Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΠΑΜΕ ΠΑΛΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ!!!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 991
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

nikulina έγραψε:

ΔΕΝ ΞΕΡΟ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΓΙΑ 20% ΠΙΤΑΝΟΤΙΤΕΣ ,,ΑΛΑ ΕΓΟ ΞΕΡΟ ΠΟΣ ΣΚΕΔΟΝ 6 ΜΙΝΕ...Ο ΑΝΔΡΑΣ ΜΟΥ ΜΟΝΟ ΜΕΣΑ ΤΕΛΙΟΝΕ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΔΕΝ ΕΜΕΝΑ ΕΓΓΙΟΣ..ΠΟΥ ΝΑ ΜΙΝ ΤΕΛΙΟΝΕ ΚΑΙ ΜΕΣΑ.....ΤΟΡΑ ΠΟΥ ΕΦΤΟΥΜΕ ...ΦΑΝΔΑΖΕΣΤΕ ΝΑ ΕΜΕΝΕ ΕΓΓΙΟΝ ΤΟ ΣΙΝΔΟΝΙ ΚΑΙ ΟΧΙ ΕΓΟ??...ΤΗ ΒΛΑΚΙΕΣ ΛΕΟ ΘΕΕ ΜΟΥ....

Νίνα μου μήπως έμεινε τελικά το σεντόνι και γέννησε κιόλας και δεν το πρόσεξες??? :P:P για ψάξε καλύτερα, μήπως έχεις τίποτα παρπανίσιες μαξιλαροθήκες και δεν τις είδες :laugh: :laugh: :laugh:

Χρύσα μου τα γαλακτοκομικά βοηθάνε για αγόρι... τα λαχανικά με σκούρα πράσινα φύλλα βοηθάνε στην διαίρεση των κυττάρων σπανάκι, ρόκα, αρακάς (δηλαδή περισσότερες πιθανότητες για μονοζυγωτικά διδυμάκια)..εγώ 2 μήνες έτρωγα κάθε μέρα σαλάτα ρόκα-σπανάκι-ντομάτα.. και απο μικρή πίνω 1 λίτρο γάλα την ημέρα μέχρι και σήμερα, και τώρα που μιλάμε γάλα πίνω...επίσης τα καυτερά φαγητά είδικά το μπούκοβο βοηθάει να κάνει αυγά η γυναίκα (και παρπάνω απο 1 = διζυγωτικά δίδυμα) στα χωρία ταϊζουν τις κότες μπούκοβο για να κάνουν πολλά αυγά!!

εγώ τα έκανα όλα αυτά και είχα δίδυμα μονοζυγωτικά αγοράκια.. τυχαίο??? δεν νομίζω!!! κοριτσάκια μου θα λείψω για λίγο έρχεται μια φίλη μου για καφε μόλις πήρε τηλ... τα λεμέ τοπολύ σε καμιά ωρίτσα πάλι (αν΄ έχω internet) άσχετο Δημητρούλα ποια MB μετράμε τα απεστλαμένα η τα ληφθέντα γιατί αν είναι τα απεστλαμένα έχω πολύ ακόμα, έχει γράψει μόνο 9!!!

Φιλάκια κούκλες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΑΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΙΜΑΣΤΕ ΑΦΤΟ??????????????????

ΚΟΛΑΙ ΠΟΛΙ ΜΕ ΤΗΝ ΣΙΖΙΤΙΣΙ ΓΙΑ ΚΙΛΑ ΣΙΜΕΡΑ..

ΚΑΙ ΟΠΟΥΣ ΙΠΑ ΚΑΙ ΤΟΤΕ ΤΟ ΛΕΩ ΚΑΙ ΤΟΡΑ

ΜΕ ΑΝΤΙΠΡΟΣΟΠΕΒΙ ΑΠΟΛΙΤΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΠΑ ΘΕΑ,ΜΠΑ..ΕΓΟ ΓΕΝΙΣΑ..ΕΓΟ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΕΚΟ..ΤΕΤΙΟ ΠΟΝΟ ΔΕΝ ΞΕΧΝΙΕΤΕ...ΚΑΙ ΤΟ ΘΕΛΟ ΠΑΛΙ!!!!!!!!!!!!!!!!!!ΣΤΗΝ ΟΡΑ ΤΟΥ ΑΦΤΗΝ ΤΗΝ ΦΟΡΑ.... :woohoo: :woohoo: :woohoo:

