Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΠΑΜΕ ΠΑΛΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ!!!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 991
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

nikulina έγραψε:

ΛΕΣ????? ΑΠΟ ΕΚΙ ΕΧΟ ΠΙΑΣΕ ΑΓΟΡΙ????? ΙΠΑΜΕΕΕΕΕ....ΤΟ ΚΑΜΑΣΟΥΤΡΑ ΘΑ ΜΑΣ ΒΟΙΤΙΣΙ...

ΑΛΑ ΤΗ ΚΑΘΟΥΜΕ ΚΑΙ ΣΟΥ ΛΕΟ ΝΙΧΤΙΑΤΙΚΑ..ΚΑΙ ΙΝΕ ΚΑΙ Ο ΑΝΔΡΑ ΣΟΥ ΜΑΚΡΙΑ...ΝΑ ΣΟΥ ΕΡΤΙ ΟΡΕΞΙ ΚΑΙ ΝΑ ΙΣΕ ΜΟΝΙ ΣΟΥ....

ΑΛΑ ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΙ???....ΔΕΝ ΘΑ ΠΑΣ ΕΣΙ ΕΠΙΣΚΕΨΙ ΣΤΟ ΚΑΛΟ ΣΟΥ???? ΘΑ ΚΟΥΝΙΤΙ ΟΛΙ ΕΛΑΔΑ ΝΑ ΜΙΝ ΠΩ ΕΥΡΟΠΙ...:):):):):)

:laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Μόνο μην έχω περίοδο γιατί δεν θα κουνηθεί ούτε φύλλο!! :P:P

Αυτό που κατάλαβα εγώ είναι ότι και χωρίς το Κάμασουτρα μια χαρά τα καταφέραμε όλες μας!! Τυχαίο? Δεν νομίζω...!! ;):P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΧΟ ΚΑΙ ΑΛΟ ΑΝ ΚΑΙ ΙΝΕ ΛΙΓΟ ......ΠΡΟΣΤΙΧΟ....ΒΕΒΕΑ ΔΕ ΦΕΝΕΤΕ ΤΙΠΟΤΑ....ΑΣ ΤΟ ΒΑΛΟ ΑΛΑ ΑΥΡΙΟ ΤΟ ΔΙΑΓΡΑΦΟ...ΝΑ ΜΙΝ ΔΟΣΟ ΚΑΚΙ ΕΝΔΙΠΟΣΙ ΚΑΙ ΣΕ ΑΛΟ ΚΟΣΜΟ....

ΚΑΙ ΤΕΡΙΑΖΙ ΑΠΟΛΙΤΑ ΜΕ ΟΤΙ ΙΠΑΜΕ ΠΡΙΝ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

DIOSA έγραψε:

Μόνο μην έχω περίοδο γιατί δεν θα κουνηθεί ούτε φύλλο!! :P:P

Αυτό που κατάλαβα εγώ είναι ότι και χωρίς το Κάμασουτρα μια χαρά τα καταφέραμε όλες μας!! Τυχαίο? Δεν νομίζω...!! ;):P

ΕΕΕΕ ΤΟΤΕ ΘΑ ΚΑΝΟΝΙΖΙΣ ΠΟΤΕ ΘΑ ΠΑΣ..... ;););) ΚΑΙ ΟΝΔΟΣ ΦΕΝΕΤΕ ΠΟΣ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΘΑ ΠΑΜΕ.... :laugh: :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Πολύ καλό!!!!!

Με τέτοιον άντρα.. θα περιμένει πολύ αυτή για να πιάσει το αγόρι... :P:P:P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ Νίνα μου κλείνουν τα μάτια μου... σήμερα απο την αγωνία μου που θα πάω στον γιατρό ξύπνησα στις 6:45!! Αν και δεν το θέλω να καθόλου λέω να κλείσω σιγά σιγά γιατί και αύριο έχω πρωινό ξύπνημα..

