Μετάβαση σε περιεχόμενο

σημαδιακο ονειρο;;;;;θελει κατι να μου πει;;;


Recommended Posts

καλημερα κοριτσακια μου!!!!!σημερα το βραδυ ειδα ενα ονερο κ ηθελα να μου πειτε τρην γνωμη σας!!ημουν λεει με τους κουμπαρους μου την μικρη μου βαφτιστηρα κ την κορη μου μεσα σε ενα αμαξι κ πηγαιναμε βολτα!!ο δρομος κατα συμπτωση μας εβγαλε εξω απο την αγια ειρηνη χρισυβαλαντου αλλα λιγο πιο κατω καθως πηγαμε να γυρισουμε πεσαμε μεσα σε ενα γκρεμο κ μας καταπλακωσαν πετρες αλλα εμφανιστηκαν κατι αστυνομικοι κ μας εβγαλαν εξω λεγοντας μας οτι η αγια ειρηνη μας εσψσε ολους χωρις να παθουμε τιποτα!!!ξυπνησα πολυ ωραια λες κ ενιωσα οτι με επισκεφτηκε στο ονειρο μου σαν να ηθελε κατι να μου πει μιας κ αν θυμαστε ειχα παει προσφατα κ εφαγα το μηλαρακι της κ προσευχηθηκα να κανει κ το θαυμα της σε μενα κ γω θα της χαρισω κατω απο την προστασια της το παιδακι μου δινοντας το ονομα της!!!!! την εχετε να πειτε εσεις για την εξηγηση του ονειρου;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λες μπεμπουλης μου;;;;;;;κ σαν παραξενο αλλα αυτο τον μηνα ενιωσα την ωορηξια μου γυρω στην 8η μερα περιοδου μιας κ ειχα πονους πολλους κ πολλα υγρα κολλωδες.....μακαρι να ταν μια προηδοπιηση

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalli μου καλημερα δ ξερω απο ονειρα

αλλα ευχαμαι να ειναι αυτο που τοοοοσο οολυ επιθυμεις

κ να ειναι οπως λεει κ η νατασα μας ενα σπορακι

νατασα μου εισαι καλα τι κανεις ο σπυρακος σου????:P:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα,

Εγώ πιστεύω πάρα πολύ στην Αγία Ειρήνη μαλλόν θαυματάκι θα είναι και θα ήλεγα αν είσαι κοντά να πήγαινες να ανάψεις και ένα κεράκι.

Σου ευχομαι ότι καλύτερο ! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα και απο μενα!εγω πιστευω πολυ στα ονειρα...

ετσι οπως το ακουω μαλλον θα σου'ρθει το θαυματακι που περιμενεις αλλα φυσικα θα πρεπει να δωσεις το ονομα!ετσι πιστευω και στο ευχομαι με ολη μου την καρδια!!

:kiss::kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μα κ βεβαια κ θα δωσω το ονομα!ειναι το λιγοτερο που μπορω να κανω για Εκεινην!ευχομαι αυτο το ονειρο να ηταν ενα μηνημα απο κεινην !!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και εγω πιστευω στα ονειρα!!Και οι ενστολοι ειναι παντα Αγιοι που μας εχουν υπο την προστασια τους!!Ευχομαι να γινει γρηγορα η επιθυμια σου πραγματικοτητα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νομίζω πως θα έχεις ευχάριστα νέα σύντομα!! Στο εύχομαι!! Πάντως να ξέρεις, τέτοια όνειρα δεν βλέπουν όλοι! Είναι ευλογία! Σου εύχομαι και πάλι τα καλύτερα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πολυ καλο το ονειρο!!!!!!Συμφωνω με την Kimon. Ξερω οτι αν δεις στο ονειρο σου ενστολο (εσυ ειδες αστυνομικους) ειναι Αγιος!!!!!!!Ειδες κ την Αγια Ειρηνη κ δενει μια χαρα!!! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koritsaki m kalo to oneiro sou eimai pragmatika to thaumataki pou thelis....edwses ena dwro stin agia eirhnh kai auti tha sou dwsei to diko tis....me to oneiro sou dilwse tin parousia sou...gia na sou dixei oti tha se voithisei!!!!egw tin perasmeni deutera eixa mia poli xalia eikona ston uperixo proseuxithika lipon stina gia eirini kai tinparaskeui pou xana piga alaxan polla pragmata..den xerw an egine to thaumaaa alla euxomai k prodeuxomai kathimerina!!!!i eulogia tou theou k i dikia tis na maqs voithisoun na ginoume manoules!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σας ευχαριστω παρα πολυ κοριτσια μου που μπηκατε εστω κ στον κοπο να μου απαντησετε!!!για τους ασυνομικους το ξερω κ γω οτι ειναι αγιοι !!!!δεβν μπορω να βγαλω απο το μυαλο μου αυτο το ονειρο!ευχομαι να ηθελε να μου δειξει οτι εινξαι εδω κ ακουσε τις προσευχες μου!!!!!!!σας ευχαριστω πολυ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 1 month later...

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...