Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΠΑΜΕ ΠΑΛΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ!!!


Recommended Posts

Κ η βαφτισιμιά μου μια απ'τα ίδια, κι έχω πει όταν μπορέσω να της πάρω ένα ή ένα πόνυ..Θα τρελλαθεί από την χαρά της!

Καλός ο Κιάμος Χρύσα μου, διασκεδαστικός! Τον θυμάμαι όταν ήμουν φοιτήτρια που γινόταν χαμός!!! Και χθες γεμάτο ήταν το μαγαζί, αν και καθημερινή!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 991
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

maraki24 έγραψε:

Κ η βαφτισιμιά μου μια απ'τα ίδια, κι έχω πει όταν μπορέσω να της πάρω ένα ή ένα πόνυ..Θα τρελλαθεί από την χαρά της!

Ο μπαμπάς μου τότε το είχε ψάξει πολύ και είχε βρεί σε πολύ καλή τιμή ένα.

Μετά πήρε κ άλλα και είχαμε φτάσει να έχουμε έναν μικρό ιππικό όμιλο.16 άλογα είχαμε.Αφού έχασα όμως μετά απο 4 χρόνια το δικό μου τα πούλησε όλα.τώρα έχει ένα ίσα-ίσα να το βλέπει και να το φροντίζει..

tesh έγραψε:

δεν με βλεπω να χανω κιλα μεχρι τις διακοπες

Αχ ούτε κ εγώ με βλέπω.. :(:(

Δεν πειράζει τί να κάνουμε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Tesh ούτε εμένα βλέπω να χάνω κιλά και εχω εκνευριστεί πάρα πολύ γιατί θέλω να είμαι εντάξει και μέχρι το γάμο...Και ξέρεις ποια είναι η βλακεία πως γενικά δεν τρώω πολύ..Προσέχω όσο μπορώ και πάλι κόλλησαν τα άτιμα :angry:

Άντε σας αφήνω γιατί θα πάω για ιδιαίτερα αν και δεν έχω καθόλου όρεξη...

Φιλιά σε όλες, θα τα πούμε αργότερα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΛΙΜΕΡΑ....ΟΛΕΣ ΙΣΤΕ ΣΙΜΕΡΑ ΕΔΟ?

ΚΑΙ ΒΛΕΠΟ ΤΟ ΑΓΑΠΙΜΕΝΟ ΜΟΥ ΘΕΜΑ ΣΙΜΕΡΑ....ΟΠΟΥ ΣΑΣ ΕΧΟ ΞΑΝΑ ΠΙΙ ΕΓΟ ΙΜΕ ΛΑΤΡΙ ΤΟΝ ΖΩΩΝ...ΜΑΡΕΣΟΥΝ ΘΑ ΠΑΝΔΑ.ΕΚΤΟΣ ΘΑ ΦΙΔΙΑ...ΑΝΑΤΡΙΧΙΑΖΟ ΟΤΑΝ ΘΑ ΒΕΛΕΠΟ....

ΧΡΙΣΑ ΕΓΟ ΘΕΟΡΟ ΤΟ ΑΛΙΓΟ ΑΡΧΟΝΤΙΚΟ,ΜΑΡΕΣΙ..ΜΟΥ ΦΕΝΕΤΕ ΠΟΣ ΙΝΕ ΑΝΟΤΕΤΟ ΖΩΩ...ΠΟΤΕ ΟΜΟΣ ΔΕΝ ΙΧΑ ΤΗΝ ΕΦΚΑΙΡΙΑ ΝΑ ΚΑΝΟ ΙΠΑΣΙΑ...ΕΠΙΔΙ ΦΟΒΑΜΕ...

