Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΑΣΧΗΜΑ ΤΑ ΝΕΑ ΜΑΣ.....


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 80
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Οχι...οχι δεν θα παθει τιποτα η πριγκιπισουλα σου!!!στο υποσχομαστε και στο ευχομαστε ολες και ολοι!!ολα θα πανε καλα και σε λιγο καιρο θα την κρατας αγκαλιτσα σου!!!!περιμενουμε νεα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μικρουλα μου μην αγχωνεσαι... Ειναι καλα το κοριτσακι σου θα δεις!!!! μην στεναχωριεσαι και μου την στεναχωρας, θα σε μαλωσω!!! :P:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαρα μου καλη επιτυχια και σε σενα τιποτα δεν θα ειναι τα διδιμακια ειναι θηρια!!! σε ευχαριστω..

γιωργια μου,σαυροπιγκουινε μου,μικρο αγγελακι,απις μου,κιμον μου ολες σας ευχαριστω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια κουκλα με την μελουσα κορακλα σου

λογικο ειναι να αγχωνεσαι και να θες να κλαις και να ουρλιαξεις

αλλα σιγουρα στο ειπε και ο γιατρος οτι δεν ειναι τιποτα

μπορει καλιστα να συμβει και απο το αγχος της μανουλας

εγω ημουν στο καρδιοτοκογραφο και 4 ωρες και μια ολα καλα και ξαφνικα μια ντουπ πανω

βλεπεις ο Μεγαλος μας τον καταφελιαζε με τις ποδαρες του τον Νικολα μας και τα επερνε στο κρανιο το μικρο μας

αλλα ολα πηγαν καλα

μην ανησυχεις θα σου ελεγα κατι θα της την εσπασε εκεινη την ωρα :P

ολα θα πανε καλα

δωστης θετικη ενεργεια και μιλα της γλυκα και θα ηρεμίσει η μουμου σου

φιλια πολλα

με το καλο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ολα καλα θα πανε!!!!!!!!απλα η ελενιτσα θελει να κανει αισθητη την παρουσια της νωρις-νωρις!!!!!!!! ;)

περιμενουμε τα νεοτερα!!!!!προσπαθησε να μην αγχωνεσαι!!!!οσο γινεται βεβαια!!!!! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκι, μη φοβάσε όλα καλά θα πάνε, θα δείς!!!!!! Είμαι κοντά σου στην ανησυχία σου!!!!! Η Ελενίτσα είναι δυνατή κ σύντομα θα την κρατάς στην αγκαλιά σου!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ βρε κοριτσακι ,ποσο σε καταλαβαινω...ισως ειναι κατι αντιμετωπισιμο,γιατι αν ειχε καποιο σοβαρο καρδιολογικο προβλημα,θα ειχε και προβληματα στην αναπτυξη!μην αγχωνεσαι (οσο ειναι δυνατον)πολλες φορες εχουν αρρυθμιες τα εμβρυακια οι οποιες υποχωρουν!οι βαλβιδες ηταν καλες?περιμενουμε νεακια σας,ο Θεουλης να σας προστατεψει!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

οι βαλβιδες ηταν τελειες... το αιμα που εμπαινε και εωγενε απο την καρδια ηταν τελεια η ροη. σε ευχαριστω πολυ,ολες σας σας ευχαριστω..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mikroulaxristos έγραψε:

οι βαλβιδες ηταν τελειες... το αιμα που εμπαινε και εωγενε απο την καρδια ηταν τελεια η ροη. σε ευχαριστω πολυ,ολες σας σας ευχαριστω..

μπραβοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο κοριτσακι μου :):):)

οποτε όλα καλά ε?????? αντε αδικα ανησύχησες....ευχομαι να περασει γρηγορα ο καιρος και να παρεις στην αγκαλιτσα σου την Ελενίτσα σου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΟΛ ΤΟΥΓΚΕΔΕΡ................