ΚΑΙ ΤΟΡΑ ΤΕΛΕΦΤΕΕΑ ΔΕΝ ΚΑΝΟΥΜΕ διακεκομένη ΕΠΑΦΕΣ..ΕΤΣΙ ΤΟ ΑΠΟΚΛΙΟ ΝΑ ΕΧΟ ΓΕΝΙΤΟΥΡΙΑ...ΕΚΤΟΣ ΑΝ........Η ΝΙΦΙ ΣΟΥ ΕΦΕΡΕ ΚΑΝΕΝΑ....ΔΕΝ ΞΕΡΟ ΔΕΝ ΞΕΡΟ :laugh: :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Diosa νομίζω ότι μετράμε το σύνολο των mb που έχουμε ανταλλάξει με το δίκτυο... Αρα όλα μαζί! Πάντως είσαι όντως "Θεά" στα κόλπα για γονιμοποίηση!!!! ;) ;) ;):kiss: Σ΄ευχαριστούμε για τις γνώσεις που μοιράζεσαι μαζί μας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μωρουλινη έγραψε:

για πες diosa για διδυμα ενα αγορι ενα κοριτσι ποια ειναι η συνταγη? :):)

ΔΕΝ ΜΑΣ ΙΠΕ ΓΙΑ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΗ ΠΡΕΠΙ ΝΑ ΦΑΜΕ....ΤΟ ΜΟΝΟ ΣΙΓΟΥΡΟ ΙΝΕ ΓΙΑ ΤΟ ΑΓΟΡΙ ΘΑ ΠΡΕΠΙ ΝΑ ΦΑΣ ΜΙΣΑ ΑΠΟ ΑΦΤΑ ΠΟΥ ΕΓΡΑΦΕ Η ΔΙΟΣΑ...ΓΙΑ ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΙ ΤΡΟΣ ΟΛΑ ΘΑ ΑΛΑ ΠΟΥ ΙΠΑΡΧΟΥΝ ΣΤΑ ΜΑΓΑΖΙΑ... :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: ΚΑΙ ΟΠΟΥΣ ΔΙΠΟΤΕ ΕΚΙΝΟ ΓΙΑ ΤΑ ΑΥΓΑ!!!!!ΕΚΙΝΟ ΠΟΥ ΔΙΝΟΥΝ ΣΤΙΣ ΚΟΤΕΣ... :laugh: :laugh: :laugh:

ΠΛΑΚΑ ΚΑΝΟ.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΗΡΘΑΑΑΑΑΑΑ!!! Μην φεύγετε καλέ!! Έκαν τόση ώρα να σας διαβάσω να είμαι κι εγώ στο θέμα! Έχω ώρα που μπήκα αλλά με καθυστερούσε ο καλός μου γιατί πεινούσε και βιαζόταν να πάει στο ποδοσφαιρο..

Τι κάνετε κουκλίτσες μου??? Εγώ σήμερα πήγα Λάρνακα που είχα κάτι δουλίτσες και μετά στην ξαδέρφη μου να δω το μπέμπη!!! Έτσι όλη μέρα έκανα βόλτες!

DIOSA μου χαίρομαι πραγματικά για τα νέα σου και άντε με το καλό να ανακοινώσουμε μαζί τα ευχάριστα..Για το φολικό εμένα ο γιατρός μου είχε πει και να μην το σταματήσω, κακό δεν κάνει. Αλλά από Αύγουστο λέω να το αρχίσω!

Xρύσα μου όπου να'ναι έρχονται οι διακοπές!! Και για τα τεστ ωρηξία αν από τώρα που το σκέφτηκες αγχώθηκες άστο καλύτερα και απόλαυσε το!!!!

Δημητρούλα μου και εσύ βόλτες έ??? Άντε να ανεβαίνουμε όλες σιγά σιγά!

Νίνα μου δεν παίζεσαι!!!! :lol: Και περιμένουμε μαζί με εσένα να σούμε τις εξελίξεις..Θα κάνεις την αρχή? Τι λες? Πάντως να είσαι χαλαρή και ότι είναι να γίνει θα γίνει!

PIPITSAZOUZOUNA με ξέχασες καλέ εμένα??? Και για τα κιλά μου ανοίξατε την όρεξη...Από χθες αρχισα τη διαίτα μου αλλά με τόσα παγωτά που αναφέρατε τρέχουν ήδη τα σάλια μου..

