩ ΒΡΕΧΕΙ ΑΠΟ ΧΤΕΣ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ. Α ΤΕΛΙΚΑ ΤΟ ΠΑΡΕΙΓΚΕΙΛΕΣ ΤΟ ΚΑΡΟΤΣΑΚΙ Ε? ΣΕ ΤΙ ΧΡΩΜΑ? ΤΙ ΛΕΕΙ Η ΕΓΚΥΜΟΣΙΝΗ? ΚΟΝΤΕΥΟΥΜΕ ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!

ΕΒΑΛΑ ΤΟ ΜΩΡΟ ΓΙΑ ΥΠΝΟ, ΣΥΜΜΑΖΕΨΑ(ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΠΟΥ ΔΕΝ ΜΟΥ ΕΛΕΙΨΕ ΚΑΘΟΛΟΥ)ΚΑΙ ΛΕΩ ΑΣ ΜΠΩ ΝΑ ΔΩ ΤΙ ΚΑΝΟΥΝ.

ERI ΚΑΛΟΡΙΖΙΚΟ ΤΟ ΚΑΡΟΤΣΑΚΙ,ΝΑ ΧΟΡΤΑΣΕΤΕ ΒΟΛΤΕΣ!ΠΩΣ ΤΑ ΠΑΣ;ΤΩΡΑ ΠΟΥΒΡΕΧΕΙ ΔΡΟΣΙΣΕ ΛΙΓΑΚΙ ΚΑΙ ΔΕΝ ΘΑ ΖΟΡΙΣΤΕΙΣ ΠΟΛΥ ΑΠΟ ΤΟΝ ΚΑΥΣΩΝΑ.ELENATSAK TI KANEΣ;ΕΦΥΓΕΣ ΚΑΜΜΙΑ ΜΕΡΑ;Ο ΜΠΕΜΠΑΚΟΣ ΣΟΥ ΜΕΓΑΛΩΝΕΙ;ΑΛΗΘΕΙΑ ΠΩΣ ΘΑ ΤΟ ΠΕΙΤΕ;ΤΟ ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΝΙΚΟ ΚΑΙ ΤΟΝ ΦΩΝΑΖΩ ΚΑΙ ΝΙΚΟΛΑ(ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΤΟ ΕΧΩ ΠΕΙ).

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΑ Η ΣΚΟΠΕΛΟΣ ΚΑΙ ΝΑΙ ΟΝΤΩΣ ΞΕΚΟΥΡΑΣΤΗΚΑ.ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΦΕΥΓΕΙΣ ΑΠΟ ΤΟ ΣΠΙΤΙ...Α!!!ΤΟ ΜΩΡΟ ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΕΚΛΑΙΓΕ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΣΑΜΕ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΟΥΜΕ ΓΙΑΤΙ.ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΛΙΓΑ ΛΕΠΤΑ ΧΑΡΟΥΛΕΣ ΚΑΙ ΑΓΚΑΛΙΤΣΕΣ.ΧΘΕΣ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΕΠΕΙΔΗ ΕΒΡΕΧΕ ΔΕ ΒΓΗΚΑΜΕ ΚΑΙ ΤΗ ΒΓΑΛΑΜΕ ΣΤΟ ΠΑΤΩΜΑ ΝΑ ΠΑΙΖΟΥΜΕ,ΛΙΓΟ ΠΕΡΠΑΤΗΜΑ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ-ΕΝΝΟΕΙΤΕ ΟΤΙ ΤΟΝ ΚΡΑΤΑΩ- ΠΕΡΑΣΕ Η ΩΡΑ.ΣΗΜΕΡΑ ΠΑΛΙ ΤΑ ΙΔΙΑ ΠΡΟΒΛΕΠΩ ΓΙΑΤΙ ΗΔΗ ΕΧΕΙ ΑΡΧΙΣΕΙ ΚΑΙ ΒΡΕΧΕΙ.ΚΙ ΑΥΤΟΣ ΘΕΛΕΙ ΕΞΩ,ΤΟΥ ΑΡΕΣΕΙ(ΣΕ ΠΟΙΟ ΜΩΡΟ ΔΕΝ ΑΡΕΣΕΙ!!!).

