Μετάβαση σε περιεχόμενο

poies perimenoume didimakia? Νο3


lena

Recommended Posts

τι κανετε κοριτσακια μουυυυυυυυυ. Δεν ξέρω ευχομαι να ειναι ενταξει το βάρος τους κ να συνεχισουν να παιρνουν να φτασουμε εστω τα 2,5 κιλά. Τι να πώ μακάρι.

Κοριτσακια 2002 κ σουλα τι εγινε? ενταξει με τον γιατρό? σουλα καλα εσυ μας εχεις βάλει τα γυαλιά απο καιρό με το βάρος απο τα νινάκια σου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 722
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!! ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΕΙΑ!!!!! ΤΡΑΧΥΛΟΣ, ΠΛΑΟΥΝΤΑΣ, ΑΜΝΙΑΚΟ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΧΑΡΑ. ΑΠΟ ΒΑΡΟΣ, Η ΜΠΕΜΠΑ ΕΙΝΑΙ 2119 ΚΑΙ Ο ΜΠΕΜΠΗΣ ΜΟΥ ΕΙΝΙΑ 1802. ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΑΙΣΙΟΔΟΞΗ!!!ΚΑΙ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΜΕΝΟΣ ΗΤΑΝ. ΤΩΡΑ ΘΑ ΞΑΝΑΠΑΩ ΣΤΙΣ 24/6 ΝΑ ΜΕ ΔΕΙ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΝΑ ΠΙΝΩ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΝΕΡΟ. ΑΝΑΚΟΥΦΙΣΤΙΚΑ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ.

ΖΕΤΟΥΛΑ ΠΑΜΕ ΧΑΛΑΡΑ ΓΙΑ ΤΙΣ 36 ΕΒΔΟΜΑΔΕΣ ΚΑΙ ΘΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΤΕΛΕΙΑ. ΣΟΥΛΑ ΤΙ ΝΕΑ ΜΕ ΤΟ ΓΙΑΤΡΟ?

ΛΙΟΝΤΑΡΑΚΙ ΚΑΛΟΡΙΖΙΚΟ ΚΑΙ ΚΑΛΟΤΑΞΙΔΟ ΤΟ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΑΚΙ ΣΟΥ!!!! ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΤΟ ΧΑΡΕΙΣ ΚΑΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΤΡΕΛΕΣ ΒΟΛΤΕΣ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα κοριτσακι μουυυυ. Μια χαρα τα μωρακια σου ε? καλέ τελικά οι μπεμπες ειναι μεγαλύτερες απ οτι βλεπω ενω τα αντρακια πιο μικρουλινια χαχα ξερουν τι κάνουν οι μπεμπες μαζευουν τώρα δυναμεις για να ναι γερές γιατι ξερουν οτι μετα μια ζωή θα τρεχουν με διαιτες χιχι.

Αχ μακαρι να παμε κανονικά για 36 κοριτάκι μουυυυ. Ναι η σουλα δεν εμφανιστικε πιστευω να μπει σε λιγο να μας πει τα ευχαριστα.

Εγω χθες ειχα τα χάλια μου το βραδυ μ επιασε τρομερή αδυναμία κ καψιμο στο στομάχι κ εκανα εμετο εναν χυμό που ειχα πιει. Τι να πώ. Γενικώς θελει περισσοτερη προσοχή απο δώ κ μπρος

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα και από μένα, χθες γυρίσαμε αργά από το γιατρό και δεν έγραψα.

Καλά είναι και τα δικά μας νέα. Ο γιατρός δεν έκανε ιδιαιτερη αναφορά σε αμνιακό υγρό πλακούντες και τέτοια, απλώς μου είπε όλα καλά. Το βάρος των μωρών είναι καλό 2340 και 2220, η μία έχει αρχίσει να μένει λίγο πίσω μια που είχαν πάντα 20-30 γρ διαφορά, αλλά είναι αναμενόμενο.

Κλείσαμε και εμείς ραντεβού για τις 24/6 και βλέπουμε. Θα κάνουμε λέει τότε και καρδιοτοκογράφημα, τώρα τι είναι αυτό θα σας γελάσω.