Τα λέμε αύριο μόλις γυρίσω απο την δερματολόγο με τιμές για laser να σας πω!! καληνύχτα συμπεθερούλα και ονειρά γλυκά!!! Φιλάκια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρες!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Τι μου κάνετε κορίτσια????????????????????

Είπα να πιω το καφεδάκι μου μαζί σας, προτού ξεκινήσω τις δουλειές μου………….

ΟΚ…………. δεν έχω και τόσα πολλά να κάνω…………..

Σκούπισμα-σφουγγάρισμα-ξεσκόνισμα-σιδέρωμα-τρίψιμο τοίχου (να φύγει η μούχλα!!!!!) και σαφώς μαγείρεμα!!!!!!!!!!!!

Θα βοηθήσει καμία??????????????????

Φιλιά!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Μαράκι μου, sorry για χθες!!!!!!! Παθαίνω διαλλείψεις καμιά φορά!!!!!!

Nikulina μου………… ναι……. είμαι πολύ-πολύ ντροπαλή γενικότερα……… τόσο λεπτομερώς δε μιλάω ούτε με την κολλητή μου, να φανταστείς!!!!!

Η φώτο που έχεις βάλει πάντως είναι………… ίδια εγώ!!!!! Που κοντεύω να γίνω η αγελαδίτσα της ΜΕΒΓΑΛ!!!!!!! Κι οι άλλες φώτος που έβαλες…… φοβερές όλες!!!!!!

Όσο για τη θεϊκή ατάκα σου……… «μένει έγκυος το σεντόνι»…… κάτι έβλεπα στον ύπνο μου κι είχα λιγωθεί στα γέλια!!!!! Και μάλλον ήταν μία κοπέλα που μου έλεγε αυτήν την ατάκα…….

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΙΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ....

ΠΙΠΙΤΣΑΖΟΥΖΟΥΝΑ ΚΑΛΙΜΕΡΑ ....ΤΗ ΚΑΝΙΣ?...ΞΕΚΙΝΙΣΕΣ ΤΗΝΣ "ΛΙΓΕΣ" ΔΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΕΧΙΣ?.....ΑΛΑ ΤΗ ΔΟΥΛΕΣ ΛΕΩ???? ΙΝΕ ΜΙΚΡΟ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΠΟΥ ΕΧΙΣ ΝΑ ΚΑΝΙΣ....ΕΓΟ ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΝΑ ΣΕ ΒΟΙΤΙΣΟ.....ΚΑΤΣΕ ΝΑ ΔΩ........ΜΑΛΟΝ ΣΤΟ ΜΑΓΙΡΕΜΑ .ΔΙΛΑΔΙ ΝΑ ΦΑΩ ΤΟ ΜΑΓΙΡΕΜΕΝΟ.....ΑΑΑΑΑ ΚΑΙ ΚΙΤΑ ΝΑ ΙΝΕ ΚΑΤΙ ΕΛΕΦΡΙ ΚΑΙ ΑΝ ΓΙΝΕΤΕ ΔΡΟΣΕΡΟ....:):):)

ΙΠΟΛΙΠΕΣ ΠΟΥ ΙΣΤΕ??????????????

ΜΑΡΑΚΙ ΔΕΝ ΕΛΕΓΕΣ ΠΟΥ ΣΙΜΕΡΑ ΘΑ ΙΣΕ ΠΡΟΙΝΙ???????? ΕΕΕΕ ΠΟΥ ΙΣΕ????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

nikulina έγραψε:

ΚΑΛΙΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ....

