Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΘΗΛΑΣΜΟΣ&ΒΑΨΙΜΟ ΜΑΛΛΙΩΝ(ΑΝΤΑΥΓΕΙΕΣ ΜΕ ΝΤΕΚΑΠΑΖ)


Recommended Posts

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΗΠΩΣ ΞΕΡΕΙ ΚΑΜΟΙΑ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙ ΑΝ ΕΠΙΤΡΕΠΕΤΑΙ ΝΑ ΒΑΨΟΥΜΕ ΤΑ ΜΑΛΛΙΑ ΜΑΣ ΚΑΤΑ ΤΗ ΔΙΑΡΚΕΙΑ ΤΟΥ ΘΗΛΑΣΜΟΥ?ΕΧΩ ΡΩΤΗΣΕΙ ΤΟΝ ΠΑΙΔΙΑΤΡΟ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΜΠΟΡΩ,ΕΦΟΣΟΝ ΠΕΤΑΞΩ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΓΑΛΑ ΜΕΤΑ ΤΗ ΒΑΦΗ..ΤΑ ΕΧΕΙ ΒΑΨΕΙ ΚΑΜΟΙΑ ΚΑΤΑ ΤΗ ΔΙΑΡΚΕΙΑ ΤΟΥ ΘΗΛΑΣΜΟΥ? :blink:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σου gai..

Οι γνωμες διιστανται..

Βαφη, μου ειπαν να μην κανω..μονο τις φυτικες..κ σε αυτο ηταν επιφυλακτικοι..δεν το εψαξα να σου πω την αληθεια..

Εγω εκανα ανταυγειες στον 7ο μηνα θηλασμου..

Το μονο που μου ειχε πει ο γιατρος ειναι οταν τα βαψω να μην θηλασω αμεσα..

ειχα φερει την κομμωτρια στο σπιτι, θηλασα,κοιμησα το μωρο κ..οταν ξυπνησε εφαγε τα λαχανικα της κ την θηλασα αργοτερα..μετα απο 4 περιπου ωρες..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΓΩ ΒΑΣΙΚΑ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΤΟ ΕΒΑΨΑ Κ ΘΗΛΑΣΑ ΑΛΛΑ ΜΟΥ ΕΠΕΤΡΕΨΕ ΑΝΤΡΑΣ ΠΑΙΔΙΑΤΡΟΣ.ΔΕΥΤΕΡΑ ΕΧΩ ΤΗΝ ΕΙΔΙΚΗ ΠΑΙΔΙΑΤΡΙ-ΣΥΜΒΟΥΛΟ ΘΗΛΣΜΟΥ Κ ΘΑ ΡΩΤΗΣΩ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγώ έκανα ανταυγειες 3 μήνες αφότου γέννησα και μου είπε ο γιατρός ότι δεν πειράζει...τι να πω? εδώ υπάρχουν κοπέλες που τα βάφουν και στην εγκυμοσύνη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ,

ΕΓΩ ΤΑ ΜΑΛΛΙΑ ΑΡΧΙΣΑ ΝΑ ΤΑ ΒΑΦΩ ΜΕ APPIVITA ΑΠΟ ΤΟΝ 3ο ΜΗΝΑ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ,ΤΩΡΑ ΕΙΝΑΙ 3ΜΗΝΩΝ ΚΑΙ 8 ΗΜΕΡΩΝ ΘΗΛΑΖΩ ΚΑΙ ΣΥΝΕΧΙΖΩ ΝΑ ΤΑ ΒΑΦΩ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...