ΕΛΕΕΕΕΕΝΙΤΣΑΑΑΑΑΑ ΕΛΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΝΙΤΣΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!

Νιτσα νιτσα ελενιτσα μην στεναχωρεις την μανουλιιιιτσαααα!!!

Ρε συ μηπως κανετε τιποτα...σεξ και τετοιες παλιοδουλειες ;)

και ειδε τιποτα το παιδι και ταραχτηκε??? :blush: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ αγαπη μου μην στεναχωριεσαι ολα θα πανε πολυ πολυ καλα και να χαιρεσαι πανω απ ολα που εχεισ καλο γιατρο και το ειδε.σου ευχομαι τα καλυτερα για το παιδακι σου :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

re zaxarenia!!re zaxarenia!!!ekei pou me eixan piasei ta klammata gelasa me auto pou egrapses..

koritsaki mou mh stenaxwriesai!mporei na etuxe!ton eauto sou mhn ton kathgoreis gia tpt..den exei ephreastei apo kati.mporei na einia tuxaio gegonos kai ola na einai kala!esu mhn stenaxwriesai koritsaki mou!to niw8ei h Elenitsa sas!!!skepsou pws einai ena kako oneiro kai 8a vgeite apo auto oloi sas swoi!!!!h Panagitsa na fulaei to mwraki sou!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Είμαι σίγουρη οτι ολα θα πανε καλά, η Ελενίτσα δεν θα έχει τίποτα κι εσύ σε λιγο θα εισαι η πιο ευτυχισμένη μανούλα στον κόσμο!!!Ολη μου την θετική σκέψη!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δεν θα παθει τιποτα γλυκια μου..μην στεναχωριεσαι ολα καλα θα πανε..

ειναι δυνατην η Ελενιτσα σας..

Τα φιλια μου ολα θα πανε τελεια θα το δεις..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μικρούλα μη στεναχωριέσαι να δεις που δεν είναι τίποτα. Άλλωστε το ραντεβού με την εμβρυολόγο είναι αύριο δεν υπάρχουν περιθώρια για στενοχώρια και αρνητικές σκέψεις!!

Όλα θα πάνε τέλεια. Εύχομαι για το καλύτερο

Φιλιάκια στη συνονόματη :laugh: :laugh: :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μικρουλα μου μη στεναχωριεσαι!!πολλα παιδακια το χουν ειναι αντιμετωπισιμο με την καταλληλη αγωγη.εχεις τις καλυτερες ευχες απο ολες μας.ειναι πολυ σημαντικο να λαμβανεις απο ολες μας θετικες σκεψεις.περιμενουμε να μας πεις τα ευχαριστα :kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ολα καλα θα πανε μην στεναχωριεσαι γιατι το μεταδιδεις και στο κοριτσακι σου και ειναι κριμα. ο θεος ειναι με το μερος σου και θα βαλει το χερακι του και ολα καλα θα πανε, ειμαι σιγουρη γιαυτο:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

