Μετάβαση σε περιεχόμενο

που πήγε η περίοδος οεο?????????


Recommended Posts

χριστινα οταν εμεινα εγκυος στην αρχη ειχα πονακια περιοδου ! ενοιωθα οτι θα ερθει και δεν ερχοταν !

ειστε ακομα χιο? περιμενω νεα σου ! ελπιζω η χιος να ειναι γουρλιδικη , οπως ηταν και σε μενα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια πήρα τηλέφωνο το γιατρό το πρωί και μου είπε να κάνω χοριακή. Θα πάω αύριο το πρωί να την κάνω. Μου είπε ή εγκυος ή ορμονικό πρόβλημα. Αχχχχχχχ! μακάρι να είναι το πρώτο. Παλιά είχα κάποιο θέμα με κυστούλες που μου έκαναν μεγάλους κύκλους. Αλλά εκτόσ του οτι τον τελευταίο καιρό (μετά απο θεραπεία είχα στρώσει) όταν έβγαιναν οι κυστούλες ήταν τελειως διαφορετικά απο τώρα. Τότε δεν είχα καθόλου καφέ- ροζ. Απλά αργούσε να έρθει περίοδος (κάθε 45 μερες). Τώρα την 28η μέρα είδα καφέ - ροζ... Αυριο θα δείξει οτι και ειναι.... Το πολύ - πολύ άλλη μια απογοήτευση και άλλο ένα βήμα προς την εξωσωματική που έτσι και αλλιώς αυτή περιμέναμε. Τι είχαμε - τι χασαμε??????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

xristinaki min stanaxwriesai!!einai sigouro omws?diavasa oti mia kopela eixe kanei 2 xoriakes kai itan arnitikes..alla telika itan egguos kai meta apo kairo poi epanelave tin eksetasi itan thetiki!pantws emeis eimaste edw ki oti xreiasteis mila mas..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

xristinaki

min stenaxoriese k mena eide o giatros kati ston yperixo ekana xoriaki k itan arnitiki... mesa se 4 wres petaxa ston ourano k meta prosgiothika anwmala...

min stenaxoriese ola kala tha pane... tha doume k meis moraki stin agkalitsa mas

na exeis kouragio k epimoni k ola tha ginoun...

se filo glika me poly simparastasi k agapi!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...