Μετάβαση σε περιεχόμενο

Κεντρο Μητερας & Παιδιου τζιτζιφιες αποψεις??


Recommended Posts

Καλημερα κοριτσια!!

Μπορειτε να μου πειτε λιγο τη δικη σας αποψη για το συγκεκριμενο κεντρο?

Ειναι δυο γυναικολογοι εκει ο κ.Καραβ@@@ κ ο κ. Σαραντ@@@

Πειτε μου σας παρακαλω, γιατι μου εχει ανεβει το αιμα στο κεφαλι αυτη τη στιγμη!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα,

είχα την "τύχη" κατά την διάρκεια την εγκυμοσύνης μου να πέφτω πάνω στον Σαραντοπ@@@@ ... Το άτομο είναι θρασύδειλος, του αρέσει να είναι πνεύμα αντιλογίας, και αμα σε δει διστακτική σου πασάρει και την κάρτα του Ιατρείου του (ιδιωτικού). Τα φάρμακα που του λες να σου γράψει δεν τα γράφει ποτέ, βάζει ότι του φανεί του λολοστεφανή .

Στο τέλος, με χαρτί από διευθυντή δημόσιου νοσοκομείου για επαπειλούμενη κύηση,ΔΕΝ την έγραφε με τίποτα, και τελικά πήγα μόνη μου επιτροπή με το χαρτί του νοσοκομείου και την πήρα.

Γενικά, ο άνθρωπος είναι κουκου, καπνίζει μέσα στο ιατρείο και άλλα περίεργα.

Αν έχεις μεταφορικό μέσο, πήγαινε στης Αργυρούπολης που είναι άνθρωποι....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αυτα που διαβαζω ειναι τραγικα!!! κ δυστυχως συνεβησαν κ σε μενα!!!! Ο ανθρωπος δεν ξερω τι ζορι τραβαει εκει μεσα κ πως την εχει δει....Το να γραψει φαρμακα απο αλλου γιατρου συνταγης, αυτο να το καταλαβω....να θελει να κανει ο ιδιος τη διαγνωση, αλλα να γραψει αδεια?????

Ποιος δηλαδη θα του πει τι????? θα τον κανει νταντα επειδη εγραψε αδεια σε εγκυο???????? Θα τρελαθουμε τελειως????

Αργυρουπολη λες ε??? οκ λοιπον!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πάντως αμα του βάλεις φωνή κόβει φόρα, αρκεί να έχεις στομάχι και να μην σε κάνει εσένα χάλια....

Αν έχεις χαρτί για επαπειλούμενη από νοσοκομείο ή κάποιον άλλο γιατρό, πήγαινε κατευθείαν επιτροπή και θα ησυχάσεις...

Και αν σου πουν ότι δεν ανήκεις Αργυρούπολη να ξέρεις ότι έχεις το δικαίωμα να πάς σε όποιο κέντρο μάνας και παιδιού θες εσύ, και όχι ανάλογα του πού μένεις.

ότι θες πες μου!!! Να έχεις μία τελειόμηνη και υπέροχη εγκυμοσύνη!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μου ειπαν οτι θα πρεπει να παω μονο στο Κεντρο που υπαγομαι κ οχι σε αλλο γιατι θα με διωξουν !! !!!!!

Σαν ασφαλιζομενη στο ικα, δικαιουμαι να παω σε οποιο ικα θελω!!!!!!!! αλλα σαν εγκυμονουσα, μονο σε αυτο που υπαγομαι??? Θα τρελαθω κ παλι σημερα!!!

Θα παω Αργυρουπολης κ θα δουμε...ελπιζω να με δεχτουν εκει, γιατι δεν εχω το κουραγιο για τσακωμους....

Κανενας καλος εκει να μου προτεινεις??

Σευχαριστω πολυ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν έχω κάποιο όνομα να σου προτείνω, αλλά πάντως είναι καλύτερα τα πράγματα εκεί. Ελπίζω να σε εξυπηρετήσουν και να μην πέσεις σε κανένα στραβόξυλο... Σε τί δεν σε εξυπηρέτησε ο Σαραντ@@@@?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τελικα αυτο λιγο ολυ συμαβιανει στα περισοοτερα κεντρα μανας παιδιου οταν ημουν εγκυος στο γο μου ειχ παει στο Αιγαλεω σ εκαποιον Τα...και δνε μου εγραφε το συγκεκριμενο ασβεστιο καιφολικο οξυ εδεινε οτι ηθελε εκεινος καιοταν ειδε οτι ο γυαναικολογος μου ειαι απο το ΝΝΑ μου την ειπε αλλα και εγω του απαντησα οτι ειναι υπχρεωμενος να μου γραψει αυτα που μου δινει ο γυναικολολογος μου επειδ ειναι βλακας δεν ξαναπηγα ευτυχως ηθελα μονο το ασβεστιο και το φολικο οξυ και προιμησα να τα αγοραζω απο το να τον βλεπω .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βανια έγραψε:

τελικα αυτο λιγο ολυ συμαβιανει στα περισοοτερα κεντρα μανας παιδιου οταν ημουν εγκυος στο γο μου ειχ παει στο Αιγαλεω σ εκαποιον Τα...και δνε μου εγραφε το συγκεκριμενο ασβεστιο καιφολικο οξυ εδεινε οτι ηθελε εκεινος καιοταν ειδε οτι ο γυαναικολογος μου ειαι απο το ΝΝΑ μου την ειπε αλλα και εγω του απαντησα οτι ειναι υπχρεωμενος να μου γραψει αυτα που μου δινει ο γυναικολολογος μου επειδ ειναι βλακας δεν ξαναπηγα ευτυχως ηθελα μονο το ασβεστιο και το φολικο οξυ και προιμησα να τα αγοραζω απο το να τον βλεπω .