συμφωνω και εγω...μπορει να ηταν ενα τυχαιο γεγονος....ξερεις ποσες φορες εμεις που ειμαστε μεγαλοι ανθρωποι εχουμε αρρυθμιες και ταχυπαλμιες....τυχαιο γεγονος ειναι...θα το δεις!!!!φιλακια πολλα και η θετικη μου σκεψη να σε συντροφευει...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Ειμαι 32 χρονων κ προσπαθω απο οκτωβριο του 2022 αμεσως μετα το γαμο μας....με τεστ ωορηξιας βεβαια π δεν την εβρισκα ποτε γτ ο κυκλος ηταν οτι να ναι...μ ειπε να καουμε απλα μεχρι 5 κυκλους προκλησης κ.μετα εξωσωματικη...δεν μ ειπε καν να κανω ενεσεις μαζι με χαπια κ να παμε σπερματεγχυση...δεν μ εβαλε καν ορμονολογικες....σαλπιγγογραφια κ σπερμοδιαγραμμα ειναι αψογα...δεν ξερω τι αλλο μπορει να φταιει...δεν εχω συλλαβει ουτε μια φορα
    • Αχ @Xrisa95 χτύπησες φλέβα με την ερώτηση σου! Εγώ προσωπικά δεν ξεχνάω λεπτό ότι είμαι έγκυος 🤰!! Ακόμα και το βράδυ τινάζομαι απότομα πολλές φορές γιατί φοβάμαι μην έχω κακή στάση για το έμβρυο 🤣🤣🤣 ότι να ναι!! @ΛΕΥΚΗ @Antonia2 αυτό το συζήτησα με την γιατρό προχθές! Μου είπε ότι δεν είναι καλό να αντιμετωπίσουμε την έγκυο σαν άρρωστη και καλά είναι να κάνουμε ότι κάναμε και πριν αλλά σε ήπια μορφή! Και όταν γύρισα να της πω για το βάρος ότι σηκώνω το πολύ 3-4 κιλά μου είπε " εσύ άσε τα 3-4 κιλά" και της λέω ότι υπάρχουν έγκυες που σηκώνουν περισσότερα και μου είπε ότι γυναίκες που έχουν και άλλα παιδιά δεν υπάρχει θέμα αλλά σε γυναίκες που είναι από υποβοηθούμενη αναπαραγωγή είναι πιο αυστηροί!!  Εντάξει εγώ το βρίσκω υπερβολικό πάντως 3-4 κιλά δεν είναι κάτι!! Φυσικά εγώ πλέον ούτε αυτά σηκώνω γιατί δεν θέλω να κάνω του κεφαλιού μου!
    • Καλησπέρα. Δεν έχω τα συμπτώματα των πρώτων ημερών αλλά νιώθω ένα τράβηγμα και πρήξιμο μόνο στην κοιλιά.  Αύριο θα είναι η 10η μέρα από την εμβρυομεταφορα και σκέφτομαι να κάνω ένα τεστ που έχω. Τι λες θα δείξει κάτι; Ο γιατρός είπε να κάνω χοριακη στις 8 Ιουλίου αλλά δεν αντέχω 
    • Μακαρι να ερθουν ολα καλα για ολες μας!!!🙏❤️🧿 Την αλλη Τεταρτη εχω γιατρο!! Ανυπομονουμε μ τον αντρα μου!!! Καλη αρχη μ το νεο γιατρο κ με τη νεα προσπαθεια!! 🤞🤞❤️❤️❤️❤️ Χαρηκα πολυ μ τα νεα σου Ελισσαβετ μου!!! Το οτι εισαι ηρεμη παιζει τεραστιο ρολο νομιζω κ βοηθαει πολυ!!  Ευχομαι πολυ πολυ συντομα να κρατας θετικη χοριακη!!!🙏🤰✨️🤞🥰 Να μας γραφεις τα νεα σου!!
    • Ο γιατρός δεν είμαι αλλά πιστεύω κακος δεν το κοίταξε πριν κάνετε πρόκληση η προλακτινη είναι ένα βασικό εμπόδιο που θεωρώ έπρεπε να ξεπεραστεί πρώτα πριν προχωρήσετε  εγω πρόκληση δεν χρειάστηκε να κάνω γιατί ρύθμισα την ωορρηξία με το χάπι για την προκαλακτινη με την ενδοκρινολόγο  τι ηλικία έχεις αν επιτρέπεται;  Ρωταω γιατί περίπου εχουμε τα ίδια θεματάκια ( εντάξει σίγουρα από γυναίκα σε γυναίκα διαφέρουν ) εγω τότε που προσπαθούσα για το πρώτο μωρο ήμουν 33 είχε περάσει ένας χρόνος και κάτι αλλά κουβέντα για εξωσωματική δεν μου είχε πει 🤷‍♀️
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...