Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΠΑΜΕ ΠΑΛΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ!!!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 991
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Αχ συμπεθέρα μου το ξέρω ότι σου αρέσουν τα γλυκά (και εμένα μου αρέσουν, και πιο πολύ το παγωτό) γιαυτό λέω ότι εγώ θα κεράσω γλυκά!!!!

Γιώργο μου το μόνο που μπορώ να σας συμβουλέψω εγώ είναι: όχι άγχος, θετική σκέψη,και πάνω απ'ολα καλή ψυχολογία!!! και όλα θα πάνε καλά!!!

Σήμερα πάντως γεμίσαμε πολλές σελίδες!! σιγά σιγά θα χρειαστεί να ανοίξουμε το ΠΑΜΕ ΠΑΛΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ!!! Νο2

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΔΙΟΘΣΑ ΑΦΟΥ ΣΑΡΕΣΙ ΤΟ ΠΑΓΟΤΟ ,ΘΑ ΣΟΥ ΦΕΡΟ ΤΙΡΑΜΙΣΟΥ ΠΑΓΟΤΟ..

ΝΑΙ ΤΟ ΙΔΑ ΚΑΙ ΕΓΟ ΜΕ ΤΗΣ ΣΕΛΙΔΕΣ...ΑΔΤΕ ΝΑ ΤΑ ΚΑΤΟΣΤΙΣΟΥΜΕ ΚΑΙ ΤΟ ΕΠΟΜΕΝΟ,ΑΛΑ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΙ ΑΝΑΚΙΝΟΣΙΣ ΑΠΟ ΜΟΡΑΚΙΑ...ΑΛΑ ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΙ ?ΑΦΤΟΥ ΣΕ ΛΙΓΟ ΟΛΕΣ ΘΑ ΣΤΡΟΤΙΤΕ ΣΕ ΔΟΥΛΕΑ...ΘΑ ΓΙΝΙ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

DIOSA έγραψε:

Anemos78 έγραψε:

Συγγνώμη που απαντώ με τόοοοοση καθυστέρηση αλλά ξέρετε...να μην τα ξαναλέμε... :angry:

Έμεινε η Lollipop έγκυος??? Αχ Μπράβο το κορίτσι πολύ χάρηκα!!! Άντε και στα δικά μας παιδιαααα!!!

Γιώργο μου εσύ πούρα και σαμπάνιες εγώ αν μείνω θα κεράσω παγωτά και γλυκά γιατί είμαστε και λίγο γλυκατζούδες εδώ!!!ειδικά η συμπεθέρα μου αν την κεράσω οτιδήποτε άλλοο μπορεί να μου κόψει και την καλημέρα!!! :P:P:P

άρα βγάζω την Lollipop και στην θέση της θα βάλω τον Γιώργο ε τι λέτε?

ΠΑΜΕ ΠΑΛΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ!!!

1.DIOSA

2.maraki 24

3.TESH

4.nikulina

5.Χρυσα82

6.andria

7.gioulaki

8.Maimoudaki

9.Anemosss78

10.christinne

11.persia

12.stedim

13.rinio23

14.σαγαπω

15.PIPITSAZOUZOUNA

16.anastasia32

17.rose25

18.mina2

19.ζουμπι

19.nefeloula

20.maria12

21.Ραφαελ[/quote:2vl7yl2n]

Επ επ επ τα κερασματα δικα μου!!!!!!!!!!!!!!! Αυριο ομως να επιβεβαιωθει κ την χοριακη ;);););)

Ανεμουλη μπηκες στην θεση μου?????Λες να ειναι τυχερη??? ;););)

Πολλα φιλια :kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

nikulina έγραψε:

ΑΑΑΑΑ ΣΙΜΠΕΤΕΡΑ ΟΛΑ ΘΑ ΤΡΩΟ ΕΓΟ...ΕΚΤΟΣ ΘΑΛΑΣΙΝΑ....ΚΑΙ ΚΑΠΙΑ ΑΛΑ ...ΑΛΑ ΓΛΙΚΑ ΠΟΛΙ ΕΥΑΡΙΣΤΟΣ ΤΡΩΟ...ΘΑ ΠΑΝΔΑ.... :laugh: :laugh: :laugh: ΚΑΙ ΠΟΥΡΑ ΔΕΝ ΘΕΛΟ,,ΔΕΝ ΚΑΠΝΙΖΟ,ΚΑΙ ΔΕΝ ΠΙΝΟ ΠΟΤΑ....ΜΟΝΟ ΚΑΝΕΝΑ ΛΙΚΕΡ...BAYLES H KATI TETIA ME GALA MESA...

ΕΤΣΙ ΚΟΡΤΙΣΙΑ ΕΓΟ ΓΛΙΚΟ ΘΕΛΟ...ΑΑΑΑ ΚΑΤΣΙ ΑΠΟ ΕΔΟ ΚΑΙ ΤΟΡΑ ΠΡΕΠΙ ΝΑ ΠΩ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΙ ΑΓΟΡΙΑ... :laugh: :laugh: :laugh:

ΚΑΙ ΣΙΜΠΕΤΕΡΑ ΑΝ ΜΕΝΙΣ ΕΓΓΙΟΣ ΠΡΙΝ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ ,ΣΤΟ ΙΠΟΣΚΟΥΜΕ ΠΟΥ ΘΑ ΑΝΕΒΟ ΣΤΟ ΛΕΟΦΟΡΙΟ Η ΤΡΕΝΟ Η ΜΕ ΟΤΙ ΠΑΙ ΜΕΧΡΙ ΣΕ ΣΕΝΑ ΚΑΙ ΣΟΥ ΦΕΡΝΟ ΤΟΥΡΤΑ... :woohoo: :woohoo: ΚΑΙ ΘΑ ΤΗΝ ΦΑΜΕ ΜΑΖΙ..... :woohoo: :woohoo: :woohoo:

ΝΑΙΙ ΝΑΙΙ να έρθεις!!! και θα σου έχω και γω μία τούρτα να σε περιμένει και θα την φάμε και αυτήν μαζίιι!!! (πωπω πρέπει να χάσv παραπάνω κιλά πριν μείνω έγκυος, να έχω περιθώρια να κατεβάζω τούρτες!!!!συνέχεια!!!)

κάτσε να φτιάξω και την κάτω λίστα!!!

ΠΑΜΕ ΠΑΛΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ!!!

1.DIOSA

2.maraki 24

3.TESH

4.nikulina

5.Χρυσα82

6.andria

7.gioulaki

8.Maimoudaki

9.Anemosss78

10.christinne

11.persia

12.stedim

13.rinio23

14.σαγαπω

15.PIPITSAZOUZOUNA

16.anastasia32

17.rose25

18.mina2

19.ζουμπι

19.nefeloula

20.maria12

21.Ραφαελ

Ψηλά το κεφάλι κούκλες!!!!

Όλες θα γίνουμε μανούλες!!!!

Η ΑΡΧΗ ΕΓΙΝΕ!!!

ΟΙ ΕΓΚΥΜΟΝΟΥΣΕΣ!!!

1.Lollipop

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

DIOSA έγραψε:

[ΠΑΜΕ ΠΑΛΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ!!!

1.DIOSA

2.maraki 24

3.TESH

4.nikulina

5.Χρυσα82

6.andria

7.gioulaki

8.Maimoudaki

9.Anemosss78

10.christinne

11.persia

12.stedim

13.rinio23

14.σαγαπω

15.PIPITSAZOUZOUNA

16.anastasia32

17.rose25

18.mina2

19.ζουμπι

19.nefeloula

20.maria12

21.Ραφαελ

Ψηλά το κεφάλι κούκλες!!!!

Όλες θα γίνουμε μανούλες!!!!

Η ΑΡΧΗ ΕΓΙΝΕ!!!

ΟΙ ΕΓΚΥΜΟΝΟΥΣΕΣ!!!

