Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ-ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ 2010-Νο9


Recommended Posts

An ta afisoume ola na ginoun fisiologika krataei poles wres kai den einai kati epikindino...Apla edw sthn Ellada exw thn entiposh pos den afinoun to mwro na apofasisei gia to pote einai h wra tou kai etsi traviounte meta me proklisois kai kesarikes..Egw Savvato mexri to meshmerh eimoun sthn agora gia ta teleftea psonia tou mwrou os kai karotsi pira ekinh thn mera kai to vradi arxisan oi odines mou..Kuriakh 10 to vradi genisa telika..Alla opos les kai esu magykal diaferh apo guneka se guneka,mia fulh mou sxedon den prolave na paei sthn klinikh apo thn wra pou thn epiasan oi ponoi mexri na to katalavei genise..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 998
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

evi se auxaristoume polu gia tis plirofories :):):):)

na xairesai to paidaki sou kai me to kalo kai to epomeno ;)

katrina mou exases polla epeisodia valame kati kouklous me ti yeliz ax! ax! eutixos pou de diavazoun to forum oi antres mas :woohoo:

kala koritsia eiste oles toso glikes kai omorfes :):):)

stin epomeni sinantisi tha mai kai gw :dry:

kala mou fainete polu periergo pou merikes sas vlepw prwti fora ti wraia twra exw kai eikona ;) ti katrina kai ti vasoula tis exw sto face kai tis exw dei :):):)

xrysa mou emas o giatros mas exei pei na kanoume sex opws kai kanoume alla oxi na t....ei mesa :blink: twra ti na pw :dry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατρινα έγραψε:

καλως τες και τις υπολοιπες!!Ξυπνησατε ξυπνησατε?

Βασιλικι αυριο εχω το υπερηχο καρδιας!18 δεν ηταν?στις 1500?

το μηλαρακι και το κορδονακι της Αγιας ειναι θαυματουργο!δειτε εδω..

http://www.mammyland.com/index.php?opti ... &id=389482

lev ena biastiko geia se oles sas!!!

φτιαχνω μοσχαρι για πρωτη φορα κ εχω απορροφηθει τελειως.

διαβασα επιλεκτικα λιγα πραγματα κ εχω να πω μπραβο στο κατρινακικατρινακι μου αρεσε πολυ το λινκ για την αγια ειρηνη,ειναι ΑΠΟΛΥΤΑ ΘΑΥΜΑΤΟΥΡΓΗ Κ ΔΙΠΛΑ ΣΤΟΝ ΑΝΘΡΩΠΟ,εμας εχει σωθει η δουλεια μας απτη καταστροφη με προσευχη κ νηστεια της μητερας μου στην αγια,κ γνωριζω κ πολλα θεματα υγιειας που επενεβη η αγια.με καλυψαν οι υπολοιπες.

αχ κοριτσια μου μακαρι ναγινουμε αξιες μανουλες κ να δωσουμε στα παιδια μας αυτο που το σχολειο δε θα μπορεσει.πνευματικη παιδεια,ηθος κ μαλιστα γνωση του παρελθοντος τους απο θρησκευτικης πλευρας τουλαχιστον.

ασχετ﨨μαρεσε πολυ η φωτο σας ειστε για δαγκωμα μια προς μια!!!λαμψη εγκυμοσυνης παιδι μου!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα .......

απο που να ξεκινησω ??????

γραψατε τοσα πολλα μεσα σε μια μερα που ελειπα ...

Κατερινακι μου ( Kuo) τι γλυκια νυφουλα που εγινες..

μου αρεσε φορεματακι,μαλλια ,και προσωπακι δηλαδη ολα!! :laugh:

Κατερινα μου ελπιζω να εισαι καλυτερα μετα το πεσιμο,να προσεχεις

ξερω οτι δεν θελει και πολυ να γινει το κακο,πολλες φορες παραλιγο να πεσω στο μπανιο :S

Κατερινουλα( soupitsa ) μου μεγια τα καινουργια σας πραγματακια..πηρε φορα βλεπω με τα ψωνια :laugh:

Ελπιδακι μου διαβασα για την μπεμπουλα σου μεγαλωσε κι αλλο!!! :woohoo: μαλλον θα ειναι μεγαλο μωρακι :)

Βασουλα μου περαστικα σου για την αδιαθεσια σου ..ελπιζω να εισαι καλυτερα τωρα ..

