Μετάβαση σε περιεχόμενο

Αναφορά

  • Απαντήσεις

    • Δεν πειράζει όσο μπανια μπορέσεις να κανείς καλό είναι !!! Για εμένα και κακος σου είπε όχι από την αρχή αφού ήταν όλα καλά αλλά δεν πειράζει ! 😊 του χρόνου όπως είπες με την μικρή σου.. εμένα της αρέσει πολύ η θάλασσα θέλω να πιστεύω και στην δεύτερη με το καλό να αρέσει και σε εκείνη 🙂 εγω πάλι βρε κορίτσια τρώω μια χαρά 😂 το καλό είναι με την διατροφη βλέπω πως δεν πήρα κιλά για να δούμε βέβαια τι θα γράψει και η ζυγαριά του γυναικολόγου γιατί η δικιά μου με βγάζει -1 κιλό 🤷‍♀️
    • Χαχαχα να πάρεις κορίτσι μου να φας! Εεε δεν αντέχετε πια ποσο να αντέξουμε άνθρωποι είμαστε και εμείς όχι μηχανές και ειδικά εσυ που κανείς και διατροφη πιο πολύ καιρό απο εμένα .. εγω τώρα θα φάω το χαμηλά λιπαρά γιαούρτι μου και καρπούζι αλλά την Τρίτη το παγωτο δεν μου την γλιτώνει 😂 
    • Αχ να μπορούσα να φάω του σκασμού.. τώρα που λέτε για παγωτακι το ζήλεψα.. βασικά λιγουρεύομαι σοκολατόπιτα έτσι με ρευστή σοκολάτα και παγωτό..καλέ μου τρέχουν τα σάλια..ίσως παραγγείλω το βράδυ αν το σκέφτομαι μέχρι τότε 😭
    • Εμένα μου είχε πει ότι είναι 1 εξέταση αίματος σε κάθε τρίμηνο και όντως έτσι μου έκανε!
    • Μισό κουτί MFS PLUS. περιοχη Αττική
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...