Μετάβαση σε περιεχόμενο

MPOREI KAPIA KOPELA NA ME VOITHISEI??


Recommended Posts

Koritsakia??xerete oi perissoteres poso prospathw gia ena paidaki!!!proseuxomai kathimerina giauto...ematha gia to milaraki tis agias eirinis tis xrusovalantos.......epidi menw stin eparxiaa an kapia kopela to exe i menei ekei konta kai mporei na to parei kai na mou to stilei tha eimai eunomwn!!!!to thelw para poli...arxisan oi dunameis mou na me egkatalipoun me xei psiloparei apo katw...kai niwthw oti tha parw dunami....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλε τοση ωρα μιλάμε και δεν μου ειπες τιποτα...

Εγω το εφαγα πάντως πριν 5 μήνες, αλλα τίποτα φαινεται δεν πίστεψα αρκετά!!

Ο γνωστος μου που το εφερε θα μου ξαναφέρει και θα σε παρω τηλ. Απλά δεν ξερω ποσο σύντομα θα είναι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κελλίτσα μου,

έχεις πάει στο γιατρό να κάνεις εξετάσεις?

Για το μήλο έχω ακούσει και πιστεύω στη θρησκεία,αλλά

μήπως να το εψαχνες και επιστημονικά?

Πάντως σου εύχομαι σύντομα με καλές ειδήσεις.... ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γλυκια μου κελλυ κ γω εχω ακουσει για το μηλαρακι πολλα θαυματα!!δν μπορω εγω να στο δωσω οπως καταλαβαινεις,αλλα θα σου προτεινα να πας εσυ η ιδια εκει,να το παρεις,να προσευχηθεις κ θα δεις που θα γυρισεις αλλος ανθρωπος!!εχεις πιστη κ τις θερμες προσευχες μας παντα τις ακουνε απο κει ψηλα!!!σου ευχομαι ολοψυχα να σε βοηθησει η αγια κ γρηγορα να μας ανακοινωσεις τα ευχαριστα!! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κελλυ απο τη στιγμη που πιστευεις τοσο πολυ ισως θα επρεπε να κανεις ενα δρομο τι εννοω ; οταν ειμαστε αρρωστοι κανουεμ καποια αγωγη ετσι δνε ειναι ; αν μας που για καποιον γιατρο που ειναιμακρια αν η ζωη μας κρεμετε απο αυτο θα παμε σωστο ; λοιπον πρπει να πιστεψεις να κουραστεις καιαν κανεις τηδικη σου θυσια κανε ενα ταξιδι να πας και εννοειτε οτι πρωτα ακουμε τη ιατρικη και αυτοχρονα γιανα παουμε δναμη και βοηθεια και απο το θεο επειδη και εγω πσιτευω και ειμαι σιγουρη οτι το παιδι μου ειναι ενα ΘΕΙΟ ΔΩΡΟ αλλωστε μου το ειχ επει και ο γυναικολογος μου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kelly loipon ego eimai kainoyria sto foroum. Akoy kai ego edo kai tessera xronia prospatho gia paidaki kai ego eimai apo eparxia kai exo paei gia to mhlo 3 fores exo meinei egkyos alla pali to exasa logo thrombofylias.

opote kai to mhlo an fao poy pisteyo para poly sth bohtheia toy kai tha to xanafao tora poy teleiosa me th diadikasia ton exetaseon. na to fas kai kalo einai na pas kai h idia sto monasthri. ego pantos exo sto psigeio moy kai tha to fao tora ego eimai apo giannena esy apo poy eisai exo kai deytero na sto doso den exo problhma.an kai mporeis na steileis gramma na sto steiloyn an kai kalytera na pas. alla epeidh exo perasei para polla tha soy sinistoysa na kaneis oles tis aparaithtes exetaseis.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν έχω τηλ από κεί εγώ μένω στην Αθήνα και απλά θα πάω και θα το πάρω και θα της το στείλω, και εσύ στην επαρχία μένεις; Αν θές στείλε μου ένα pm και θα πάρω δύο κομμάτια και αφού θα πάω που θα πάω στέλνω και σε σένα αν μένεις επαρχία.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ti na sou pw kopela mou????seuxaristw mesa apo tin kardia mou...den xereis poso kala me kanes na niwsw!!!kai ta upolipa koritsia sas euxaristw poli!!!!exw kanei kapies exetaseiss oi upolpes pou einai na kanw einai arketa epwdunes(lamparoskopisi)kai to paleuw etsi twra me mia therapia!!!!!giautoo exw anagki na proseuxithww na to parw to xriazomai!!!!apo kei kai peraa opws kai na xei an den mou rthei tha kanw oti xreiastei!!! epishs koritsakia opote volepsei tha katevw na proskinisw!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μενω ραφηνα...νομιζα πως καπου περνεις τηλεφωνο κ στο στελνουν.

