Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΠΡΩΤΕΣ ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ!!!!ΑΡΧΙΣΑΜΕ!!!!..................


Recommended Posts

οπωσ ξερετε 6 μερες πριν την αναμενομενη περιοδο εκανα 2 τεστ βγηκαν θετικα και μετα χωοριακη η οποια βγηκε 133.8 και ερωτω αυτες οι τιμες για 2μιση εβδομαδων δεν ειναι μεγαλες;γιατι ολοι μου λενε οτι μπορει να εχω διδυμα;

οι πονοι περιοδου που νιωθω εντονα αμα σταματησουν ειναι κακο;εμενα εχουν χαλαρωσει λιγο πανε και ερχονται,πιο πολυ το βραδυ και οταν ξυπναω το πρωι ποναω!!!

αυτα για την ωρα!!!!

εχω τον δασκαλο μου το ευακι1234 αλλα θελω να ακουσω πολλες εμπειριες και γνωσεις!!!! :kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 85
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΡΕΒΕΚΑ ΜΟΥ ΟΤΑΝ ΕΙΧΑ ΚΑΝΕΙ ΤΗΝ ΧΩΡΙΑΚΗ ΣΤΟ ΧΑΡΤΙ ΕΓΡΑΦΕ ΚΑΙ ΔΙΑΦΟΡΕΣ ΤΙΜΕς ..ΓΡΑΦΕΙ ΛΟΙΠΟΝ ΜΕΧΡΙ 3-4 ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΚΥΗΣΗΣ ΑΠΟ 5,8-750...ΕΓΩ ΗΜΟΥΝ ΣΤΗΝ ΤΡΙΤΗ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΚΑΙ ΕΙΧΑ 708...ΤΩΡΑ ΕΞΑΡΤΑΤΕ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟ ΚΑΘΕ ΜΙΚΡΟΒΙΟΛΟΓΙΚΟ..ΔΕΝ ΘΕΣ ΒΡΕ ΝΑ ΕΧΕΙς ΔΥΔΙΜΑΚΙΑ???ΠΑΝΤΩς ΟΛΕς ΟΙ ΑΠΟΡΙΕς ΘΑ ΛΥΘΟΥΝ ΟΤΑΝ ΠΑΣ ΣΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΚΑΙ ΔΕΙΣ ΤΟΝ Η ΤΟΥΣ ΣΑΚΟΥΣ...ΠΟΤΕ ΘΑ ΠΑΣ???

ΕΠΙΣΗΣ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΠΟΝΟΥΣ ΠΕΡΙΟΔΟΥΣ ΕΕ ΛΟΓΙΚΟ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΟΥΝ...ΕΜΕΝΑ ΜΕ ΕΠΙΑΝΑΝ ΤΟΥΣ 3ΠΡΩΤΟΥΣ ΜΗΝΕΣ ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΚΑΙ ΚΑΛΑ ΘΑ ΑΔΙΑΘΕΤΟΥΣΑ...ΜΕΧΡΙ ΚΑΙ ΛΙΓΟ ΡΟΖΑΚΙ ΕΙΧΑ ΕΚΕΙΝΕς ΤΙς ΜΕΡΕς ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΡΩΤΗΣΑ ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΛΟΓΙΚΟ...ΚΑΙ ΦΙΣΙΟΛΟΓΙΚΟ..ΑΡΑ ΜΗΝ ΑΝΥΣΗΧΕΙΣ ΠΑΝΤΩΣ ΣΗΜΕΙΩΝΕ ΤΙΣ ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΠΟΥ ΣΟΥ ΕΡΧΟΝΤΑΙ ΝΑ ΒΟΜΒΑΡΔΙΣΕΙΣ ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΟΤΑΝ ΠΑΣ...ΕΓΩ ΔΕΝ ΤΟ ΕΙΧΑ ΚΑΝΕΙ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΚΑΙ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΠΕΣ ΜΟΥ ΤΙΣ ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ-ΑΠΟΡΙΕΣ ΣΟΥ ΚΑΙ ΛΕΩ ΕΙΧΑ ΠΟΛΛΕΣ ΑΛΛΑ ΤΩΡΑ ΤΙΣ ΞΕΧΑΣΑ ΚΑΙ ΓΕΛΟΥΣΑΜΕ ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ..ΤΟ ΕΚΑΝΑ ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΦΟΡΑ ΚΑΙ ΕΤΣΙ ΗΡΕΜΗΣΑ ΓΙΑ ΟΤΙ ΒΛΑΚΕΙΑ ΜΟΥ ΕΡΧΟΝΤΑΝ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΣΤΟ ΜΥΑΛΟ :P:P:P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

θα σου πω προσωπικη εμπειρια.

