Μετάβαση σε περιεχόμενο

υπαρχει πιθανοτητα η να μην χαρω;;;;;


Recommended Posts

γεια σας λοριτσακι μου γλυκια κ μελλοντικες μου μανουλες!!!!οπως ξερετε οι περισοτερες ειμαι σε αναμονη μεχρι τις 26 μαιου...κ ευχομαι να μην ερθει!!!!εχω πολλα συμπτωματα οπωες μου χουν πει αλλα ισως να ναι κ περιοδου συμπτωματα που να ξερω εεις τι γνωμη εχετε;;;;;εχω καθημερινη θερμοκρασια απο 37 εως κ 37.3..ποτε δεν πεφτει..εχω πονακια χαμηλα αριστερα σαν τραβηγματακια,,πολυ υπνηλια κ απο χθες εχω κ υγρα ασπρα!!!το στηθος μοτ το νιωθω βαρυ απλα δεν με ποναει παντα αλλα μονο οταν το ζουλαω κ σημερα ειμαι στην 24ημερα!!!!!!δωστε μου τα φωτα σας κ φυσικα φυσηξτε οι εγκυουλες μου κ δωστε μου ενεργεια θετικη κ να χει γνει το θαυματακι !!!!!!!!!!!!ακουω λοιπον!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koritsaki mou ap'oti kserw ta sumptwmata allazoun apo egkumosuni se egkumosuni k apo anthrwpo se anthrwpo... den einai panta idia.. pantws nomizw oti ta sumptwmata pou exeis einai polu pithano na einai egkumosunis... exeis oli ti thetiki mas energeis k polles polles euxes!! sou euxomai na exeis sporaki stin koilitsa sou k mia terastia xoriaki!!! ante na pairnoume k oi upoloipes seira... filakia polla k perimenoume nea sou me agwnia...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακια σας ευχαριστω πολυ...αντε που ειναι κ οι εγκυουλες να φυσηξουν λιγο καλε;;;;;;;;;θετικη ενεργεια θελω α ν τ ε !!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

fouuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu,fouuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu ,fouuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu,fouuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu(fusaei kai h mpempoula mou mazi mou) :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: mesa apo thn kardia mou kalli mou euxomai na exeis to sporaki sou mesa sthn koilitsa sou!!!!!!!!!!!!!fouuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuufouuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuufouuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu!!!!!!ta sumptwmata mou einia polu gnwrimaaaaaaaa!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλεεεεεεε θα πλευριτωσουμε παλι, χαχαχαχαχαχαχαχα

Μακαρι γλυκεια μου........ μακαρι να μη σου ερθει για 9 ολοκληρους μηνες!!!!!!

Εχεις ολη τη θετικη μας ενεργεια!!!!

:kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

φουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ

φουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ μαγικη εγκυοσκονη!!!! :woohoo:

σου ευχομαι οτι καλυτερο! :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ βρε κοριτσια με κρυωσατε χχαχαχαχαχαχαχαχα πλακα κανω φυσηξτε παντως κ το σπορακι μου ειναι στην κοιλιτσα...........ευχαριστω κονστανς ανν κ κικιτσα ...μακαρι να ακολουθησω τον δρομο σας

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσακια μου!!!τι μου κενετε;;;εγω σημερα 25ημερα κ αναμενω...λιγο ακομα μου εμεινα για να μαθω...σημερα εχω ξυπνησει με τρομερο πονο στην μεση μου κ γενικα εχω πολυ ατονια με πονανε τα ακρα μου κ δεν εχω δυναμη!!!!θερμοκρασια κλασσικα στο 37 κ χθες ειχα το βραδυ 37,5....φυσηξτε καλε ...δεστε ενεργεια κ αλλες εγκυουλες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πραγματικά σου εύχομαι να έχεις σποράκι!!!

φυσάω λοιπόν και εγώ σαν εγκυούλα!!!

φου-φου-φου!!!

μακάρι κοπέλα μου να μας ανακοινώσεις ευχάριστα νέα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημεραααα!!!αντε και κοντευουμε να μαθουμε τα ευχαριστα!!!!

μεσα απο την καρδια μου να εχεις θετικα αποτελεσματα!!!!!

φφφφφοοοοοοοοοοοοουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ

φουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ

φουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ...ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΠΟΛΥ ΚΑΙΡΟ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΠΑΙΔΑΚΙ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΦΟΥΛ ΑΝΧΟΜΕΝΗ.ΕΧΩ ΒΑΡΕΘΕΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΤΕΣΤ ΚΑΙ ΝΑ ΒΓΑΙΝΟΥΝ ΑΡΝΗΤΙΚΑ.ΑΥΤΟ ΤΟ ΜΗΝΑ ΕΧΩ ΜΠΕΡΔΕΥΤΕΙ ΜΟΥ ΗΡΘΕ ΠΕΡΙΟΔΟΣ ΣΤΙΣ 12.4 Ο ΚΥΚΛΟΣ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ 33 ΗΜΕΡΕΣ ΤΗΝ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΗ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΕΙΧΑ ΓΙΑ 1-2 ΜΕΡΕΣ ΣΤΑΓΟΝΕΣ ΑΙΜΑ ΜΑΖΙ ΜΕ ΒΛΕΝΑ ΧΘΕΣ ΕΙΧΑ ΠΑΛΙ ΤΟ ΙΔΙΟ ΑΛΛΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕ ΑΜΕΣΩΣ.ΠΑΝΤΑ ΟΤΑΝ ΕΙΝΑΙ Ν ΜΟΥ ΡΘΕΙ ΠΕΡΙΟΔΟΣ ΠΟΝΑΩ ΠΟΛΥ ΤΩΡΑ ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΝΟΙΩΘΩ ΕΙΝΑΙ ΜΕΡΙΚΑ ΤΡΑΒΙΓΜΑΤΑ ΧΑΜΙΛΑ ΣΤΗ ΚΟΙΛΙΑ.ΦΟΒΑΜΑΙ ΝΑ ΠΑΡΩ ΤΕΣΤ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΤΩ ΚΑΙ ΠΑΛΙ.ΕΣΕΙΣ ΤΙ ΛΕΤΕ ΓΙΑ ΟΛΑ ΑΥΤΑ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλε pepoylinaki!!εχει περασει καιρος απο τοτε που επρεπε να ειχες μια νορμαλ περιοδο,μην ειναι εγκυμοσυνη οι σταγονιτσες αιμα?Ευχομαι αυτο που επιθυμεις!Παντως θα σου ελεγα να κανεις την καρδια σου πετρα και να κανεις ενα τεστακι,γιατι αν ειναι εγκυμοσυνη θα πρεπει να ενημερωσεις τον γιατρο σου ΑΜΕΣΑ!!!!! :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγκυουλες μου σας ευχαριστω παρα παρα πολυ!!!!!!!!!!!με πουντιασατε ολες μαζι χαχαχαχα :)))))) :) :) : ) :) ...πλησιαζοτυν οι μερουλες για αν μαθω!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλή μου τώρα είδα το ποστ και μπήκα κατευθείαν να φυσήξω και εγώ!!!!

ΦΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥ και από μένα λοιπόν!!!!Σου εύχομαι να έχεις σποράκι στην κοιλίτσα σου!!!!Όσο για τα συμπτώματα δεν μπορώ να βοηθήσω δυστυχώς γιατί έμεινα αμέσως όπως ξέρεις,δεν το περίμενα και ούτε πρόσεξα κάτι περίεργο,το μόνο που θυμάμαι είναι ότι με πόναγε πολύ η μέση μου!!!

Φιλιά!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σας ευχαριστω παρα πολυ ολες σας κοριτσακια μου κ εσενα ανεμος σε ευχαριοστω κ ευχοαμαι να εχουμε ολοι μας ευχαριστα νεα!!!!!!νανα μου μην ξεχασεις ε;;;;;δεν φυσας κ συ λιγακι μιας κ ειμαστε κοντα κ εισαι εγκυουλα σιγουρα θα πιασει!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KALLIS,

δεν ξερω αν ειμαι εγκυουλα αλλα θα σου φυσηξω θετικη ενεργεια και χιλιαδες ευχες και προσεθχουλες να εισαι τελικα!!!!!!!!!!!φουυυυυυυυυυυυυυυυ!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

anemos78,

μακαρι να πραγματοποιηθουν τα ονειρα και οι προσευχες σας γιατι πραγματικα το αξιζετε!με εχεις συγκινησει απο την αρχη και θεωρω οτι η περιπετεια σου μου διδαξε πολλα!!!να επλιζω,να ειμαι δυνατη και να παλευω!!!για αλλη μια φορα μπραβο σου!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

anemos78,

καταρχην σου ευχομαι να πανε ολα κατευχην και ειμαι σιγουρη οτι το θαυματακι θα γινει!εμεις ειμαστε στην φαση της ηρεμιαςςςςςςςςςςς!απολαμβανουμε την ζωη μας και ο ενας τον αλλο!!!φωρτηζουμε μπαταριες και οποτε ειμαστε ετοιμοι θα κανουμε ήσπερματεγχυση ή εξωσωματικη δεν εχουμε αποφασισει ακομα!!!!!!!!!!!!!θα περιμενουμε με αγωνια νεα σου!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!περασαν οι μερες αλλες 2 μου εμειναν για να μαθω τα μαντατα!!!ητε ευχαριστα ητε λυπητερα χαχαχα οντως το στηθος μου δεν αγγιζετε ειναι τουμπανο ποναει πολυ εχω πονακια χαμηλα κ λιγο κιτρινωοα αοσμα υγρα!!!!!θερμοκαρσια 37 εως 37,3

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...