ΟΤΑΝ ΙΜΟΥ ΜΙΚΡΙ ΚΑΙ ΠΙΓΕΝΑ ΣΤΟ ΧΟΡΙΟ ΣΤΗΝ ΓΙΑΓΙΑ ΜΟΥ ,ΕΚΙ ΙΧΑΝ ΘΑ ΠΑΝΔΑ,ΔΙΛΑΔΙ ΑΠΟ ΑΦΤΑ ΠΟΥ ΜΠΟΡΙΣ ΝΑ ΕΧΙΣ ΣΠΙΤΙ..ΑΠΟ ΚΟΤΕΣ ,ΠΑΠΙΕΣ,ΧΙΝΕΣ,ΕΝΑ ΑΛΟΓΟ,ΣΚΙΛΙΑ, ΓΑΤΙΑ,ΓΟΥΡΟΥΝΙΑ ΚΑΙ ΑΝ ΣΚΕΦΤΟΥΜΕ ΚΑΛΑ ...ΚΑΠΟΥ ΚΑΠΟΥ ΕΒΛΕΤΑ ΚΑΙ ΚΑΝΕΝΑ ΠΟΝΤΙΚΙ,{ΕΚΙ ΝΑ ΜΕ ΒΛΕΠΕΤΕ,Ο ΚΕΝΔΕΡΙΣ ΙΤΑΝ ΨΕΜΑΤΑ ΠΡΟΣΤΑ ΜΟΥ....}...ΑΠΟ ΕΚΙ ΛΑΘΡΙΑ ΜΕ ΤΑ ΖΩΩΑ...

ΘΙΜΑΜΕ ΜΙΑ ΦΟΡΑ Ο ΠΑΠΟΥΣΜΟΥ ΔΟΥ ΕΔΟΣΕ ΜΙΑ ΜΙΚΡΙ ΚΟΤΑ.ΤΗΝ ΓΙΝΑ..ΕΜΙΣ ΜΕΝΟΥΜΕ ΣΕ ΠΟΛΙ ,ΣΤΟ ΙΑΣΙΟ{ΜΠΟΡΙ ΝΑ ΤΟ ΕΧΕΤΕ ΑΚΟΥΣΤΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΙΣΤΟΡΙΑ ΣΑΣ}ΚΑΙ ΚΡΑΤΟΥΣΑΜΕ ΤΗΝ ΓΙΝΑ ΣΤΟ ΒΑΛΙΚΟΝΙ ΓΙΑ 2 ΕΒΔΟΜΑΔΕΣ...ΜΕΧΡΙ Η ΜΑΜΑ ΙΧΕ ΧΟΡΤΑΣΙ ΝΑ ΜΑΖΕΒΙ ΑΠΟ ΠΙΣΟ ΤΗΣ ,ΚΑΙ ΑΠΟΦΑΣΙΣΕ ΝΑ ΚΑΝΙ ΜΙΑ ΓΙΝΟΣΟΥΠΑ...ΚΑΙΜΟ ΕΓΟ...ΚΑΙ ΚΑΛΑ ..ΚΑΙ ΒΕΒΕΑ ΣΟΥΠΑ ΔΕΝ ΕΦΑΓΑ...ΚΑΙ ΜΠΟΡΟ ΝΑ ΠΟ ΠΟΣ ΧΡΙΑΣΤΙΚΕ ΧΡΟΝΙΑ ΝΑ ΦΑΟ ΠΑΛΙ ΚΟΤΑ.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

nikulina έγραψε:

nikulina έγραψε:

ΚΑΙ ΑΤΟΥΣ ΙΝΕ Η ΑΠΟΓΟΝΟΥΣ ΤΗΣ 019-20100707.jpg[/quote:vtbkne79]

Τί κουκλάκια είναι αυτά??

κ εμένα ο μπαμπάς μου είχε απ'όλα.Τώρα έχει μόνο κότες,κουνέλια,χήνες,πάπιες ένα σκυλί και το άλογο..

Εγώ κορίτσια έκοψα το μπιμπερό πολύ μωρό,ήμουν δεν ήμουν 11 μηνών όταν έφερε ο μπαμπάς μου στο σπίτι ένα νεογέννητο αρνάκι και μου είπε ότι πρεπει να του δώσουμε το μπιμπερό μου για να πιεί γάλα γιατί δεν έχει μανούλα να το ταίσει. Απο τότε δεν ξαναήπια με μπιμπερό.Έπινα απο εκείνα τα ποτηράκια που είχαν και το καλαμάκι ενσωματομένο :woohoo:

Έτσι μου κόψανε και τις πάνες..Τις δώσαμε σε ένα σκυλάκι.. :woohoo: Έξυπνος τρόπος δεν νομίζετε??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΟΝΔΟΣ..ΕΞΙΠΝΟ...