Ήρθε η φίλη μας ε? Ο δολοφόνος επιστρέφει πάντα στον τόπο του εγκλήματος! :silly:

Ξέρετε πόσο ωραία νιώθω που όταν δεν μπω να πω καλημέρα με ψάχνετε? Το ίδιο νιώθω και για σας φιλενάδες...ΑΑΑΑ και όταν ΄΄ολες θα είμαστε εγκυούλες το Θέμα μας θα λέγετε: "Σούπερ μαμάδες από την αρχή" Τι λέτε????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σου βρε Μαράκι,σε ψάχνουμε πόση ώρα.

Πήγα κ εγώ μαγείρεψα κάτι στα γρήγορα και ήρθα.

Τέλειο το όνομα του μελλοντικού μας θέματος :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τώρα που ήρθα εγώ φύγατε εσείς ε???? Άντε τοτε πάω κι εγώ να σιδερώσω αφού καθάρισα το μπάνιο..

Θα τα πούμε αύριο που θα είμαι και πρωινή :laugh:

Καλό βράδυ σε όλες!!!

Φιλακια πολλά!! :kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια μου ξαναγύρισα...άργησα λίγο αλλά ήρθα... πριν που έφυγα απότομα έκλεισε το internet γιατί μου τελείωσαν τα ΜΒ ήρθε και η φίλη μου καπάκι ήπιαμε καφέ μόλις έφυγε πήγα στη μαμά μου και πηρά την δική της κάρτα που έχει 1500ΜΒ (όπως καταλάβατε έχουμε όλοι στην οικογένεια WIND F2G)και να'μαι!!! Τι κάνω η γυναίκα για να έρθω να σας βρώ!!! Φύγατε όμως όλες βρε... :(

Μαράκι μου σε ευχαριστώ κούκλα μου :kiss: όσο για τον τίτλο "Σούπερ μαμάδες από την αρχή" Είναι ΣΟΥΠΕΡ !!! :P:P ΤΕΛΕΙΟ!!

Μωρουλίνη, λοιπόν διάβασε προσεκτικά :P:P (και να ξέρεις όσα λέω είναι απο μελέτες που έχουν γίνει, έχω ρίξει διάβασμα εγώωω, να έτσι :blink: έχουν γίνει τα ματάκια μου!!)

Αν θες δίδυμα 1 αγόρι και 1 κορίτσι (δηλαδή διζυγωτικά)

1ον θα τρώς πολύ μπούκοβο, για να κάνεις πάνω απο 1 ωάρια... :P

2ον θα κάνεις s.x 1 φορά 3 μέρες πριν την ωορρηξία(κορίτσι)και μιά φορά την ημέρα που έχεις ωορρηξία (αγόρι)

για τις στάσεις πάνε δες εδώ που τα είχα ξαναπεί για να μην επαναλαμβάνομαι :P:Phttp://www.mammyland.com/index.php?opti ... 530#460428

Αλήθεια για κορίτσι δεν σας έγραψα τι να τρώτε (έχω το κόλλημα μου εγώ με τα αγόρια και γράφω μόνο γιαυτά :P:P )

για κορίτσια τρώμε ψάρια και λαχανικά και όχι πολύ αλάτι...

Ενώ για αγόρια κόκκινο κρέας και γαλακτοκομικά και περισσότερο αλάτι..

Εσύ Μωρουλίνι φάε και αυτά που έφαγα εγώ με τα σκούρα πράσινα φύλλα (για καλή διαίρεση κυττάρων (μονοζυγωτικά δίδυμα) και αν γονιμοποιηθούν δύο ωάρια να διαιρεθούν και αυτά στα2 και να κάνεις ΤΕΤΡΑΔΥΜΑ!!!!! :woohoo: :woohoo:

Αχ σε καλό να μου βγεί απόψε πολύ γέλασα με όσα λέγατε

Νίνα μου πολύ καλές οι photo πετυχημένες!!! :kiss::kiss: ειδικά η χελώνα όλα τα λεφτά!!

Να δω όμως βρέ δύσπιστες γυναίκες τι θα κάνετε αν ξαναπιάσω δίδυμα αγόρια :silly: :silly: :silly:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

stedim έγραψε:

Diosa νομίζω ότι μετράμε το σύνολο των mb που έχουμε ανταλλάξει με το δίκτυο... Αρα όλα μαζί! Πάντως είσαι όντως "Θεά" στα κόλπα για γονιμοποίηση!!!! ;) ;) ;):kiss: Σ΄ευχαριστούμε για τις γνώσεις που μοιράζεσαι μαζί μας!