Πάντως το ευχάριστο είναι ότι εδώ και 1 μήνα η ομάδα πετάει, όλες προχωράμε καλά με την εγκυμοσύνη χωρίς ιδιαίτερα προβλήματα και αυτό είναι το πιο σηματνικό.

Να γκρινιάξω και λίγο, πολύ ζέστη ρε κορίτσια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλέ κοριτσακι τελειαααααααα τα μωρακια σου θα γεννηθουν 3 κιλά να μου το θυμηθεις για να ειναι απο τώρα 2340 κ 2220΄θα βγουν μια χαρουλα μπραβο.

Καρδιοτοκογραφο σε βαζουν συχνά στο τελος της εγκυμοσυνης. Ειναι για να ακουν τις καρδουλες των μωρών κ πιανουν κ συσπάσεις. Στον φυσιολογικό τοκετο στο εχουν συνέχεια για να δουν αν ειναι ολα οκ. Κ εμενα μου ειπε οτι οταν φυγω για Πατρα καθε 2-3 μέρες στο τέλος θα μπαινω στον καρδιοτοκογράφο. Εμένα τελική μου εδωσε 3 Ιουλιου.

Οσο για την ζεστη αστα να πανε εγω νομιζω οτι βρωμαω συνεχεια. Κανω ενα μπανιο στην θαλασσα κ 3 ντουζ σιγουρα καθημερινά κ παλι αν μπορουσα να κατσω να κοιμηθώ κ μες στο ντουζ καλά θα ηταν. Τελική ευθεια λοιπον

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΟΥΛΑ ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!! ΚΑΛΑ Ε;, ΤΟ ΒΑΡΟΣ ΤΩΝ ΜΩΡΩΝ ΣΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΕΙΟ!!! ΦΤΟΥ - ΦΤΟΥ ΝΑ ΜΗΝ ΣΟΥ ΤΑ ΜΑΤΙΑΣΩ!!!! ΜΠΡΑΒΟ ΡΕ ΚΟΠΕΛΙΑ!!!!

ΖΕΤΟΥΛΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΑΥΤΟ ΣΚΕΦΤΗΚΑ ΟΤΑΝ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΤΟ ΒΑΡΟΣ ΤΟΥΣ. ΛΕΩ ΠΑΕΙ Η ΜΙΚΡΟΥΛΑ ΜΟΥ, ΘΑ ΤΗΝ ΦΑΝΕ ΟΙ ΔΙΑΙΤΕΣ!!!!ΑΠΟ ΕΧΘΕΣ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΑΙΣΙΟΔΟΞΗ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΧΑΡΟΥΜΕΝΗ!!!!!ΕΧΘΕΣ ΠΗΓΑ ΝΑ ΨΩΝΙΣΩ ΓΙΑ ΕΝΑ ΑΝΗΨΑΚΙ ΜΟΥ ΚΑΙ ΚΟΙΤΑΓΑ ΚΑΙ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΡΟΥΧΑΛΑΚΙΑ ΓΙΑ ΤΑ ΔΙΚΑ ΜΟΥ. ΚΑΛΑ ΤΟ ΞΕΡΕΤΕ ΤΟ ΡΗΤΟ ΠΟΥ ΛΕΕΙ: "ΑΛΛΟΣ ΔΕΝ ΕΚΑΝΕ ΠΑΙΔΙΑ ΜΟΝΟ Η ΜΑΡΙΩ ΤΟ ΓΙΑΝΝΗ" ΕΤΣΙ ΕΧΩ ΠΑΘΕΙ ΚΑΙ ΕΓΩ. ΠΟΛΥ ΧΑΖΟΜΑΜΑ ΜΙΛΑΜΕ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια καλημερα!!!

τελεια τα μωρακια σας!!! μεγαλωσαν πολυ!!!! :):)

βρε κοριτσια εσεις οι πιο προχωρημενες για βοηθηστε λιγο διοτι εχω αγχωθει...

την τελευταια εβδομαδα νομιζω οτι εχω αρκετες συσπασεις!!