ΚΑΙ ΜΕ ΤΗ ΓΙΑΓΙΑ ΤΟΥ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΚΑΘΗΣΕ.ΕΡΧΟΝΤΑΝ ΚΑΙ ΤΑ ΞΑΔΕΡΦΑΚΙΑ ΤΟΥ ΚΑΙ ΤΟΥ ΑΡΕΣΟΥΝ ΤΑ ΜΙΚΡΑ,ΧΑΙΡΕΤΕ.

ΚΑΛΑ Ε!!!ΠΗΓΑ ΝΑ ΤΟΝ ΔΩ ΚΑΙ ΚΟΙΜΑΤΑΙ ΣΤΑΥΡΟΠΟΔΙ...

ΣΑΣ ΚΟΥΡΑΣΑ;ΣΥΓΝΩΜΗ.ΓΡΑΨΤΕ ΤΑ ΝΕΑ ΣΑΣ.ΦΙΛΑΚΙΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΜΕΙΣ ΘΑ ΤΟΝ ΠΟΥΜΕ ΧΡΗΣΤΟ ΑΛΛΑ ΠΡΟΣ ΤΟ ΠΑΡΟΝ ΜΠΕΜΠΗΣ. ΕΜΕΙΣ ΔΕΝ ΠΗΓΑΜΕ ΠΟΥΘΕΝΑ ΑΝ Κ ΤΟ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΘΑ ΔΟΥΜΕ ΟΤΑΝ ΜΑΣ ΞΑΝΑ ΠΑΙΣΟΥΝ ΟΙ ΖΕΣΤΕΣ! ΘΕΛΩ Κ ΕΓΩ ΣΚΟΠΕΛΟΟΟΟΟΟΟ ΕΙΝΑΟΙ ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΑΑΑΑ!!!! ΑΧ ΕΠΙΝΑ ΤΑ ΤΣΙΠΟΥΡΑΚΙΑ ΜΟΥ ΕΚΕΙ ΣΤΟΝ ΣΤΑΦΥΛΟ ΜΕ ΘΕΑ ΤΗΝ ΘΑΛΑΣΣΑ ΑΠΟ ΨΗΛΑ!!! ΠΗΓΕΣ ΚΑΤΑ ΚΕΙ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

elenatsak ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ;ΠΟΛΥ ΤΑΛΕΝΤΟ.ΜΟΛΙΣ ΔΙΑΒΑΣΑ ΤΟ ΠΟΙΗΜΑΤΑΚΙ - ΤΡΑΓΟΥΔΑΚΙ ΣΟΥ.ΚΙ ΕΜΑΣ ΜΑΣ ΑΡΕΣΕΙ ΠΟΛΥ Ο GUMMY BEAR.ΕΝΤΩΜΕΤΑΞΥ ΕΓΩ ΕΙΔΑ ΤΟ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟ ΚΑΙ ΣΕ ΨΗΦΙΣΑ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΕΧΩ ΔΙΑΒΑΣΕΙ ΤΙ ΕΓΡΑΨΕΣ,ΤΩΡΑ ΤΟ ΕΨΑΞΑ ΚΑΙ ΤΟ ΒΡΗΚΑ.ΜΠΡΑΒΟ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΚΑΛΑ!!!!!ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΠΩΣ ΚΑΙ ΠΩΣ ΝΑ ΠΕΡΑΣΟΥΝ ΟΙ ΜΕΡΕΣ ΝΑ ΕΡΘΕΙ Η ΝΥΦΗ ΜΟΥ ΜΕ ΤΗΝ ΑΝΗΨΙΑ ΜΟΥ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝΕ ΤΑ ΜΠΑΝΑΚΙΑ ΤΟΥΣ!!!ΑΠΟ ΠΟΤΕ ΝΑ ΑΡΧΙΣΩ ΝΑ ΠΛΕΝΩ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑΚΙΑ ΤΗΣ ΜΙΚΡΗΣ?ΒΑΣΙΚΑ ΗΤΑΝ ΝΑ ΓΕΝΝΗΣΩ 21-10 ΑΛΛΑ ΘΑ ΓΕΝΝΗΣΩ ΜΕΧΡΙ ΤΕΛΗ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ.ΤΙ ΛΕΤΕ?ΒΑΣΙΚΑ ΕΓΩ ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΑ ΚΑΝΩ ΑΠΟ ΤΩΡΑ ΑΛΛΑ ΝΟΜΙΖΩ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΝΩΡΙΣ Ε?ΦΙΛΑΚΙΑ ΚΟΡΙΤΣΑΡΕΣ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

elenatsak έγραψε:

εδω ΕΙΜΑΣΤΕ!!!!!! ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΑ ΚΑΛΑ ΣΟΥ ΛΟΓΙΑ Κ ΓΙΑ ΤΗΝ ΨΗΦΟ!!! ΧΑΧΑ ΜΕ ΕΜΠΝΕΕΙ Ο ΜΙΚΡΟΥΛΗΣ!!!!

ΕΛΕΝΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΣΕ ΨΗΦΙΣΑ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ!!!ΚΑΛΑ ΤΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΣΟΥ ΕΙΝΑΙ ΟΝΕΙΡΟ!!!ΝΑ ΤΟ ΧΑΙΡΕΣΑΙ!!!ΒΑΣΙΚΑ ΟΣΟ ΑΦΟΡΑ ΤΙΣ ΨΗΦΟΥΣ ΜΟΥ ΕΣΤΕΙΛΕ ΜΙΑ ΚΟΠΕΛΑ ΠΜ ΝΑ ΤΗΝ ΨΗΦΙΣΩ ΣΤΟ ΑΣΧΕΤΟ!!!ΗΤΑΝ ΚΟΥΦΟ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΡΙ ΜΟΥ ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΓΕΝΝΗΣΕΙΣ ΠΟΙΟ ΜΠΡΟΣΤΑ? ΔΕΝ ΠΙΣΤΕΥΩ ΝΑ ΕΓΙΝΕ ΤΤΙΠΟΤΑ ΣΤΡΑΒΟ! ΠΕΣ ΟΥ ΝΑ ΜΗΝ ΑΝΥΣΗΧΩ!!!!

ΕΓΩ ΤΑ ΡΟΥΧΑ Κ ΤΗΝ ΒΑΛΙΤΣΑ ΤΑ ΕΤΟΙΜΑΣΑ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΤΟΥ 7 ΜΗΝΑ!!! ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΘΕΜΑ ΟΤΙ ΔΕ ΚΡΑΤΙΟΜΟΥΝ ΑΠΛΑ ΑΠΟ ΤΟΤΕ Κ ΜΕΤΑ ΠΡΕΠΕΙ ΠΑΝΤΑ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΣΕ ΕΤΟΙΜΟΤΗΤΑ! ΑΡΓΟΤΕΡΑ ΤΑ ΞΑΝΑ ΕΒΓΑΛΑ ΤΑ ΦΡΕΣΚΑΡΙΣΑ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΤΑ ΙΔΙΑ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΕΡΘΕΙ Η ΜΕΓΑΛΗ ΣΤΙΓΜΗ!

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ Κ ΕΣΕΝΑ ΕΡΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΨΗΦΟ ΑΛΛΑ ΑΠΟ ΟΤΙ ΒΛΕΠΩ ΤΟ ΧΑΣΑΜΕ! ΔΕΝ

ΠΕΙΡΑΖΕΙ! :(

ΕΙΝΑΙ ΕΙΝΑΙ ΓΛΥΚΑΣ ΤΟ ΚΟΥΚΛΙ ΜΟΥ....ΑΝΥΠΟΜΟΝΟΥΜΕ ΝΑ ΔΟΥΜΕ Κ ΤΟΝ ΔΙΚΟ ΣΟΥ ΚΟΥΚΛΟ!! ΑΓΟΡΙ ΕΙΠΑΜΕ ΕΤΣΙ?

