Μετάβαση σε περιεχόμενο

Είμαι χάλια! Δεν είμαι καθόλου καλά.


Recommended Posts

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΣΑΣ ΠΕΤΥΧΑ , ΕΙΜΑΙ ΑΚΡΙΒΩΣ ΣΤΗΝ ΙΔΙΑ ΘΕΣΗ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΤΙς ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΘΡΟΜΒΟΦΙΛΙΑΣ, ΙΝΟΚΥΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΚΑΡΥΟΤΥΠΟΥ ΣΕ ΓΕΝΕΤΙΣΤΡΙΑ ΙΔΙΩΤΙΚΗ ΣΤΗΝ ΕΠΑΡΧΙΑ Η ΣΤΟ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑΣ , ΑΛΛΑ ΕΚΕΙ ΕΧΕΙ ΑΝΑΜΟΝΗ 2 ΜΗΝΕΣ ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΙΣ ΧΡΕΙΑΖΟΜΑΙ , ΑΣΕ ΠΟΥ ΚΑΙ ΣΤΑ ΔΥΟ ΠΛΗΡΩΝΕΙΣ 800-1000 ΕΥΡΩ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟ ΙΚΑ ΘΑ ΠΑΡΩ 400 ΠΙΣΩ , ΜΑΣ ΔΟΥΛΕΥΟΥΝ ΕΤΣΙ; ΕΛΠΙΖΩ Η ΓΕΝΕΤΙΣΤΡΙΑ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΚΑΛΗ ΔΟΥΛΕΙΑ, ΠΟΛΛΑ ΛΕΦΤΑ ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ .ΑΛΛΑ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΟΙ ΕΡΜΕΣ ΑΦΟΥ ΜΠΗΚΑΜΕ ΣΤΟ ΧΟΡΟ ΘΑ ΧΟΡΕΨΟΥΜΕ . :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 91
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

συννεφακι έγραψε:

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΣΑΣ ΠΕΤΥΧΑ , ΕΙΜΑΙ ΑΚΡΙΒΩΣ ΣΤΗΝ ΙΔΙΑ ΘΕΣΗ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΤΙς ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΘΡΟΜΒΟΦΙΛΙΑΣ, ΙΝΟΚΥΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΚΑΡΥΟΤΥΠΟΥ ΣΕ ΓΕΝΕΤΙΣΤΡΙΑ ΙΔΙΩΤΙΚΗ ΣΤΗΝ ΕΠΑΡΧΙΑ Η ΣΤΟ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑΣ , ΑΛΛΑ ΕΚΕΙ ΕΧΕΙ ΑΝΑΜΟΝΗ 2 ΜΗΝΕΣ ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΙΣ ΧΡΕΙΑΖΟΜΑΙ , ΑΣΕ ΠΟΥ ΚΑΙ ΣΤΑ ΔΥΟ ΠΛΗΡΩΝΕΙΣ 800-1000 ΕΥΡΩ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟ ΙΚΑ ΘΑ ΠΑΡΩ 400 ΠΙΣΩ , ΜΑΣ ΔΟΥΛΕΥΟΥΝ ΕΤΣΙ; ΕΛΠΙΖΩ Η ΓΕΝΕΤΙΣΤΡΙΑ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΚΑΛΗ ΔΟΥΛΕΙΑ, ΠΟΛΛΑ ΛΕΦΤΑ ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ .ΑΛΛΑ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΟΙ ΕΡΜΕΣ ΑΦΟΥ ΜΠΗΚΑΜΕ ΣΤΟ ΧΟΡΟ ΘΑ ΧΟΡΕΨΟΥΜΕ . :laugh: :laugh:

ΝΑ σε ρωτησω λιγο οταν εκανες τις προσπαθειες σου μετα σου εδειναν ενεσεις για θρομβοφιλια?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εχω και αλλη ερωτηση απο τη μια προσπαθεια στην αλλη αλλαζε κατι σου εδεινε διαφορετικα φαρμακα εκανε κατι διαφορετικο?μηπως να δεις και το θεμα γιατρου?γιατι οτι δεν πετυχαινει το αλλαζουμε?και μην σε περνει απο κατω ξερεις οτι ειναι θεμα χρονου και χρηματος παντα αλλα οταν με το καλο κανεις το παιδακι σου θα θελει η μαμα του να ειναι καλα πανω απο ολα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Moraxella έγραψε:

Αχ βρε Eyeore71,χωρίς να θέλω να σε αγχώσω,αλλά η ειδικότητα γυναικολόγος γενετιστής ΔΕΝ ΠΑΙΖΕΙ!!!!!!Ότι θέλουν λένε και αυτοί!!!!!!