στην πρωτη μου εγκυμοσυνη την ημερα που περιμενα περιοδο (δηλαδη 14 μερες μετα την ωοληψια) η χοριακη ηταν 400 και ειχα 3δυμα.

σε αυτη την εγκυμοσυνη την αντιστοιχη ημερα ειχα σχεδον 900 και εχω διδυμακια.

Συνεπως το να χεις 8 μερες μετα την ωοληψια/ωορηξια (δεν ξερω αν εκανες εξωσωματικη) να εχεις 133 ειναι οντως μεγαλο νουμερο και μπορει να σημαινει και διδυμακια. Εκτος αν δεν εκανες εξωσωματικη και απλα ειχες ωορηξια πολυ νωριτερα απο ο,τι υπολογιζες.

Εχω ξαδελφη που ξεκινησε με πρωτη χοριακη (παντα μιλαμε την ημερα περιοδου) λιγοτερο απο 40 και ειχε διδυμα. Ολα παιζουν, αλλα και γω σε βλεπω για διδυμακια και στο ευχομαι αν το θες και συ με ολη μου την καρδια!

:cheer:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

οχι δεν εχω προβλημα και διδυμακια να ερθουν προς θεου!!!!αλλα αναρωτιεμαι γιατι ολοι αυτο μου λενε!!!!ανυπομονω να περασουν οι μερες να παω στη γιατρο 24 του μηνα θα παω!!!και επειδη ακομα δεν εχει περασει η μερα της αναμενομενης περιοδου,σε 3 μερες περναει εεεεεε οσο να ναι αναρωτιεμαι τι γινετε εδω μεσα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εχεις σταθερο κυκλο? και τσεκαρες την ωορηξια σου με καποιο τροπο? Αν οχι, υπαρχει περιπτωση οντως να ειχες ωορηξια νωριτερα απο ο,τι νομιζεις και αυτο να δικαιολογει την υψηλη χοριακη τοσο νωρις. Παρολ αυτα η ελπιδα για διδυμακια υπαρχει και στο ευχομαι γλυκια μου (επαναλαμβανω αν το θελετε και σεις).

υ.γ. να ξερεις οτι η εγκυμοσυνη μετραει απο την πρωτη ημερα της τελευταιας σου περιοδου οπως και να χει...

:cheer:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

MARAgr έγραψε:

Εχεις σταθερο κυκλο? και τσεκαρες την ωορηξια σου με καποιο τροπο? Αν οχι, υπαρχει περιπτωση οντως να ειχες ωορηξια νωριτερα απο ο,τι νομιζεις και αυτο να δικαιολογει την υψηλη χοριακη τοσο νωρις. Παρολ αυτα η ελπιδα για διδυμακια υπαρχει και στο ευχομαι γλυκια μου (επαναλαμβανω αν το θελετε και σεις).

υ.γ. να ξερεις οτι η εγκυμοσυνη μετραει απο την πρωτη ημερα της τελευταιας σου περιοδου οπως και να χει...

:cheer:

εχω σταθερο κυκλο ναι,μου ειχαν ερθει 20 απριλη και καταλαβα οωρηξια την ογδοη μερα του κυκλου!!!εεε και απο τοτε ερχομουν σε επαφες!!!

σε ευχαριστω πολυ!!!οτι και να ναι ας ειναι υγεια να εχουν η εχει :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγώ μάνα δεν είμαι ακόμα αλλά μιας και η φιλενάδα μου α΄νοιξε θεμα μπηκα για γουρι :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

ρεμπεκακι αρχισαν οι ανησυχιες της μελλουσας μανούλας? θα ερθει η ντοκτορ μας εδώ και θα στα λύσει όλα. για τα πονάκια πάντως εχω ακουσει οτι ερχονται και φευγουν....μην ανησυχεις θα πανε ολα τελεια!!! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

tinkerbel25 έγραψε:

εγώ μάνα δεν είμαι ακόμα αλλά μιας και η φιλενάδα μου α΄νοιξε θεμα μπηκα για γουρι :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

ρεμπεκακι αρχισαν οι ανησυχιες της μελλουσας μανούλας? θα ερθει η ντοκτορ μας εδώ και θα στα λύσει όλα. για τα πονάκια πάντως εχω ακουσει οτι ερχονται και φευγουν....μην ανησυχεις θα πανε ολα τελεια!!! ;)

οπου γαμος και χαρα χαχαχαχαχαχ!!!!!κουκλιτσα μου να ερχεσε στα θεματα μου γιατι εσυ μου δινεις γουρι!!!!!!!!!!

