Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΚΕΝΤΡΑ ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗΣ ΣΤΗ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ-ΤΟ ΙΔΑΝΙΚΟ


Recommended Posts

ΕΙΜΑΙ ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ΣΤΟ SITE ΚΑΙ ΜΠΗΚΑ ΣΕ ΑΥΤΟ ΓΙΑ ΤΟΝ ΠΟΛΥ ΑΠΛΟ ΛΟΓΟ...ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΝΑ ΜΕ ΕΝΗΜΕΡΩΣΕΙ ΑΝΑΦΟΡΙΚΑ ΜΕ ΤΟ ΙΔΑΝΙΚΟΤΕΡΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗΣ ΣΤΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ? ΔΙΟΤΙ ΠΟΛΛΑ ΛΕΓΟΝΤΑΙ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΞΕΡΕΙΣ ΟΥΣΙΑΣΤΙΚΑ ΤΗΝ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟΤΗΤΑ ΑΝ ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΠΕΡΑΣΕΙ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΑΥΤΟ ΤΟ "ΜΟΝΟΠΑΤΙ". ΕΤΟΙΜΑΖΟΜΑΙ ΓΙΑ ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΣΤΟ ΣΤΑΔΙΟ ΤΗΣ ΑΝΑΖΗΤΗΣΗΣ ΤΟΥ ΙΔΑΝΙΚΟΤΕΡΟΥ ΚΕΝΤΡΟΥ. ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΕΚ ΤΩΝ ΠΡΟΤΕΡΩΝ ΚΑΘΕ ΔΥΝΑΤΗ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗΣ ΜΟΥ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλώς ήρθες.

Κοίτα εδω μέσα οι γνώμες διαφέρουν και θα ακούσεις πολλές. Εγω ξεκίνησα πριν απο μια εβδομαδα τη διαδικασία και αν θέλεις μπορω να σου στείλω πμ. Δεν ξέρω ομως πολλά καθως ειναι η πρώτη μου φορά(και ελπίζω τελευταία).

Υπάρχει ενα θεματάκι , εαν ψαξεις στα παλαιοτερα θα το βρείς , λεγεται "Κεντρα Εξωσωματικής ΣΟΣ" εκει θα διαβάσεις πολλές απόψεις και γιατρούς για τη Θεσσαλονικη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ κοριτσια το θεμα σας ειναι bingo και για μενα!

ειμαι προς ανευρεση εξωσωματικου, τη Δευτερα εχω ραντεβου με το γιατρο μου και θα σας πω τί μου προτεινε και θα το συζητησουμε. Παντως να μ εχετε και μενα στα υπ οψιν αφου τωρα ειμαι σε φαση εξετασεων και απο σεπτεμβρη μπαινω στην τελικη ευθεια.

Αντε πολυ καλη μας επιτυχια.. :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

αντε βρε strawberry Να πιουμε αυτον τον καφε!!!! ;)

κοριτσια με τη μεθη κοιμασαι;;; φοβαμαι.... :S

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΙΟΥΛΗ ΑΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΚΑΙ ΕΧΕΙΣ ΤΗΝ ΕΥΧΕΡΕΙΑ ΧΡΟΝΟΥ ΣΤΕΙΛΕ ΜΟΥ ΕΚΕΙΝΟ ΤΟ ΠΜ .....ΝΑ ΔΩ ΠΕΡΙΠΟΥ ΠΟΥ ΝΑ ΚΙΝΗΘΩ. ΘΑ ΨΑΞΩ ΚΑΙ ΤΟ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΟ ΘΕΜΑ ΟΠΩΣ ΜΟΥ ΕΙΠΕΣ! ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...