Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΜΟΥ ΙΩΑΝΝΗ ΧΑΤΖΗ


Recommended Posts

ΕΝΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΣΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΜΟΥ ΙΩΑΝΝΗ ΧΑΤΖΗ Ο ΟΠΟΙΟΣ ΕΙΝΑΙ ΠΡΩΤΑ ΑΝΘΡΩΠΟΣ Κ ΜΕΤΑ ΓΙΑΤΡΟΣ ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΣΠΟΥΔΑΙΟ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΗ ΒΟΗΘΕΙΑ ΤΟΥ Κ ΤΗΝ ΚΑΤΑΝΟΗΣΗ ΤΟΥ ΓΙΑΤΙ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΑΣ ΕΙΝΑΙ Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΔΙΠΛΑ ΜΑΣ ΠΕΡΙΣΟΤΕΡΟ ΕΧΩ ΞΕΚΙΝΗΣΕΙ ΓΙΑ ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ Κ ΚΟΝΤΕΥΕΙ Η ΜΕΡΑ ΤΙΣ ΩΟΛΗΨΙΑΣ .ΝΑ ΕΥΧΗΘΩ Κ ΣΤΙΣ ΥΠΟΛΟΙΠΕΣ ΚΟΠΕΛΛΕΣ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΣΤΗΝ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ ΟΤΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ Κ ΣΕ ΟΣΕΣ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΝ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΤΟΥΣ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΤΟ ΚΡΑΤΗΣΟΥΝ ΣΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ ΤΟΥΣ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλη επιτυχια καλη μου!ευχομαι οτι καλτερο!τον ξερω τον κ.χατζη!πραγματι ειναι καλος!αν κ εγω τελικα γεννησα στο νοσοκομειο.ειχα τον παπαμαργαριτη!ΑΠΑΙΧΤΟΣ με λιγα λογια!ειναι αψογος!φιλος -ανθρωπος-γιατρος!βρεθηκε μπροστα μου την πιο κρισιμη στιγμη κ μου σταθηκε οποτε τον χρειαστηκα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα carrie :) εχεις κανει ηδη ενα τεραστιο βημα!!!!Βρηκες εναν γιατρο που σου εμπνεει εμπιστοσυνη κ σιγουρια!!! Ειναι πολυ σημαντικο.Τον συγκεκριμενο γιατρο δεν τον γνωριζω για να σου πω την γνωμη μου,αλλα αφου εισαι εσυ ευχαριστημενη φτανει και περισσευει!!!

Ευχομαι να μαζεψετε πολλα κ καλα αυγουλακια και ολα να πανε καλα!!!!Καλη επιτυχια κοριτσι μου και καλα αποτελεσματα!!!!! :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Carrie σου εύχομαι ειλικρινά καλή επιτυχία και να μάζεψετε πολλά και καλά αυγουλάκια!Δυστυχώς δεν τον γνωρίζω το γιατρό σου,αλλά όταν βρεις τον κατάλληλο το καταλαβαίνεις αμέσως!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

carrie έγραψε:

ΕΝΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΣΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΜΟΥ ΙΩΑΝΝΗ ΧΑΤΖΗ Ο ΟΠΟΙΟΣ ΕΙΝΑΙ ΠΡΩΤΑ ΑΝΘΡΩΠΟΣ Κ ΜΕΤΑ ΓΙΑΤΡΟΣ ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΣΠΟΥΔΑΙΟ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΗ ΒΟΗΘΕΙΑ ΤΟΥ Κ ΤΗΝ ΚΑΤΑΝΟΗΣΗ ΤΟΥ ΓΙΑΤΙ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΑΣ ΕΙΝΑΙ Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΔΙΠΛΑ ΜΑΣ ΠΕΡΙΣΟΤΕΡΟ ΕΧΩ ΞΕΚΙΝΗΣΕΙ ΓΙΑ ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ Κ ΚΟΝΤΕΥΕΙ Η ΜΕΡΑ ΤΙΣ ΩΟΛΗΨΙΑΣ .ΝΑ ΕΥΧΗΘΩ Κ ΣΤΙΣ ΥΠΟΛΟΙΠΕΣ ΚΟΠΕΛΛΕΣ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΣΤΗΝ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ ΟΤΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ Κ ΣΕ ΟΣΕΣ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΝ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΤΟΥΣ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΤΟ ΚΡΑΤΗΣΟΥΝ ΣΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ ΤΟΥΣ

Ακριβώς τα ίδια ένιωθα και νιώθω και εγώ για τον γιατρό μου, τον κο Μανιά! Είναι μεγάλη τύχη να πέφτεις σε καλό άνθρωπο και επιστήμονα!

Καλή επιτυχία σου ευχομαι κοριτσάκι μου!!! Θα περιμένουμε νεα σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

carrie mou eimai sigouri oti eisai apo rodo kai ennoeis ton diko mas xatzh...ton giannh mas...ontws o giannhs einai o kaliteros ginaikologos stin rodo...autos o anthrwpos den iparxei...tosi kalosini tetoia ipostirixi kanenas...kai egw ton agapaw poli kai thelw kai egw na ton euxaristisw gia ola auta pou mou ekane...pou htan konta mou kathe vradi stin kliniki otan eixa provlima me tin egimosini mou kai autos itan ekei na mou xaideuei to xeri kai na mou orkizete oti ola tha pane kala...ton euxaristw pou mou xarise tin kori mou...o theos na ton exei kala....oso gia esena carrie mou na exeis pisti o theos einai megalos kai eimai sigouri oti tha se voithisei...sou euxomai na pas me to kalo kai na giriseis me ena mwraki stin koilitsa sou...kali epitixia!!!!!!!!!!!! :P:cheer::cheer:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...