Στη Μ.Αλεξανδρου λες?Εγω πηγαινα εκει και αυτος μου εγραφε ΟΤΙ ηθελα, ουτε ρωταγε γιατι, ουτε ποσα!!Κοιμοταν ορθιος βεβαια και επρεπε να τσεκαρω τι εγραφε γιατι 9 στις 10 εκανε λαθη!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

οχι κοριτσακι μου λεω στο κεντρο μανανς και παιδιου που ειναι ηρακλεους και ελλησποντου κοντα στο γηπεδοτου Αιγαλεου εκει βεβαια εχουμν πολυ καλο συστημα με τα εμβολια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Απαντήσεις

    • Ειμαι 32 χρονων κ προσπαθω απο οκτωβριο του 2022 αμεσως μετα το γαμο μας....με τεστ ωορηξιας βεβαια π δεν την εβρισκα ποτε γτ ο κυκλος ηταν οτι να ναι...μ ειπε να καουμε απλα μεχρι 5 κυκλους προκλησης κ.μετα εξωσωματικη...δεν μ ειπε καν να κανω ενεσεις μαζι με χαπια κ να παμε σπερματεγχυση...δεν μ εβαλε καν ορμονολογικες....σαλπιγγογραφια κ σπερμοδιαγραμμα ειναι αψογα...δεν ξερω τι αλλο μπορει να φταιει...δεν εχω συλλαβει ουτε μια φορα
    • Αχ @Xrisa95 χτύπησες φλέβα με την ερώτηση σου! Εγώ προσωπικά δεν ξεχνάω λεπτό ότι είμαι έγκυος 🤰!! Ακόμα και το βράδυ τινάζομαι απότομα πολλές φορές γιατί φοβάμαι μην έχω κακή στάση για το έμβρυο 🤣🤣🤣 ότι να ναι!! @ΛΕΥΚΗ @Antonia2 αυτό το συζήτησα με την γιατρό προχθές! Μου είπε ότι δεν είναι καλό να αντιμετωπίσουμε την έγκυο σαν άρρωστη και καλά είναι να κάνουμε ότι κάναμε και πριν αλλά σε ήπια μορφή! Και όταν γύρισα να της πω για το βάρος ότι σηκώνω το πολύ 3-4 κιλά μου είπε " εσύ άσε τα 3-4 κιλά" και της λέω ότι υπάρχουν έγκυες που σηκώνουν περισσότερα και μου είπε ότι γυναίκες που έχουν και άλλα παιδιά δεν υπάρχει θέμα αλλά σε γυναίκες που είναι από υποβοηθούμενη αναπαραγωγή είναι πιο αυστηροί!!  Εντάξει εγώ το βρίσκω υπερβολικό πάντως 3-4 κιλά δεν είναι κάτι!! Φυσικά εγώ πλέον ούτε αυτά σηκώνω γιατί δεν θέλω να κάνω του κεφαλιού μου!
    • Καλησπέρα. Δεν έχω τα συμπτώματα των πρώτων ημερών αλλά νιώθω ένα τράβηγμα και πρήξιμο μόνο στην κοιλιά.  Αύριο θα είναι η 10η μέρα από την εμβρυομεταφορα και σκέφτομαι να κάνω ένα τεστ που έχω. Τι λες θα δείξει κάτι; Ο γιατρός είπε να κάνω χοριακη στις 8 Ιουλίου αλλά δεν αντέχω 
    • Μακαρι να ερθουν ολα καλα για ολες μας!!!🙏❤️🧿 Την αλλη Τεταρτη εχω γιατρο!! Ανυπομονουμε μ τον αντρα μου!!! Καλη αρχη μ το νεο γιατρο κ με τη νεα προσπαθεια!! 🤞🤞❤️❤️❤️❤️ Χαρηκα πολυ μ τα νεα σου Ελισσαβετ μου!!! Το οτι εισαι ηρεμη παιζει τεραστιο ρολο νομιζω κ βοηθαει πολυ!!  Ευχομαι πολυ πολυ συντομα να κρατας θετικη χοριακη!!!🙏🤰✨️🤞🥰 Να μας γραφεις τα νεα σου!!
    • Ο γιατρός δεν είμαι αλλά πιστεύω κακος δεν το κοίταξε πριν κάνετε πρόκληση η προλακτινη είναι ένα βασικό εμπόδιο που θεωρώ έπρεπε να ξεπεραστεί πρώτα πριν προχωρήσετε  εγω πρόκληση δεν χρειάστηκε να κάνω γιατί ρύθμισα την ωορρηξία με το χάπι για την προκαλακτινη με την ενδοκρινολόγο  τι ηλικία έχεις αν επιτρέπεται;  Ρωταω γιατί περίπου εχουμε τα ίδια θεματάκια ( εντάξει σίγουρα από γυναίκα σε γυναίκα διαφέρουν ) εγω τότε που προσπαθούσα για το πρώτο μωρο ήμουν 33 είχε περάσει ένας χρόνος και κάτι αλλά κουβέντα για εξωσωματική δεν μου είχε πει 🤷‍♀️
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...