Μετάβαση σε περιεχόμενο

78 ενέσεις και απέτυχα χωρίς ούτε καν μια ευκαιρία


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 131
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Eyeore71 έγραψε:

μόλις έκανα την pregnyl.[/quote]

που σημαίνει ότι αύριο έχεις σπερματέγχυση κοπελούδα μου!!!

΄το έψαχνα στο θέμα της εξωσωματικής και δεν το έβρισκα!

σου εστειλα κ mailaki.

μόνο καλή επιτυχία να πω???λίγο θα'ναι!!!

περιμένω ενημέρωση- καλά δεν θυμάμαι?καλά δεν τα υπολογίζω? αυριο είναι!

1147593ruje2t1xed.gif

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Eko μόλις διάβασε το μαιλ. Θα σου γράψω και εγώ σε λίγο.Σε ευχαριστώ πολύ, πολύ...Ναι, αύριο είναι.

Κελλάκι μου σε ευχαριστώ κοριτσάκι μου.

Nadiou μου να εισαι καλά και να προσέχεις.

PIPITSAZOUZOUNA ωραία είναι τα Κιτ - Κατ ευχαριστώ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Nikol. έγραψε:

Ευάκι μου πολύ χάρηκα, όλα πανε μια χαρά, κ μην ακούω για πιθανότητες γιατί είναι όλα ακυρα τελικά, 14 αυγουλάκια είχα 4 βλαστοκύστες μείνανε, οι 2 ΤΕΛΕΙΕΣ βλαστοκύστες που μου βάλανε μου δώσανε κουλούρα κ ας ήταν όλοι σίγουροι....οι άλλες 2 θα δούμε αν τα καταφέρουν τρομάρα μου.....όπου ακούς πολλά κεράσια κράτα μικρό καλάθι....Ενα θέλουμε και ΠΟΛΥ τύχη η οποία είναι εκτός πιθανοτήτων..... :kiss: σε φιλώ.

Νικόλ μου θα τα καταφέρουν οι βλαστοκυστούλες σου.....Το εύχομαι τόσο πολύ....Σήμερα άναψα κεράκι για όλες μας και μας μετρούσα μήν πάει και ξεχάσω καμιά ,αλλά παρακάλεσα και για εκείνεις που δεν θυμάμαι και το κάλυψα....δεν είμαι χαζό, το νιώθω από την ψυχή μου αυτό που λέω.... :blush:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έκανα τη σπερματέγχυση....

Τώρα.....περιμένω....Ο Θεός να βάλει το χέρι του και να με λυπηθεί...και μένα και κάθεμια από σας που περιμένει...Από την ψυχή μου....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koritsaki m kaloo euxomai na ginei to thaumataki sou!!!!!!!oli i thetiki mas energeia einai se sena....

to grama to pira!!!to milaraki psilosapisee alla eutixws exei komatakia athikta opote tha dagkwsoume ligo apo kei nomizw den exei na kanei i posotita pou trws etsi???pisti thelei1!!to upolipo tha to apoxiranw!!!!seuxaristw poli pu m ta stiles:):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κελλάκι μου είμαι σίγουρη πως και ένα πολύ μικρό κομματάκι θα την κάνει τη δουλίτσα του.Αξία έχει που το ζήτησες και το έχεις...

Γιουλάκι μου αυτό θα κάνω, θα ξαπλώνω λιγο....σας ευχαριστώ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εισαι ψυχουλα μωρε!!!

ευχομαι να περασουν οι 15 μερες σου πολυ ευχαριστα

ΧΩΡΙΣ ΑΓΧΟΣ και να εχεις σουπερ νεα να μας πεις!

Ολα να σου πανε θαυμασια ευχομαι!!!!

Κατσε κρεβατι-καναπε αυτες τις μερουλες ναι?????????

:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Eko έγραψε:

Eyore Καλή επιτυχία κοριτσάκι μου! ευχομαι ο μαγικός σπερμούλης και το χρυσό αυγουλάκι να ειναι ήδη ΕΝΑ!!!! :):):)

ξάπλα τώρα καi no stress!

Ο γιατρός δεν μου είπε να είμαι ξάπλα, μου είπε και για 2 μέρες να κάνω αχαλίνωτο σεξ....Εκο μου, φιλαράκι μου σε ευχαριστώ...

Τώρα αμα σας πω ότι πιστεύω και ότι θα πετύχει.....μέχρι που θα είμαι πινόκιο ή μάλλον πινόκια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

zaxarenia έγραψε:

εισαι ψυχουλα μωρε!!!

ευχομαι να περασουν οι 15 μερες σου πολυ ευχαριστα

ΧΩΡΙΣ ΑΓΧΟΣ και να εχεις σουπερ νεα να μας πεις!

Ολα να σου πανε θαυμασια ευχομαι!!!!

Κατσε κρεβατι-καναπε αυτες τις μερουλες ναι?????????

:kiss:

και εσύ είσαι γλυκιά ζαχαρένια μου όνομα και πράγμα....ευχαριστώ,τα δικά σου νέα να δεις πως τα περιμένω.... :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Eyeore71 έγραψε:

Eko έγραψε:

Ο γιατρός δεν μου είπε να είμαι ξάπλα, μου είπε και για 2 μέρες να κάνω αχαλίνωτο σεξ....Εκο μου, φιλαράκι μου σε ευχαριστώ...

