Μετάβαση σε περιεχόμενο

νεα χοριακη αλλα τα καφε επιμενουν..


Recommended Posts

με 6 μερες καθυστερηση 5800 η χοριακη!ολα οκ αλλα εχω ακομη καφε εκκρισεις που δεν σταματανε..ο γιατρος δεν το αξιολογει..θα δουμε..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

παιρνεις utrogestan ????

καλο θα ειναι οσο μπορεις να εισαι ξαπλωμενη και να κανεις

τα απολυτως απαραιτητα ...

πολλες κοπελες ειχαν καφε εκκρισειςτο πρωτο τριμηνο και ολα

πηγαν καλα....

τι εννοεις οταν λες οτι ο γιατρος δεν το αξιολογει ????

σου ευχομαι να εχεις μια ομορφη εγκυμοσυνη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

minie καταρχάς πολλές ευχές να πάνε όλα τέλεια και σε οκτώ μήνες να κρατάς ένα υγιέστατο μωράκι!

Το ενδομήτριο είναι πολύ καλό "κρατούμενο" και το να μην κουράζεσαι είναι δεδομένο! Κι εγώ είχα καφέ στην αρχή και όλα εξελίχθηκαν καλά παρά την ανησυχία. Ο γιατρός είχε πει ότι μπορεί να ήταν και "απομεινάρια" από προηγούμενη περίοδο.

Τα utrogestan και η ξεκούραση βοηθούν πολύ και αυτά τα κάνεις! Το μόνο που μπορείς να κάνεις από κει και πέρα είναι να έχεις καλή ψυχολογία και να μην πηγαίνει ο νους σου στο κακό όσο γίνεται!

Όλα καλά να σου πάνε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

συμφωνω απολυτα με την φιλη Kuo...

το πιο πιθανο ειναι καποια στιγμη οι εκκρισεις αυτες

να σταματησουν ...

η χοριακη σου ειναι παρα πολυ καλη που σημαινει οτι

η εγκυμοσυνη σου εξελισεται οποτε μην στενοχωριεσαι για τις καφε εκκρισεις !!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσάκι μου καταρχήν συγχαρητήρια για την εγκυμοσύνη σου!!!με το καλό σου εύχομαι!!!

όσο αφορά τα καφέ υγρά θα συμφωνήσω με τα κορίτσια..πολλές κοπέλες είχαν παρόμοια υγρά στη αρχή της εγκυμοσύνης..να παίρνεις τα χάπια σου και απάνω απ'όλα να ξεκουράζεσαι όσο περισσότερο μπορέις...

και φυσικά νσ σκέφτεσαι θετικά!!!όλα καλά θα πάνε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμφωνώ με τις άλλες κοπέλες. Μην ανησυχείς καθόλου οι γιατροί πάντα είναι επιφυλακτικοί. Κι εγώ είχα καφέ στην αρχή πήρα τηλ. το γιατρό και μου είχε πει το φοβερό ότι 95% να μην πάει καλά. Πήρα utrogestan και όλα πήγαν τέλεια. Τώρα είμαι 3 και 1/2 μηνών. Σου εύχομαι καλή αρχή στην εγκυμοσύνη σου και όλα θα πάνε καλά θα το δεις.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγω ειχα ολες τις αποχρωσεις του καφε κ του ροζ μεχρι και τον 4ο μηνα στον μικρο μας.Απο εκει φανηκε οτι θα ειναι ζορικος γιος..

Με το καλο, και με μια τελεια εγκυμοσυνη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

minie έγραψε:

με 6 μερες καθυστερηση 5800 η χοριακη!ολα οκ αλλα εχω ακομη καφε εκκρισεις που δεν σταματανε..ο γιατρος δεν το αξιολογει..θα δουμε..

Minie μου καλημέρα! :)

Κι εγώ είχα στο γιο μου, καφέ εκκρίσεις, για λίγο καιρό στην αρχή, αλλά όλα πήγαν πολύ καλά! Να ξεκουράζεσαι όσο μπορείς. Αν δουλεύεις, θα πρότεινα να πάρεις άδεια για λίγες μέρες!! Και αφού ο γιατρός σου, δεν το αξιολογεί (όπως είπες), προσπάθησε να μην αγχώνεσαι, ναι??

Σου εύχομαι κάθε καλό, κοίτα να απολαύσεις την εγκυμοσύνη σου, τις όμορφες αυτές στιγμές με το μωράκι σου και όλα θα πάνε κατ' ευχήν!!! Με το καλό, κοριτσάκι μου...... :):):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...