ΔΕΝ ΜΑΣ ΕΙΠΕΣ ΓΙΑ ΤΟ ΚΑΡΦΟΤΣΙ ΤΟ ΠΗΡΕΣ ΟΛΑ ΕΝΤΑΞΕΙ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΛΕΝΑ ΘΑ ΓΕΝΝΗΣΩ ΝΩΡΙΤΕΡΑ ΛΟΓΩ ΚΟΝΔΥΛΩΜΑΤΩΝ ΕΧΟΥΝ ΥΠΟΤΡΟΠΙΑΣΕΙ ΠΟΛΥ ΚΑΙ ΒΙΑΖΟΜΑΣΤΕ ΓΙΑ ΝΑ ΜΠΩ ΧΕΙΡΟΥΡΓΙΟ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΓΕΝΝΑ.ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΕΡΑΣΟΥΝ 4 ΜΗΝΕΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΓΕΝΝΑ ΑΛΛΑ ΕΠΕΙΔΗ ΕΙΜΑΙ ΣΕ ΚΡΙΣΙΜΟ ΣΗΜΕΙΟ ΘΑ ΤΟ ΚΑΝΟΥΜΕ 2 ΜΗΝΕΣ ΜΕΤΑ ΟΠΟΤΕ ΜΟΛΙΣ ΜΠΩ ΣΤΟΝ ΜΗΝΑ ΜΟΥ ΘΑ ΓΕΝΝΗΣΩ ΓΙΑ ΝΑ ΓΛΥΤΩΣΟΥΜΕ ΧΡΟΝΟ ΓΙΑ ΜΕΝΑ.ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΠΕΡΙΜΕΝΩ.ΤΟ ΚΑΡΟΤΣΙ ΕΙΝΑΙ ΣΤΟΝ ΔΡΟΜΟ ΛΟΓΩ ΑΠΕΡΓΙΑΣ.ΑΝ ΛΗΞΕΙ ΘΑ ΦΤΑΣΕΙ ΑΝ ΟΧΙ ΘΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΚΑΙ ΑΛΛΟ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΓΛΥΚΙΑ ΜΟΥ ΟΣΟ ΝΩΡΙΤΕΡΑ ΤΟΣΟ ΚΑΛΥΤΕΡΑ!!!!!! ΑΧ ΩΡΑΙΑ ΓΙΑΤΙ ΜΟΝΟ ΑΓΟΡΙΑ ΒΛΕΠΩ ΤΕΛΕΥΤΕΑ! ΑΝΤΕ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΤΟΝ ΚΟΡΙΤΣΑΡΟ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ.ΠΩΣ ΕΙΣΤΕ;ΜΗΠΩΣ ΕΤΟΙΜΑΖΕΣΤΕ ΓΙΑ ΑΠΟΓΕΥΜΑΤΙΝΗ ΒΟΛΤΙΤΣΑ;

ERI ΜΟΥ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΓΕΝΝΗΣΕΙΣ.ΚΙ ΟΛΑ ΝΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ!!!!!ΒΛΕΠΩ ΕΙΣΑΙ ΜΕΣα ΣΤΟ SITE.

ΑΦΟΥ ΘΑ ΓΕΝΝΗΣΕΙΣ ΣΕ ΔΥΟ ΜΗΝΕΣ ΜΕΣ ΤΟΝ ΑΥΓΟΥΣΤΟ ΠΛΕΝΕ ΤΑ ΡΟΥΧΑΛΑΚΙΑ ΣΑΣ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

angelsi έγραψε:

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ.ΠΩΣ ΕΙΣΤΕ;ΜΗΠΩΣ ΕΤΟΙΜΑΖΕΣΤΕ ΓΙΑ ΑΠΟΓΕΥΜΑΤΙΝΗ ΒΟΛΤΙΤΣΑ;

ERI ΜΟΥ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΓΕΝΝΗΣΕΙΣ.ΚΙ ΟΛΑ ΝΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ!!!!!ΒΛΕΠΩ ΕΙΣΑΙ ΜΕΣα ΣΤΟ SITE.

ΑΦΟΥ ΘΑ ΓΕΝΝΗΣΕΙΣ ΣΕ ΔΥΟ ΜΗΝΕΣ ΜΕΣ ΤΟΝ ΑΥΓΟΥΣΤΟ ΠΛΕΝΕ ΤΑ ΡΟΥΧΑΛΑΚΙΑ ΣΑΣ.

