Μετάβαση σε περιεχόμενο

την τουτο παλι???


Recommended Posts

εχθες βρισκομουν στην 12 μερα του κυκλου μου ξαφνικα καποια στιγμη της ημερας οικοιλια μου πριστηκε κ αρχισε να ψιλοποναει το βραδυ αργοτερα που ηρθαμε σε επαφη ματωσα κιολας σημερα συνεχιζει να ειναι ψιλοπρησμενη η κοιλια μου κ σκεφτομαι οτι μπορε αυτο να οφειλετε σε οωρηξια,υπαρχει καποια με παρομοιο συμπτωμα κατα την διαρκεια της οωρηξιας της?

:unsure:

post-9767-13873934780612_thumb.gif

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

και μενα ηταν πρησμενη η κοιλιτσα στην οωρηξια αλλα οχι ξαφνικα απλα ηταν και ειχα πονακια!!!!

αλλα μπορει να ηταν και το εντερο σου!!!κατι να εφαγες και να σε επριξε ξαφνικα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χα χα λες???μπα δεν νομιζω να ειναι εντερικο το θεμα!!!εσυ ειχες κ αιματακι στην οωρηξια σου???αν θυμασαι βεβαια γιατι βλεπω κ το τικερακι σου!!!με το καλο να γεννηθει το μωρουλι σου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σ ευχαριστω καλη μου!!!!φυσηκα και θυμαμαι ειμαι φρεσκια!!!!αιματακι δεν ειχα ποτε αλλα ειχα κατι υγρα σαν ασπραδι αυγου!!!!για δυο μερες περιπου ετσι το καταλαβαινα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...