Βρες έναν καλό αιματολόγο ή γενετιστή (ο πιο καλός/γνωστός στην Ελλάδα είναι αυτός του 'στιγμιαίου λάθους', Πάγκαλο τον λένε) και η ταπεινή μου γνώμη είναι να ακολουθήσεις τις οδηγίες αυτης της ειδικότητας!

Απο την άλλη,κάτσε να έχεις μια σουπερ χοριακή και μέτα εδώ είμαστε όλες για να σε βοηθήσουμε με βάση τις εμπειρίες μας!!

Όλα θα πάνε μια χαρά!Προσπάθησε να έχεις όσο το δυνατό λιγότερο άγχος!Γιατί και το καθόλου το ξέρω ότι είναι αδύνατον! :-)

Εγώ τον βάφτισα έτσι μην τον πάρω και στο λαιμό μου τον ανθρωπο!!!

Είναι στο τμήμα εξωσωματικής στο 'Αττικό' Νοσοκομείο,νομίζω πως την ξέρει την δουλειά του.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια αύριο πρέπει να κάνω Οιστρδιόλη και να έχω αποτελέσματα μέχρι το μεσημέρι να τα πω στο γιατρό.Τι ακριβώς δείχνει αυτή; Ξέρετε;

και εμένα οι Clexane μου έχουν αλλάξει τα φώτα...και να φανταστεί κανείς οτι έτρεμα τις Arvekap! :blink:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

eyeore μου καλ ειμαι αν εξαιρεσεις το γεγονος οτι το πρωι βαλαντωσα στο κλαμα παλι γιατι ειδα τα υγρα ροζ-καφε και εχω και τα πονακια και το αισθημα οτι θα ερθει η περιοδος αν και δεν την περιμενω στις 26/5 ειναι πολυ νωρις για τετοια υγρα και πονακια για τα δικα μου δεδομενα!!!! αλλα θα κανω υπομονη δεν μπορω να κανω τιποτε αλλο!!!! σε ευχαριστω που με σκεφτεσαι και να ξερεις πως και γω σε ειχα στο μυαλο μου σημερα ειναι δυσκολο αυτο που περνας αλλα σκεψου πως ολα θα πανε καλα και θα εχεις συντομα ενα νινακι να σε αγχωνει και να σε τρελενει!!! αυτο σκεφτομαι και γω και χαμογελαω στην ιδεα και περνω θαρρος!!!!

πολλα φιλακια και να προσεχεις και οτι χρειαστεις ειμαι εδω οκ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Eyeore τι κάνεις?

Τα επίπεδα της οιστραδιόλης θα κρίνουν αν πρέπει να μειώσεις την δόση της puregon ή να την αυξήσεις ή να μείνει ως έχει. Έχεις κάνει κανέναν υπέρηχο? Πότε βλέπει ο γιατρός να μαζέψετε τα αυγουλάκια?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

nanina έγραψε:

Eyeore τι κάνεις?

Τα επίπεδα της οιστραδιόλης θα κρίνουν αν πρέπει να μειώσεις την δόση της puregon ή να την αυξήσεις ή να μείνει ως έχει. Έχεις κάνει κανέναν υπέρηχο? Πότε βλέπει ο γιατρός να μαζέψετε τα αυγουλάκια?

Νανίνα γειά σου,εγώ είμαι σε φάση καταστολής 14 μέρες τώρα.Αύριο πάω για τον πρώτο μου υπέρηχο.Τις puregon δεν τις έχω άρχισει ακόμη είμαι με arvekap και ηπαρίνες.Και έτσι ούτε αυγουλάκια έχω κάνει ούτε τπτ.

Ποιός ξέρει τι σημαίνει για το γιατρό οιστραδιόλη σε αυτή τη φάση; θα ρωτήσω αυριο....

Εσύ σε τι φάση είσαι;

Γλυκιά μου τυχερούλα και εγώ θα είμαι εδώ για σενα όποτε με χρειαστείς...