Τώρα αμα σας πω ότι πιστεύω και ότι θα πετύχει.....μέχρι που θα είμαι πινόκιο ή μάλλον πινόκια![/quote:pe0rmjpx]

αληθεια σου ειπε να σεξουαλικοποιηθεις??????? Ψαρωσα!!!! :side: :silly:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Eyeore καλη επιτυχια σου ευχομαι και εγω μεσα απο την καρδια μου τα εχω περασει και ξερω πως ειναι,τις μερες της αναμονης προσπαθησε να κανεις ευχαριστα πραγματα και να περνας καλα οσο για το sex δεν ξερω αν εκανες πλακα αλλα και εμενα οταν εκανα την σπερματενχυση μου ειπε να κανω sex και ειπα μαλακιες λεει και φυσικα δεν εκανα αλλα μετα απο καιρο διαβαζα ενα βιβλιο και ελεγε πως βοηθαει πολυ, καλη επιτυχια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εyeore, κοριτσάκι μου,

καλή επιτυχίααααααααααααααααααααααααααααα!!!

Κοίτα τώρα να ξεκουράζεσαι και λίγο εεεε???? ;);)

Φιλιά πολλά

:kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Nikol. έγραψε:

[/quote:24q1i71w]

Νικόλ μου σου εύχομαι ολόψυχα να πάνε όλα όπως τα θέλεις, και να μας ανακοινώσεις σύντομα ευχάριστα νέα!!!

Υπομονή, επιμονή και πίστη, κοριτσάκι... Καλή επιτυχία!!!!!!

:kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κανε οτι σου λεει ο γιατρος σου,απλα να ξερεις πως οταν θελει ο θεος ολα μπορουν να συμβουν.

εχω μια γνωστη μου η οποια εδω και 4 χρονια εκανε ελευθερα και δεν εμενε εγκυος. εκανε περυσι εξωσωματικη και παλι τιποτα, απογοητευτηκε, εκλαιε και ειπε πως θα τα παρατησει ολα!

τελικα αλλαξε γιατρο και της βρηκαν κυστη στην μια ωοθηκη, της ειπαν πως μονο με ενεσεις μπορει να μεινει εγκυος και ισως και να μην καταφερει να μεινει εγκυος.τις εβαλαν τις ενεσεις και της ειπε ο γιατρος να κανει σεξ καποιες ορισμενες ωρες και μερες.τιποτα δεν εκανε απο αυτα που της ειπε ο γιατρος και με πιστη τα καταφερε να μεινει εγκυος και η κυστη που ειχε επεσε καθως μεγαλωνε το μωρο.ειναι σχεδον 4 μηνων τωρα και ειναι μια χαρα δοξα το θεο.

επισης μια γνωστη μου δεν εβλεπε περιοδο εδω και 2 χρονια. εκανε παλι ελευθερα και δεν εμενε εγκυος. πηγε στην τηνο και στην αγια μαρινα της ανδρου, τς παρακαλεσε οσο δεν φανταζεσαι για ενα μωρακι.εν το μεταξυ στην εκκλησια της παναγιας της τηνου ενιωσε ενα παραξενο προαισθημα. οταν επεστρεψε πισω κυπρο ενιωθε φοβερους πονους κατω χαμηλα και πηγε στο γιατρο της οπου και ανακαλυψε πως ειναι εγκυος!

θαυμα εγινε που μονο ο θεος μπορει να το καταφερει αυτο!

στα ειπα ολα αυτα για να σου δωσω κουραγιο και να σου πω να κανεις υπομονη και ολα καλα θα πανε.ο θεος θα σου στειλει τομωρακι σου εκει που δεν το περιμενεις και τοτε η χαρα σου θα ναι απεριγραπτη. στο λεω και στο ευχομαι με ολη μου τη ψυχη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κελλάκι μου έχεις πλάκα...

Χριστινάκι μου σε ευχαριστώ....

Γιουλάκι μου γλυκό πως τα πας με τις ενέσεις...Αυτό για το οποίο χαίρομαι είναι που έστω και προσωρινά ίσως τις ξεφορτώθηκα.

Σκορπίνα μου δεν ξέρω αν είχε αποτέλεσμα η προσπάθεια σου, σου εύχομαι πάντως ότι επιθυμείς...

Persia...Κάθε μέρα γίνονται θαύματα και εμείς είμαστε τόσο εγωιστές που δεν βλέπουμε πέρα από τη μύτη μας και που όλα τα θεωρούμε δεδομένα...

Δεν διαφωνώ σε τίποτα από ότι λες, πίστευα από μικρό παιδί,ίσως να το είχα ανάγκη,δεν ξέρω....και σε ένα θαύμα προσδοκώ και αν ακόμη στιγμές ακούγονμαι γραφική προσεύχομαι για όλες μας...και ελπίζω όχι μόνο για το θαύμα αλλά και για την αδικία των τόσων γυναικών που υποφέρουν όταν κάποιες άλλες τα πετούν...Άδικο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Eyeore71 έγραψε:

Έκανα τη σπερματέγχυση....

Τώρα.....περιμένω....Ο Θεός να βάλει το χέρι του και να με λυπηθεί...και μένα και κάθεμια από σας που περιμένει...Από την ψυχή μου....

Tην εκανες?

Σπερματεγχυθηκες?

ΤΕΛΕΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!

Να εισαι ξεκουραστη,ηρεμη κ σεξυ :woohoo: :woohoo: .Ολα θα πανε καλα γιατι στο χρωσταει η ζωη κ ο Θεος δεν ξεχναει κανεναν!Διωξε αμεσως (τυχον) κακες σκεψεις, να εισαι πολυ πολυ θετικη κ μην μπεις στο τρυπακι των "συμπτωματων"!!!! ;)

Καλη αναμονη Ευακι:kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...