Ευχαριστώ κουκλίτσα μου για την απάντηση... :kiss::kiss:

Χαρά μου να μοιράζομαι αυτά που έχω ακούσει και έχω διαβάσει μαζί σας, μαρέσει η παρέα σας... γιαυτό :):) και το γεγονός ότι έχουμε όλες τον ίδιο στόχο (να γίνουμε μανούλες) το κάνει ακόμα πιο ευχάριστο και περνάμε και ωραία έτσι!! :kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΙΜΠΕΤΕΡΑ ΜΟΥ.....ΕΔΟ ΙΣΕ?

ΙΠΑ ΕΓΟ ΠΟΣ ΔΕΝ ΘΑ ΜΠΟΡΕΣΙΣ ΜΑΚΡΙΑ ΜΑΣ....

ΑΑΑ ΝΑ ΞΕΡΙΣ ΠΟΣ ΕΓΟ ΣΕ ΠΙΣΤΕΒΟ ΜΕ ΤΟ ΦΑΓΙΤΟ..ΑΠΛΟΣ ΠΛΑΚΑ ΕΚΑΝΑ...ΕΓΟ ΝΟΜΙΖΟ ΠΟΣ ΟΤΙ ΚΑΝΙΣ ΓΙΑ ΝΑ ΑΝΕΒΑΣΙΣ ΨΙΧΟΛΟΓΙΑ ΒΟΙΤΑΙ.....

ΜΕ ΑΦΤΑ ΠΟΥ ΙΠΕΣ ΜΕ ΤΑ ΦΑΓΙΤΑ ΕΓΟ ΠΑΛΙ ΑΓΟΡΙ ΘΑ ΕΧΟ :woohoo: :woohoo: :woohoo: ...ΕΠΙΔΙ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΝΙΣ ΚΟΡΙΤΣΙ ΠΡΕΠΙ ΝΑ ΦΑΣ ΨΑΡΙ ΚΑΙ ΛΑΧΑΝΙΚΑ ΚΑΙ ΛΙΓΟ ΑΛΑΤΙ...ΛΙΠΟΝ ΨΑΡΙ ΔΕΝ ΜΕ ΑΦΙΝΙ Ο ΑΝΔΡΑΣ ΜΟΥ ΜΑ ΜΑΓΙΡΕΨΟ,ΕΤΣΙ ΣΠΑΝΙΑ ΤΡΩΟ...ΛΑΧΑΝΙΚΑ ΜΟΝΟ ΜΑΡΟΥΛΙ ΜΑΡΕΣΙ,ΚΑΙ ΜΑΡΕΣΙ ΠΟΛΙ ΑΛΜΙΡΟ ΤΟ ΦΑΓΙΤΟ....ΔΙΛΑΔΙ ΑΓΟΡΙΙΙΙΙΙ :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

"Σούπερ μαμάδες από την αρχή"

:woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

ΜΑΡΕΣΙ.....

ΝΑΞΕΡΕΤΕ ΠΟΣ ΕΤΣΙ ΚΑΙ ΙΜΕ ,ΕΓΟ ΑΠΟ ΕΔΟ ΔΕΝ ΦΕΒΓΟ ΣΕ ΑΛΟ ΠΟΣΤ.....ΕΔΟΟΟΟ,ΕΔΟΟΟΟΟ,ΝΑ ΣΑΣ ΖΑΛΙΖΟ ΜΕ ΤΗΝ ΕΓΙΜΟΣΙΝΙ.....ΚΑΙ ΘΑ ΠΕΡΙΜΕΝΟ ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΙΙΙΙΙΙ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμπεθερούλα μού όντως δεν μπορώ μακριά σας... :kiss:

Ξέρω καλή μου ότι κάνεις πλάκα και εγώ πλάκα κάνω... :silly:

Και αυτό που είπες για την ψυχολογία είναι πολύ σωστό, όταν κάθομαι και διαβάζω άρθρα και μελέτες για αυτά τα θέματα ξεχνιέμαι τελείως, πολύ μαρέσει να "ψάχνομαι" και μετά να τα συζητάω με άλλους...

