Μετάβαση σε περιεχόμενο

Επεράσαμε όμορφα!!!!!!!!


molly

Recommended Posts

http://www.youtube.com/watch?v=wZLbdiHPwoU

Και τώρα που τελείωσε το πανηγυράκι,

μπορώ να ζητήσω από όλες σας μία χάρη?

Εαν ξαναεμφανιστεί Μάκης,Τάκης,Κούλα,Σούλα,Μπούλα

απλά να μην απαντήσει καμία μας!!!!!

Τίποτα ούτε να βρίζετε έχει νόημα ούτε να τους απαντάτε!!!!!

Θα το κάνουν μια,δυο,άμα δεν τους δώσει καμιά μας σημασία θα τους ξεφορτωθούμε μια και καλή!!!!!

Τι λέτε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ιφιγένεια,

Ναι,μάλλον είμαι νυχτερινός τύπος εγώ..........

Πάντα τέτοιες ώρες είμαι στα φόρτε μου..........

Αλλά κι εσύ δεν πήγες πίσω................

:laugh: :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Evi.D έγραψε:

SIMFONW!!!!!!!!!!! OUPSSS MIPOS TO EGRAPSA LATHOS???????? :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

ΤΣ!ΤΣ!ΤΣ!Α να χαθείς ανορθόγραφη!!!!

Ουστ!Εξω απ το Site τώρα αμέσως!!!!!! :laugh: :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

molly δεν έπρεπε να σου απαντήσω γιατί ναι, έκανες λάθος!

και δεν απαντώ σε ανορθόγραφα ποστς. Το ελληνικό "?" βρίσκεται στο πλήκτρο "Q" ok; Άντε μην τα πάρω νυχτιάτικα και πω στη Λένα να σε διαγράψει!

Έλεος δηλαδή! :P:P:P

Παρ΄ όλα αυτα συμφωνώ! :kiss::kiss::) :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

bell έγραψε:

molly δεν έπρεπε να σου απαντήσω γιατί ναι, έκανες λάθος!

και δεν απαντώ σε ανορθόγραφα ποστς. Το ελληνικό "?" βρίσκεται στο πλήκτρο "Q" ok; Άντε μην τα πάρω νυχτιάτικα και πω στη Λένα να σε διαγράψει!

Έλεος δηλαδή! :P:P:P

Παρ΄ όλα αυτα συμφωνώ! :kiss::kiss::) :laugh: :laugh:

Κι εσύ!ΕΞΩ!!!!!!

Δεν έγραψα εγώ το ερωτηματικό αλλά η evi.d!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμφωνώ απόλυτα και εγώ!!

ΕΛΕΟΣ πια με όλους αυτούς!

Όσο τους φτύνεις τόσο κολλάνε όμως!

Οποτε κορitσία την άλλη φορα ας μην

απαντήσει καμια για να μην ξαναμπούν!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ε μα ειναι ο ιδιος ο Πατερουλης..που σαν ειδεο οτι τον γραψαμε το ..χοντρινε το πραγμα.

Δε βαριεσετε...ποσα ακομα τετοια θα δουμε...

Εγω φταιω βρε κοριτσια..εγω και η ορφογραφια μου!!!!

Φιλιακια σε ολα τα μωρακια και τις μανουλες...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια..τελειως φιλικα θελω να σας πω,ο,τι χτες με το που διαβασα μονο 2 μηνυματα τους, καταλαβα ο,τι θα εχουμε παλι φασαριες στο μαμμυ..και σας ειπα ο,τι η αγνοια ειναι το καλυτερο,και σταματησα εκει.εσεις αντι να αγνοησετε αυτους,αγνοησατε αυτο που ειπα εγω.και σας το λεω τωρα γιατι διαβασα ο,τι μετα απο ολο αυτο τον τζερτζελε αποφασισατε να μην ξαναμιλησετε σε τετοιου ειδους ατομα.τελειως φιλικα τα γραφω χωρις παρεξηγηση..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΒΙΚΥ 2 έγραψε:

καλημερα σε ολους !! για τι πραγμα μιλατε ;; τι εγινε παλι ;;;

γωγω ολα καλα ;; εμεις καλα ( λεμε απο συνηθεια )

καλημερα βαρβαρουλα...κι εγω απο συνηθεια θα σου πω καλα ειμαι... :P:P ειχαν μπει χτες ταυτοχρονα αρκετα ατομα fake που με αυτα που εγραφαν εχανες πασα ιδεα...με λιγα λογια μπηκαν στο τρυπακι καποια κοριτσια και τους απαντουσαν κι εγινε παλι ενα μπαχαλο το μαμμυ.η λενα τελικα τα διεγραψε τα συγκεκριμενα ατομα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γωγακι έγραψε:

ΒΙΚΥ 2 έγραψε:

καλημερα βαρβαρουλα...κι εγω απο συνηθεια θα σου πω καλα ειμαι... :P:P ειχαν μπει χτες ταυτοχρονα αρκετα ατομα fake που με αυτα που εγραφαν εχανες πασα ιδεα...με λιγα λογια μπηκαν στο τρυπακι καποια κοριτσια και τους απαντουσαν κι εγινε παλι ενα μπαχαλο το μαμμυ.η λενα τελικα τα διεγραψε τα συγκεκριμενα ατομα.[/quote:35tqjyy6]

ευτυχως που υπαρχει και καποιος που εχει τον ελεγχο ..... δεν μπηκα καθολου σχεδον αυτες τις μερες !! εχω την αδερφη μου στο νοσοκομειο με κωληκοειδητη και πηγαινοερχομαι το εχασα το σοου εε ;;δεν πειραζει !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

περαστικουλια και σιδερενια η αδερφουλα σου,βαρβαρα μου.πιστεψε με καλυτερα που δεν ησουν γιατι πραγματικα χαλαει η ολη σου ψυχολογια με τετοιου ειδους πραγματα.. :kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις

    • Καλημέρα!! Μιας κι ο μπόμπιρας θηλάζει αυτή τη στιγμή βρήκα την ευκαιρία να σου απαντήσω.. Το βράδυ κι εγώ δίνω ξένο συμπληρωματικά από τον θηλασμό, γιατί τον βάζω μόνο από το ένα να ηρεμήσει κ λίγο η άλλη θηλή!! Εμάς ήρθε κι ο παιδίατρος την Παρασκευή το βράδυ τον είδε, τον ζύγισε, αλλά δεν πήρε όλο το βάρος που έχασε από την κλινική κ τώρα μου προσθέτει κι ένα γεύμα ξένο το μεσημέρι!!  Στην αρχή τη σύριγγα τη ρουφούσε σαν γατάκι, αλλά τώρα που το δοκιμάσαμε ξανά για να μη μπερδεύεται με τις θηλές είναι πιο δύσκολο, γιατί έχει γίνει πιο ζωηρός κι έτσι αφήσαμε το μπιμπερό!!
    • Εμένα τον πιάνει και την μέρα δυστυχώς! Υπομονή ναι πού θα πάει θα περάσουν! 🥴🥴 Σε λιγάκι ξεκινάμε βάρδια!! Χαχα Ευτυχώς πρόλαβα κι έκανα τώρα ένα ωραίο ζεστό μπανάκι και χαλάρωσα λίγο! 😊
    • Καλά είμαι 😊 Στη ρουτίνα μας. Καλά τα πάει η μικρή με την γυναίκα, έχουν βρει κι αυτές την ρουτίνα τους. Έχει προσαρμοστεί και δεν κλαίει όταν την αφήνουμε.  Είμαι στο στάδιο του αποθηλασμου. Τώρα της δίνω μόνο πρωί βράδυ και έχει ξεκινήσει και πίνει τώρα και αρκετό αγελαδινό γάλα, οπότε αυτό το μήνα σκέφτομαι να κόψω και τον πρωινό θηλασμό και τον επόμενο μήνα τον βραδινό. Για να δούμε... Θα σε συμβούλευα να κάνεις έστω και με βιντεοκλήση μία συνάντηση με σύμβουλο θηλασμού μπας και βρει τι φταίει. Είναι κρίμα τώρα να πονάς 😕
    • Κι εμείς έτσι ακριβώς...όλη μέρα κοιμόταν κάτι μισαωρα ένα τέταρτο και πάει λέγοντας και τ απόγευμα δεν άντεξε κοιμήθηκε απ' τις 6 μέχρι τις 9..μετά κοιμήθηκε κάνα τέταρτο και τώρα προσπαθώ να τον βάλω μπας και κοιμηθεί κάνα τετράωρο...εντάξει παρηγοριεμαι τουλάχιστον δεν είναι μόνο ο δικός μου
    • Τα άλματα ουσιαστικά θα καταλαβαίνεις γιατί το μωράκι φέρεται κάπως διαφορετικά..Εμείς ας πούμε περάσαμε τα 2 πρώτα και τα καταλάβαμε καλά 😂..Εμένα στηρίζει κεφαλάκι και έχουμε και οπτική επαφή αρκετή θα έλεγα...Μη σε αγχώνει αυτό,κάθε μωράκι θέλει τον χρόνο του 🙂🙂..Αχ και εμάς τα βράδια μας είναι λίγο περίεργα λόγω κολικών αλλά θα περάσουν που θα πάει..
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...