Μετάβαση σε περιεχόμενο

που πήγε η περίοδος οεο?????????


Recommended Posts

Καλησπέρα κορίτσια. Λοιπόν! Εγω τελικά είμαι περίπτωση. Όταν δεν θέλω να έρθει η περίοδος - έρχεται η ρουφιάνα!!!! και όταν θέλω ΔΕΝ (η ρουφιάνα ξανά).

Περίμενα να αδιαθετήσω τη Δευτέρα 3 Μαίου. Απο την προηγούμενη εβδομάδα είχα όλαααααα τα συμπτώματα και μάλιστα το στήθος μου πονούσε και ήταν πρησμένο περισσοτερο απο καθε άλλη φορά. Τελικά την Κυριακή 2 Μαίου το πρωί είδα κάτι καφέ σταγόνες και λέω μια χαρά να πάω να κάνω τις εξετάσεις μου για να μπω στο πρόγραμμα για εξωσωματική. Αλλά ????? αυτό ήταν! Η περίοδος εξαφανιζόλ. Ούτε καν τα συμπτώματα. Το στήθος ξεπρήστικε- δεν πονάει καθόλου- μόνο τα πονάκια στην κοιλιά εμειναν. Ουτε καν καφέ δεν έχω!!!! Που πήγε η περίοδος οεο????? τώρα που τη θέλω βρίκε να μου κάνει κόλπακια? και ενω ο κύκλος μου είχε γινει ρολόι εδω κ καποιους μήνες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

xristina33 έγραψε:

Καλησπέρα κορίτσια. Λοιπόν! Εγω τελικά είμαι περίπτωση. Όταν δεν θέλω να έρθει η περίοδος - έρχεται η ρουφιάνα!!!! και όταν θέλω ΔΕΝ (η ρουφιάνα ξανά).

Περίμενα να αδιαθετήσω τη Δευτέρα 3 Μαίου. Απο την προηγούμενη εβδομάδα είχα όλαααααα τα συμπτώματα και μάλιστα το στήθος μου πονούσε και ήταν πρησμένο περισσοτερο απο καθε άλλη φορά. Τελικά την Κυριακή 2 Μαίου το πρωί είδα κάτι καφέ σταγόνες και λέω μια χαρά να πάω να κάνω τις εξετάσεις μου για να μπω στο πρόγραμμα για εξωσωματική. Αλλά ????? αυτό ήταν! Η περίοδος εξαφανιζόλ. Ούτε καν τα συμπτώματα. Το στήθος ξεπρήστικε- δεν πονάει καθόλου- μόνο τα πονάκια στην κοιλιά εμειναν. Ουτε καν καφέ δεν έχω!!!! Που πήγε η περίοδος οεο????? τώρα που τη θέλω βρίκε να μου κάνει κόλπακια? και ενω ο κύκλος μου είχε γινει ρολόι εδω κ καποιους μήνες!!!

Βρε κοριτσάκι μου δεν κάνεις μία χοριακή μήπως έχει έρθει το μπεμπάκι και δεν το ξέρεις???? Πάντως χωρίς να θέλω να σε ξεσηκώσω άδικα και τα συμπτώματα που περιγράφεις θα μπορούσαν να δηλώνουν εγκυμοσύνη.

Μέσα από την καρδιά μου τα καλύτερα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μηπως ηρθε ο πελαργος και στην πηρε για να σου αφησει σε λιγους μηνες ενα μπεμπακι?????

Κανε μια χοριακη...ξερεις ποσες κοπελες στο παρα πεντε της εξω/κης εμειναν εγκυες???