δεν εχω πονακια αλλα νομιζω σκληραιναι η κοιλια μου συχνα..

εσας ποτε ξεκινησαν?? υπαρχει περιπτωση να ειναι τα μωρα καποιες φορες και να μπερδευομαι??? ωστοσο ουτε το μαγνησιο που μου εδωσε απο τη δευτερα, ουτε η ξεκουραση βλεπω να βοηθαει...

επισης εχω και τραβηγματα στην κοιλια οταν γυρναω πλευρο η οταν αλλαζω σταση.. το παθαινετε αυτο???

δεν ξερω αλλα μαλλον επειδη ο γιατρος μου εφυγε διακοπες με εχει πιασει πανικος...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΟΙ ΣΥΣΠΑΣΕΙΣ ΗΤΑΝ ΛΙΓΟ ΜΠΕΡΔΕΜΑ. ΑΝ ΘΥΜΑΜΑΙ ΚΑΛΑ ΞΕΚΙΝΗΣΑΝ ΠΙΟ ΕΝΤΟΝΑ ΑΠΟ ΤΗΝ 24η ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΚΑΙ ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΟ ΜΑΓΝΗΣΙΟ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΕΔΩΣΕ ΚΑΙ YUTOPAR ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΒΟΗΘΑΕΙ ΚΑΙ ΕΠΙΣΗΣ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΚΑΙΜΕΓΑΛΗ ΔΙΑΦΟΡΑ ΟΤΑΝ ΕΙΜΑΙ ΞΕΚΟΥΡΑΣΤΗ ΣΕ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΟΤΑΝ ΚΑΝΩ ΨΙΛΟΔΟΥΛΕΙΕΣ.

ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΑ ΤΡΑΒΗΓΜΑΤΑ ΤΑ ΕΙΧΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΚΑΙ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΕΧΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΜΕ ΤΟ ΓΕΓΟΝΟΣ ΟΤΙ Η ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΜΕΓΑΛΩΝΕΙ ΣΙΓΑ-ΣΙΓΑ!!!!

ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΜΗΝ ΣΕ ΜΠΕΡΔΕΨΑ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βασιλική,

εμένα οι πρώτες συσπάσεις άρχισαν 24 εβδομάδα αλλά ήταν 1-2 την ημέρα, από την 27η έγιναν 4-5 την ημέρα και από την 29 έγιναν πάνω από 10 την ημέρα. Από την 30η ξεκίνησα yutopar οπότε έχω 5-10 την ημέρα, αλλά παίρνω μικρή σχετικά δόση. Ο γιατρός μου είπε να παίρνω μισό χάπι πρωί, μεσημέρι, βράδυ και εγώ παίρνω μισό πρωί βράδυ.

Και εμένα η ξεκούραση δε βοηθάει και όταν αλλάζω στάση με πιάνουν συσπάσεις, όταν πάω να ξαπλώσω ή να σηκωθώ.

Στην αρχή αγχώθηκα, αλλά τώρα τις συνήθισα, δεν είναι τίποτα, φυσιολογικές είναι, αρκεί να μην έχεις πάρα πολλές.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

νομιζω οτι εχω πανω απο 10 τη μερα!!

ισως επειδη εχω συνεχεια το νου μου εκει να μην χανω καμια...

μαλλον πρεπει να χαλαρωσω, δεν ειμαι σε καλο δρομο με αυτο το αγχος..