Σήμερα απέτυχε η εξωσωματική δύο κοριτσιών της Μοραξέλλα και τις Λόλλιποπ και είμαι να σκάσω, ξέρετε τι κατάλαβα ότι πολύ δύσκολα μένεις έγκυος με την πρώτη εξωσωματική...Να υπάρχουν άραγε κοπέλες που τα κατάφεραν;

Τι κρίμα...να περνάς τόση αγωνία, τόσες ενέσεις και στο τέλος τίποτα!Η άδεια κοιλίτσα και η ακόμη πιο άδεια αγκαλίτσα, έτσι δεν έλεγε η Βαγιάνη σε εκείνο το περιβόητο άρθρο.Πόσο λυπάμαι...Για τη lollipop μου ήρθε σαν χαστούκι ήμουν τόσο σίγουρη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

eyeore μου θελει θετικη ενεργεια και καλη ψυχολογια οταν κανεις τετοια πραγματα ....ετσι με ειπανε!!! πας με την λογικη οτι εγω θα μεινω εγκυος σημερα και οταν τελειωσεις απο τον γιατρο θα λες ειμαι εγκος πια.... ετσι με ειπανε γιατι λεει οτι οταν πιστευεις οτι εισαι εγκυος ανεβαινουν απο μονες τους οι ορμονες και πανε ολα καλα...και γω με αυτην την λογικη πηγα και με αυτην την λογικη συνεχιζω!!!! και αν δεν ειμαι τελικα δεν πειραζει με την ιδια λογικη θα παω και θα προσπαθησω να ειμαι ακομη πιο θετικη και σιγουρη.... δεν ειναι ολα για ολες ιδια!!! εγω ξερω κοπελα που εκανε εξωσωματικη και επιασε με την πρωτη τριδιμα και ειναι υγιεστατα και τα 3 της τα ζουζουνακια!!!! κοιτα συνηθως ακουμε πολυ πιο εντονα ολα τα αρνητικα για τετοιες διαδικασιες γιατι τα θετικα δεν τα δινουμε και πολυ σημασια ή δεν μας τα τονιζουν οσο θα επρεπε!!!! κοιτα τον εαυτο σου να εισαι οσο το δυνατον καλυτερα ψυχολογικα και να εχεις ανθρωπους που να σε κανουν να γελας....διαθεσιμους καραγκιοζιδες δηλαδη!!!! το γελιο κανει καλο!!!! να αρχησω εγω τις χαζομαρουλες για να σε κανω να γελας ολη μερα???? ειμαι καλη σε αυτο!!! χαχαχαχχαχχα πες το και εγινε!!!!! :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τυχερούλα μου, έτσι όπως το λες είναι σε ευχαριστώ πάρα πολύ για την συμπαράσταση...Να είσαι καλά!Σήμερα πήγα στο γιατρό...Έτσι και έτσι μου τα είπε...είχα περάσει μια πολύ σοβαρή κατάσταση υγεία και φοβάται πολύ, θα μου δώσει από Τετάρτη, μόνο 125 μονάδες puregon και αν πετύχει,πέτυχε...Ένιωσα πως ούτε και ο ίδιος δεν το πολυ πιστεύει...Μου είπε ότι ίσως χρειαστεί να επαναληφθεί η διαδίκασια...Α! Μου φύτρωσε και μια κυστούλα.Τι καλά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Από παρατονία πάρα πολύ καλά πάω!!!και επίσης τρώω γράμματα...Καλύτερα να πάρω και κανένα γραμμάριο μου σχολίασε οτι είμαι αδύνατη και αναρωτιέμαι τι σχέση έχει με τις ορμόνες;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχχ κοριτσακι μου μην στεναχωριέσαι..εγω 100 μονάδες έπαιρνα σε όλη την φάση και έκανα 11 αυγουλάκια. Μην παίρνεις πολύ στα σοβαρά αυτά που λέει ο γιατρός. Οταν λέω σοβαρά εννοώ να μην σε ρίχνουν και σε βάζουν σε σκέψεις. Εμένα με πήρε τηλ ο γιατρός μου 1 μέρα πριν την εμβρυομεταφορά και μου είπε οτι γονιμοποιήθηκαν τα 4 και εγώ χαρηκα γιατι θα μπορούσε να μην είχε γονιμοποιηθεί κανένα αλλά άρχισε ο γιατρός τα δικά του..περίμενα παραπάνω και μηπως υπάρχει κάποια άλλη αιτία και θα δούμε τι θα γίνει και ποσα θα είναι καλά και αν και πως..και με έπιασε πανικός και έκλαιγα μέχρι την εμβρυομεταφορά...και τι κέρδισα χαλασα την διάθεση μου μόνο. Γιατροί είναι και στα λένε όπως τα σκέφτονται ρεαλιστικά και ψηχρά..δυστυχώς..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

nanina έγραψε:

αχχ κοριτσακι μου μην στεναχωριέσαι..εγω 100 μονάδες έπαιρνα σε όλη την φάση και έκανα 11 αυγουλάκια. Μην παίρνεις πολύ στα σοβαρά αυτά που λέει ο γιατρός. Οταν λέω σοβαρά εννοώ να μην σε ρίχνουν και σε βάζουν σε σκέψεις. Εμένα με πήρε τηλ ο γιατρός μου 1 μέρα πριν την εμβρυομεταφορά και μου είπε οτι γονιμοποιήθηκαν τα 4 και εγώ χαρηκα γιατι θα μπορούσε να μην είχε γονιμοποιηθεί κανένα αλλά άρχισε ο γιατρός τα δικά του..περίμενα παραπάνω και μηπως υπάρχει κάποια άλλη αιτία και θα δούμε τι θα γίνει και ποσα θα είναι καλά και αν και πως..και με έπιασε πανικός και έκλαιγα μέχρι την εμβρυομεταφορά...και τι κέρδισα χαλασα την διάθεση μου μόνο. Γιατροί είναι και στα λένε όπως τα σκέφτονται ρεαλιστικά και ψηχρά..δυστυχώς..

Χίλια ευχαριστώ μου έφτιαξες τη μέρα μου.... :) Χίλια καλά να έχεις ειλικρινά.Nanina έμεινες με την πρώτη εξωσωματική;Με ένα πόνο το παιδάκι και να'ναι γερό, απ'την ψυχή μου. :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι έμεινα με την πρώτη και πιστεύω οτι ήμουν πολύ τυχερή!οι σπερματεγχύσεις δεν είχαν κανένα αποτέλεσμα.

Ολες μας ταλαιπορούμαστε για ένα μωράκι αλλά αυτό που είναι σίγουρο είναι οτι θα έρθει!! Αντε καλή συνέχεια και θα μαθαίνουμε τα νέα σου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ειδες eyeore μου πως υπαρχουν και κοπελες που μεινανε με την πρωτη εξωσωματικη???? σε ειπα εγω!!!!!! η τυχερουλα εχει

πααααααααααααααααντα δικιο!!!! χιχιχιχιχιιχιχι :laugh: :laugh: :laugh:

χαλαρωσε μπουμπου μου και οτι ειναι να γινει θα γινει!!!! για την εξεταση που εκανες τι σε ειπε? κοιτα αμα περασες κατι τοσο σοβαρο στην υγεια σου που να τον φοβηζει κιολας αυτος κοιταει ολες τις

παραμετρους για να ειναι καλλυμενος και τα λεπει ολα τελειως ψυχρα...δεν εχει τους δικους σου συναισθηματισμους και τις αγωνιες...οποτε μην τον παρεξηγεις αλλα αμα δεν νιωθεις και

πολυ ανετα μαζι του μπορεις να παρεις και μια δευτερη γνωμη για να εισαι σιγουρη!!!!! ποσα κιλα εισαι καλε?????? ποσα να βαλεις?????πες μου οτι εισαι κανενα μοντελακι και προσεχεις την σιλουετα σου!!!!!! :laugh: :laugh: :laugh: εγω τρωω σαν το ζωο απο γλυκο σε αλμυρο....εφαγα ψαρακια γαυρους και καπακι γλυκο του κουταλιου κερασι και μετα κοιμηθικα κιολας 3 ωρες για μεσημερι και παλι νυσταζω!!!! μα τι ζωο που ειμαι!!!χαχαχχαχαχχαχχα

αντε χαμογελα μου λιγο κανει καλο λεμε!!!!! αληθεια βολτουλες πας που σε ειπα???? καραγκιοζιδες βρηκες??? α!!!! και πες τους δικους σου να μην σε μιλανε συνεχεια για το θεμα.....δεν κανει καλο να το αναμασαμε.....αλλα θεματα πιο διασκεδαστικα πιο χαλαρα , πιο γελεια!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

tuxeroula, με κάνεις και γελάω πολύ.... :laugh: :laugh: :laugh:

Είμαι 1.76 σε ύψος και είμαι 56.5 κιλά.Και εγώ τρώω γλυκά τα προτιμώ από το φαγητό.... :silly:

Βόλτες δεν πολυπάω γιατί είχα σπάσει το πόδι μου πρόσφατα και με πονάει ακόμη, κουτσαίνω, περπατάω λίγο σαν την Μαρίκα Μητσοτάκη και έχω αναρρωτική από τη δουλειά. Βγαίνω πάντως δεν μένω μέσα.

