Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΤΕΛΙΚΑ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΓΙΝΟΥΝ ΘΑΥΜΑΤΑ!!!???


Recommended Posts

tetoulina αν δεις το thread "Άτο το νινί", όπου μας ανακοινώνει την εγκυμοσύνη της, στο πρώτο ποστ αυτό γράφει!

Λεπτομέρειες δεν ξέρω, αλλά αν θέλεις της στέλνεις π.μ.

Φιλιά πολλά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

katw apo 5 itan mariniw mou ... mou eipe oti isos einai paarraaaaaaaa poly noris akoma k na paw se mia bdomada na mou xanakanei!! o giatros mou eipe na paw na me xanadei tin deytera.. dn pisteuo na einai nini!!! pantos... tsampa xara pira!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Tetoulina μου αναρωτιεμαι τι στο ονομα του θεου ειδε αυτος ο γιατρος και με ποιο δικαιωμα σε γεμισε ελπιδες αφου δεν ηταν 100%100 σιγουρος!Δεν θελω να μου στενοχωριεσαι!! :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ela nte ? ti eide...??? pantos k egw to eida!!!! eixe kati stin mitra bre koritsia! alla ti itan auto..?? +k tou eipa min mou dineis elpides k mou leei dn sou dinw afou kati blepw!!!

k mou eipe tin deytera na xanapaw xwris rantebou!!

afou tis exetaseis pou prepei na kanoume apo dw k pera tis eskise k mou eipe trexa gia xoriaki...!!!

k edw exw na pw an i silipsi egine 3-4 meres prin tin periodo (exw polikistikes k einai trelos o kyklos m) tha fainotan stis 7 meres tpt???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΕΤΟΥΛΙΝΑ εύχομαι να πάνε όλα καλά!Περιμένουμε τα ευχάριστα!Αλλά και να μην είναι εισαι πολύ δυνατή και θα έρθει την άλλη φορά!Απλα κι έγω πιστεύω ότι γίνονται θαυματάκια!!!!και πολλά μάλιστα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τετουλινι καλημερα κι απο μενα!!!Το νινακι σου θα ερθει στην ζωη σας μην ανχωνεσαι...Σε αλλες νωριτερα σε αλλες λιγο καθυστερημενα παντως παντα ερχεται ενω το επιθυμουμε.Με τις β-χοριακες εγω πλεον εχω χασει την εμπιστοσυνη μου.Εμενα βρε παιδακι μου δεν μου καθονται τι να πω!Στην 2η εγκυμοσυνη μου ετοιμαζα τον γαμο μου,ειχα καθυστερηση δυο εβδομαδες και μαντεψε......ΑΡΝΗΤΙΚΑ!!!!!Ολα ενταξει μου ελεγαν απο το ανχος ειναι.....Τα ετοιμασα ολα,εφυγα ταξιδι του μελιτος πεντε εβδομαδες για Κουβα μαζι με το μωρο μου κιολας και ολα ενταξει!

Γυρισα και η περιοδος αφαντη,εκανα παλι εξεταση και ....ΝΑΙ! επιτελους ηταν θετικη.Οταν με ειδε ο γιατρος μου εμπαινα στον τριτο μηνα :blink::blink: και φαντασου στις διακοπες μας προσπαθουσαμε για δευτερο μωρο :laugh: :laugh: Το ιδιο και η τριτη μου εγκυμοσυνη ολα αρνητικα εδειχναν.Επιδη ομως ειμαι απο επαρχια και ο γιατρος μου ειναι στην Αθηνα δεν ειχα την πολυτελεια να παω να με δει!Μιλουσαμε ομως στο τηλ και ολα καλα :silly: Γι αυτο σου λεω μια εικονα ισον χιλιες λεξεις μην αναβαλεις το ραντεβου σου.Ο ΥΠΕΡΗΧΟΣ ειναι αξιοπιστη μεθοδος πιο πολυ απο οτι δηποτε αλλο.Σου ευχομαι τα καλυτεροτερα!!!!!!! :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

piga sto giatro simera mou eipe na perimenoume.. k na xanakanw meta apo 10 meres peripou.. alla afou itan arnitiko ???

mipos einai poly noris ..... egw dn to pisteuo pantos tha deixei..

an adiathetisw leei kanonika tin epomeni fora tha pame gia exetasoules...

mexri tote perimenoume..

mipos egine i silipsi ligo leei ligo prin tin periodo...

i elpida pethainei panta teleytaia...

makari kimonaki na einai apo auto.. giati sinexizw k eexw dekata.. k episis zali..mpori na einai kai krioma bebea!!!

lovebaby makari na eimai san tin periptosi sou k na min xriastei na kanw salpigografies k alles teties exetaseis.. anamenoume ton iounio loipon!!

sas eyxaristw oles poly polly gia tin simparastasi sas :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...