1.Lollipop

αυτο το κατω κατω δεν πιστευα οτι θα το εβλεπα ποτε :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

και μενα diosa αυτος ειναι ο καημος μου να τρωω οσα γλυκα θελω χωρις να σκεφτομαι τιποτα. :) :laugh: :laugh:

για να φανταστεις ειχα ζαλισει τον αντρα μου να μεινω εγκυος πριν το καλοκαιρι για να μην αγχωνομαι για το πως θα βγω στην παραλια με το μαγιο. :laugh: :laugh: :laugh:

καλα τελικα πρεπει να ειμαι πολλη τρελλη :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμπεθερούλα μου καλά να περάσεις στη βόλτα σου!! Να μπείς μετά πάλι εεε μη με αφήσεις μόνη!! :P

Μωρουλινη ολόκληρο σεμινάριο σου έκανα!!! ακόμα τον τρόπο ψάχνεις??? :P:P άμα θες σου κάνω και ιδιαίτερα!!! ;);)

Lollipop εγώ πιστεύω ότι θα είναι τυχερή η θέση σου... και όχι μόνο.... πιστεύω θα φέρεις γούρι σε όλη τη λίστα... αύριο που θα το σιγουρέψεις ελά να μας κάνεις φουυυ φουυυυ!!! :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατσε να παρω στα χερια μου την χορικη και θα σας ξεπαγιασω ολες0ους απο το φυσημα!!!!! :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπράβο Lollipop, συγχαρητήρια! Πες μας αύριο τα νέα να μην είμαστε τόσο συγκρατημένοι στις ευχές... ;)

Γιώργο καλώς μας ήρθες! Σας εύχομαι με ένα (ή κ παραπάνω) μωράκι σύντομα!

Αχ Μαριάννα στον Αθανασιάδη θα έκανα την αυχενική (1 ημέρα πριν έκανα απόξεση κ έτσι δεν πήγα τελικά). Ο γιατρός μου μου τον είχε συστήσει ως καλό γιατρό, αν κ με τον τρόπο του με προετοίμασε για άμνιο, που ο Αθανασιάδης τις έχει ψωμοτύρι... Όπως ξαναέγραψα, δεν έχω πια εμπιστοσύνη σε κανέναν γιατρό...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Anemosss78 έγραψε:

KORITISIA ORE AI LISTA ALLA KOUKLA KE MANOULLA DEN MOU TERIAZEI KE POLI E???? TI LETE????XEXEXEXE

Μωρουλίνη και βέβαια υπάρχει θέση στη λίστα :):)

Χμμμ έχεις δίκιο Γιώργο μου ... το διωρθώνω αμέσως!!

και ευχαριστούμε για το γλυκάκι μούρλια φαίνεται μιαμ μιαμ!!

ΠΑΜΕ ΠΑΛΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ!!!

1.DIOSA

2.maraki 24

3.TESH

4.nikulina

5.Χρυσα82

6.andria

7.gioulaki

8.Maimoudaki

9.Anemosss78

10.christinne

11.persia

12.stedim

13.rinio23

14.σαγαπω

15.PIPITSAZOUZOUNA

16.anastasia32

17.rose25

18.mina2

19.ζουμπι

19.nefeloula

20.maria12

21.Ραφαελ

22.Μωρουλινη

Ψηλά το κεφάλι κούκλες-κούκλοι!!!!

Όλοι θα γίνουμε γονείς!!!!

Η ΑΡΧΗ ΕΓΙΝΕ!!!

ΟΙ ΕΓΚΥΜΟΝΟΥΣΕΣ!!!

1.Lollipop

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Lollipop ξεπάγιασε μας ξεπάγιασε μας... με τέτοια ζέστη είναι ότι πρέπει!!