Άλλα σκέφτομαι πάντα πολύ και αυτό μάλλον με χαλάει τελικά...Και δεν μπορώ και τις ενέσεις και από Τετάρτη δεν μου έφταναν οι δύο θα τις κάνω τρεις. :S . Ξέρω πως δεν είμαι εγώ μόνο, σε αυτό το φόρουμ είμαστε τόοοοοσες πολλές κοπέλες!!! Εσύ είσαι καλά;

Από που είσαι; Σίγουρα από Μακεδονία!

Νανίνα σε ευχαριστώ πολύ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σαλονικια και με την βουλα!!!! χαχαχχαχαχ γιατι καλε??? που με καταλαβες??? απο το με λες, σε λεω???? χαχαχχαχα που να ακουσεις και το λαμδα μου!!!! σε καποιες λεξεις ακουγομαι σαν τον βουτσα στην ελληνικη ταινια με την χοντρη την μανα του και την γυναικα του που ηθελε να γινει ηθοποιος χαχαχχαχαχχαχχα αμα σε πω και την φραση "καλο γαλα απο την μεβγαλ" θα ξεραθεις στα γελια!!!!!!!

τι να κανω και γω βρε ζουζου υπομονη....εχω και αυτα τα υγρα που με φρικαρουν και δεν ξερω τι σημαινουν και παω να τρελαθω!!!! δε με δινει και κανενας μια απαντηση βρε πουλακι μου να ξερω τι γινετε!!!!

πες μου οτι το ποδαρι σου το εσπασες σε κανενα βουνο ενω εκανες σλαλομ και σου πεταχτηκε μια μεγαλη αρκουδα και για να την αποφυγεις επεσες στο δεντρο???? γιατι εισαι και σουπερ σκιερ!!!! βασικα εισαι δεν εισαι αυτο θα λες ειναι και μαμω τις ιστοριες για αγριους....χαχχαχαχαχχαχ ακου εκει σαν την μαρικα!!!!! χαζουλα εσυ εχεις πιο πολυ στυλ βρε!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μια χαρά είναι η ιστορία για το πέσιμο τυχερούλα μες την γκλαμουριά;

Αισθάνομαι μια ανακατωσούρα στο στομάχι και μια ψιλοζάλη τις τελευταίες δύο μέρες κορίτσια το παθαίνατε και εσείς;Είναι από το σχήμα ηπαρίνη - Arvekap.

Τέταρτη αυξάνει το σχήμα Arvekap-Clexane- Puregon νομίζω πως μέχρι της 8 Ιουνίου άν όλα έχουν πάει καλά θα έχω τελειώσει και με την εμβρυομεταφορά.

Για να δούμε τι θα δούμε.... :blink:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σου eyeore71. Αυτό που λες για την ανακατοσούρα στο στομάχι και πονοκεφάλους, το ένιωθα κι εγώ, αν και έκανα διαφορετικό σχήμα. Από χθες που έκανα την ωοληψία, το στομάχι μου επιτέλους είναι καλύτερα. Όλα αυτά είναι οι γνωστές παρενέργειες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μακρύ πρωτόκολλο έκανα (daronda, gonal, menopur), μου φάνηκε αιώνας! Βγάλαμε 9 αυγουλάκια και τελικά 6 εμβρυάκια και αύριο πάω για εμβρυομεταφορά και αρχίζω κι εγώ ενέσεις ηπαρίνης (clexane).

Καλή μας συνέχεια... ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Nadiou έγραψε:

Μακρύ πρωτόκολλο έκανα (daronda, gonal, menopur), μου φάνηκε αιώνας! Βγάλαμε 9 αυγουλάκια και τελικά 6 εμβρυάκια και αύριο πάω για εμβρυομεταφορά και αρχίζω κι εγώ ενέσεις ηπαρίνης (clexane).

Καλή μας συνέχεια... ;)

H clexane έχουν την τάση να προκαλούν μελανιές να πιέζεις και να "τριβεις' ξέρεις κίνηση για να διαλυθεί το φάρμακο για κανένα τετράλεπτο για να μη μελανιάζεις,δεν ξέρω αν έχεις κάνει τέτοιες ξανά.. :pinch::whistle: (και να το παίζεις αδιάφορη)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Eyeore71, σ' ευχαριστώ για την συμβολή σου σχετικά με τις ενέσεις clexane.

Είναι η δεύτερη εξωσωματική που κάνω, αλλά τώρα, για πρώτη φορά, μου έδωσε ενέσεις ηπαρίνης, μετά από ένα σωρό εξετάσεις που έκανα και βρέθηκε ότι έχω θετικά αντισώματα ρευματοπάθειας και κάτι σε σχέση με θρομβοφιλία αλλά ετεροζυγωτό (δεν τα κατάλαβα και καλά).

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...