ΕΜΙΣ ΤΗ ΘΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΟΤΑΝ ΘΑ ΧΡΙΑΣΤΗ ΝΑ ΤΟΥ ΘΑ ΚΟΨΣΟΥΜΕ ΑΦΤΑ...ΤΟΡΑ ΘΑ ΠΑΙΔΙ ΙΝΕ ΠΟΛΙ ΠΙΟ ΕΞΙΠΝΑ ΚΑΙ ΘΑ ΠΑΘΟΥΜΕ ΤΗΝ ΠΛΑΚΑ ΜΑΣ ΜΕ ΤΗΣ ΑΠΑΝΔΙΣΙΣ ΠΟΥ ΘΑ ΜΑΣ ΔΟΣΟΥΝ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

nikulina έγραψε:

ΟΝΔΟΣ..ΕΞΙΠΝΟ...

ΕΜΙΣ ΤΗ ΘΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΟΤΑΝ ΘΑ ΧΡΙΑΣΤΗ ΝΑ ΤΟΥ ΘΑ ΚΟΨΣΟΥΜΕ ΑΦΤΑ...ΤΟΡΑ ΘΑ ΠΑΙΔΙ ΙΝΕ ΠΟΛΙ ΠΙΟ ΕΞΙΠΝΑ ΚΑΙ ΘΑ ΠΑΘΟΥΜΕ ΤΗΝ ΠΛΑΚΑ ΜΑΣ ΜΕ ΤΗΣ ΑΠΑΝΔΙΣΙΣ ΠΟΥ ΘΑ ΜΑΣ ΔΟΣΟΥΝ...

Ήμουν τόσο μικρούλα που δεν νομίζω ότι μπορούσα να απαντήσω.. :silly: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΟΠΟΥ ΚΑΤΑΛΑΒΑΤΕ ΤΗΝ ΛΑΤΡΕΒΟ....ΕΧΙ 7 ΧΡΟΝΙΑ ΚΑΙ ΙΝΕ Η ΜΑΣΚΟΤ ΠΟΥ ΣΠΙΤΙΟΥ..ΒΕΒΕΑ ΚΑΙ Ο ΑΝΔΡΑΣ ΜΟΥ ΤΗΝ ΕΧΙ ΜΑΝΑΡΙ...ΟΤΑΝ ΙΠΑΜΑ ΤΟΡΑ ΠΙΑ ΝΑ ΤΗΝ ΚΑΝΟΥΜΕ ΣΤΙΡΟΣΙ,Ι ΠΡΟΤΙ ΑΝΔΙΡΙΣΙ ΙΡΤΕ ΑΠΟ ΑΦΤΟΣ ..ΜΙΝ ΤΗΧΟΝ ΝΑ ΠΑΘΙ ΤΙΠΟΤΑ ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΙ...ΑΛΑ ΚΑΙ ΑΦΤΗΝ ΤΟΥ ΕΧΙ ΑΔΙΝΑΜΙΑ...ΜΟΛΙΣ ΤΟΝ ΑΚΟΥΙ ΦΕΒΓΙ ΤΡΕΧΟΥΝΤΑΣ ΠΡΟΣΤΑΤΟΥ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΡΕΠΙ ΝΑ ΦΙΓΟ...ΘΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ ΑΡΓΟΤΕΡΑ...

ΦΙΛΑΚΙΑ...

ΚΑΙ ΔΙΟΣΑ ΕΠΙΔΙ ΜΑΡΕΣΙ ΤΟ ΠΑΙΔΙΣΟΥ ΛΕΟ ΝΑ ΣΙΜΠΕΤΕΡΙΑΣΟΥΜΕ...ΤΗΝ ΛΕΣ??? ΝΑ ΞΕΡΙΣ ΘΑ ΙΜΕ ΚΑΛΙ ΠΕΘΡΑ...ΤΟΡΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟ ΝΑ ΠΩ ΤΟ ΙΔΙΟ ΓΙΑ ΤΟΝ ΠΕΘΕΡΟ....ΧΑΧΑΧΑΧΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια για σας

Εύχομαι σύντομα όλες όσες δεν έχετε ακόμα καλα νέα, το επόμενο τεστ να είναι θετικό….