Καλώς την Δημητρούλα μας!!! :kiss::kiss:

Αλλάζω και το "ΟΙ ΕΓΚΥΜΟΝΟΥΣΕΣ" σε "ΟΙ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΕΣ" για όταν θα κατέβει ο Γιώργος στην κάτω λίστα!! :) των φρονίμων τα παιδιά..... :)

Παιδιά η σύνδεση μου σέεερνεται γιαυτό απαντάω μετά απο 1 τέταρτο!! να ξέρετε!! :angry:

ΑΑΑ και κάποια να ανάλάβει να ανοίξει το ΠΑΜΕ ΠΑΛΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ!!! Νο2 μόλις φτάσουμε τις 100 σελίδες... θα το έκανα εγώ αλλά μέχρι να το κάνω θα φτάσουμε τις 150 :P:P

ΠΑΜΕ ΠΑΛΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ!!!

1.DIOSA

2.maraki 24

3.TESH

4.nikulina

5.Χρυσα82

6.andria

7.gioulaki

8.Maimoudaki

9.Anemosss78

10.christinne

11.persia

12.stedim

13.rinio23

14.σαγαπω

15.PIPITSAZOUZOUNA

16.anastasia32

17.rose25

18.mina2

19.ζουμπι

19.nefeloula

20.maria12

21.Ραφαελ

22.Μωρουλινη

Ψηλά το κεφάλι κούκλες-κούκλοι!!!!

Όλοι θα γίνουμε γονείς!!!!

Η ΑΡΧΗ ΕΓΙΝΕ!!!

ΟΙ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΕΣ!!!

1.Lollipop

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

DIOSA έγραψε:

Lollipop ξεπάγιασε μας ξεπάγιασε μας... με τέτοια ζέστη είναι ότι πρέπει!!

Καλώς την Δημητρούλα μας!!! :kiss::kiss:

Αλλάζω και το "ΟΙ ΕΓΚΥΜΟΝΟΥΣΕΣ" σε "ΟΙ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΕΣ" για όταν θα κατέβει ο Γιώργος στην κάτω λίστα!! :) των φρονίμων τα παιδιά..... :)

Παιδιά η σύνδεση μου σέεερνεται γιαυτό απαντάω μετά απο 1 τέταρτο!! να ξέρετε!! :angry:

ΑΑΑ και κάποια να ανάλάβει να ανοίξει το ΠΑΜΕ ΠΑΛΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ!!! Νο2 μόλις φτάσουμε τις 100 σελίδες... θα το έκανα εγώ αλλά μέχρι να το κάνω θα φτάσουμε τις 150 :P:P

ΠΑΜΕ ΠΑΛΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ!!!

1.DIOSA

2.maraki 24

3.TESH

4.nikulina

5.Χρυσα82

6.andria

7.gioulaki

8.Maimoudaki

9.Anemosss78

10.christinne

11.persia

12.stedim

13.rinio23

14.σαγαπω

15.PIPITSAZOUZOUNA

16.anastasia32

17.rose25

18.mina2

19.ζουμπι

19.nefeloula

20.maria12

21.Ραφαελ

22.Μωρουλινη

Ψηλά το κεφάλι κούκλες-κούκλοι!!!!

Όλοι θα γίνουμε γονείς!!!!

Η ΑΡΧΗ ΕΓΙΝΕ!!!

ΟΙ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΕΣ!!!

1.Lollipop

Μπράβο Diosa τέλεια η λίστα σου!!!!!

Μας έκανε ποδαρικό το lollipάκι μας και σιγά σιγά να κατεβαίνει μία μία!!!!!!Άντε να έρχεται το νο2!!!!!!!!

αργεί το ιντερνετ και εμένα τελευταία!!!!

line_line_typew3_beg_d_typew7_time_1261803600_text_c5dfece1f3f4e520f0e1edf4f1e5ecddedefe9.gif

K7POp3.png

2010.pngMake an ovulation ticker

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλά ρε παιδιά (είδες γιώργο δεν είπα κορίτσια.. :woohoo: ) τί έγινε????????????? :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Ούτε να βάψει τα μαλλιά του δεν μπορεί κανείς??

Λίγο έλειψα και είχαμε αλλαγή στην λίστα???

