Μετάβαση σε περιεχόμενο

ωοληψια-ταλαιπωρια-εμβρυομεταφορα


Recommended Posts

Καλημερα!!!!!!!!Ανοιγω θεματακι για να σας πω τα νεα μου και να σας ευχαριστησω για το ενδιαφερον σας :)

Λοιποοοοον, την προηγουμενη Τεταρτη εκανα την περιβοητη ωοληψια :):) και ολα πηγαν καλα.Το απογευμα της Τεταρτης με ποναγε η κοιλιτσα μου αλλα οκ.Την Πεμπτη εξακολουθουσε να με ποναει η κοιλια,λιγοτερο βεβαια.Την Παρασκευη δεν ποναγε η κοιλια αλλα αρχισαν τα οργανα....Πυρετος!!!!!!!

Περνω τηλ τον doctora, μου ειπε να παρω αντιβιωση, να μην ανησυχω και πως αν δε μου πεσει να παω την Κυριακη να με δει :blink: Φυσικα κ δεν επεσε κ εγω ημουν 3 μερες χωρις υπνο,νυστικη κ φουλ στο φαρμακο :(

Κυριακη πρωι πρωι παω στον γιατρο ο οποιος ειδε λιγο πρησμενες τις ωοθηκες αλλα αφου δεν ειχα πονο κ ενδειξεις φλεγμονης στις αιματολογικες που μου εκανε,λεει, δεν δικαιολογειτε τοσος πυτερος...και κανω εισαγωγη στο ΜΗΤΕΡΑ για ενδοφλεβια χορηγηση των αντιβιωσεων!!!!

Κανω την καρδια μου πετρα.....Ψυχολογια στην καταψυξη...και παω :) Εκατσα μεσα μονο 24 ωρες που μου φανηκαν χρονια,με εχαν μονιμα με ορους κ αντιβιωση κ ολα πηγαν καλα.Θελαμε να πετυχουμε 1 μερα απυρετη και τα καταφεραμε!!!!!(Να σημειωσω οτι στο μητερα πηγα χωρις πυρετο κ δεν ειχα καθολου σε ολη την διαρκεια της νοσηλειας :blink::) !!!!!) Μολις πηρα το εξιτηριο εφυγα κατευθειαν για εμβρυομεταφορα.

Βαλαμε λοιπον χτες 2 τελειοτετες βλαστοκυστες και αλλο κακο να μην μας βρει.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 66
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΕΛΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΠΕΡΑΣΑΝ ΤΑ ΑΣΧΗΜΑ!!!

ΚΑΛΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΛΟΛΙ ΚΑΙ ΤΙ ΑΛΛΟ ΛΕΝΕ ΚΑΤΣΕ ΝΑ ΔΕΙΣ

ΚΑΛΗ ΣΙΓΟΥΡΙΑ ΛΕΜΕ ΕΜΕΙΣ ΕΔΩ ΣΤΑ ΜΕΡΗ ΜΑΣ!!!!!!!!

:):kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έλα ρε κοριτσάκι … όλα αυτά;;;

Δε πειράζει!

Τέλος καλά – όλα καλά!

Και που να διαβάσεις τον επίλογο που σε περιμένει!!!

⎝⏠⏝⏠⎠

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πάμε γι' άλλα!!!!! Τα δύσκολα περάσαν :):)

...Και τα πιο ωραία και ευχάριστα έρχονται :woohoo:

Όλα καλά να πάνε και περιμένουμε να μας ανακοινώσεις τα ευχάριστα!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ταλαιπωρία βρε κοριτσάκι μου.....

Αλλά τώρα τελείωσε!!!! Καλά αποτελέσματα τώρα!!!!

Τα νινάκια είναι στην κοιλίτσα σου και σβουρίζουν!!!!!

:woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

προτεινω να πεσεις σε χειμερια ναρκη και κοιμησου οπως σε βολευει και πολλες πολλες ωρες τωρα που μπορεις μετα μπορει να ειναι αργα ασε που θα κοιμασε μονο αριστερα η δεξια μονο.καλη επιτυχια και πολυ πολυ ξεκουραση

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ωωω μωρε το γλιφιτζουρακι μας :S:S:S ..πολυ τζαναμπετικο το μπεμπακι σου. :):) ..θελει να σε ταλαιπωρησει για τα καλα αλλα εσυ μην υποκυψεις βαστα γερα μελλοντικη μανα. :P:P ..μην τυχον και σε βρει μποσικη και σε κανει οτι θελει... :dry::dry::dry: κοριτσαρα αφου τα καταφερες μπορεις να αντεξεις τα παντα ...ολα τελειωσαν τωρα οποτε στασου γερα και με καλη διαθεση υποδεξου τα μωρακια σου που ερχονται ;);););)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σου lollipopaki μου.Περαστικά...Να μην ανησυχείς καθόλου, εγώ έχω τέλειο προαίσθημα για σένα...Θα το δείς οτι θα βρεθείς με μωράκι ή μωράκια στην κοιλίτσα... :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έλα βρε Glyfitzouraki και λέω που χάθηκες!

Περαστικά να είναι κουκλίτσα μου! Τα δύσκολα

πέρασαν! Υπομονή τώρα μέχρι την χορειακή!!

Σε φιλώ!! :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακι μου από εδώ και πέρα μόνο ευχαριστα θα έρθουν!!!!!!!!!!!!!!!!!

περιμένουμε να μας ανακονώσεις την τεράστια χοριακή σου!!!!!!