Και εγω μια από τα ιδια….ενα χρονο προσπαθουσαμε να μεινω εγκυος και κάθε μηνα που εβλεπα το τεστ αρνητικό εβαζα τα κλαματα….εξετασεις πολλες και τελικα η μια σαλπιγγα ητανε κλειστη …δηλ μισές πιθανότητες να μείνω….η μια φιλη μου, μου ειπε να παω στην Αγια Ειρηνη Χρυσοβαλαντου και να παρω το μηλο και μετα από τρεις μερες νηστεία να το φαω….ετσι και εκανα…..και μετα από 20 μερες το τεστ ητανε ΘΕΤΙΚΟ!!!!! Ημουν εγκυος ….δεν το πιστευα ….τρελαθηκα….και όλα πήγαν καλα τωρα εχω στην αγκαλιά μου το αγορακι μου που είναι 6 μηνων και 11 κιλα!!!!!

Κοριτσια δεν θέλει ενεσεις, προγραμματισμενο σεξ, άγχος(τα εκανα και εγω αυτά)….πίστη στον Θεο…..πηγενετε στην Αγια Ειρηνη….και θα δειτε….ολα θα πανε καλα….

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αννα-γκαμπριελα έγραψε:

Κορίτσια για σας

Εύχομαι σύντομα όλες όσες δεν έχετε ακόμα καλα νέα, το επόμενο τεστ να είναι θετικό….

Και εγω μια από τα ιδια….ενα χρονο προσπαθουσαμε να μεινω εγκυος και κάθε μηνα που εβλεπα το τεστ αρνητικό εβαζα τα κλαματα….εξετασεις πολλες και τελικα η μια σαλπιγγα ητανε κλειστη …δηλ μισές πιθανότητες να μείνω….η μια φιλη μου, μου ειπε να παω στην Αγια Ειρηνη Χρυσοβαλαντου και να παρω το μηλο και μετα από τρεις μερες νηστεία να το φαω….ετσι και εκανα…..και μετα από 20 μερες το τεστ ητανε ΘΕΤΙΚΟ!!!!! Ημουν εγκυος ….δεν το πιστευα ….τρελαθηκα….και όλα πήγαν καλα τωρα εχω στην αγκαλιά μου το αγορακι μου που είναι 6 μηνων και 11 κιλα!!!!!

Κοριτσια δεν θέλει ενεσεις, προγραμματισμενο σεξ, άγχος(τα εκανα και εγω αυτά)….πίστη στον Θεο…..πηγενετε στην Αγια Ειρηνη….και θα δειτε….ολα θα πανε καλα….

άννα-γκαμπριέλα διάβασα το μήνυμά σου και ανατρίχιασα!Να σου ζήσει!

Μια ερωτησούλα η Αγία Ειρήνη που βρίσκεται?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

avva-γκαμπριελα....σε ευαριστουμε πολι...

να σου ζισι του παιδακι σου..

εγο προσοπικα ,με οσα μου εχουν σιμβι δεν εχασα την πιστημου στο θεο...εξαλο τον χριαζουμε και αλο{πλακα κανο βεβεα}...και νομιζο ποσ ι περισοτερεσ κοπελεσ που ιμαστε εδο,δεν εχουμε προβλιμα σιλιψισ,,απολσ μεναμε εγγιοσ και ιχαμε απο μια αποβολι..και τορα παμε παλι απο την αρχι.....με πολι πολι ελεφτερο σεχ....αφτο στην περιπτοσι μου...

εφαριστουμε και παλι....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

maria12 έγραψε:

αννα-γκαμπριελα έγραψε:

άννα-γκαμπριέλα διάβασα το μήνυμά σου και ανατρίχιασα!Να σου ζήσει!

