Μετάβαση σε περιεχόμενο

Γυναικολογος - Μπυρος


Recommended Posts

ναι κουκλα μου γεννησα την πεμπτη και ειχα για γιατρο μου τον μπυρο.δε σου λεω και τιποτα ο ανθρωπος ειναι τζαμι,με βοηθησε παρα μα παρα πολυ και οτι χρειαζομουν ακομα και τα μεσανυχτα καθοταν και μου μιλουσε στο τηλεφωνο μεχρι και το γραφειο του ηθελε να ανοιξει για να μου κανει υπερηχο οταν αισθανομουν καποια ανασφαλεια.κατι παραπανω απο γιατρος θα ελεγα.!!!οσο για τη γεννα ηταν απαιχτος συνεχεια με εκανε και γελουσα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 1 year later...

Καλησπέρα, τον Ιατρό Μπύρο τον γνώρισα τυχαία σε ένα κατάστημα στην Θεσσαλονίκη στο οποίο εργαζόμουν και έτυχε να τον εξυπηρετήσω. Εκείνο το διάστημα έψαχνα έναν καλό γυναικολόγο για κάποια προβλήματα υγείας που προέκυψαν την συγκεκριμένη περίοδο και φυσικά για να τον έχω και για το μέλλον προσωπικό γιατρό. Απο την πρώτη επαφή μαζί του κατάλαβα πως πρόκειται για ένα πολύ ευγενικό και σωστό άτομο. Με την πάροδο του χρόνου συνειδητοποιήσα πως έκανα την καλύτερη επιλογή. Άψογος στην συμπεριφορά σαν άνθρωπος και φυσικά σαν Ιατρός. Είναι γνώστης του επαγγέλματος σε αντίθεση με συναδέλφους του που σε κοιτάζουν μόνο στην τσέπη. Μιλάει μαζί σου σε προσωπικό επίπεδο, σαν φίλος σου. Το προσωπικό που απασχολείται στο ιατρείο επίσης είναι υπερβολικά ευγενικό, σε κάνει να νιώθεις άνετα. Ο χώρος πολύ φιλόξενος και περιποιημένος. Δυστυχώς κατοικώ στο Μόναχο μόνιμα και δεν έχω την ευκαιρία να τον επισκέπτομαι συχνά, όμως τον συστήνω ανεπιφύλακτα ώς γυναικολόγο. :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 6 years later...

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...