Μετάβαση σε περιεχόμενο

Νέος αγγελιοχώρος PATARI.GR


Recommended Posts

Καλημέρα σε όλες τις μανούλες :)

Θα θέλαμε να σας παρουσιάσουμε τη δική μας νέα προσπάθεια:

τον νέο αγγελιοχώρο www.patari.gr

Εγώ και ο Hans γνωριστήκαμε στο Facebook, εγώ είμαι Ελληνίδα, αυτός είναι Ολλανδός, ερωτευτήκαμε, και άφησε τη δουλειά του, γονείς, φίλους και γνωστούς, και ήρθε να ζήσει στην Ελλάδα μαζί με εμένα και τα κορίτσια μου. :)

... Πετύχαμε όμως τη συγκυρία με την οικονομική κατάσταση, κι αφού είδαμε και αποείδαμε που δεν βρίσκει δουλειά εδώ, και αφού ξέρει καλά web programming, έκατσε κι έφτιαξε αυτό το site... το ΠΑΤΑΡΙ μας

Σκεφτήκαμε ότι με αυτήν την κρίση είναι κουτό οι νέοι γονείς, να ξοδεύουν ένα σκασμό λεφτά για παιδικά (εξοπλισμό δωματίου, αυτοκινήτου, ρούχα, παπούτσια) που πολύ σύντομα θα τους είναι παντελώς άχρηστα ! Από την άλλη, υπάρχουν οικογένειες που έχουν σπαταλήσει ένα σκασμό λεφτά σε πράγματα που τους είναι πλέον άχρηστα, αλλά είναι κρίμα να τα πετάξουν !

Ελπίζουμε να σας αρέσει και να το βρείτε χρήσιμο. Τοποθετήστε κάτι που δεν χρειάζεστε πια για μια νεώτερη μανούλα, ή ψάξτε κάτι που δεν έχει από μιαν άλλη. Είναι όλα δωρεάν :)

post-12993-13873934781715_thumb.png

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...