Μια ερωτησούλα η Αγία Ειρήνη που βρίσκεται?[/quote:3jkhx8ce]

Στην Λυκόβρυση Αττικής

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αννα-γκαμπριελα έγραψε:

Κορίτσια για σας

Εύχομαι σύντομα όλες όσες δεν έχετε ακόμα καλα νέα, το επόμενο τεστ να είναι θετικό….

Και εγω μια από τα ιδια….ενα χρονο προσπαθουσαμε να μεινω εγκυος και κάθε μηνα που εβλεπα το τεστ αρνητικό εβαζα τα κλαματα….εξετασεις πολλες και τελικα η μια σαλπιγγα ητανε κλειστη …δηλ μισές πιθανότητες να μείνω….η μια φιλη μου, μου ειπε να παω στην Αγια Ειρηνη Χρυσοβαλαντου και να παρω το μηλο και μετα από τρεις μερες νηστεία να το φαω….ετσι και εκανα…..και μετα από 20 μερες το τεστ ητανε ΘΕΤΙΚΟ!!!!! Ημουν εγκυος ….δεν το πιστευα ….τρελαθηκα….και όλα πήγαν καλα τωρα εχω στην αγκαλιά μου το αγορακι μου που είναι 6 μηνων και 11 κιλα!!!!!

Κοριτσια δεν θέλει ενεσεις, προγραμματισμενο σεξ, άγχος(τα εκανα και εγω αυτά)….πίστη στον Θεο…..πηγενετε στην Αγια Ειρηνη….και θα δειτε….ολα θα πανε καλα….

Εμένα το Σεπτέμβριο μου έφερε το μήλο η πεθερά μου και μου είπε να νηστέψω 3 μέρες και να το φάω.Η αλήθεια είναι ότι επειδή δεν είχαμε και τόσο πολύ την εγκυμοσύνη στο μυαλό μας ξεχάστηκα και μετά απο κάποιες μέρες το έφαγα χωρίς όμως να νηστέψω.

Δύο μήνες μετά αρχές Νοεμβρίου έμαθα ότι ήμουν έγκυος.Δυστυχώς όμως δεν είχαμε καλή εξέλιξη.

Με την πρώτη ευκαιρία που βρήκα μετά την αποβολή πήγα και προσκύνησα την χάρη της και πήρα πάλι το μήλο.

Σε λίγο καιρό θα ξεκινήσουμε πάλι τις προσπάθειες..

Εύχομαι όλα να πάνε καλά..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

nikulina έγραψε:

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΡΕΠΙ ΝΑ ΦΙΓΟ...ΘΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ ΑΡΓΟΤΕΡΑ...

ΦΙΛΑΚΙΑ...

ΚΑΙ ΔΙΟΣΑ ΕΠΙΔΙ ΜΑΡΕΣΙ ΤΟ ΠΑΙΔΙΣΟΥ ΛΕΟ ΝΑ ΣΙΜΠΕΤΕΡΙΑΣΟΥΜΕ...ΤΗΝ ΛΕΣ??? ΝΑ ΞΕΡΙΣ ΘΑ ΙΜΕ ΚΑΛΙ ΠΕΘΡΑ...ΤΟΡΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟ ΝΑ ΠΩ ΤΟ ΙΔΙΟ ΓΙΑ ΤΟΝ ΠΕΘΕΡΟ....ΧΑΧΑΧΑΧΑ

Ευχαρίστως Νίνα μου να συμπεθερέψουμε.. αλλά πρέπει να σου πω ότι εγγονάκια όσα είδες είδες!! :P:P ο γαμπρός είναι στειρωμένος :blush: αλλά είναι κούκλος!!!! :woohoo: :laugh:

τι παραπάνω να ζητήσει η κόρη σας?? (Έχουν και τα ίδια χρώματα!!)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλά, Νίνα κ Diosa, τα γατάκια σας είναι κουκλιά! Να σας ζήσουν! Έχω κ εγώ ένα χρυσόψαρο, (ναι, stedim το λένε- λέτε να βγάλουμε κ το παιδί μας έτσι αύριο-μεθαύριο? :dry: ) κ έχω χάσει ήδη 3 άλλα, 2 παπαγαλάκια κ μία καρδερίνα... :( Μάλλον δεν με θέλουν πολύ τα ζωάκια, ε? :dry:

Χρόνια σας πολλά Tesh μου για την επέτειό σας, να είστε πάντα γεροί κ ευτυχισμένοι κ του χρόνου με το καλό περισσότεροι! ;);)

Μαράκι το ταξίδι του μέλιτός σας φαίνεται υπέροχο! Καλά να περάσετε (αν κ αυτό είναι βέβαιο, ε? :laugh: ) Εννοείται ότι στον γυρισμό θέλουμε φωτό από τα μέρη που θα πάτε! :lol:

Αννα-γκαμπριέλα ευχαριστούμε για τις ευχές! Να σου ζήσει το παιδάκι σου!

Πριν καμιά ωρίτσα γύρισα από τη σχολή κ τώρα βολοδέρνω στο σπίτι κ αναρωτιέμαι τι να φάω... :dry: Ευτυχώς έχω ροδακινάκια κ βερυκοκάκια...

Φιλάκια πολλά σε όλες! :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΛΙΣΠΕΡΑ...

ΣΑΣ ΣΙΣΤΙΝΟ ΝΑ ΒΛΕΠΕΤΕ ΤΗΝ ΤΕΝΙΑ THE BAKC-UP PLAN ΜΕ ΤΗΝ JENIFER LOPEZ...

ΕΧΙ ΠΟΛΙ ΓΕΛΙΟ..ΚΑΙ ΠΟΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΕΒΡΙΣΚΑ ΤΟ ΝΕΑΦΤΟ ΜΟΥ ΣΤΗΝ ΤΕΝΙΑ....ΔΕΝ ΞΕΡΟ ΑΝ ΘΑ ΤΗΝ ΒΡΙΤΕ ΝΑ ΤΗΝ ΝΙΚΙΑΖΕΤΕ.ΕΠΙΔΙ ΙΝΕ ΣΚΕΤΙΚΟ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ ΕΡΓΟ.....ΑΛΑ ΜΙΝ ΤΟ ΧΑΝΕΤΕ ΑΝ ΤΗΝ ΒΡΙΤΕ ΚΑΠΟΥ...ΕΓΟ ΠΙΡΑ ΑΠΟ ΝΕΤ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

DIOSA έγραψε:

nikulina έγραψε:

Ευχαρίστως Νίνα μου να συμπεθερέψουμε.. αλλά πρέπει να σου πω ότι εγγονάκια όσα είδες είδες!! :P:P ο γαμπρός είναι στειρωμένος :blush: αλλά είναι κούκλος!!!! :woohoo: :laugh:

τι παραπάνω να ζητήσει η κόρη σας?? (Έχουν και τα ίδια χρώματα!!) Goody2.jpg[/quote:1x6211gr]

ΣΙΜΠΕΤΕΡΑ....ΚΟΥΚΛΟΣ..ΚΟΥΚΛΟΣ....