καλε ναι που ειναι η γιατρος να μας πει χαχαχα,εχω παθει μια ψυχωσει αμα σταματανε τα πονακια,θελω να ποναω να νιωθω οτι κατι γινετε μεσα στην κοιλια!!!!!!ναι ειμαι μαζοχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ακομα και ετσι να ειναι, αντε βρε.. μ'ενα σμπαρο δυο τρυγονια!! Με το καλο! οντως οι πολυ υψηλες τιμες ειναι ενδειξη για πανω απο ενα εμβρυο αλλα δεν ειναι και απολυτο οποτε θα πρεπει να περιμενεις λιγακι για να το μαθεις. οσο για τους πονους της περιοδου μην ανησυχεις. σου ευχομαι ολα να πανε καλα και να μας ενημερωσεις!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρεβεκκακι μου για τις τιμες..τι να σου πω..δεν ξερω..στην αρχη κι εμενα με επιρρεασαν ..ειχα στη 4η-5η εβδομαδα 1479...και ολοι μου ελεγαν διδυμαααα!!τελικα ηταν ενα αλλα αγοραρος!!!

Οσο για τα πονακια..Εγω ειχα ΤΕΡ 06/12/2009..απο τις 20 του μηνα..πονους αφορητους!!μεση..στηθος..κοιλια..!Εκανα τεστ 25/12/2009..ΑΡΝΗΤΙΚΟ..οι πονοι συνεχιζαν..

3 Ιανουαριου ελεγα ολο θα ερθει ,θα μου ερθει..αλλα τιποτα στις 4 εκανα Τεστ ..ΘΕΤΙΚΟ!!!Στις 07/01/2010 χοριακη!οι πονοι συνεχιστηκαν...ολο το τριμηνο!Ημουν συνεχεια στη τσιτα..αδικα βεβαια...στη 12η εβδομαδα..ολα εξαφανιστηκαν ως δια μαγειας!βεβαια προσωπικα εμενα η μεση μου ακομη ποναει..

Ρεβεκκα μου ολα θα πανε καλα..πρεπει ομως για καθε ενδεχομενο να εισαι προσεκτικη στις κινησεις σου!οχι μαγκιτσες που κανουν μερικες...

Φιλακια..πολλα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

rebbeka έγραψε:

[εχω παθει μια ψυχωσει αμα σταματανε τα πονακια,θελω να ποναω να νιωθω οτι κατι γινετε μεσα στην κοιλια!!!!!!ναι ειμαι μαζοχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ενταξη δεν κανω μαγκιτσες κατρινουλα μου,απο την μερα που το εμαθα ειμαι σχεδον ολη μερα ξαπλα!!!!!!μονο φαι βαζω

προσεχω παρα πολυ,απλα θελω να περασει η μερα της περιοδου να σιγουρευτω οτι δεν θα ερθει,δεν εχω ανχος αλλα αποριες και δεν ξερω τι γινετε!!!!

σημερα θα με παει βολτιτσα στην θαλασσα ο μπαμπακας!!!

απλα εχω συνδεσει οτι αν σταματησουν οι πονοι στην κοιλια κατι τρεχει!!!!!δεν ποναγατε ολη μερα συνεχομενα εεεε;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

na ksesundeseis afto pou sundeses k ola tha pane kala,kammia sxesi to ena me to allo den exei ,ego den pira xampari tin egkumosuni para mono afou eixa 15 merew kathusterisi gt eixa ponous (sumptomata telos pnton ) oti tha erthei ,ksafnika stamatisan ola ta sumptomata alla ego paremeina egguos :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

rebbeka έγραψε:

ενταξη δεν κανω μαγκιτσες κατρινουλα μου,απο την μερα που το εμαθα ειμαι σχεδον ολη μερα ξαπλα!!!!!!μονο φαι βαζω

προσεχω παρα πολυ,απλα θελω να περασει η μερα της περιοδου να σιγουρευτω οτι δεν θα ερθει,δεν εχω ανχος αλλα αποριες και δεν ξερω τι γινετε!!!!

σημερα θα με παει βολτιτσα στην θαλασσα ο μπαμπακας!!!

