Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΤΕΛΙΚΑ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΓΙΝΟΥΝ ΘΑΥΜΑΤΑ!!!???


Recommended Posts

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!! σε όλες τις ομορφούλες........

την δευτερα αδιαθέτησα κανονικά σε 30 μερες κύκλο....αλλα η περιοδος μου ήταν πολυ λίγη .. την δευτέρα είδα λίγο αίμα αλλα πιο πολυ καφέ την τρίτη το ίδιο κ την τετάρτη καθάρισα!!

πήγα λοιπόν στο γιατρό σήμερα για να δούμε τι θα κάνουμε απο δω και πέρα..

κ ενώ μου έδωσε τις εξετάσεισ που πρέπει να κάνει ο αντρας μου ,, παμε για υπέρηχο.. τα βλέπει όλα οκ.. κ μου λέει για κάτσε λίγο...... κ τον βλέπω να επιμένει στην μήτρα......

κ τι μου λέει???

κατι βλεπει στην μήτρα κ οτι μπορει να είναι και σακοσ!!!!εγω???ΤΡΕΛΑΘΗΚΑ... του λεω αφου αδιαθέτησα μου λέει δν έχει σημασία!!!! και με εστειλε για χοριακη!!! εχω τρελαθει περιμενω τα αποτελέσματα για το απογευμα!!!! πωσ περνα η ωρα θεε μ!! :blink::blink::blink:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μάλλον αυτο δεν ηταν αιμα περιοδου!!!! Είναι το αιμα εμφυτευσης του σπορακίου σου!

Το εχω πάθει κ γω κ στις 2 εγκυμοσυνες μου!

Εύχομαι να έχεις μια θετικη χοριακη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι λες τωρα!!!!!μακαρι ρε!!!!καλε ολες μαζι θα μαστε!!!!και δεν μπορω να πηδηχτω απο το παραθυρο πια στην κατασταση μου :laugh: :laugh: ευχομαι να εχεις την καλητερη χοριακη ολα να πανε καλα ενημερωσε μας αναλυτικα :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ειδες βρε χαζουλι που στεναχωριοσουνα που αδιαθετησες;;;;;;;αντε με το καλο σου ευχομαι να παρεις στα χερια σου μια μεγαλη χοριακη κ να ανοιξεις εποιτελους τα φτερα σου για να πεταξεις!!!!!!!!1σου ευχομαι οτι καλυτερο...που σιγουρα θα ειναι!!!!!!1

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

PPOPOPOO POOOOOOOOOOSOOOOOOOOOOOOO XARHKA PSYXH MOU!!!!!!!!!!!!!!

SE VLEPW POOOOSOO POLY TO THELEIS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

AX PERIMENOUME APOTELESMATA!!!!!!!!!!!!

EGW EIMAI SOGOURH PWS EINAI MPEMPE!!!!!!!! :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν πηράζει κουκλίτσα μου κάνε λίγο υπομονή το καλοκαίρι μας ανοίκει και θα είναι όλα τόσο τέλεια!!!! Έρχονται τα καλά και θα είναι τέλεια!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

:)

:):):):):):):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τετουλινα διαβαζοντας αυτα που σου ειπε ο γιατρος σου ημουνα σιγουρη οτι εχεις σπορακι....απογοητευτικα...ποσο μαλλον εσυ :(

μιλησες με τον γιατρο σου;;;;μηπως πρεπει να ξαναδει...μηπως τελικα ειναι κατι αλλο αυτο που εβλεπε :unsure:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

tetoulina τελικα η mariagl ειναι οντως γουρλου!!! Ειχα διαβασει καποια στιγμη τις συμβουλες που σου εδωσε και το θυμηθηκα μολις διαβασα το θεμα που ανοιξες.

Δεν ξερω αν ειμαι και εγω γουρλου, αλλα σημερα η μπεμπα μου κλεινει τον πρωτο μηνα της ζωης της...την κραταω αγκαλια τωρα που σου γραφω και ευχομαι να πιασει η ευχη μου να αποκτησεις και εσυ ενα μπεμπακι!!!! Στο ευχομαι μεσα απο την καρδια μου ειλικρινα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πολλες ευχες κι απο μενα!ολα καλα θα πανε!

και να θυμασαι:η πιστη στα θαυματα ειναι το πρωτο βημα για την πραγματοποιηση τους!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koritsakia me ton giatro milisame to apogeyma k mou eipe na paw na me xanadei tin deytera!!!

o mikrobiologos mou eipe oti isos einai para poly noris akoma k se kamia dekaria meres na xanakanw!!giati eimai dio meres apo to telos tis ypotithemenis periodou, k na prosexw bari k ta loipa... na min sikono...

dn itan entelos mideniki alla itan xamili i xoriaki..

dn xerw bre koritsia. ti na einai auto stin mitra?? afou to eida k egw!!!!

lete na einai poly noris akoma????lete na exw akoma elpides?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ το μεσημέρι γράφαμε μάλλον ταυτόχρονα, δεν είχα δει το ποστ που έγραψες ότι το αποτέλεσμα είναι αρνητικό.

Η lovie τον προηγούμενο μήνα, με αρνητική χοριακή ήταν έγκυος!!! :huh::dry:

Μη χάνεις τις ελπίδες σου!!! Και δεν αναφέρομαι μόνο στη συγκεκριμένη περίπτωση. Και αρνητικό να είναι τελικά το αποτέλεσμα, ο επόμενος μήνας είναι πολύ κοντά! 30 μέρες μόνο! Χαμογέλα!!!! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θα σου πω ενα πραγμα που το πιστευω ειλικρινά, τα θαυματα γινονται αλλα οχι παντα την ωρα που θελουμε εμεις ντε και καλα να γινουν,στο λεω αυτο αν και εχω κανει 3 αποτυχημενες εξωσωματικες και εξακολουθω να πιστευω πως το μωρο θα ρθει στη ζω η μου οποτε θελει αυτο και ο θεος.Οι γιατροί είναι απλως οι μεσαζοντες ( μαζι με τους αντρες μας , μην τους ξεχναμε τους ερμους :P:P:P )

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ifigenia mou me arnitiki xoriaki itan egios?? ma pos?? k pos to katalabe telika??

dn xerw an tha tin bgalw kathari to sabatokiriako......!!!! eimai se mia aporia eimai i den eimai ???????????? !!!!?!?!?! diladi an dn pigena simera sto giatro tha perimena apla tin epomeni mou periodo xoris na simbenei kati........!!!

makari na ginei to thaymataki sinefaki mou sou euxomai k se sena kali epitixia!!! :):):):):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...