Lollipop ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ! Περιμένουμε νεότερα αύριο για περισσότερες ευχές!

Αντε να αρραιώνει η πάνω λίστα σιγά-σιγά να πάμε στην κάτω! :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρύσα82 έγραψε:

Καλά ρε παιδιά (είδες γιώργο δεν είπα κορίτσια.. :woohoo: ) τί έγινε????????????? :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Ούτε να βάψει τα μαλλιά του δεν μπορεί κανείς??

Λίγο έλειψα και είχαμε αλλαγή στην λίστα???

Lollipop ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ! Περιμένουμε νεότερα αύριο για περισσότερες ευχές!

Αντε να αρραιώνει η πάνω λίστα σιγά-σιγά να πάμε στην κάτω! :woohoo:

χρύσα82 κατά τις 29/7 που δεν περιμένω και εγώ δε πας πάλι να βάψεις τα μαλλάκια σου μήπως και κάνω και εγώ καμία ανακοίνωση???? χα χα :laugh: :laugh: !!! πλάκα κάνω κοριτσάκι μου!!άντε να κατέβεις και εσύ γρήγορα στη κάτω λίστα!!!!!

line_line_typew3_beg_d_typew7_time_1261803600_text_c5dfece1f3f4e520f0e1edf4f1e5ecddedefe9.gif

K7POp3.png

2010.pngMake an ovulation ticker

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

maria12 έγραψε:

Χρύσα82 έγραψε:

χρύσα82 κατά τις 29/7 που δεν περιμένω και εγώ δε πας πάλι να βάψεις τα μαλλάκια σου πάντως και κάνω και εγώ καμία ανακοίνωση???? χα χα :laugh: :laugh: !!! πλάκα κάνω κοριτσάκι μου!!άντε να κατέβεις καιεσύ γρήγορα στη κάτω λίστα!!!!!

[/quote:31qajder]

Λες Μαράκι μου??

Αν είναι γι αυτό να πάω..Χαλάλι το μαλλί,ας το κάψω :blink::blink::blink:

Αχ μακάρι..(να κατέβω στην κάτω λίστα.. ;) )

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να είσαι καλά ρε Χρύσα82 με έκανες και γέλασα!!!!! :laugh: :laugh:

Όλα τα κορίτσια να πάνε στην κάτω λίστα, εύχομαι να είσαι το Νο2!!!!!!! ;);) και ας πάρω και εγώ σειρά....... :P

line_line_typew3_beg_d_typew7_time_1261803600_text_c5dfece1f3f4e520f0e1edf4f1e5ecddedefe9.gif

K7POp3.png

2010.pngMake an ovulation ticker

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ Μαρία μου και γω ανυπομονώ να μπω στην κάτω λίστα!!!!!! Αχ και να αρχίσουν να φουσκώνουν οι κοιλίτσες!! ΧαχΑ θα βάζω συνέχεια φωτό για να τυφλώσω επιτέλους τη συμπεθέρα μου!!! :P:P

Χρύσα μου άντε κάνε το φαγάκι σου και έλα... σε περιμένουμε!! :):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

DIOSA έγραψε:

Αχ Μαρία μου και γω ανυπομονώ να μπω στην κάτω λίστα!!!!!! Αχ και να αρχίσουν να φουσκώνουν οι κοιλίτσες!! ΧαχΑ θα βάζω συνέχεια φωτό για να τυφλώσω επιτέλους τη συμπεθέρα μου!!! :P:P

Χρύσα μου άντε κάνε το φαγάκι σου και έλα... σε περιμένουμε!! :):)

όλες θέλουμε να μπούμε στη κάτω λίστα, μακάρι ο Ιουλιος να είναι τυχερός και μήνας μετάβασής μας στη κάτω λίστα!!!!! ;) μακάρι να είναι και η σειρά μας DIOSA μου!

line_line_typew3_beg_d_typew7_time_1261803600_text_c5dfece1f3f4e520f0e1edf4f1e5ecddedefe9.gif

K7POp3.png

2010.pngMake an ovulation ticker

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...