κοριτσακια μου συγνωμη αν ξεχασα καποια ( που σιγουρα θα ξεχασα γιατι ειμαστε πολλες ζωη να εχουμε!) αλλα δεν τα θυμαμαι ολα ... :dry:

τα δικα μας νεα τωρα ...βαψαμε το δωματιο ενα υπεροχο λαχανι χρωμα με ροδακινι τον εναν τοιχο ..μου αρεσε πολυ-πολυ ( φωτο μολις βαλουμε και τα επιπλακια!) :P

υγ καλεεεεεεεεεεεε πως πριστικα ετσι ????? επρεπε να δω την φωτο στο cosmos για να το καταλαβω !!!!! :blink:

η Ελενα πως με πετυχε με ανοιχτα ματια ????????? :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

NANA mou na ta xiliasete vre!!!poso xronia gia pes???

Κατρινα έγραψε:

λοιπον..το βραδυ εχουμε κλεισει πατζουρια ..μπαλκονοπορτες..μεσοπορτες..ολα..και εχουμε βαλει το κλιματιστικο στα δυο δωματια..να δουλευουν!Κοιμομαστε..καποια στιγμη..τελος παντων..και ξαφνικα εκει που βλεπω το 13ο ονειρο...στο πλαι..κοιμαμαι.αισθανομαι κατι.. πολυ ενοχλητικο..πισω μου η μαλλον αναμεσα στα σκελια..που προσπαθουσε να εισβαλει με το ζορι.. :P:P:P:P:P:P:P:P:P:P

Μαντεψτε τι ηταν??? :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

χα χαχαχαχαχα ..ηταν ο αντρουλης μου..που ειχε ορεξουλες νυχτερινες!σε κλασματα ..τελειωσε..και μετα χαλαρα με ρωτησε..πειραζει που..τ..μεσα?

WHATTTT????του λεω νομιζω δεν κανει..αλλα δεν πιστευω να βλαψει ..πανω λοιπον που πηγα η αμοιρη να γλυκαθω..σηκωνεται ο κυριος και παει στο ντους!οπυ φυσικα διαπιστωσαμε οτι η ωρα ηταν 0600..και τα πουλακια κελαηδουσαν!!εμεις με ολα κλειστα νομισαμε οτι ειναι 01-0200 το βραδυ!!Περιμενα που λετε να ερθει..για συνεχεια..μιας και ειχα μεινει με τη γλυκα..αλλα εκεινος ηρθε στο κρεβατι..ουτε με ξανακουμπησε και μετα απο λιγο//0635 χωρις να πει κουβεντα..πηγε στη κουζινα..εφτιαξε το πρωινο του..ανοιξε και τη τηλεοραση του και μια χαρα!!!Τον ρωταω..τι κανεις?Ε,μουρθε μια λιγουρα..πηγε 0700 σε λιγο θα φυγω για δουλεια..και ηταν μολις 0638!!!

Τα νευρα μου!!!!!!!!!!!!!Ενοιωσα πολυ..σκατα και μετα που υπνος!Εφυγε και ουτε χαιρετησε ουτε τιποτα!

Εσεις τι θα κανατε στη θεση μου? :angry::angry::angry:

den thelw na se eknevrisw alla erixa apistefto gelio otan to diavasa! profanws mono gia mas htan asteio :blush:

Maraki mou,vlepw trexeis akoma me thn mikrh sou,mwre ti sto kalo ginete, 15 diaforetikous giatrous na deis,tha sou poune kai oi 15 diaforetika pragmata :blink::blink:

vaster έγραψε:

...ξερεις τι,δεν μπορω να μιλησω και ανετα τωρα :woohoo: ...ειναι η στιγμη που...πως να το πω..δεν αντεχουν ρε παιδι μου,θελουν μονο να εξπερματωσουν,και μετα αφου φυγει αυτη η κ....,το παιζουν παπιες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

aggelike. έγραψε:

evi se auxaristoume polu gia tis plirofories :):):):)

na xairesai to paidaki sou kai me to kalo kai to epomeno ;)

katrina mou exases polla epeisodia valame kati kouklous me ti yeliz ax! ax! eutixos pou de diavazoun to forum oi antres mas :woohoo:

kala koritsia eiste oles toso glikes kai omorfes :):):)

stin epomeni sinantisi tha mai kai gw :dry:

kala mou fainete polu periergo pou merikes sas vlepw prwti fora ti wraia twra exw kai eikona ;) ti katrina kai ti vasoula tis exw sto face kai tis exw dei :):):)

xrysa mou emas o giatros mas exei pei na kanoume sex opws kai kanoume alla oxi na t....ei mesa :blink: twra ti na pw :dry:

Αγγελικη και γω εβαλα το μελανουρι.... :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

aggelike. έγραψε:

xaxaxa asta siaki mou i mikri mou fainete oti tha ginei tsampoukalou, esas o mpempis pantos fainete poio dialaktikos :):):)

ere ti exoume na travixoume ama gennithoun :P

pantos koritsia ena paidi mporei na apomakrinei to zeugari kai auto einai kati pou prepei na prosexoume :dry:

na rwtisw kati alla de thelw na sas anxwsw kai sas :dry: exete skeftei katholou to dwmatio ton odinwn???? ennow ekei pou se pane kai sou kanoun klisma ktl :blink::blink::blink: koritsia auti i diadikasia se auto to dwmatio mou prokalei paniko :blink:

vasika mou exoun pei kopeles pou gennhsan,pws ekeinh thn stigmh den se niazei oute oti se xirizoun oute to klisma!

to daxtylaki nai ok to....niwtheis :S ,alla ta ypoloipa einai poli typika,arkei na prolaveis na pas toualeta meta to klisma....mias filhs mou, ths....fygane sthn diadromh :blush::blush: ti na kanei h kopela!!!den prolave! :blush:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

vaster έγραψε:

Θεκλα μουυυ,που σαι;τελειωσες με τις δουλειες που ειχες;;πως αντεξες με την ζεστη;;αχ!λες και σε σαουνα ειμαι,ιδρωνω συνεχεια!

Αχ ασε ευτυχώς τις εξωτερικές δουλειές τις τελείωσα, τώρα με περιμένει πολύ δουλειά εδώ ετ χοουμ :P ουφ!

τελικα δεν ειχε και τοοοοοση ζεστη,να ειχε δε λέω αλλά προχθές ζεστάθηκα περισσότερο!

τώρα είμαι σπίτι καυάρισα τα ψαράκια μας και περιμένω τον σύζυγο να έρθει να τα ψήσει! μμμμμμμμ

αχ,κολοκυθοκεφτέδες θέλω πάρα πολύ να κάνω αλλά τους αποφεύγω,μη με κολλάζεις!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μόλις τελείωσα με το μαγείρεμα,τπτ σπουδαίο,μακαρόνια με σάλτσα,με πιπεριές και τόνο(κάποια είπε για κατι ανάλογο κ μου δωσε ιδέα! ;) )

Γτ δεν κάνει να τρώμε τόνο? Καπου το είχα διαβάσει στην αρχή της εγκυμοσύνης κι απο τότε δεν έχω φάει..

Κι εγώ Αγγελική είχα βάλει το θεό μαθιου μακ κοναχι.... :whistle:

Κάθε φορά θέλω να σχολιάσω τόσα απ αυτα που έχετε γράψει και τελικά ποτέ δεν θυμάμαι τπτ...Γενικά μια αμνησία την έχω πάθει,δεν πολυ-επικοινωνώ με το περιβάλλον :S Σωστή η έρευνα για το IQ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αγγελικη με αυτη την ζεστη για τετοια ειμαστε!

Θεκλα μου αγορακι δεν εχεις;πως νομιζα ετσι;εχω βρει εναν κινεζικο πινακα που σου λεει τι περιμενεις αναλογα με το ποτε εγινε η συλληψη και ποσο χρονων εισαι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

CrazyMummy έγραψε:

vaster έγραψε:

[/quote:4eq2exuq]

Αχ ασε ευτυχώς τις εξωτερικές δουλειές τις τελείωσα, τώρα με περιμένει πολύ δουλειά εδώ ετ χοουμ :P ουφ!

τελικα δεν ειχε και τοοοοοση ζεστη,να ειχε δε λέω αλλά προχθές ζεστάθηκα περισσότερο!

τώρα είμαι σπίτι καυάρισα τα ψαράκια μας και περιμένω τον σύζυγο να έρθει να τα ψήσει! μμμμμμμμ

αχ,κολοκυθοκεφτέδες θέλω πάρα πολύ να κάνω αλλά τους αποφεύγω,μη με κολλάζεις!!!![/quo

Ασε έβαλα τη μανα μου κ μου έφτιαξε κολοκυθοκεφτέδες την περασμένη βδομάδα...ουτε κι εγώ ξέρω πόσους έφαγα..... :blush::blush::blush:

Μπέλλα νομίζω οτι είχες βάλει και το λινκ κάποια στιγμή,είχα κάνει ένα κ 'ηταν σωστό!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

WENDY έγραψε:

η Ελενα πως με πετυχε με ανοιχτα ματια ????????? :laugh: :laugh:

είδες???? και είμαι εγώ με κλειστά ματια :blink: καλέ ο άντρας μου όλο με κοροιδεύει γι' αυτό :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

elpidaki exeis dikio kai sy eixes valei kai malista kolasmenes fotos :P:P:P

tono de kanei na trwme opws epeisis kai solomo kath' oti kolimpoun polu konta sto pithmena tis thalassas opou uparxoun varea toxika metalla

pantos o tonos mou xei leipsei palia tsakiza sinexeia tonosalates :dry:

na sas rwtisw kati asxeto, otan pate exw gia fagito trwte oma laxanika opws salates??? egw apo tote pou exw mathei gia tin egkimwsini den exw faei oute miso maroulaki :dry: na sas pw tin alitheia ama de to plinw egw me ksidaki fovamai :blush: me vriskete paralogi??? :blush:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

aggelike. έγραψε:

elpidaki exeis dikio kai sy eixes valei kai malista kolasmenes fotos :P:P:P

tono de kanei na trwme opws epeisis kai solomo kath' oti kolimpoun polu konta sto pithmena tis thalassas opou uparxoun varea toxika metalla

pantos o tonos mou xei leipsei palia tsakiza sinexeia tonosalates :dry:

na sas rwtisw kati asxeto, otan pate exw gia fagito trwte oma laxanika opws salates??? egw apo tote pou exw mathei gia tin egkimwsini den exw faei oute miso maroulaki :dry: na sas pw tin alitheia ama de to plinw egw me ksidaki fovamai :blush: me vriskete paralogi??? :blush:

εγω καθολου!!!! σε θεωρωλογικη!!!

εγω ειμαι σιγουρα χειροτρη απο σενα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έτσι είναι το σωστό , αυτό που κάνεις.

Στην πρώτη μου εγκυμοσύνη και εγώ αυτό έκανα. Σε αυτήν στις αρχές επίσης δεν έτρωγα τώρα τελευταία έχω χαλαρώσει λιγάκι.....πρώτα το επεξεργάζομαι καλά και μετά το τρώω :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

xaxaxa asta maria mou trwme kati kai exoume kai to nou mas ;)

pragmatika nomiza oti imoun upervoliki alla ap' oti vlepw exw fisiologiko fovo

vasiliki mou apo ti allo prosexeis??? egw as poume de trww laxanika exw opws eipa,de trww tono ktl psaria kai epeisis allantika, mipws mou diafeugei tpt?? :S

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

aggelike. έγραψε:

xaxaxa asta maria mou trwme kati kai exoume kai to nou mas ;)

pragmatika nomiza oti imoun upervoliki alla ap' oti vlepw exw fisiologiko fovo

vasiliki mou apo ti allo prosexeis??? egw as poume de trww laxanika exw opws eipa,de trww tono ktl psaria kai epeisis allantika, mipws mou diafeugei tpt?? :S

αυτα που λες και επισης δεν τρωω τιποτα με ωμο αυγο (παστες, τουρτες, μαγιονεζα, αυγολεμονο κα), δεν τρωω συκωτι, μεχρι πριν ενα μηνα δεν ετρωγα και χοιρινο αλλα τον τελευταιο μηνα εχω φαει μια φορα..

δεν νομιζω να ξεχασα κατι :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κούκλες είστε όλες στη φωτογραφία!!!! Πολύ λαμπερές!!

Εγώ με αυτή τη ζέστη δεν πεινάω καθόλου και γενικά βαριέμαι να μαγειρέψω...Σας ακούω που φτιάχνετε κάτι γιάμι γιάμι φαγητά και σας ζηλεύω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αρχισαν οι αγωνες και οπως καταλαβατε..εδω ειμαι..

υπαρχουν διαφορα που δε τρωω απο την αρχη..θα συμφωνησω..με τα δικα σας απαγορευμενα..και θα προσθεσω το ξιφια!

Λαχανικα ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ!!!!οτι δεν τρωμε απεξω..εδω εγω τα δικα μας τα πλενω καλα καλα τα περναω με ξιδι..και μετα 20 λεπτα τα βαζω στο ΟΖΩΝ!!

Και εγω βαριεμαι να μαγειρεψω..ουφ βαρεθηκα..καθε μερα με εννοια το φαγητο..μπορω να τρω σαλατα χωριατικη και μακαρονια?και τα φρουτα φυσικα!ξαφνικα ουτε εγω εχω ορεξη ουτε για παγωτο.. :(:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mitsi1985 έγραψε:

Κατρινα έγραψε:

lev ena biastiko geia se oles sas!!!

φτιαχνω μοσχαρι για πρωτη φορα κ εχω απορροφηθει τελειως.

