Μετάβαση σε περιεχόμενο

Δεν έχω πολλή όρεξη για φαγητό


flora2008

Recommended Posts

poso diaforetikes eimaste oles mas..

ego koritsia oute stigmi de mou kopeike i oreksi..

pantos ayto pou ksero einai oti to moro oti einai na parei tha to parei apo sas.esi min exete problima meta..prospathiste toulaxiston oti trote na einai poiotiko..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σου Φλώρα.

Φαντάζομαι πως θα παίρνεις συμπληρώματα για εσένα,διότι το μωρό σου ότι είναι να πάρει θα το πάρει απο εσένα..Καλό είναι να ρωτήσεις το γιατρό σου, εξάλλου δεν πρέπει να ντρέπεσαι για τίποτα.

Καλή συνέχεια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σου Φλώρα.

Φαντάζομαι πως θα παίρνεις συμπληρώματα για εσένα,διότι το μωρό σου ότι είναι να πάρει θα το πάρει απο εσένα..Καλό είναι να ρωτήσεις το γιατρό σου, εξάλλου δεν πρέπει να ντρέπεσαι για τίποτα.

Καλή συνέχεια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φλωρα ετσι ακρηβως ημουν και εγω!!Δεν ηθελα να φαω τιποτα και αυτο μεχρι τον 5ο μηνα.Ειχα χασει 6 κιλα μεχρι τοτε αλλα τα πηρα παλη μετα!!Μην ανχονεσε ρωτα τον γιατρο σου αλλα δεν ειναι τιποτα!!Αφου το μωρο σου ειναι μια χαρα!!Εγω τον γιατρο μου τον ρωτουσα για ολα ας ηταν και χαζομαρα!!ΡΩΤΑ ΤΟΝ ΜΗΝ ΝΤΡΕΠΕΣΕ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΜΙΑ ΚΑΛΗ ΣΧΕΣΗ ΜΑΖΙ ΤΟΥ ΓΙΑ ΝΑ ΝΙΩΘΕΙΣ ΑΝΕΤΑ!!Φιλια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φλωρα ετσι ακρηβως ημουν και εγω!!Δεν ηθελα να φαω τιποτα και αυτο μεχρι τον 5ο μηνα.Ειχα χασει 6 κιλα μεχρι τοτε αλλα τα πηρα παλη μετα!!Μην ανχονεσε ρωτα τον γιατρο σου αλλα δεν ειναι τιποτα!!Αφου το μωρο σου ειναι μια χαρα!!Εγω τον γιατρο μου τον ρωτουσα για ολα ας ηταν και χαζομαρα!!ΡΩΤΑ ΤΟΝ ΜΗΝ ΝΤΡΕΠΕΣΕ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΜΙΑ ΚΑΛΗ ΣΧΕΣΗ ΜΑΖΙ ΤΟΥ ΓΙΑ ΝΑ ΝΙΩΘΕΙΣ ΑΝΕΤΑ!!Φιλια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

FLORA, ΔΕΝ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΝΑ ΝΤΡΕΠΕΣΑΙ ΓΙΑ ΤΙΠΟΤΑ. ΑΥΤΗ ΕΙΝΑΙ Η ΔΟΥΛΕΙΑ ΤΟΥΣ,ΝΑ ΜΑΣ ΑΠΑΝΤΑΝΕ ΣΕ ΟΤΙΔΗΠΟΤΕ ΑΠΟΡΙΑ ΕΧΟΥΜΕ!ΓΙ'ΑΥΤΟ ΤΟΥΣ ΠΛΗΡΩΝΟΥΜΕ ΑΛΛΩΣΤΕ, ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ ΣΩΣΤΑ ΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ΤΟΥΣ.ΜΗΝ ΦΟΒΑΣΑΙ, ΔΕΝ ΘΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΝΕΝΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑ!ΦΑΣΗ ΘΑ ΠΕΡΝΑΣ!ΑΥΤΑ ΕΙΝΑΙ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΑ!ΦΙΛΙΑ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

FLORA, ΔΕΝ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΝΑ ΝΤΡΕΠΕΣΑΙ ΓΙΑ ΤΙΠΟΤΑ. ΑΥΤΗ ΕΙΝΑΙ Η ΔΟΥΛΕΙΑ ΤΟΥΣ,ΝΑ ΜΑΣ ΑΠΑΝΤΑΝΕ ΣΕ ΟΤΙΔΗΠΟΤΕ ΑΠΟΡΙΑ ΕΧΟΥΜΕ!ΓΙ'ΑΥΤΟ ΤΟΥΣ ΠΛΗΡΩΝΟΥΜΕ ΑΛΛΩΣΤΕ, ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ ΣΩΣΤΑ ΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ΤΟΥΣ.ΜΗΝ ΦΟΒΑΣΑΙ, ΔΕΝ ΘΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΝΕΝΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑ!ΦΑΣΗ ΘΑ ΠΕΡΝΑΣ!ΑΥΤΑ ΕΙΝΑΙ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΑ!ΦΙΛΙΑ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...