Μετάβαση σε περιεχόμενο

απιστευτη νυστα..


Recommended Posts

πολυ νυστα κοριτσια..εχω 2-3 μερες που το πρωι και το απογευμα κουτουλαω και το βραδυ δεν με παιρνει ευκολα ο υπνος..6-7 μερες μετα την εμβρυομεταφορα.αυτα δεν τα ειχα αλλη φορα.απο τα utrogestan ειναι αραγε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπέρα !!!

λοιπόν και γω μια από τα ίδια...

εγώ περιμένω ΑΝ θα αδιαθετήσω γύρω στις 2 Ιουνίου.

Βρε φιλενάδα... λες να το καταφέραμε ;;;

εγώ δεν εχω κάνει τίποτα εκτος απο τα κλασικά, αλλα εχω αυτο ακριβως που περιεγραψες ! τρελή νύστα το πρωί - απόγευμα και το βραδάκι κοκορέτσι στο κρεβάτι μεχρι να αποκοιμηθώ ...

μμμμ... καλή επιτυχία παντως σου ευχομαι !!! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λοιπόν κορίτσια κάτι γίνεται!

ΟΛΟΙ μα ΟΛΟΙ αυτη την βδομαδα παραπονιούνται οτι κουτουλάνε απο τη νυστα- υπνηλία και ατονία!!

και γω μια απο τα ίδια.

Σήμερα νομίζω είναι πανσέληνος -παίζει κι αυτό ρόλο-

αλλά να πω την αμαρτία μου σήμερα διαπιστώσαμε οτι πάνω απο την πόλη μας έχει μια περίπου βδομάδα που σχηματίζονται αυτα τα περιβόητα 'chemtrails'. Έχετε ακουστά όλο αυτή την ιστορία οτι μας 'ψεκάζουν' παγκοσμίως....

τι να πω... :dry::ohmy::blink::S

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

gia sou k apo mena!!!! ego stin proti egkomosini nustaza para polu>>>kapia stigmi xriastike na paro utrogestan gia 1 evdomada k koutoulousa apo tin nusta ase oli mera kimomouna.....twra pou to skeftome itan polu wrea...apo tote exo na kimitho etsi!!!! apolauseto giati molis erthi to bebaki sou den tha exis wra gia tipota allo para gia auto to mikrouli thaumataki!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Eko έγραψε:

Λοιπόν κορίτσια κάτι γίνεται!

ΟΛΟΙ μα ΟΛΟΙ αυτη την βδομαδα παραπονιούνται οτι κουτουλάνε απο τη νυστα- υπνηλία και ατονία!!

και γω μια απο τα ίδια.

Σήμερα νομίζω είναι πανσέληνος -παίζει κι αυτό ρόλο-

αλλά να πω την αμαρτία μου σήμερα διαπιστώσαμε οτι πάνω απο την πόλη μας έχει μια περίπου βδομάδα που σχηματίζονται αυτα τα περιβόητα 'chemtrails'. Έχετε ακουστά όλο αυτή την ιστορία οτι μας 'ψεκάζουν' παγκοσμίως....

τι να πω... :dry::ohmy::blink::S

και γω κάτι τέτοιο σκεφτόμουν... ή χημικά της ατμόσφαιρας ή η πανσέληνος..χχμμμμ... γιατί νομίζω και γω οτι ακόμα και να καταφέραμε σύλληψη, δεν είναι πολύ νωρίς για υπνηλία (3η εβδομάδα) ;;
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ε λοιπόν κοιτα να δεις,

Πανσέληνος ...δεν μας ενδιαφέρει,

Χημικά και άλλα τέτοια....δεν τα σκεφτόμαστε...

Υπνηλία λόγω εγκυμοσύνης ΘΕΛΟΥΜΕ!!!!!!!

μακάρι μακάρι!!!

που ξέρεις μπορεί να είναι απο την σύλληψη, εξάλλου τα συμπτώματα σε κάθε μία εμφανίζονται σε διαφορετικές στιγμές!!!!

:):):):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...