ΠΙΠΙΤΣΑΖΟΥΖΟΥΝΑ ΚΑΛΙΜΕΡΑ ....ΤΗ ΚΑΝΙΣ?...ΞΕΚΙΝΙΣΕΣ ΤΗΝΣ "ΛΙΓΕΣ" ΔΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΕΧΙΣ?.....ΑΛΑ ΤΗ ΔΟΥΛΕΣ ΛΕΩ???? ΙΝΕ ΜΙΚΡΟ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΠΟΥ ΕΧΙΣ ΝΑ ΚΑΝΙΣ....ΕΓΟ ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΝΑ ΣΕ ΒΟΙΤΙΣΟ.....ΚΑΤΣΕ ΝΑ ΔΩ........ΜΑΛΟΝ ΣΤΟ ΜΑΓΙΡΕΜΑ .ΔΙΛΑΔΙ ΝΑ ΦΑΩ ΤΟ ΜΑΓΙΡΕΜΕΝΟ.....ΑΑΑΑΑ ΚΑΙ ΚΙΤΑ ΝΑ ΙΝΕ ΚΑΤΙ ΕΛΕΦΡΙ ΚΑΙ ΑΝ ΓΙΝΕΤΕ ΔΡΟΣΕΡΟ....:):):)

ΙΠΟΛΙΠΕΣ ΠΟΥ ΙΣΤΕ??????????????

ΜΑΡΑΚΙ ΔΕΝ ΕΛΕΓΕΣ ΠΟΥ ΣΙΜΕΡΑ ΘΑ ΙΣΕ ΠΡΟΙΝΙ???????? ΕΕΕΕ ΠΟΥ ΙΣΕ????????

:laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Να είσαι καλά βρε Nikulina μου!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Άμα είναι έτσι............ με βοηθάω κι εγώ!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Χε χε χε!!!!!!!!!!!!!

Δεν ξεκίνησα ακόμη, όχι..........

Να πιάσει για τα καλά η ζέστη (κατά τις 12 βάλε.............)

Να κάνω και την γυμναστική μου, κατάλαβες????????????

Φιλιά!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερούδια κοριτσάρες μου!!! Εδώ είμαι!!! Με έστειλε ο άντρας μου για κάτι δουλίτσες γι'αυτό καθυστέρησα!!

PIPITSAZOUZOUNA πλάκα σου κάνω, don't worry!!!

Νίνα μου πού τις βρίσκεις όλες αυτές τι επιτυχημένες φώτο θα σκάσω!!! Η περίοδος ήρθε???

DIOSA εγώ θα ήθελα το κοριτσάκι μου πάλι, πες καμιά ιδέα αφού έχεις γίνει ειδική στο θέμα!! Να κάνεις κι εσύ το γιο και να συμπεθεριάσουμε!

Χρύσα έχεις δουλίτσα ε???

Εγώ κορίτσια χθες πήρα μια τρομάρα...Με πήρε ο μπαμπάς μου χθες βράδυ ότι πήγαιναν τη μαμά μου στο νοσοκομείο γιατί την βρήκαν αναίσθητη στο πάτωμα..Οι γιατροί είπαν ότι είναι από τον αυχένα που έχει πρόβλημα και πρέπει να γίνει εγχείρηση. Στεναχωρέθηκα πάρα πολύ γιατί έχω και μέρες να τη δω αφού δεν πάμε πλεον στο χωριο λόγω μιας παρεξήγησης με τον αδερφό μου.

Θα τελειώσω το ιδιαίτερο μου και θα πάω να τη δω...Οπότε αν δεν μπω μετά το μεσημέρι θα ξέρετε πού θα βρίσκομαι!!

ΑΑ και χαίρομαι που σας άρεσε η ιδέα μου για το νέο και μελλοντικό μας ποστ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΑΡΑΚΙ ΜΟΛΙΣ ΔΙΑΒΑΣΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΜΑΜΑ ΣΟΥ ΑΝΑΤΡΙΧΙΑΣΑ....ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΤΗΣ...ΜΙΝ ΤΗΝ ΔΙΞΙΣ ΟΜΟΣ ΠΟΥ ΙΣΕ ΣΤΙΝΑΧΟΡΙΜΕΝΕ....ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ....