ΑΥΤΟ ΛΕΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΜΕΤΑ ΤΟ 15ΑΥΓΟΥΣΤΟ ΝΑ ΑΡΧΙΣΩ ΝΑ ΤΑ ΠΛΕΝΩ.ΕΣΥ ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ?ΕΓΩ ΣΗΜΕΡΑ ΕΙΜΑΙ ΣΠΙΤΙ ΜΙΑΣ ΚΑΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΒΑΡΔΙΑ.ΟΠΟΤΕ ΛΙΓΟ ΝΕΤ ΛΙΓΟ ΤΗΛΕΩΡΑΣΗ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΝΑΝΙ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ.

ΕΙΜΑΙ ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ΣΤΗΝ ΠΑΡΕΑ.ΕΓΩ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΑΠΟ ΝΑΟΥΣΑ 'Η ΒΕΡΟΙΑ ΑΛΛΑ ΕΙΜΑΙ ΑΠΟ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ.ΠΕΙΡΑΖΕΙ?ΚΟΝΤΑ ΕΙΝΑΙ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KAΛΩΣ ΗΡΘΕΣ ioannazis.ΕΝΝΟΕΙΤΕ ΟΤΙ ΕΙΣΑΙ ΤΗΣ ΠΑΡΕΑΣ.ΚΑΙ Η ELENATSAK EINAI AΠΟ ΤΗΝ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ.ΘΑ ΔΕΙΣ ΜΕ ΤΟΝ ΚΑΙΡΟ ΘΑ ΓΝΩΡΙΣΤΟΥΜΕ ΟΛΕΣ ΚΑΛΥΤΕΡΑ.