ΚΑΙ ΕΓΟ ΣΚΕΦΤΟΥΜΕ ΝΑ ΜΙΝ ΤΗΝ ΑΦΙΝΟ ΑΛΟ ΝΑ ΓΕΝΙΣΙ...ΣΚΕΦΤΟΥΜΕ ΤΗΝ ΣΤΙΡΟΣΟ ΑΛΑ ΝΑ Ο ΑΝΔΡΑΣ ΜΟΥ ΔΙΣΤΑΖΙ.....ΑΛΑ ΒΛΕΠΙΣ ,ΜΑΣ ΠΟΝΑΙ Η ΚΑΡΔΙΑ ΜΑΣ ΟΤΑΝ ΔΙΝΟΥΜΕ ΘΑ ΜΟΡΑΚΙΑ..ΟΤΑΝ ΘΑ ΕΧΙΣ 2 ΜΙΝΕΣ ΙΝΕ ΔΙΣΚΟΛΟ ΝΑ ΘΑ ΔΟΣΟΥΜΕ,ΑΛΑ ΟΥΤΕ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΘΑ ΚΡΑΤΙΣΟΥΜΕ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νίνα μου εγώ είμαι υπέρ της στείρωσης και τα ζώα ταλαιπωρούνται που γεννάνε τόσο συχνά αλλά όπως λες... και εσείς συνηθίζετε τα μωράκια και μετά είναι δύσκολο να τα δώσετε...Η μαμά μου έτσι έκανε με μια γάτα που είχε και κάποια στιγμη είχε 32 γάτες!!!! και στο τέλος με την βοήθεια του κτηνιάτρου μοιράσαμε τις πιο μικρές και μείναν 5 μετά της μείναν 2 απο τις οποίες η μία αρρώστησε (καρκίνο) και η άλλη η την κλέψανε η κάπως χάθηκε... όλα αυτά βέβαια τα τελευταία 15 χρόνια... και τώρα της έμεινε ένα σκυλάκι κανίς που έχει... και είναι μια χαρά!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

stedim έγραψε:

Καλά, Νίνα κ Diosa, τα γατάκια σας είναι κουκλιά! Να σας ζήσουν! Έχω κ εγώ ένα χρυσόψαρο, (ναι, stedim το λένε- λέτε να βγάλουμε κ το παιδί μας έτσι αύριο-μεθαύριο? :dry: ) κ έχω χάσει ήδη 3 άλλα, 2 παπαγαλάκια κ μία καρδερίνα... :( Μάλλον δεν με θέλουν πολύ τα ζωάκια, ε? :dry:

Χρόνια σας πολλά Tesh μου για την επέτειό σας, να είστε πάντα γεροί κ ευτυχισμένοι κ του χρόνου με το καλό περισσότεροι! ;);)

Μαράκι το ταξίδι του μέλιτός σας φαίνεται υπέροχο! Καλά να περάσετε (αν κ αυτό είναι βέβαιο, ε? :laugh: ) Εννοείται ότι στον γυρισμό θέλουμε φωτό από τα μέρη που θα πάτε! :lol:

Αννα-γκαμπριέλα ευχαριστούμε για τις ευχές! Να σου ζήσει το παιδάκι σου!

Πριν καμιά ωρίτσα γύρισα από τη σχολή κ τώρα βολοδέρνω στο σπίτι κ αναρωτιέμαι τι να φάω... :dry: Ευτυχώς έχω ροδακινάκια κ βερυκοκάκια...

Φιλάκια πολλά σε όλες! :kiss:

Αχ σε ευχαριστούμε πολύ για τα καλά σου λόγια για τα γατάκια μας!!! :P:P Να σου ζήσει και εσένα το ψαράκι σου!! Αν και δεν ξέρω τι σημαίνει το stedim θα έλεγα να βρήτε άλλο όνομα για το μωρό!! :P:P :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια! Τι κάνετε?

Εγώ κοιμήθηκα αργά χθες γιατί πήγαμε σε επίσκεψη...Νιώθω μια βαρεμάρα, απίστευτη!!

Δεν έχω κανένα νέο να πω σήμερα..

Άννα-Γκαμπριέλα να χαίρεσαι το μωράκι σου και ευχαριστούμε για τις ευχές σου...

Χαίρομαι να ακούω κορίτσι απου τα κατάφεραν.Άντε και στα δικά μας!!!

Άντε που είστε όλες να πούμε καμιά κουβέντα??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα Μαράκι,

Εγώ προς το παρόν απολαμβάνω την ησυχία μου γιατί σε λίγη ώρα θα πλακώσουν όλα μαζί και δεν θα προλαβαίνω.

