Μετάβαση σε περιεχόμενο

Recommended Posts

κοριτσια γεια σας,εχω χα8ει μετακομιζα και δεν ειχα internet τι κανετε?το σεμπτεβρη βαφτιζω τον γιοκα μου και οπως καταλαβαινετε εχω μπει απο τωρα στο κλιμα.γνωριζεται που μπορω να βρω μπομπονιερες σε λογικες τιμες?γιατι ακουω κατι τρελες τιμες.ευχαριστω παρα πολυ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

http://www.apithanos.gr/

απο εκεί πήραμε εμείς τις δικές μας......οι τιμές τους ηταν αρκετά καλές!!κ για παιδικά έχει απίστευτα προσκλητήρια κ μπομπονιέρες!!

Βέβαια είναι στην Αθήνα κ συγκεκριμένα στον Γέρακα το μαγαζί.....αλλά αυτός που τον προμηθεύει είναι απο Θεσ/κη,μπορείς να τον ρωτήσεις αν είσαι κ εσύ απο εκεί!

.........Να σου ζήσει το μωράκι σου κ να είναι πάντα καλότυχο!!! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 3 years later...

Μπορείς εαν θέλεις να κοιτάξεις στο ιντερνετ για ηλεκτρονικα site με μπομπονιερες, βαπτιστικα και αλλα τετοια..υπαρχουνε πολλα και με καλες τιμες!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα! αν σε ενδιαφέρουν σαπουνάκια-μπομπονιέρες μπες στην σελίδα μου στο fb να μου στείλεις αίτημα φιλίας για να δείς σαπουνάκια αρωματικά με πολλά θέματα , αρωματα και σχέδια για όλες τις περιστάσεις και φυσικά για βάφτιση. Να μου πεις οτι εισαι απο το φορουμ! https://www.facebook.com/profile.php?id=100005853875412&ref=tn_tnmn

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...