Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μπορείτε να μου πείτε τη γνώμη σας?Τι να συμβαίνει


Recommended Posts

Γεια σας και πάλι,

Ήθελα να μου πείτε τη γνώμη σας για το παρακάτω:

Προσπαθούμε αυτό τον μήνα να μείνω έγκυος και ενώ ήταν να αδιαθετήσω την Τρίτη έως την Πέμπτη (έχω 33 ή 35 μέρες κύκλο, συνήθως 33) δεν έχω ΚΑΘΟΛΟΥ συμπτώματα περιόδου μα καθόλου και έκανα τεστ σήμερα και είναι αρνητικό...Συνήθως έχω πρησμένο στήθος και πονάω αρκετά. Αλλά αυτή τη φορά τίποτα!!! Δεν μπορώ να καταλάβω τι συμβαίνει...Θέλω και να ταξιδέψω αυτές τις ημέρες για μια πολύ κουραστική δουλειά και δεν ξέρω αν θα πρέπει να το κάνω...

Λέτε από την αγωνία μου να μείνω έγκυος να έχει μπερδευτεί ο κύκλος μου και να συμβαίνει αυτό???Πρώτη φορά δεν έχω καθόλου συμπτώματα περιόδου...ουφ βαρέθηκα!!!

Ευχαριστώ πολύ :-)))

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καταρχας μην αγχωνεσαι.. το αγχος επηρεαζει την περιοδο.

επισης δεν εχει σημασια αν εχεις συμπτωματα η οχι, συνηθως οι περισσοτερες κοπελες εχουν τα ιδια συμπτωματα με την περιοδο.

οπως και να εχει σου ευχομαι μια σουπερ εγκυμοσυνη!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μα να μην έχω κανένα σύμπτωμα περιόδου και να βγαίνουν τα τεστ αρνητικά????Πρώτη φορά μου συμβαίνει αυτό!!!!

Αν έχετε παρόμοιες εμπειρίες σας παρακαλώ να μου τις πείτε!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

samantha αν θες να είσαι σίγουρη, εφόσον μετράς ήδη μια μέρα καθυστέρησης και δε λυπάσαι τα 20 ευρώ στο μικροβιολόγο (!), κάνε μια εξέταση χοριακής και θα λυθεί το μυστήριο..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...