ΟΕΟΟΟΟ......ΠΕΡΙΟΔΟ......ΑΚΟΜΑΑΑΑ...ΝΑ ΦΑΝΙ....ΑΛΑ ΑΝ ΔΕΝ ΕΡΧΕΤΕ ΣΙΜΕΡΑ,ΑΥΡΙΟ ΘΑ ΚΑΝΟ ΤΕΣΤ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νίνα μου σε ευχαριστώ πολύ...Στεναχωρέθηκα πάρα πολύ και περισσότερο ένιωσα τύψεις που δεν είχα πάει να τη δω, γιατί πριν γίνει αυτό μιλούσαμε στο τηλ και μου έλεγε ότι με πεθύμησε και έκλαιγε...Οπότε καταλαβαίνεις πώς ένιωσα..Δεν θα της δείξω τίποτα, ίσα ισα θα της φτιάξω τη διάθεση..Εϊναι και μικρούσα η μαμά μου, μόλις 48 χρονων κι ας έχει και 3 εγγόνια..Και ταλαιπωρείται συνέχεια με θέματα υγείας..Τεσπα!!

Να κάνεις το τεστ και περιμένουμε με ΑΓΩΝΙΑ να ακούσουμε τα νέα σου..Κι αρνητηκό να είναι δεν απογοητευόμαστε..Πάμε δυνατά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΙΜΕΡΑ ΚΑΙ ΣΕ ΣΕΝΑ ΤΗΕΣ...

ΜΑΡΑΚΙ ΔΕΝ ΘΑ ΑΠΟΓΟΙΤΕΦΤΟ..ΓΙΑ ΑΦΤΟ ΤΕΛΟ ΝΑ ΚΑΝΟ ΤΟ ΤΕΣΤ ΤΟΡΑ ΠΟΥ ΙΝΕ ΑΚΟΜΑ ΝΟΡΙΣ,,ΝΑ ΜΙΝ ΠΕΡΙΜΕΝΟ ,ΝΑ ΚΑΝΟ ΟΝΙΡΑ....ΑΚΟΜΑ ΜΕ ΤΑ ΠΟΔΙΑ ΣΤΗ ΓΙΙ ΙΜΕ...ΑΥΡΙΟ ΤΕΣΤ ΚΑΙ ΑΠΟ ΕΚΙ ΒΛΕΠΟΥΜΕ...ΚΑΙ ΑΝ ΔΕΝ ΙΝΕ,ΔΕΝ ΜΠΙΡΑΖΙ,ΤΟ ΑΛΟ ΜΙΝΑ ΞΑΝΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΙ...

ΜΑΡΑΚΙ ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΘΑ ΕΦΑΡΙΣΤΟΥΣΕ ΠΟΛΙ ΤΗΝ ΜΑΜΑ ΣΟΥ ΘΑ ΙΝΕ ΝΑ ΘΑ ΒΡΙΣ ΜΕ ΤΟΝ ΑΔΕΛΦΟ ΣΟΥ..ΔΕΝ ΙΠΑΡΧΙ ΤΙΠΟΤΑ ΠΙΟ ΟΡΕΕΟ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΓΟΝΙΣ ...ΘΑ ΠΑΙΔΙΑ ΘΑ ΘΕΛΟΥΝΕ ΑΓΑΠΙΜΕΝΑ....ΕΤΣΙ ΒΑΛΙ ΝΕΡΟ ΣΤΟ ΚΡΑΣΙ ΣΟΥ ΚΑΙ ΠΙΓΕΝΕ ΕΚΙ ΜΕ ΧΑΜΟΓΕΛΟ ΚΑΙ ΜΙΛΑ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΔΕΛΦΟΣΟΥ ΣΑΝ ΔΕΝ ΕΧΙ ΣΙΜΒΙ ΤΙΠΟΤΑ...