ευχαριστω κοριτσια μου ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΙ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ;;;;;; ΚΑΙ ΜΕΝΑ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΑΠΟ ΝΩΡΙΣ ΝΑ ΜΗΝ ΧΑΪΔΕΥΩ ΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ ΜΟΥ ΓΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΛΟΓΟ. ΚΑΤΑ ΕΝΑ ΜΕΓΑΛΟ ΜΕΡΟΣ ΤΟ ΕΧΩ ΤΗΡΗΣΕΙ ΑΛΛΑ ΠΟΥ ΚΑΙ ΠΟΥ ΟΤΑΝ ΜΕ ΚΛΩΤΣΑΝΕ ΤΑ ΧΑΪΔΕΥΩ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΟΥΝ ΟΤΙ ΕΙΜΑΙ ΕΔΩ!!!!!! ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΑΣΧΗΜΟ ΝΑ ΣΟΥ ΑΠΑΓΟΡΕΥΟΥΝ ΝΑ ΧΑΪΔΕΨΡΕΙΣ ΤΗΝ ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΣΟΥ;;;;;; ΕΜΕΝΑ ΠΑΝΤΩΣ ΜΟΥ ΤΗ ΔΙΝΕΙ!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εμενα ο γιατρος μου δεν μου το ειπε ποτε!!!

η αληθεια ειναι οτι την ειχα λιωσει στο χαιδεμα οποτε κουνιοντουσαν τα μωρα!!!!

αλλα το διαβασα εδω μεσα και εχω και εχω αραιωσει.. ομως στεναχωριεμαι που δεν τα χαιδευω οπως πριν :unsure:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!!!

Εχω μέρες να σας πω τα νέα μου λόγω του νέου σπιτιού...

Χαμός κορίτσια και δεν μπορώ να βοηθήσω καθόλου...

Αυριο θα το καθαρίσουμε, μες τη βδομάδα θα μαζευουμε και θα μεταφέρουμε κάποια πραγματάκια και η τελική μετακόμιση θα γίνει το επόμενο ΣΚ!!!

Απλα τα πρωινα είμαι στη δουλεια και μετα τις 6 που γυρνάω σπίτι δεν μπορώ να μαζέψω τίποτα.Βαραίνω πολύ τα απογευματα και τσιτώνει η κοιλιά μου...ουφ,μόνο εντολές θα δίνω μου φαίνεται! ;)

Βασιλική,μήπως αισθάνεσαι την κοιλία σου απλα τσιτωμένη και το μπερδευεις?

Να σου πω την αλήθεια τις προηγούμενες μέρες δεν ήμουν καλα ψυχολογικά και η κοιλιά μου ήταν συνεχώς σκληρη,αλλα σα να τεντωνόταν το μέσα μου και το απέδωσα στο άγχος και τη στεναχώρια μου.Σήμερα που είμαι καλύτερα είναι φυσιολογική!!!

Τα συγχαρητήρια μου στα κοριτσάκια που μπήκαν στην τελική ευθεία για τα υπέροχα νέα που μας είπαν!!!!!

:kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

vasiliki76 έγραψε:

και αληθεια αυτο που λενε οτι το χαιδεμα της κοιλιας προκαλει συσπασεις αληθευει???????

Εγω στην πρώτη εγκυμοσύνη και αν δεν την χαιδεψα!!!!!

Δε νομίζω οτι ισχύει κάτι τέτοιο.Που το βασίζουν?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΗΠΩΣ ΕΧΕΙ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΗ ΒΑΡΥΤΗΤΑ ΤΟ ΟΤΙ ΕΧΟΥΜΕ ΔΙΔΥΜΑ;;;

ΤΙ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ. ΕΓΩ ΠΑΝΤΩΣ ΤΟ ΕΧΩ ΑΚΟΥΣΕΙ ΚΑΙ ΑΠΟ ΓΝΩΣΤΕΣ ΜΟΥ ΟΤΙ ΤΟΥΣ ΤΟ ΕΙΠΕ Ο ΔΙΚΟΣ ΤΟΥΣ ΓΙΑΤΡΟΣ!!!ΤΙ ΝΑ ΠΩ!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα σε ολες!!!

τι ζεστη ειναι αυτη ρε παιδια;εδω στην πατρα χτυπαει 35αρια σημερα.

κοριτσια με εχει πιασει η μεση μου.πολυ ομως.ξερετε αν κανει να πασαλειφτω με καμια θερμαντικη;που δεν θα κανει δηλαδη αλλα λεμε!

για το χαιδεμα στην κοιλια το εχω ακουσει κ εγω παλιοτερα αλλα δεν το πιστευω.λιγο κουλο μου ακουγεται.

ναταλακι που με ρωτησες χτες ελευθερια με λενε!