φιλακια πολλά πολλά πολλά!!!!!!!!! :kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KALH EPITYXIA KOPELA MOU,KAI EGW EIXA PATHEI KATI PAROMOIO, EIXA VGALEI KYSTH KOKIGGOS KAI EIXE KANEI VLEGMONH 2 MERES PRIN THN EMVRYOMETAFORA KAI EMEINA STO NOSOKOMMEIO 6 MERES MEXRI NA MOU KANOYN EPEMVASH, TELIKA OLA PHGAN KALA ME TO THEMA THS EKSWSWMATIKHS HTAN THETIKH KAI PHGE MEXRI THN 6 EVDOMADA META DISTYXWS APEVALA GIA AGNWSTO LOGO,OPOTE OLA KALA SOU EYXOMAI NA PANE

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λολιποπ!!! :):):)

σε παρακολουθω τους τελευταιους μηνες και σου δινω τα συγχαρητηρια μου για την προσπαθεια σου!

να σαι σιγουρη οτι ολα πηγανε τελεια γιατι θυμαμαι ποσο αισιοδοξη και με καμαρι ελεγες οτι ξεκινας την προσπαθεια σου!!

αντε ρε....με το ΚΑΛΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ!!!!ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΤΕΛΕΙΑ ΕΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

SOY EYXOMAI NA ER8OYN OLA TA KALA TWRA!!!!!!MAKARI SYNTOMA NA MAS ANAKOINWSEIS TA EYXARISTA NEA1!!!na rwthsw KATI ,ISWS EINAI XAZO, ALLA H EXOSOMATIKH EXEI EPIPTWSEIS STH GYNAIKA ?.EXOYME PROBLHMA ME TO SPERMA,KANAME EPEMBASH KIRSOKHLHS KAI AN DEN FTIAKSEI THA KSEKIKHSOYME EXOSOMATIKH .OXI OTI EINAI KATI SIGOYRO APLA EGW TO SKEFTOMAI ENTONA,ISWS GIATI DE KSERW KAI POLLA EPI TOY 8EMATOS...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γλυκα μου κ καλοψυχα φιλαρακια σας ευχαριστω για τις ευχες ξανα και ξανα και ξανα και ξανα και ξανα και αλλη μια φορα!!!!!!!! :laugh: :laugh:

Χοριακη στις 21 Μαιου (πρωτα ο Θεος)!

Τελευταια νεα: 4 βλαστοκυστομπεμπουλια στην καταψυξη!!!!

Lenaki 26 τι εγινε με την χοριακη????

:kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΛΥΦΙΤΖΟΥΡΑΚΙ ΜΟΥ!!! ΚΑΛΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ!!! ΜΕ ΟΛΗ ΜΟΥ ΤΗΝ ΘΕΤΙΚΗ ΕΝΕΡΓΕΙΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΜΟΥ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ Η ΧΟΡΙΑΚΗ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΦΟΥΛΛΛΛ ΚΑΙ ΝΑ ΛΕΜΕ ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΣΤΙΣ 21 ΜΑΪΟΥ!!!!

ΦΙΛΑΚΑ ΜΑΤΑΚΙΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ, ΚΑΙ ΤΗΝ ΤΑΛΑΙΠΩΡΙΑ ΜΗ ΤΗΝ ΣΚΕΦΤΕΣΑΙ ΚΑΘΟΛΟΥ, ΠΕΡΑΣΑΝ ΑΥΤΑ ΤΩΡΑ...ΕΙΝΑΙ ΠΑΡΕΛΘΟΝ!

ΜΟΝΟ ΘΕΤΙΚΑ ΝΑ ΣΚΕΦΤΕΣΑΙ ΚΑΙ ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΤ' ΕΥΧΗΝ!!

:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ ΤΙΣ ΕΥΧΕΣ ΜΟΥ...ΓΙΑ ΔΥΟ, ΤΡΙΑ, ΤΕΣΣΕΡΑ ΖΟΥΜΠΟΥΡΛΟΥΔΙΚΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΣΤΙΣ 21 ΜΑΙΟΥ...ΜΕΓΑΛΗ Η ΧΑΡΗ ΤΟΥ ΑΓΙΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΥ ΚΑΙ ΤΗς ΕΛΕΝΗΣ, ΝΑ ΣΟΥ ΦΕΡΟΥΝ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ ΝΕΑ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑνναΤ ,EYAKI1234 ,katherinaki82 ευχαριστω :kiss:

Ρε κοριτσια,τωρα που περασε ολο αυτο,μου κανει μεγαλη εντυπωση ο γιατρος μου! Τι υπεροχος ανθρωπος!!!!!Τις μερες που ειχα πυρετο κ ημουν στο σπιτι επαιρνε τηλ πρωι,μεσημερι,βραδυ για να δει πως ειμαι.Και τη μερα που ημουν στο Μητερα πηγαινοερχοταν συνεχεια κ μου τηλεφωνουσε.Καθοταν στο δωματιο μου εδινε τοσο κουραγιο και δυναμη. Ελεγε αστεια κ οταν με εβλεπε σκατα φωναζε: "θα σκασω αν δεν στα βαλω τα μωρα!!!αλλα κ να μη μπορεσουμε να τα βαλουμε μην σε νοιαζει...πες πως τα εχεις στειλει στον παιδικο σταθμο".

Τι να πω...αν δεν ηταν αυτος και οι μαιες θα τα ειχα παρατησει με την 1η δυσκολια :blush::blush:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...