Επέστρεψε το αφεντικό και έχει "άγριες διαθέσεις" :(

Μες τα νεύρα είναι.. :( Καλά που είχε κάποια ραντεβού και την γλύτωσα :) (μέχρι στιγμής..)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Ζητάω συγκεκριμένα την μπροστινή μπάρα ασφαλείας ενός παλιού καροτσιου 3 σε 2 μάρκας cangaroo sharah verde (του μεγάλου καροτσιου και όχι του καθίσματος αυτοκινήτου). Έχω μόλις γεννήσει το δεύτερο παιδάκι μου και το ξέχασα στην παιδική χαρά και χάθηκε και έτσι γίνεται άχρηστο και μη ασφαλές για το μωρό. Δεν έχω την οικονομική δυνατότητα να πάρω καινούργιο... Εάν έχει κάποια μαμά ένα παρόμοιο μοντέλο και δεν το χρειάζεται και μπορεί να μου βγάλει την δική της μπάρα ( με πληρωμή) το χρειάζομαι επειγόντως. Σας ευχαριστώ!
    • Κορίτσι μου καταρχάς συγχαρητήρια! Πλέον και υπερηχογραφικά επιβέβαιωσες την εγκυμοσύνη σου κι όλα δείχνουν ό,τι έπρεπε να δείξουν με βάση την εβδ κύησης. Αυτό για τη μέτρηση μη σε απασχολεί, ούτως ή άλλως το βίωσες και με προηγούμενη εγκυμοσύνη όπως λες κι όλα πήγαν καλά! Κι εμένα μου το μετρήσαν 6 μέρες μικρότερο απ' την μέτρηση με βάση την ΤΕΡ, αλλά μεγαλώνει σταθερά με αυτό το ρυθμό μέχρι στιγμής. Επίσης, να έχεις κατά νου ότι η μέτρηση με βάση την ΤΕΡ λαμβάνει υπόψη έναν ιδανικό κύκλο 28 ημερών και με ωορρηξία 14η μέρα, που είναι το φουλ ιδανικό σενάριο. Μπορεί να είχες καθυστερημένη σύλληψη - επίσης, σ αυτή τη φάση το έμβρυο είναι τοσοδούλικο οπότε είναι δύσκολο να μετρηθεί με ακρίβεια.  Όσο για την τομή, δεν έχω γνώση να σου απαντήσω, αλλά καλώς πιστεύω σκέφτεσαι να μιλήσεις με κάποιον γιατρό ίσως πιο εξειδικευμένο σε εγκυμοσύνη μετά από καισαρική που ίσως σε κατατοπίσει καλυτερα 😊 
    • Ευχαριστώ πολύ κορίτσια μου! ❤️ μ' έπιασε και μια μικρότερη κρίση σήμερα στο σούπερ πάλι, αλλά αυτή τη φορά έπραξα αμέσως και έκανα αυτό με τις αναπνοές, ευτυχώς όλα καλά 😊 Αύριο έχω βιντεοκλήση με τη γιατρό μου (εν τω μεταξύ αυτή το π΄ροτεινε, δε ξέρω γιατί 😅, μάλλον για να τσεκάρει πως πάω με τη λοίμωξη) και θα της το αναφέρω ως γεγονός. Εγώ τώρα έχω κλείσει ένα ακόμα υπέρηχο την άλλη βδομάδα 18 του μηνός που θα έχω μπει με το καλό στην 11η εβδ και μετά από 2 εβδ έχω την αυχενική. Εύχομαι να φτάσουμε αισίως σ' αυτό το στάδιο όλες μας 🙏 κι εμένα δε σας κρύβω μ επιασαν κάτι ανασφάλειες πάλι, κυρίως γιατί φοβήθηκα μην η κρίση πανικού το Σάββατο έκανε κακό στο μωράκι, αλλά πρέπει να εμπιστευτώ το σώμα μου και το μωρό μου 💖 
    • Πραγματικά δε με πτοεί τίποτα. Ας είναι καλά η μπουμπού... εγώ αντέχω!!! 2,5 μήνες είναι... θα περάσουν! 🙂
    • Ωχ βρε κορίτσι μου υπομονή δεν είχα θέμα με Γοπ εγω πριν λιγες μερες με έπιασε το στομάχι μου βράδυ έκανα πολύ εμετό δεν ξέρω τι είχα πάθει ευτυχώς την επομενη ήμουν καλά  Φτάνουμε σιγά αίγα στο τέρμα και θα ηρεμήσουμε 😊  
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...