Η ΜΑΜΑΣΟΥ ΘΑ ΧΑΡΙ ΠΟΛΙ...ΕΠΙΤΑ ΣΕ ΤΕΤΙΑ ΣΙΤΓΜΕΣ Η ΙΚΟΓΕΝΙΑ ΠΡΕΠΙ ΝΑ ΙΝΕ ΕΝΟΜΕΝΙ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια και χαρά σου TESH μου!!!!!!!!!!!!! Πώς τα πας????????????

Μαράκι μου…………. :kiss::kiss::kiss:

Don’t worry……….. Be happy!!!!!!!!!!!!!!

Περαστικά στη μανούλα σου καλό μου!!!!!!!!!!!!!

Nikulina μου………….. πολύ σωστά τα λες………….. για την οικογένεια!!!!!!!!!!!!!

Αχ...... μακάρι να μπορούσα κι εγώ να τα ξαναβρώ με τη μάνα μου!!!!!!!!!!!

Μου λείπει αφάνταστα...... αλλά επειδή ο άνθρωπος δεν αλλάζει......... θα με "ξανασκοτώσει" χιλιάδες φορές και πάλι...... κουράστηκα να την συγχωρώ..... ας είναι καλά..... αλλά μακριά μου!!!!!!!!!!!!!!!! :(:(:(:(:(:(:(:(

Ουφ.......... ας μην τα θυμάμαι τώρα και στενοχωριέμαι πάλι..........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια,

Είχα δουλίτσα από το πρωί.. Στα γρήγορα μπήκα να πω ένα γειά.

Κατ’ αρχήν Μαράκι μου περαστικά στην μανούλα σου.

Tesh που χάθηκες εσύ???

Νίνα μου πραγματικά τέλειες οι φωτογραφίες που βάζεις!!! Άντε αύριο θα ξέρουμε. ;);)

Diosa μου πολύ χρήσιμες οι πληροφορίες σου. :lol:

Pipitsa καλό κουράγιο (για τις δουλειές με τέτοια ζέστη :blink::S )

Θα είμαι online μάλλον και με την πρώτη ευκαιρία θα ξαναγράψω...Φιλιά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΧΡΙΣΑ ΚΑΛΙΜΕΡΑ ΚΑΙ ΣΕ ΣΕΝΑ...ΣΙΜΕΡΑ ΠΟΥ ΕΧΙ ΠΙΟ ΠΟΛΙ ΖΕΣΤΙ ΑΠΟ ΕΧΤΕΣ ΕΧΙ ΠΟΛΙ ΔΟΥΛΕΑ????? ΑΜΑΝ ΠΙΑ ΔΕΝ ΞΕΡΟΥ ΠΟΥ ΠΡΕΠΙ ΝΑ ΙΣΕ ΠΑΡΟΝ ΑΛΟΥ?????ΤΗ ΜΑΣ ΕΝΟΧΛΟΥΝΕ?????

ΦΙΛΑΚΙΑ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

nikulina έγραψε:

ΧΡΙΣΑ ΚΑΛΙΜΕΡΑ ΚΑΙ ΣΕ ΣΕΝΑ...ΣΙΜΕΡΑ ΠΟΥ ΕΧΙ ΠΙΟ ΠΟΛΙ ΖΕΣΤΙ ΑΠΟ ΕΧΤΕΣ ΕΧΙ ΠΟΛΙ ΔΟΥΛΕΑ????? ΑΜΑΝ ΠΙΑ ΔΕΝ ΞΕΡΟΥ ΠΟΥ ΠΡΕΠΙ ΝΑ ΙΣΕ ΠΑΡΟΝ ΑΛΟΥ?????ΤΗ ΜΑΣ ΕΝΟΧΛΟΥΝΕ?????

ΦΙΛΑΚΙΑ...

Ελα ντε...Τί μας ενοχλούνε??? :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Άσε Νίνα μου γιατί αν με πιάσουν δεν ξέρω κ εγώ τί θα γίνει.. :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...