απλα εχω συνδεσει οτι αν σταματησουν οι πονοι στην κοιλια κατι τρεχει!!!!!δεν ποναγατε ολη μερα συνεχομενα εεεε;

εε οχι..δεν ειχα πονους συνεχομενα!πονακια σαν περιοδου το πρωι που ξυπνουσα...και οταν εμενα πολυ ωρα ορθια!!αα και οταν αγχωνομουν η νευριαζα με κατι..εκει ελεγα παει..την κατσαμε...αλλα οπως ειδες ολα πανε καλα..

και μαγκιτσες ξερεις τι εννοω..κατσε να παω για βαρη..αερομπικ,να κρεμασω τις κουρτινες,να σηκωσω τη χυτρα με νερο μαχρι πανω,αποτομα τεντωματα..να παω ενα ταξιδι με αεροπλανο..,καλο ειναι ολα αυτα να τα αποφυγεις στην αρχη..οπως και τις λακουβες και το τσιγαρο..ντα ντα θα σε κανω αμα μαθω..(εμενα πρωτα απολα μου βρωμαγε και με υποψιαστηκε η φιλη μου) :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω την ψιλιαστηκα οταν δεν μπορουσα να πιω μπυρα,δεν κατεβαινε με τπτ (γνωστη μπυροβια εντωμεταξυ),επισης το μπλε τρι ειχε διαφορετικη γευση κ δνε μπορουσα να το φαω,στην πορεια διαβασα οτι δεν κανει να τρως στην εγκυμοσυνη,φαινεται πως ο οργανισμος αυτοπροστατευεται

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κατρινουλα απαπαπαπ το τσγαρο μακρια ουτε για αστειο

κανω την διατροφη που μου δωσε η γιατρος μου και καθομαι καλα!!!!!

δεν σηκωνω βαρος οχι!!!!!!

αυτη την στιγμη ποναω αλλα μ αρεσει χχχαχαχαχαχαχχαχαχαχα

στην περιοδο μου 1 μερα ημουν στο κρεββατι απο τους πονους απαπαππαπαπαπαπα αλλα τωρα δεν με νοιαζει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

savropinguinos έγραψε:

εγω την ψιλιαστηκα οταν δεν μπορουσα να πιω μπυρα,δεν κατεβαινε με τπτ (γνωστη μπυροβια εντωμεταξυ),επισης το μπλε τρι ειχε διαφορετικη γευση κ δνε μπορουσα να το φαω,στην πορεια διαβασα οτι δεν κανει να τρως στην εγκυμοσυνη,φαινεται πως ο οργανισμος αυτοπροστατευεται[/quote

]

τι ειναι το μπλε τρι;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρεββεκάκι μου, στο είπα και χτες... μην νομίζεις ότι θα έχεις πονάκια συνέχεια!! Δε θα'χεις!!! Το ίδιο άγχος με σένα το πέρασα κι εγώ!!

Καταρχήν είχα ελάχιστα πονάκια... και κάποια στιγμή, 4-5 μέρες μετά που έμαθα ότι είμαι έγκυος, σταματήσανε!!! Κι από τότε τίποτα!

Επίσης, εγώ είχα πολύ μεγάλη αύξηση χοριακής από μέτρηση σε μέτρηση (ανά τρεις μέρες πήγε 200-900-5000!!) και μου έλεγαν κι εμένα για δίδυμα, αλλά τελικά είναι ένα το νινάκι! ;)

Βέβαια το 134 τόσο νωρίς είναι αρκετά μεγάλη τιμή! Αλλά όλα έχουν να κάνουν και με το πότε έγινε η σύλληψη. Μπορεί να'γινε νωρίτερα..

Αλλά μπορεί και όντως να'ναι διδυμάκια! Θα δείξει!!!

Λοιπόν.. χαλαρά... φρόνιμα.. ξεκούραση.. καλό φαγητό.. κι όλα θα πάνε καλά!! ;):) :)

Α.. και κάτι ακόμα! Τέλειο το τικεράκι!!! ;) ;) :) :) :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γιατρε!!!!!!!crazy!!!!!καλα καθομαι!!1!δηλαδη τωρα θα παω μια βολτιτσα αλλα θα καθομαι δεν θα κανω τιποτα κακο!!!!!!θα με παει ο αντρουλης!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

savropinguinos έγραψε:

να σαι καλα γελασα μπλε τυρι!!!!! μου εφυγε το υυυυυυυ χαχαχαχαχαχα

χαχαχαχχαχαχαχαχαχα!!!!καλε τι μπλε τυρι ειναι αυτο;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αααααααααα και κατι αλλο!!!λενε οτι αρχιζει η δυσκοιλιοτητα αλλα εμενα με κοβει η κοιλιτσα μου ειμαι το αντιθετο και οταν ερχετε η ωρα να παω με ποναει οπως οταν ποναμε στην περιοδο και μαζι θελουμε να παμε και τουαλετα!!!!

