Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΓΝΩΜΕΣ ΓΙΑ ''ΚΟΝΤΟΠΟΥΛΟ-ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ-ΜΑΣΤΡΟΜΗΝΑ''SOS


Recommended Posts

:ohmy::ohmy::ohmy::ohmy:

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΧΩ ΦΡΙΚΑΡΕΙ!!!!!!!!ΞΕΚΙΝΑΩ ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ ΤΟΝ ΑΛΛΟ ΜΗΝΑ ΚΑΙ ΔΕ ΞΕΡΩ ΣΕ ΠΟΙΟΝ ΝΑ ΠΑΩ ΤΕΛΙΚΑ!!

ΜΟΥ ΕΧΟΥΝ ΠΕΙ ΓΙΑ ΑΥΤΟΥΣ ΤΟΥΣ 3 ΤΟ ΚΑΚΟ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΜΑΣΤΡ... ΚΑΙ ΑΘΑΝ....ΕΧΟΥΝ ΙΔΙΕΣ ΤΙΜΕΣ ΕΝΩ Ο ΑΛΛΟΣ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΣΤΟ ΙΑΣΩ ΚΟΣΤΙΖΕΙ ΤΑ ΜΙΣΑ!!!

ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙ ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΚΑΙ ΑΝ ΓΝΩΡΙΖΕΙ ΕΠΙΤΥΧΙΕΣ;;;;

ΞΕΡΩ ΓΙΑ ΑΘΑΝ.... ΚΑΙ ΚΟΝΤΟΠ.... ΑΠΟ ΓΝΩΣΤΕΣ ΚΑΛΑ ΛΟΓΙΑ....ΑΛΛΑ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΠΙΛΕΞΩ ΕΧΩ ΠΕΛΑΓΩΣΕΙ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δέν ξέρω να σου πώ κάτι για αυτούς ,αλλά ξέρω ακριβώς το πώς νιώθεις γιατί κ εγώ είμαι στην ίδια φάση κ κάνω τις ίδιες ερωτήσεις για τους δικούς μου!!!!Το κεφάλι μου έχει γίνει καζάνι

Σου εύχομαι καλή επιτυχία κ ελπίζω να είναι η πρώτη σου κ η τελευταία εξωσωματική!! :):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ!!!!!

ΕΝΤΑΞΕΙ ΕΧΕΙ ΓΙΝΕΙ ΤΟ ΚΕΦΑΛΙ ΜΟΥ ΚΑΖΑΝΙ.....

ΕΣΥ ΕΙΣΑΙ ΣΕ ΑΛΛΟ ΓΙΑΤΡΟ;;

ΔΕ ΞΕΡΩ ΤΙ ΝΑ ΠΩ....

ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΝΑ ΚΡΑΤΗΣΟΥΜΕ ΜΠΕΜΠΑΚΙΑ ΣΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ ΜΑΣ!!!!!!!!

ΤΙ ΝΑ ΠΩ....ΤΟ ΘΕΛΟΥΜΕ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ ΚΑΙ ΒΑΣΑΝΙΖΟΜΑΣΤΕ ΑΚΟΜΗ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ!!!!

ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΜΗΝ ΥΠΗΡΧΕ ΟΥΤΕ ΜΙΑ ΚΟΠΕΛΑ ΣΤΗ ΘΕΣΗ ΜΑΣ!!!ΔΕ ΤΟ ΕΥΧΟΜΑΙ ΓΙΑ ΚΑΜΙΑ.....

ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ ΤΟΤΕ...ΝΑ ΣΥΖΗΤΑΜΕ ΠΟΥ ΚΑΙ ΠΟΥ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αν σου απαντησουν 100 κοριτσια, θα παρεις 100 διαφορετικες γνωμες.

Ας ξεκινησω με τη δικη μου. Να πας να τους δεις!!! Και να τσεκαρεις ποσοστα επιτυχιας τους. Ουσιαστικα ο γιατρος παιζει μικρο ρολο. Ρολο παιζουν οι εμβρυολογοι. Δηλαδη οκ θα σου κανει μια αρχικη ενημερωση και απο κει και περα σε μερικες περιπτωσεις ακομα και την εμβρυομεταφορα δεν την κανουν καν οι ιδιοι, αλλα αλλοι γιατροι.

Προσωπικα ο Κοντ... με φρικαρε, δεν μου αρεσε ΚΑΘΟΛΟΥ. Τον Αθαν.. τον εχω ακουσει, αλλα δεν τον ξερω ουτε τον ειδα ποτε,ουτε εχω ακουσει τιποτα καλο. Ο Μαστρ.. εχει ενα απο τα μεγαλυτερα κεντρα. Ειναι πολυ καλος και αυτος και το κεντρο του,αλλα οπως ολα τα μεγαλα κεντρα δυσκολα θα χεις τη δικη του αμεριστη προσοχη.

Δες τους, μιλα τους, να νιωσεις ποιος σου κανει κλικ. Ειναι καθαρα θεμα χημειας, καμια μας δεν μπορει να σου πει που να πας. Ασε που ο καθενας μπορει να σου ζητησει αλλες εξετασεις ή να σου προτεινει αλλες λυσεις. Κλεισε ραντεβου. Δεν γινεται αλλιως...

Και καλη επιτυχια! Με την πρωτη ευχομαι!

as1cF5v0g410030NTkxNTBifDAxNjM3N2J8dHdpbnM.gif

5 χρόνια:6 ivf+18 φυσικοί.4 εγκυμοσύνες.1η 3διμα-22 εβδ εσπασαν νερά από αμνιο.2η παλλίνδρομη.3&4 βιοχημικές.5η σε εξελιξη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σου και απο μενα GROULA1984.