Σήμερα συμπεθέρα μου στον γιατρό όταν με ρώτησε τι και πως και άρχισα να του λέω τι έγινε και πως έχασα τα μωρά με έπιασαν τα κλάμματα... απο το πουθενά ούτε εγώ κατάλαβα πως έγινε...Τα έπαιξα εκείνη την ώρα είχα πολύ καιρό να το πάθω αυτό και ξαφνιάστηκα με την αντίδρασή μου.. (μάλλον φταίει που περιμένω και περίοδο) αλλά μου άρεσε πως μου μίλησε και πως με καθησύχασε ο γιατρός..μου είπε και καλά νέα και μετά χάρηκα ε και όταν ήρθα και σας βρήκα εδώ και λέγαμε τα δικά μας ξεχάστηκα τελείως...Γιαυτό σας λέω μας κάνει καλό να τα λέμε ... και αν λέμε και χαζομαρούλες καμιά φορά... καλύτερα, να γελάμε και λίγο. Το κλάμμα θέλω να το βγάλω απο το ρεπερτόριο μου :P:P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

nikulina έγραψε:

"Σούπερ μαμάδες από την αρχή"

:woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

ΜΑΡΕΣΙ.....

ΝΑΞΕΡΕΤΕ ΠΟΣ ΕΤΣΙ ΚΑΙ ΙΜΕ ,ΕΓΟ ΑΠΟ ΕΔΟ ΔΕΝ ΦΕΒΓΟ ΣΕ ΑΛΟ ΠΟΣΤ.....ΕΔΟΟΟΟ,ΕΔΟΟΟΟΟ,ΝΑ ΣΑΣ ΖΑΛΙΖΟ ΜΕ ΤΗΝ ΕΓΙΜΟΣΙΝΙ.....ΚΑΙ ΘΑ ΠΕΡΙΜΕΝΟ ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΙΙΙΙΙΙ.

Και βέβαια εδώ θα είσαι ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΝΑ ΠΑΣ ΠΟΥΘΕΝΑ!! :P:P

Άλλωστε μόνη σου θα είσαι στο άλλο? :P:P

Μόλις μαζευτούν αρκετές έγκυες αποδώ τότε να ανοίξουμε το άλλο ποστ!! Αχ τι καλά ανυπομονώ να είμαστε όλες έγκυες και να τα λέμε θα έχουμε πολύ πλάκα είμαι σίγουρη!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΧ..ΚΑΙ ΕΓΟ ΚΛΕΟ ΑΚΟΜΑ..ΟΤΑΝ ΘΟ ΘΙΜΑΜΕ...ΔΙΛΑΔΙ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΣΙΜΕΡΑ ΟΤΑΝ ΤΟΝ ΙΔΑ ΤΟΝ ΑΝΔΡΑ ΜΟΥ ΝΑ ΜΕ ΠΑΡΙ ΑΝΓΑΛΙΑ ΚΑΙ ΝΑ ΜΕ ΦΙΛΑΙ ,ΚΑΙ ΝΑ ΜΟΥ ΛΕΙ ΝΑ ΜΙΠΟΣ Ο ΘΕΟΣ ΘΑ ΜΑΣ ΔΟΣΙ ΤΟ ΠΑΙΔΙΜΑΣ ΠΙΣΟ...ΞΕΣΠΑΣΑ ΠΑΛΙ..ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΤΟΡΑ ΠΟΥ ΤΟ ΣΚΕΦΤΟΥΜΕ ΣΙΝΓΙΝΟΥΜΕ....ΙΜΕ ΛΙΓΟ ΠΙΟ ΕΒΕΣΤΙΤΙ ΤΗ ΝΑ ΚΑΝΟ...

ΝΑ ΠΟΥΜΕ ΚΑΤΙ ΑΛΟ....

ΔΙΛΑΔΙ ΣΑΡΕΣΕ Η ΧΕΛΟΝΙΤΣΑ ΜΟΥ????? ΓΙΑΤΗ..ΤΟ ΔΟΥΡΑΣΕΛ ΔΕΝ ΣΟΥ ΑΡΕΣΕ?

ΑΑΑΑΑ ΚΑΙ ΝΟΜΙΖΟ ΠΟΣ ΙΝΕ ΠΟΛΙ ΣΙΜΑΝΔΙΚΟ ΝΑ ΝΙΘΟΤΙΣ ΑΝΕΤΑ ΜΕ ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟΥ ΣΟΥ..ΚΑΙ ΝΑ ΤΟΝ ΕΧΙΣ ΕΠΙΣΤΟΣΙΝΙ...ΝΑ ΣΟΥ ΔΟΣΙ ΣΙΓΟΥΡΙΑ.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

DIOSA έγραψε:

Και βέβαια εδώ θα είσαι ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΝΑ ΠΑΣ ΠΟΥΘΕΝΑ!! :P:P