παντως ολα τα μωρακια μας καλα ειναι βλεπω.κ θα γεννηθουν κ θρεφταρια!

προχωραμε δυναμικα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα κι από μένα! τέλεια τα νέα από τους γιατρούς κοριτσάκια, τα μωράκια μεγαλώνουν τέλεια!

βασιλική οι συσπάσεις είναι όπως σου είπαν τα κορίτσια. εγω τις έχω από τον 5ο και από τον 7ο άρχισα να παίρνω yotopar (που είναι ειδικό για συσπάσεις) εκτός από μαγνήσιο. από τον 7ο είχα πάνω από 10 αλλά είναι φυσιολογικό απ΄ ότι μου είπε ο γιατρός γιατί η μήτρα ανοίγει πολύ περισσότερο με 2 μωράκια και όλα τα συμπτώματα αρχίζουν λίγο νωρίτερα. πρέπει να ανησυχησεις αν γίνουν ρυθμικές ή συνοδεύονται από πόνο.

λιονταράκι δεν ξέρω για θερμαντική, χλωμό το βλέπω να κάνει. κι εγω τις τελευταίες μέρες είχα πολύ πρόβλημα με τημέση αλλά σημερα είναι καλύτερα. τις τελευταίες 2 μέρες όμως το έριξα στις ξάπλες, κάνε το ίδιο μήπως περάσει έτσι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλησπεριζω...συγνωμη και εγω που χανμομαι αλλα εχουν παει ολα τα επιπλα σπιτι και χθες και σημερα πηγαμε με την μαμα μου και καθαριζαμε αλλα κουραστικα και γυρισα..και τωρα ειναι η μαμα μου εκει..θα ξαναπαω το απογευμα και αυριο θα μας φερουν και πλυντηριο πιατων και ρουχων και θα τελειωσουμε και την καθαριοτητα και την κυριακη με το καλο θα παμε..

αφηστεε εχωω να παωω να ψωνισωω σεντονιαα γιατι εχουμε 2 ζευγαρια μονο για το δικο μας..χαχα αλλα απο βδομαδα..

τελως παντων αυριο μπαινω στο 2ο τριμηνο..

πφφ εχω ενοχλησεις σημερα..

α! οσο για το χαιδεμα.. εγω και τωρα που ειναι νωρις την χαιδευω παρα πολυ γιατι με ανακουφιζει στα διαφορα πονακια.. και στις 2 προηγουμενες εγκυομοσυνες μου αυτο εκανα..και ο αντρας μου το ιδιο..

δεν εχα καποιο ιδιαιτερο προβλημμα

τελως παντων αυτα τα νεα μου..

εσεις διαβασαα για τα μωρακια σας ολα μια χαρα ειναι μπραβοοοο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναταλάκι γειά σου!!!!

Και εσυ σαν και εμενα έχεις τρελαθεί με το νέο σπίτι ε?Με το καλό να μπείτε!!!!

Αυριο θα πάμε να καθαρίσουμε με τη βοήθεια της μαμας , της πεθεράς και του άντρα μου.Εγω θα κάνω λίγα και κατα κύριο λόγο θα φροντίζω το Θανούλη.

Επειδή όμως τα πρωινα δουλέυω τα απογευματα δεν κάνω τίποτα γιατί αισθάνομαι πολύ βαρια,τσιτώνει και η κοιλια μου και τη χαιδευω με λαδάκι και ηρεμώ κάπως.

Αν δε δουλέυα θα μαζευα πράγματα τα πρωινα που είμαι καλα.Τώρα περιμένω τους άλλους....γιατι μετα τις 6 κλατάρω....και δεν θέλω να ζορίζω τα μωράκια μου...

Ουφ έπιασαν και οι ζέστες με τα καλα!!!!!!

Φιλάκια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ζετούλααααα!!!!

Τώρα σε είδα,έκανες το μπανάκι σου,κυρία σε βρίσκω!!!!

Για καρπούζι μην στέλνεις τον αντρούλη σου,έχω εγω , δροσερό και γλυκούτσικο!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...