αααααχχχχ κοριτσια ειχα την πρωτη ζαλαδα μολις :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Καλημέρα κορίτσια.. έχω ξυπνήσει πριν μια ώρα να ταισω τον μπέμπη και δεν κλείνει το μάτι μου με τίποτα 😔😔 κανω ένα update για τους κολικούς μας! καταλαβαμε με τον άντρα μου ότι τελικά οταν δίνουμε το σιρόπι στον μπέμπη ειναι πιο ανήσυχος... είχαμε δυο βράδια οου δεν το δωσαμε επειδή κοιμόταν εκείνη την ωρα και κοιμήθηκε σαν πουλάκι...ουτε που ακούστηκε...συνεχισα και χθες το μεσημέρι και δεν το έδωσα πάλι και πάλι δεν εκλαψε καθόλου το μεσημέρι...το ιδιο και το βράδυ ξανά..βεβαια χθες έκλαψε κανένα τέταρτο αλλά ηρέμησε... κατάλαβα οτι χωρίς το σιρόπι ηρεμεί πιο εύκολα...και σκέφτομαι τωρα εγω... τόσο καιρό δηλαδή του έκανα κακο;😔😔😔 θα μιλήσω αύριο με την παιδίατρο να δω τι θα μου πει.. πάντως έχουμε 3 βραδιά κοιμηθήκαμε μια χαρά...η αλήθεια είναι ότι το χρειαζόμασταν..
    • Καλημέρα!! Μιας κι ο μπόμπιρας θηλάζει αυτή τη στιγμή βρήκα την ευκαιρία να σου απαντήσω.. Το βράδυ κι εγώ δίνω ξένο συμπληρωματικά από τον θηλασμό, γιατί τον βάζω μόνο από το ένα να ηρεμήσει κ λίγο η άλλη θηλή!! Εμάς ήρθε κι ο παιδίατρος την Παρασκευή το βράδυ τον είδε, τον ζύγισε, αλλά δεν πήρε όλο το βάρος που έχασε από την κλινική κ τώρα μου προσθέτει κι ένα γεύμα ξένο το μεσημέρι!!  Στην αρχή τη σύριγγα τη ρουφούσε σαν γατάκι, αλλά τώρα που το δοκιμάσαμε ξανά για να μη μπερδεύεται με τις θηλές είναι πιο δύσκολο, γιατί έχει γίνει πιο ζωηρός κι έτσι αφήσαμε το μπιμπερό!!
    • Εμένα τον πιάνει και την μέρα δυστυχώς! Υπομονή ναι πού θα πάει θα περάσουν! 🥴🥴 Σε λιγάκι ξεκινάμε βάρδια!! Χαχα Ευτυχώς πρόλαβα κι έκανα τώρα ένα ωραίο ζεστό μπανάκι και χαλάρωσα λίγο! 😊
    • Καλά είμαι 😊 Στη ρουτίνα μας. Καλά τα πάει η μικρή με την γυναίκα, έχουν βρει κι αυτές την ρουτίνα τους. Έχει προσαρμοστεί και δεν κλαίει όταν την αφήνουμε.  Είμαι στο στάδιο του αποθηλασμου. Τώρα της δίνω μόνο πρωί βράδυ και έχει ξεκινήσει και πίνει τώρα και αρκετό αγελαδινό γάλα, οπότε αυτό το μήνα σκέφτομαι να κόψω και τον πρωινό θηλασμό και τον επόμενο μήνα τον βραδινό. Για να δούμε... Θα σε συμβούλευα να κάνεις έστω και με βιντεοκλήση μία συνάντηση με σύμβουλο θηλασμού μπας και βρει τι φταίει. Είναι κρίμα τώρα να πονάς 😕
    • Κι εμείς έτσι ακριβώς...όλη μέρα κοιμόταν κάτι μισαωρα ένα τέταρτο και πάει λέγοντας και τ απόγευμα δεν άντεξε κοιμήθηκε απ' τις 6 μέχρι τις 9..μετά κοιμήθηκε κάνα τέταρτο και τώρα προσπαθώ να τον βάλω μπας και κοιμηθεί κάνα τετράωρο...εντάξει παρηγοριεμαι τουλάχιστον δεν είναι μόνο ο δικός μου
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...