Μετάβαση σε περιεχόμενο

GIATI THELW NA GINW MANOULA!!!


Recommended Posts

koritsia kathws edw kai poli kairo prospathw na minw egguos kai na apoktisw to mwraki mou thelw na mirastw kapia pragmata mazi sas to giati thelw na ginw manoula..eimai stin anamoni gia na dw an petixe ii oli diadikasia pou mpika k an telika katafere na ginei to thaumataki!

thelw lipon na ginw manoula gia na oliklirothei o erwtas kai i agapi me ton anthrwpo mou pou ton agapaw toso poli kai thelw na tou kanw auto to dwro...to poio omorfo dimiourgima mas!!!thelw na ginw manoula gia na dw kapia mera ena megalo sun panw se ena testaki kai na akousw apo tin mikroviologo na mou lei eiste egguos...na xaideyw tin koilitsa mou na milaw sto mwraki mou kai na tou lew poso poli to perimenw na erthei ston kosmo mas!!na akousw tin kardoula tou na niwsw to prwto tou xtupimataki na vlepw tin koilitsa m na megalwnei kai mesa se autin na megalwnei kai to aggeloudi mou!!!thelw na ginw manoula gia tin stigmi tou toketou pou tha akousw to prwto tou klamataki pou tha to parw stin aggalia m pou tha to kitazw tha to xanakitazw kai den tha to xortenw kai tha leww einai diko mou!!!!einai diko mou!!!na antikrusw to prwto xamogelaki tou...na to vlepw na megalwnei kai gw na mai ekei frouross stin prostasia tou poio politimou thisaurou mou....mwraki mou i mama se perimenei ...se parakalww ela grigora!!!!!

afieromena ola auta ta sunaisthimata sta koritsia tou poies den perimenoun kai se kathe kopela pou prospathei na ta kataferei giati eimai sigouri pws niwthoun opws k gw kai kathe mina mazi viwnoume tis agwnies tis apogoiteuseis kai tis xares!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Με έκανες να κλάψω και εγώ το περιμενω με μεγάααααααλη ανυπομονησία...και εγώ παρακαλώ να μην αργήσει και άλλο... και τόσες άλλες κόπελες εδώ είμαι σίγουρη πως νιώθουν ακριβώς τα ίδια....Θα τα κατάφερουμε όλες,είμαι σίγουρη,αργά η γρήγορα θα τα καταφέρουμε....!Σου εύχομαι να έρθει πολύ, μα πολύ γρήγορα, expresssssssssss!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

για οοοοοοοοοοολα αυτα σας αξιζει το πιο μεγαλο θαυματακι!!!!!!

σας ευχομαι μεσα απο την καρδια μου να μην αργησει!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαχαχα...αυτο βρε μουρλη το ρωτησες...σπυ λεει αμα η μανα μου θα κανει τετοια υπερπαραγωγη εγκυμοσυνη...εγω δεν γεννιεμαι...δεν γεννιεμαι σας λεω!!!!!!!!!

Αχ κελλυ μου σου ευχομαι τα καλυτερα κουκλιτσα μου...και το επομενο θεματακι που θα ανοιξεις...να ειναι αυτο που θα λες...ΝΑΙΙΙΙΙΙΙΙΙ!!!! ειναι θετικοοοοο!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κελλυ μου,

ειμαι σιγουρη οτι θα γινει το θαυματακι και για σενα και ευχομαι για ολες μας!γιατι ολες το αξιζουμε και γιαυτο παλευουμε!απλα θελει υπομονη δυναμη και θετικη σκεψη!και το συμαντικοτερο να μην το σκεφτομαστε!σου στελνω ολες τις ευχες μου και σου ευχομαι τα καλητερα και ετοιμασου γιατι θα ερθουν συντομα!στο υπογραφω!!!!!!!!!!!!!!!!! :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βρε κοριτσια βρε κοριτσια...τι ειπαμε????αισιοδοξια χαρα και να ειμαστε σιγουρες οτι θα γινουμε μανουλες...μπορει να αργηδουμε λιγο, μπορει να ταλαιπωτηοθυμε λιγο αλλα οταν θα κρααμε το μωρακι μας αγκαλια θα τα εχουμε ξεχασει ολα...

ΟΛΕΣ ΘΑ ΓΙΝΟΥΜΕ ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΡΓΑ Η ΓΡΗΓΟΡΑ...

ΝΑΙΙΙΙΙΙ.....δεν ξενερωνουμε ποτεεεεε......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχχχ βρε Κελλυ μου πόσο σε καταλαβαίνω!!!!

Εύχομαι σύντομα αυτές οι σκέψεις κ οι επιθυμίες να γίνουν πραγματικότητα!!!!για όλες μας!!!! :):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Aχ αγάπη μουουουου....

Είμαι κ εγώ σίγουρη οτι αφού το θέλεις τόσο πολύ

θα σου το στείλει ο Θεούλης κ μάλιστα πολύ πολύ πολύ

σύντομα!!!

Το εύχομαι ολόψυχα!!!!!!!!Ειλικρινά....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τα 'χουμε ξαναπεί... θετική σκέψη πάνω απ' όλα! Αισιοδοξία, πίστη, πείσμα...μπόλικη τρέλα! Και το νινάκι θα'ρθει, θα σκάσει μύτη εκεί που δεν το περιμένεις!!! ;) ;)

Έτσι κοριτσάρα μου;;;; :kiss: :kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ τι ομορφα που τα λες κελλυ μου...τι καλη μανουλα που θα γινεις...με εκανες να συγκινηθω τοσο πολυ αφου ειναι ακριβως ολα αυτα που ενιωθα και ακομα νιωθω για το θαυμα που ερχεται σιγα σιγα στην ζωη μου...

κοριτσακι μου ολα θα ερθουν ετσι οπως το θελεις μην ανυσηχεις για τιποτα εισαι τοσο δυνατη και ο θεουλης δεν θα σε αφησει μονη...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα :kiss::kiss: Ααααααααχχχχχ ολες γι αυτους τους λογους θελουμε!!!!!!!!

Εγω ομως θελω και για εναν ακομα λογο.......Για να μην χαθει η ρατσα :laugh: κριμα να μεινει τοοοοοοση ομορφια κ εξυπναδα μονο σε μενα :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Ας το ριξουμε κ λιγο στην πλακα γιατι θα λαλησουμε :laugh: :laugh:

:kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ βρε Κελλάκι μου με συγκίνησες!!! Σου εύχομαι μέσα από την ψυχή να έρθει το πλασματάκι που τόσο λαχταράς!! Να έρθει πολύ πολύ γρήγορα και να συμπληρώσει την ευτυχία και την αγάπη σας!

Είμαι απόλυτα σίγουρη ότι όλα θα πάνε πάρα πολύ καλά και πολύ γρήγορα θα μάθεις τα ευχάριστα! Και θα δεις μετά ένα γλέντι που θα κάνουμε!!!

Εύχομαι σε όλα τα κορίτσια του "Ας μαζευτούμε, ποιές δεν περιμένουμε" και μη, γρήγορα να μάθουμε κι εμείς τα ευχάριστα και αυτό το καλοκαίρι να είναι το πιο όμορφο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...