ERI ΕΓΩ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΣΤΟ FACEBOOK.ΠΑΝΤΩΣ ΑΝ ΕΡΘΕΙΣ ΠΟΤΕ ΝΑΟΥΣΑ ΚΑΙ ΘΕΛΕΙΣ ΦΥΣΙΚΑ ΝΑ ΒΡΕΘΟΥΜΕ,ΘΑ ΣΟΥ ΔΩΣΩ E-MAIL ΓΙΑ ΝΑ ΑΛΛΑΞΟΥΜΕ ΤΗΛ.(ΝΑ ΜΗ ΤΑ ΓΡΑΨΟΥΜΕ ΕΔΩ)ΚΑΙ ΕΝΝΟΕΙΤΕ ΟΤΙ ΑΥΤΟ ΙΣΧΥΕΙ ΓΙΑ ΟΛΕΣ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΟΙΑ ΕΙΣΑΙ ΕΣΥ ΚΑΛΕ ????ΣΥΓΧΩΡΙΑΝΗ ΑΠΟ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ!!! ΕΡΙ ΕΓΩ ΕΧΩ ΓΡΑΨΕ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΣΟΥ ΝΑ ΣΕ ΒΡΩ ΓΙΑΤΙ ΜΕ ΤΟ ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΟΝΟΜΑ ΕΧΕΙ ΚΑΜΙΑ 50ΑΡΙΑ. ΓΡΑΨΤΟ ΣΕ ΡΜ. ΑΝΓΕΛΣΙ ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ ΑΝΤΕ ΑΝΟΙΞΕ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟ ΣΤΟ FACE!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΕ ΚΟΥΚΛΕΣ ΠΟΥ ΧΑΘΗΚΑΤΕ! ΕΡΙ ΚΟΥΚΛΑ ΕΙΣΑΙ ΦΑΝΤΑΖΟΜΑΙ ΑΝ ΣΟΥ ΜΟΙΑΣΕΙ Κ Η ΜΠΕΜΠΑ ΘΑ ΒΓΕΙ ΘΕΑ!!! ΜΗΠΩΣ ΝΑ ΣΥΜΠΕΘΕΡΙΑΖΑΜΕ????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Καλημέραααα, με το καλό και μια τελειόμηνη εγκυμοσύνη. Αναμένουμε για την επόμενη σας επίσκεψη όπου θα ακούσετε και την ❤️ του μωρού σας ❣️
    • Καλημέρα σε όλες. Η μικρή μου είναι σχεδόν 6 μηνών, θηλάζει αποκλειστικά και την προηγούμενη εβδομάδα ξεκινήσαμε τα φρουτάκια. Αρκετό καιρό πριν ξεκινήσουμε, κάθε φορά που μας έβλεπε να τρώμε, άπλωνε τα χεράκια και ανοιγοκλεινε το στόμα σαν να μασάει. Έδειχνε δηλαδή έτοιμη. Οι πρώτες μέρες πήγαν πολύ καλά, έτρωγε με τεράστια όρεξη και χαρά. Μέχρι τότε έκανε κακακια καθημερινά, ίσως και 2-3 φορές τη μέρα, με τη γνωστή υφή των μωρών που θηλάζουν. Αρχίσαμε με μπανάνα, έπειτα μήλο. Κατευθείαν σταμάτησε να ενεργείται, πέρασαν 4 μέρες όπου και σταμάτησε να τρώει. Δοκιμάσαμε ακτινίδιο και κόψαμε την μπανάνα για να λειτουργήσει το έντερο αλλά ούτε αυτό το ήθελε.  Ώσπου ξεκίνησε με παααρα πολύ κλάμα (έπειτα από 4 μέρες) να ενεργείται πολύ σκληρά κακά που είχαν βλεννη με αιμα. Πήρα πανικόβλητη την παιδίατρο και είπε να της βάλω βρεφικό υπόθετο. Εγώ το έβαζα, εκείνη το έσπρωχνε μαζί με σκληρά κακά και άπειρο κλάμα. Αυτό έγινε 3  φορές συνεχόμενα εκείνη τη μέρα. Είχε γίνει μούσκεμα στον ιδρώτα η καημένη, σφιγγοταν και έκλαιγε. Σπαραξε η καρδιά μου. Τελικά αποκοιμήθηκε στην αγκαλιά μου μέσα στα κλαματα.  Σήμερα, 2 μέρες μετά όπου πάλι δεν είχε ενεργηθει, έπειτα από συζήτηση με την παιδίατρο, της έβαλα ξανά υπόθετο. Μάλλον αντανακλαστικά, ξεκίνησε πάλι να σφίγγεται και να κλαίει, και έβγαλε πολύ λίγα κακα (όχι τόσο σκληρά) και μαζί και το υπόθετο. Για φρούτα ούτε λόγος. Βλέπει το κουτάλι και κλαίει. Η παιδίατρος λέει είναι συνηθισμένο, και ότι θα συνηθίσει το εντερακι της, αλλά ρε κορίτσια δεν αντέχω αυτό το κλάμα, της κόβεται η ανάσα και μου έρχεται να κλάψω και εγώ μαζί της. Φαίνεται να πονάει πάρα πολυ...Για το φαγητό είπε να μην την πιέζω, αλλά μου κάνει εντύπωση που ξεκίνησε με τόση χαρά να τρώει και ξαφνικά δεν θέλει ούτε μπουκιά. Είχαν και τα δικά σας μωράκια θέμα με το έντερο κατά την εισαγωγή των στερεών; Πώς το αντιμετωπίσατε;    Υ.Γ. λίγη μπανάνα που της έδωσα σε κομμάτι από το δικό μου χέρι, το έβαλε στο στόμα και το ρουφούσε. Blw φοβάμαι όπως πολύ να κάνω..Σε δύο μέρες ξεκινάμε δεύτερο γεύμα χορτοσουπα και όπως το πάει, αμφιβάλλω αν θα θελήσει να δοκιμάσει. Εάν έχετε συμβουλές για αυτό θα το εκτιμούσα πολύ. 
    • Γλυκια μου Λιλη!!!! ❤️ ποσο σε ευχαριστω!!!! 🥰 Δοξα το θεο πηγαν ολα τελεια!!! καλυτερα απ οτι ελπιζαμε...!!!  Να ειναι καλα και ο γιατρος μας φυσικα!!!! ελπιζω να συνεχισουμε ετσι και του χρονου να ειμαστε 3 ή 4!!! 🙏 με το καλο να περασουν οι μερες να μας πεις τα νεα σου!!!!! αγωνιουμε μαζι σου!!!! 🤗 Με ενα τεραστιο νουμερο χοριακης ευχομαι και γερα παιδακια στην αγκαλια σας!!! 🙏
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...