αν δεν κανω λαθος ειναι στην λυκοβρυση??

μαλλον δεν μου ειναι κ πολυ μακρια μου για να παω απο κοντα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ ΤΙ ΕΠΑΘΕΣ???ΚΑΝΕ ΤΗΝ ΠΡΟΣΕΥΧΗ ΣΟΥ ΚΑΙ ΣΚΕΨΟΥ ΟΤΙ ΠΟΛΛΕΣ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΚΑΝΟΥΝ ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΕΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΠΕΤΥΧΑΙΝΟΥΝ ΚΑΙ ΕΣΥ ΑΠΟ ΤΙ ΣΤΙΓΜΗ ΠΟΥ ΒΡΗΚΕΣ ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΘΑ ΤΟ ΛΥΣΕΙΣ,ΕΙΠΑΜΕ ΜΑΖΙ ΘΑ ΜΕΙΝΟΥΜΕ ΕΓΚΥΕΣ,ΜΗΝ ΜΟΥ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΣΑΙ ΕΝΑ ΜΗΝΑ ΕΚΑΝΕΣ ΕΝΕΣΟΥΛΑ,ΘΑ ΕΡΘΕΙ ΣΥΝΤΟΜΑ,ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΜΗΛΟ???ΝΑ ΣΤΟ ΣΤΕΙΛΩ ΕΓΩ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να πατε κοριτσια,και εγω Χρυσοβαλαντου ειμαι!!!μετα απο 3 παιδακια που εχασε η μαμα μου στον 6 και 9 μηνα,εμε αταξε και το θαυμα εγινε!!!!α και μετα εκανε και τον αδερφο μου!!!!!οταν η επιστημη σηκωνει ψηλα τα χερια.....ερχεται η πιστη !!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δεν είναι μακριά και ίσως να ήταν καλύτερα να πας εσύ ωστόσο δεν έχω ειλικρινά πρόβλημα να στο στείλω αν θες. Θα πάω για την Κέλλυ ούτως η άλλως και στο ταχυδρομείο επίσης, οπότε ότι νομίζεις.

Κέλλυ μη με ευχαριστείς για μένα το κάνω είναι καλό να βοηθάς ανθρώπους όταν μπορείς...αν θες απλά σκέψου και μένα που βασανίζομαι στις προσευχές σου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εισαι πολυ γλυκια eyeore71!!!

ευχομαι συντομα,πολυ συντομα να σου στειλει ο θεουλης ενα μωρακι!!

νομιζω πως ειναι καλυτερα να παω εγω η ιδια εκει.

ωστοσο σε ευχαριστω παρα πολυ κ θα εισαι κ συ στις προσευχουλες που κανω καθε μερα στην παναγια μας.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

marilou85 έγραψε:

εισαι πολυ γλυκια eyeore71!!!

ευχομαι συντομα,πολυ συντομα να σου στειλει ο θεουλης ενα μωρακι!!

νομιζω πως ειναι καλυτερα να παω εγω η ιδια εκει.

ωστοσο σε ευχαριστω παρα πολυ κ θα εισαι κ συ στις προσευχουλες που κανω καθε μερα στην παναγια μας.

Σε ευχαριστώ πολύ και εσύ με ένα μωράκι αγκαλιά γρήγορα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΕ ΟΛΕΣ.ΚΕΛΛΥ ΓΙΑ ΤΟ ΜΗΛΑΡΑΚΙ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΚΑΙ ΕΓΩ.ΤΟ ΕΦΑΓΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΓΙΑ ΔΕΥΤΕΡΗ ΦΟΡΑ ΠΡΙΝ ΑΠΟ ΕΝΑ ΜΗΝΑ ΠΕΡΙΠΟΥ.ΤΟ ΕΙΧΑΜΕ ΞΑΝΑΦΑΕΙ ΠΡΙΝ ΑΠΟ ΚΑΝΑ 6ΜΗΝΟ.ΜΗΝ ΞΕΧΑΣΕΙΣ ΟΜΩΣ ΝΑ ΝΗΣΤΕΨΕΙΣ 3 ΜΕΡΕΣ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟ ΦΑΣ ΚΑΙ ΕΣΥ ΚΑΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΣΟΥ.ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΣΤΟ ΜΟΝΑΣΤΗΡΙ ΤΗΣ ΑΓΙΑΣ ΕΙΡΗΝΗΣ ΟΤΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΝΗΣΤΕΨΕΙ ΜΟΝΟ ΜΙΑ ΜΕΡΑ, ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ...ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ.ΚΑΙ ΕΓΩ ΑΓΩΝΙΑ ΕΧΩ ΓΙΑ ΜΩΡΑΚΙ.ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ 10 ΜΗΝΕΣ ΣΧΕΔΟΝ Κ ΕΓΩ ΗΔΗ ΞΕΚΙΝΗΣΑ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ...Α, ΞΕΧΑΣΑ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΟΤΙ ΕΓΩ ΛΕΓΟΜΑΙ ΕΙΡΗΝΗ-ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΩ Κ ΜΕ ΕΙΧΕ ΤΑΞΕΙ Η ΜΗΤΕΡΑ ΜΟΥ ΠΟΥ ΕΙΧΕ ΧΑΣΕΙ 3 ΑΓΟΡΑΚΙΑ ΣΤΗΝ ΓΕΝΝΑ...ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΘΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ.ΚΑΛΗ ΣΥΝΕΧΕΙΑ! :cheer:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Eyeore71 έγραψε:

δεν είναι μακριά και ίσως να ήταν καλύτερα να πας εσύ ωστόσο δεν έχω ειλικρινά πρόβλημα να στο στείλω αν θες. Θα πάω για την Κέλλυ ούτως η άλλως και στο ταχυδρομείο επίσης, οπότε ότι νομίζεις.

Κέλλυ μη με ευχαριστείς για μένα το κάνω είναι καλό να βοηθάς ανθρώπους όταν μπορείς...αν θες απλά σκέψου και μένα που βασανίζομαι στις προσευχές σου...

επανηλθα για να σας ευχηθω καλη επιτυχια κοριτσακια μουεσεις που προσπαθειτε....κ να θυμαστε οτι ο θεος δεν αφηνει κανεναν!!! :)

κ επισης να πω eyeore δεν σε γνωριζω,αλλα εισαι πολυ γλυκος ανθρωπος κ με συγκινησες πολυ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κελλάκι σου το έστειλα. Είναι συστημένο και εξπρές.Θα το έχεις τη Δευτέρα το πρωί!Σου έστειλα μαζί λαδάκι από το καντηλάκι στο εικόνισμα της Αγίας και αγιασμό.

Εύχομαι να πάρεις τη βοήθεια που χρειάζεσαι και με το καλό να αποκτήσεις το μωράκι που τόσο ονειρεύεσαι...Σου τα έστειλα με πολύ αγάπη και συμπόνια, γιατί ξέρω πως νιώθεις.

Να είσαι καλά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΔΙΑΒΑΖΑ ΤΟ ΘΕΜΑ ΚΑΙ ΕΙΔΑ ΤΑ ΟΣΑ ΕΚΑΝΕΣ ΑΠΛΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΕΙΣΑΙ ΕΝΑΣ ΥΠΕΡΟΧΟΣ ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΕΣΤΩ ΚΙ ΑΝ ΔΕΝ ΣΕ ΓΝΩΡΙΖΩ.

ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΛΟΨΥΧΑ ΝΑ ΣΑΙ ΠΑΝΤΑ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΗ ΚΑΙ ΥΓΥΗΣ.

ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΥΛΑ 6 ΜΗΝΩΝ.

ΕΥΧΟΜΑΙ ΚΑΛΟ ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΤΥΧΗ ΣΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΚΟΠΕΛΕΣ ΠΟΥ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΝ ΓΙΑ ΕΝΑ ΜΩΡΑΚΙ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΤΟ ΕΥΧΟΜΑΙ ΑΠΟ ΤΑ ΒΑΘΗ ΤΗΣ ΚΑΡΔΙΑΣ ΜΟΥ ΚΑΙ Η ΕΥΧΗ ΘΑ ΠΙΑΣΕΙ ΓΙΑΤΙ ΣΤΗΝ ΛΕΩ ΟΛΟΨΥΧΑ.

ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΠΑΩ ΕΚΚΛΗΣΙΑ ΘΑ ΣΟΥ ΑΝΑΨΩ ΚΕΡΑΚΙ.

ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΤΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΣΤΕΛΝΕ ΜΑΣ ΤΑ ΝΕΑ ΣΟΥ ΘΑ ΧΑΡΩ ΝΑ ΜΑΘΑΙΝΩ ΕΞΕΛΙΞΕΙΣ ΓΙΑ ΣΕΝΑ.ΕΙΜΑΙ Η ΜΑΓΔΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ βρε Εύη δε σε πρόλαβα κρίμα.....

Το έστειλες ήδη απ ότι βλέπω.

Μένω και γω επαρχία και σκεφτόμουν αυτές τις μέρες να στείλω γράμμα.

Είχα μέρες να μπω και το έχασα το θέμα.

Δεν πειραζει άλλη φορά αν πας πάρε κανένα παραπάνω.

Σου εύχομαι ολόψυχα ένα μωράκι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...