Μετάβαση σε περιεχόμενο

koritsia ta fwta sas!!!ama xerete voithiste!!!


Recommended Posts

to savato ekana enesi prencyl....kaime tin parakolouthisi toy giatrou exthes vrady eixa worixia!!!opote eleutheres epafes m pe kuriaki deutera triti...kuriaki kaname..ola kala...exths oli mera mia xara...to vradu mexri kai tij stigmi pou to kaname mia xara....me to pou teliwnei i praxi...egw xaplwnw kai kathomai..kai me pianoun xafnika koritsia kati ponoi..........ti na sas lew...kuriws aristera...kai itan i pleura opou o giatros m pe oti tha kanw worixia....k meta kentrikaa stin mitra....sas milaw gia toso dunato pono....entwmetaxu o giatrs m upopsiazete oti exw voulemenes salpigges...lete na xeikamia sxesi??autos o ponos kratise kana 15 lepto....opou apo kei pou itan aristera meta ligo dexiaaa meta pige sto kentro k epiane apo ton afalo mexri katw...xerei kamia ti mporei na itan auto????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΕΛΛΗ μου η πρεγνυλ δεν ειναι κατι τρομερο!Πολλες κοπελες την εχουν κανει!δεν παυει ομως να ειναι ορμονη σε υψηλη δοση!Μηπως ηταν ο τροπος που την'δεχτηκε' το σωμα σου?Τι εννοεις οταν λες οτι ο γιατρος σου υποψιαζεται βουλωμενες σαλπιγγες?Ειδε κατι η εκανες σαλπιγγογραφια? :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κελυ μου δεν ξερω να σου πω αλλα αφου ο γιατρος υποψιαζετε κατι γιατι δν κανετε σαλπιγγογραφια???να σιγουρευτεις..παντως εγω την πρωτη φορα που εκανα σπερματεγχυση ειχα ακριβως τους ιδιους πονους απο την αριστερη μερια και εγω που εκανα την ωορηξια και συνεχισαν οπως οι δικοι σου...το αποτελεσμα ηταν φυσικα να μην πετυχει(οχι πως λεω οτι και η δικια σου προσπαθεια θα αποτυχει)ισα ισα που μπορει να ειναι και καλο σημαδι και να σημαινει πως ολα πηγαν μια χαρα...στον γιατρο το ανεφερες αυτο?ευχομαι ολα να πανε καλα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σου Κέλλυ,

δεν νομίζω πως είναι κάτι απλά μπορεί να έτυχε και να πιέστικες λίγο περισσότερο κατα την επαφή (Νομίζω δεν ξέρω εεε..).

Σχετικά με τ' ότι μπορεί να ναι βουλωμένες οι σάλπιγγες σου δεν μπορεί ο γιατρός να το δει έτσι αλλά θα πρέπει να κάνεις υδροσαλπιγγογραφία για να δουν αν περνάει το σκιαγραφικό υγρό.

'Ετσι νομίζω τουλάχιστον.

Πάντως σου εύχομαι ολ' αυτά να ναι ότι πέρασε το σπέρμα .. και θα χεις σε λίγο μωράκι.

Φιλάκια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

exw vgalei themaaki me tin istoria m!!!o giatros m exei pei me vasi tin eikona pou vlepi sotnuperixo oti kati den paei kala me tis salpigges....apla eipe den theli salpiggografia alal lamparoskopisi!!!alla telos paqnton den einai auto to thema...auto pros to paron prospathw na to xexasw,,,auto to mina pira seprafar ekana enesoulaa ekana mia xara worixia..se periptwsi pou den eminw kai pali egguos tha arxisw na psaxnomai poio poli me tis salpigges!!!ato poume provlimatise einai o ponos...pira molis twra otn giatro til...kai m pe den einai tpt einai apo tin worixia....k isws vrike eukero to wario k exoume gonimopoiisi....ti na pw vrfe koritsia..makari1!!!makarii twra stin anamoni 15 meres...prospathw na mi skeftomai tpt arnitiko!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

και αυτο πρεπει να κανεις να σκεφτεσαι θετικα και για αρχισε να μιλας με την κοιλιτσα σου ξερεις ποση δυναμη παιρνει το μπεμπακι σου????το θεμα του παιδιου θελει τοοοοοοση πολλυ υπομονη απο ολες μας....

στρουμφακι μου και εγω αυτο κανω υπομονη μεχρι τις 21 που ειναι το επομενο ραντεβου μου ολα πανε μια χαρα δοξα το θεο παρολο που καπιοι γυρω γυρω προσπαθουν για το αντιθετο :angry::angry::angry: αλλα δεν θα τους περασει...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πάντως Κέλλυ,

δική μου γνώμη πάλι καλύτερα να ενημερώσεις και το γιατρό αφού σέχει σε μια σειρά και έχετε ξεκινήσει μια διαδικασία για να γνωρίζει και εκείνος πως αντιδρά ο οργανισμός σου.

φιλια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαράκι,

τι εννοείς κάποιοι δεν....??????????????Μην ακούω βλακείες!!! Εσύ κουκλίτσα μου να σκέφτεσαι το γλυκό μωράκι σου και άσε τους άλλους ..!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ο καθένας λέει τις βλακείες του και συγχρώνως ασχολούνται και με πράγματα που δεν πρέπει. :S:S:S:S:S:S

Να σκέφτεσαι μόνο τις προσπάθειες σου και πόσο πολύ το ήθελες!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εννοω αγαπημενο μπλε μικρουλι οτι καπιοι η πεθερα μου για την ακριβεια προσπαθει τοσο πολλυ να με συγχησει που ετσι και δεν της δωσω σημασια σε αυτα που λεει καθεται καρφωμενη και με κοιταει χωρις να λεει τιποτα..αγαλμα σου λεω..τωρα προσπαθει να μου βγαλει σκαρτη την μελλοντικη νονα του παιδιου και καθε μερα ερχετε και μου λεει πως ειναι κακια και τι κανω εγω με αυτην και αλλα τετοια και φαντασου πως στην αρχη οταν μετακομησαν διπλα μας τους ελεγε να μας κανουν και εμας παρεα που δεν εχω φιλες εδω...αλλα μαλλον πολυκαναμε παρεα και τωρα δεν της αρεσει...μην πω για τις συνηφαδες μου που εκει που δεν ξεκολουσαν απο το σπιτι και μου παραταγαν τα παιδια τους τωρα και 4μηνες δεν εχουν παρει ουτε τηλ.να ρωτησουν τι κανω... :angry::angry::angry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...