Άλλωστε μόνη σου θα είσαι στο άλλο? :P:P

Μόλις μαζευτούν αρκετές έγκυες αποδώ τότε να ανοίξουμε το άλλο ποστ!! Αχ τι καλά ανυπομονώ να είμαστε όλες έγκυες και να τα λέμε θα έχουμε πολύ πλάκα είμαι σίγουρη!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι Ναι ας αλλάξουμε θέμα γιατί και εγώ έτοιμη είμαι πάλι (άτιμες ορμόνες,άτιμη περίοδος :angry: )

Λοιπον το duracell μόλις το είδα σκέφτηκα αυτό που σας είχα γράψει για τις στάσεις να συλλάβεις αγόρι και μετά σκέφτηκα ότι αρκετές απο δω μέσα είχαμε αγοράκια :whistle::whistle::whistle::whistle: αλλά είπα να μη το πώ γιατί ντράπηκα :blush::blush:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΛΕΣ????? ΑΠΟ ΕΚΙ ΕΧΟ ΠΙΑΣΕ ΑΓΟΡΙ????? ΙΠΑΜΕΕΕΕΕ....ΤΟ ΚΑΜΑΣΟΥΤΡΑ ΘΑ ΜΑΣ ΒΟΙΤΙΣΙ...

ΑΛΑ ΤΗ ΚΑΘΟΥΜΕ ΚΑΙ ΣΟΥ ΛΕΟ ΝΙΧΤΙΑΤΙΚΑ..ΚΑΙ ΙΝΕ ΚΑΙ Ο ΑΝΔΡΑ ΣΟΥ ΜΑΚΡΙΑ...ΝΑ ΣΟΥ ΕΡΤΙ ΟΡΕΞΙ ΚΑΙ ΝΑ ΙΣΕ ΜΟΝΙ ΣΟΥ....

ΑΛΑ ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΙ???....ΔΕΝ ΘΑ ΠΑΣ ΕΣΙ ΕΠΙΣΚΕΨΙ ΣΤΟ ΚΑΛΟ ΣΟΥ???? ΘΑ ΚΟΥΝΙΤΙ ΟΛΙ ΕΛΑΔΑ ΝΑ ΜΙΝ ΠΩ ΕΥΡΟΠΙ...:):):):):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Κορίτσια το βάρος και κυρίως η εκτίμησή του πριν τον τοκετό είναι πολύ πολύ σχετικά. Εγώ γέννησα 39 και 5 και ο γιατρός μου έλεγε ότι το μωρό θα είναι 3 το πολυ 3200. Και είχα και πολύ μικρή κοιλιά και γενικά είμαι πολύ αδύνατη. Και βγήκε ένα μοσχαρουδάκι 3700 γιόγκα έκανε το μωράκι για να χωρέσει στην κοιλιά μου Μισό κιλό και παραπάνω απόκλιση από τον τελευταίο υπέρηχο.
    • Καλησπέρααα...τι ακριβώς είναι αυτό; το βλέπω γενικά και στο φβ που το λένε αλλα δεν έχω ασχοληθεί καθόλου...
    • Ελισσάβετ μου καλησπέρα! Εγώ έκανα την εξωσωματική μου σε φυσικό κύκλο. Την προγεστερόνη μου τη μέτρησαν 3 φορές, με την πρώτη στη δεύτερη μέρα περιόδου, τη 2η πέντε μέρες μετά κ την 3η μέτρηση τέσσερις μέρες μετά. Στη 2η κ 3η έκανα κ υπέρηχο, όπου μου μέτρησε ενδομήτριο και ωοθυλάκια. Από τη 13η μέρα του κύκλου ξεκίνησα κολπικά προγεστερόνη cyclogest κ στη 17η κ prolutex. Κ η εμβρυομεταφορά (βλαστοκύστη 5 ημερών) έγινε τη 18η μέρα και μετά από 9 μέρες η χοριακή. Τα ωάρια τα δικά μου είχαν παρθεί Οκτώβρη κ την εξωσωματική την κάναμε Γενάρη. Άλλη ένεση δεν έκανα. Θα σου ευχηθώ καλή επιτυχία με το νέο σου γιατρό κι εύχομαι πραγματικά να πετύχει!!!
    • Πήγαν να μου κάνουν κουβέντα στο Ιασώ αλλά τους ειπα ότι δεν θα το κάνω… δεν ξέρω λεπτομέρειες, αλλά έχω την εντύπωση όμως ότι είναι για περιορισμένο χρονικό διάστημα όλο αυτο… 
    • Εγώ να σ πω την αλήθεια, εκεί γύρω στα 3- 3100 θα ήθελα ιδανικά !!!
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...