διαβασα επιλεκτικα λιγα πραγματα κ εχω να πω μπραβο στο κατρινακικατρινακι μου αρεσε πολυ το λινκ για την αγια ειρηνη,ειναι ΑΠΟΛΥΤΑ ΘΑΥΜΑΤΟΥΡΓΗ Κ ΔΙΠΛΑ ΣΤΟΝ ΑΝΘΡΩΠΟ,εμας εχει σωθει η δουλεια μας απτη καταστροφη με προσευχη κ νηστεια της μητερας μου στην αγια,κ γνωριζω κ πολλα θεματα υγιειας που επενεβη η αγια.με καλυψαν οι υπολοιπες.

αχ κοριτσια μου μακαρι ναγινουμε αξιες μανουλες κ να δωσουμε στα παιδια μας αυτο που το σχολειο δε θα μπορεσει.πνευματικη παιδεια,ηθος κ μαλιστα γνωση του παρελθοντος τους απο θρησκευτικης πλευρας τουλαχιστον.

ασχετ﨨μαρεσε πολυ η φωτο σας ειστε για δαγκωμα μια προς μια!!!λαμψη εγκυμοσυνης παιδι μου!!!![/quote:3oagfy67]

ολες θα γινουμε αξιες μανουλες..γιατι το θελουμε πολυ..και καποιο χερι θα μας καθοδηγει! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια μου γειά σας...Τι κάνετε? Εύχομαι να είστε όλες καλά... Εδώ το Internet άρχισε να κάνει κολπάκια και δεν μπόρεσα να μπώ χθές και σήμερα που μπήκα σέρνεται και κάθε λίγο και λιγάκι πέφτει!! Τέλοσπάντων!!

Εννοείται δεν προλαβαίνω να σας διαβάσω :( γιατί εμ γράφετε πολλά (ΠΟΛΥΛΟΓΟΥΔΕΣ!!) εμ σέρνεται το internet και όποτε επιχείρησα να διαβάσω παλαιότερα post μου έσπασαν τα νεύρα μέχρι να πάει απο τη μία σελίδα στην άλλη.. οπότε θα τα διαβάσω όλα μόλις γυρίσω σπίτι!! Εδώ είχε 41 βαθμούς χθές και αν και δεν μπορώ να κάνω μπανάκι βάζω τα πόδια μου μόνο μέσα και μου φτάνει (το νερό πάτως είναι παγωμένο) Τελικά βρε κορίτσια σαν το καλοκαιράκι δεν έχει!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Εύχομαι μια τεράστια χοριακη!!! Πιστεύω ότι λόγω φαρμάκων δεν μπορούμε να έχουμε συμπτώματα στο μυαλό μας.. οκ πρήξιμο σε κοιλιά, στήθος κ ενοχλήσεις στη μήτρα είναι φυσιολογικό λόγω προγεστερονης. Εμένα μετά την 6η εβδομάδα ξεκίνησαν τα συμπτώματα. Το μόνο που είχα ήταν 3 μερες πριν τη χοριακη είχα λίγα καφέ στο σκούπισμα που λογικά ήταν το αιματακι εμφύτευσης.  Εύχομαι ότι καλύτερο !! 
    • Σε μια εβδομάδα πρέπει να κάνω αιματολογικές! Για να δούμε 😀
    • Ναι έχεις απόλυτο δίκιο!!! ❤️❤️❤️ Σευχαριστω πολύ για την ευχή!!! ❤️
    • Καλή επιτυχία κορίτσι μου! ❤️Όλα έχουν ξανασυμβεί. Μην σκέφτεσαι με πιθανότητες, μην ψάχνεις για συμπτώματα. Η δική σου περίπτωση, όπως και κάθε άλλη είναι ξεχωριστή. Εγώ δεν είχα καθόλου συμπτώματα και πήγε καλά, άλλες κοπέλες αναφερουν πόνους περιόδου. Πότε θα κάνεις χοριακή; Καλά αποτελέσματα και να πάνε όλα καλά!
    • Κι εμένα κορίτσια ο άντρας μου 2 μέτρα και γεροδεμένος είναι αλλά εγώ είμαι μινιόν, 1,63 με το ζόρι και πολύ αδύνατη! Ελπίζω να μοιάσει στον πατέρα του 😀 καλά εννοείται αστειεύομαι! Προτιμώ να βγει όμορφος 😀 αστειεύομαι και πάλι! Να έχει υγεία και να είναι μυαλωμένος, αυτό θέλω και γι' αυτό θα προσπαθήσω!
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...