Δεν γνωριζω καποιον απο τους γιατρους που γραφεις απο προσωπικη εμπειρια,οποτε δεν εχω αποψη.

Θα συμφωνησω με την MARAgr .Θα παρεις πολλες γνωμες και το ενδεχομενο να μπερδευτεις περισσοτερο ειναι πολυ πιθανο!

Ο γιατρος που π.χ. εγω θεωρω καλο,για σενα μπορει να ειναι ο χειροτερος.

Να τους παρεις ολους σβαρνα κ να μεινεις σε οποιον σου "αρεσει",σε οποιον σε κανει να νιωσεις σιγουρια,σου εμπνεει εμπιστοσυνη,ειναι κατανοητος και ξεκαθαρος.

Ευχομαι να καταληξεις στον ιδανικοτερο για σενα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

GROULA1984 έγραψε:

:ohmy::ohmy::ohmy::ohmy:

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΧΩ ΦΡΙΚΑΡΕΙ!!!!!!!!ΞΕΚΙΝΑΩ ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ ΤΟΝ ΑΛΛΟ ΜΗΝΑ ΚΑΙ ΔΕ ΞΕΡΩ ΣΕ ΠΟΙΟΝ ΝΑ ΠΑΩ ΤΕΛΙΚΑ!!

ΜΟΥ ΕΧΟΥΝ ΠΕΙ ΓΙΑ ΑΥΤΟΥΣ ΤΟΥΣ 3 ΤΟ ΚΑΚΟ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΜΑΣΤΡ... ΚΑΙ ΑΘΑΝ....ΕΧΟΥΝ ΙΔΙΕΣ ΤΙΜΕΣ ΕΝΩ Ο ΑΛΛΟΣ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΣΤΟ ΙΑΣΩ ΚΟΣΤΙΖΕΙ ΤΑ ΜΙΣΑ!!!

ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙ ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΚΑΙ ΑΝ ΓΝΩΡΙΖΕΙ ΕΠΙΤΥΧΙΕΣ;;;;

ΞΕΡΩ ΓΙΑ ΑΘΑΝ.... ΚΑΙ ΚΟΝΤΟΠ.... ΑΠΟ ΓΝΩΣΤΕΣ ΚΑΛΑ ΛΟΓΙΑ....ΑΛΛΑ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΠΙΛΕΞΩ ΕΧΩ ΠΕΛΑΓΩΣΕΙ!!!

Θα σου πω την δικη μου καθαρα προσωπικη γνωμη απο την εμπειρια μου , εγω πηγα στον Μαστρομηνα , εκανα την 1η το 2007 γεννησα ενα κοριτσακι, το 2009 αποφασισα να κανω αλλο ενα παιδι ξαναπηγα στον ιδιο , ξανα μενω εγκυος αλλα δυστυχως 9,5 εβδομαδων παλινδρομησε, αυτη την στιγμη ειμαι εγκυος σε διδυμα παλι απο τον μαστρομηνα.Εμενα προσωπικα μου φερθηκε πολυ ανθρωπινα, ο ιδιος μου εκανε τους πιο πολλους υπερηχους,ο ιδιος την ωοληψια και ο ιδιος την εμβρυομεταφορα, και οταν ειχα την παλινδρομηση με πηρε τηλεφωνο αν θελω να το συζητησουμε.Εγω δεν τον αλλαζω με κανεναν.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

GROULA1984 έγραψε:

ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ!!!!!

ΕΝΤΑΞΕΙ ΕΧΕΙ ΓΙΝΕΙ ΤΟ ΚΕΦΑΛΙ ΜΟΥ ΚΑΖΑΝΙ.....

ΕΣΥ ΕΙΣΑΙ ΣΕ ΑΛΛΟ ΓΙΑΤΡΟ;;

ΔΕ ΞΕΡΩ ΤΙ ΝΑ ΠΩ....

ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΝΑ ΚΡΑΤΗΣΟΥΜΕ ΜΠΕΜΠΑΚΙΑ ΣΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ ΜΑΣ!!!!!!!!

ΤΙ ΝΑ ΠΩ....ΤΟ ΘΕΛΟΥΜΕ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ ΚΑΙ ΒΑΣΑΝΙΖΟΜΑΣΤΕ ΑΚΟΜΗ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ!!!!

ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΜΗΝ ΥΠΗΡΧΕ ΟΥΤΕ ΜΙΑ ΚΟΠΕΛΑ ΣΤΗ ΘΕΣΗ ΜΑΣ!!!ΔΕ ΤΟ ΕΥΧΟΜΑΙ ΓΙΑ ΚΑΜΙΑ.....

ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ ΤΟΤΕ...ΝΑ ΣΥΖΗΤΑΜΕ ΠΟΥ ΚΑΙ ΠΟΥ!!!!

Είναι μια δύσκολη απόφαση!!κ εύχομαι κ για τον εαυτό μου να πάρουμε την σωστότερη!!

κ εγώ ψάχνω ,δεν έχω αποφασίσει ακόμα........δυστυχώς!!!

Μακάρι να μην υπήρχε θα ήταν το ιδανικότερο αυτό!!!Εύχομαι να μας πάνε όλα καλά........οχι μόνο για εμάς ,αλλά για όλες τις κοπέλες!!!

Φυσικά κ να τα λέμε,θα χαρώ πολύ.........κ ειδικά όταν θα μου πείς τα ευχάριστα νέα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...