Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΓΕΝΝΑΩ ΤΗΝ ΠΕΜΠΤΗ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ


Recommended Posts

καλησπερα,την πεμπτη θα χω αγκαλιτσα το αγορακι μου.παω με ραντεβου και ειμαι πολυυυυυυυυυυυυυυυυυ χαρουμενη αλλα και λιγο τρομοκρατημενη θα μπορουσα να πω οσο να ναι.αχ ποτε θα ρθει η πεμπτη?... :dry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χμμ..θα ερθειι σε 3 μερες..

Χαχαχαχα ελαα λιγες εμειναν τοσοι μηνες..τοση αγωνια..τοση προσμονη θα ανταμειφθεις επαξια..

μην σκεφτεσαι τιποτα..μολις δεις το αγορακι σου θα τα ξεχασεις ολαα..

με το καλο σου ευχομαι..και με εναν πονοοο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ελα μωρε μην ανυσηχεις !!! ολα καλα θα πανε .... αντε θα σε περιμενουμε μετα να μας πεις πως σου φανεικε η εμπειρια , το παλικαρακι σε ποιον μοιαζει κλπ με το καλοοοοο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΑΡΑΚΙ ΜΟΥ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ!!!ΔΕΝ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΑΓΧΟΣ!!ΤΟΣΟ ΚΑΙ ΤΟΣΟ ΠΕΡΙΜΕΝΕΣ!!ΟΙ 3 ΜΕΡΟΥΛΕΣ ΣΟΥ ΦΑΙΝΟΝΤΑΙ ΠΟΛΥ??ΗΡΕΜΗΣΕ,ΧΑΛΑΡΩΣΕ ΚΑΙ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΕ ΝΑ ΧΑΡΕΙΣ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΣΤΙΓΜΕΣ!!!!ΣΕ ΛΙΓΑΚΙ ΞΕΚΙΝΟΥΝ ΟΙ ΠΙΟ ΜΑΓΙΚΕΣ ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΗΣ ΖΩΗΣ ΣΟΥ!!ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ!!ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΤΟ ΑΝΤΡΑΚΙ ΣΟΥ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ενταξει οσο και να μην θες να φοβηθεισ ολο και καπωσ νιωθεισ. ειμαι καλα ομωσ απλα το αγορακι μου θελω να ρουφηξω.αυτο περιμενω πωσ και πωσ και να δω το μουτρακι του... :laugh: ποπο τι εμπειρια και αυτη ε?ευχαριστω αγαπεσ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Με το καλο Μαρακι 2 σου ευχομαι να μην πονεσεις καθολου και ναναι η πιο ευτυχισμενη ημερα της ζωης σου!!!ΕΙΣΑΙ ΤΟΣΟ ΚΟΝΤΑ ΣΤΗΝ ΗΜΕΡΑ ΠΟΥ ΘΑ ΑΓΓΙΞΕΙΣ ΤΟ ΑΓΓΕΛΟΥΔΙ ΣΟΥ!!!ΚΑΘΕ ΕΥΤΥΧΙΑ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΔΩΣΕΙΣ ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΑΚΙΑ ΣΤΑ ΜΠΟΥΤΑΚΙΑ ΤΟΥ ΜΠΕΜΠΗ ΚΑΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαράκι μου ήρθε η ώρα;;; :woohoo: :woohoo:

Με το καλό κοριτσάκι μου!!!

Με έναν πόνο που λενε!!!

Τυχερούλαααα!!!θα κρατήσεις αγκαλίτσα το μωρουλίνι σου!!!

Φιλάκια πολλά πολλά!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΑΡΑΚΙ 2 ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟΟΟΟΟΟΟΟΟ! ΚΑΛΗ ΛΕΥΤΕΡΙΑ!!!!!!! ΟΛΑ ΝΑ ΣΑΣ ΠΑΝΕ ΤΕΛΕΙΑ!!!!!! ΤΟ ΑΓΧΟΣ ΤΟ ΕΧΟΥΜΕ ΟΛΕΣ ΜΑΣ, ΟΤΑΝ ΚΡΑΤΑΣ ΤΟΝ ΜΠΕΜΠΗ ΣΟΥ ΑΓΚΑΛΙΤΣΑ ΘΑ ΤΑ ΞΕΧΑΣΕΙΣ ΟΛΑ! Η ΠΑΝΑΓΙΑ ΜΑΖΙ ΣΑΣ! :):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαρακι μου????

εφτασε η ωρα ε??

με το καλο,η παναγιτσα να σας φυλαει,ευχομαι να ερθει γρηγορα και ανωδυνα η στιγμη που θα το παρεις αγκαλιτσα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

με το καλό κοριτσάκι μου ...όλα θα πάνε τέλεια!!!!!!!!!!! μην αγχώνεσαι καθόλου ...όταν θα δεις το αγοράκι σου θα τα ξεχάσεις όλα...είναι το πιο όμορφο συναίσθημα του κόσμου!!!!!!!! :):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...