Μακαρι να εισαι κ εσυ μεσα σε αυτες!!!!!!!!!Ευχομαι τα καλυτερα :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalispera..

pigaine opws sou eipe kai i rozalia na kaneis mia xoriaki giati mou fainetai to bebaki sou irthe fusiologika!!xaxa!!kai ta kafe pou eides mallon itan i epivevaiwsi tis sullipsis..kai ponakia..ola auta..

ante..ante..kai pes mas nea..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νέα τίποτα- η περιόδος συνεχίζει να είναι εξαφανισμένη (θα πάω στη Νικολούλη!!!!!). τεστ δεν έκανα ακόμα, ούτε χοριακή. Θα μου πείτε πως αντέχω????? αλλά μετά απο δεν θυμάμαι πόσα αρνητικά τεστ και άλλες πόσες επίσης δεν θυμάμαι μηδενικές χοριακές δεν μπορώ άλλο!!!! Δεν αντέχω να δω παυλίτσα για άλλη μια φορά- ούτε κουλουράκι !!!! Θέλω να δω σποράκι- γίνεται?????? θα κάνω υπομονή λίγο καιρό και αν δεν έρθει η ρουφιάνα βλέπουμεεεεεεεεεεε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χριστινάκι μου τι διαβάζω;;;;!!!

Μακάρι κοριτσάρα μου!!!! Χίλιες φορές μακάρι να έχει γίνει το θαυματάκι σου και να'σαι εγκυούλα!!! Στο εύχομαι μ' όλη μου την καρδιά!!!!

Αυτό το λίγο καφέ που είχες είναι πολύ "ύποπτο"!!! Μακάρι!!!!! :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλέ! :woohoo: σήμερα 5η μερα καθηστέρησης!

Κάνε μια χοριακη να δεις! Εγω και στα 2 μου παιδια 2 μερες πριν την υποτιθεμενη περιοδι ειχα καφε υγρα! Ευχομαι το ίδιο κ σε ενα!!!! (οχι καφε υγρα, αλλα νινι!!!!!! :woohoo: :woohoo: )

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Xristina33

έχω πολύ καλό προαίσθημα για σένα (διάβασα τα μηνύματά σου) νομίζω οτι θα είναι ο τυχερός σου μήνας.

Μακάρι!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Παιδεύεσαι καιρό?

Αχ.... εγώ σχεδόν 3 χρόνια :(:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μακάρι Χριστινάκι να τα έχεις καταφέρει στο παρά πέντε...

Πιστεύω ότι εάν είχες ηρεμήσει τον τελευταίο καιρό,ίσως να έγινε το θαυματάκι...

:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έτσι λοιπόν η φιλενάδα μου, αφού το είχε πάρει απόφαση ότι δεν μπορεί να συλλάβει φυσιολογικά (μα τι χαζή που ήταν...), είπε να χαλαρώσει και τον επόμενο μήνα θα ξεκινούσε εξωσωματική... Δεν πρόλαβε! Την πρόλαβε το σποράκι, το οποίο τώρα είναι ένα γλυκύτατο παιδάκι 2,5 ετών!

Χριστίνα το ότι δεν έρχεται είναι άψογο σημάδι, εφόσον ο κύκλος σου είχε σταθεροποιηθεί!

Μην κάνεις τεστ! Σου μιλάει η καμμένη από τεστς!

Κάνε καλύτερα απευθείας χοριακή. Με τόσες μέρες καθυστέρηση... Ουουουου... Θα έχει χτυπήσει high score!!! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χριστινακι μου γλυκο ευχομαι να εισαι εγκυουλα και ολα απο δω και περα να σου χαμογελουν στη ζωη σου...

κανε μια χοριακη και καλα αποτελεσματα :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κάνε βρε Χριστίνα τεστ ή χοριακή, ό,τι θες, αντε βρε κουκλα μου και μας έσκασες.Θα ρθουμε να σου βάλουμε το τεστ όταν θα κατουράς!Μακάρι Παναγία μου!Ξερουμε όλες πόσο το λαχταράς.Ξερουμε έχεις κουραστεί από τα αρνητικά τεστ μα δεν υπάρχει άλλος τρόπος.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τίποτα ακόμα - ούτε περίοδος κατέβηκε - ούτε τεστ έκανα (μη με βρίζετεεεεεεεε). Βέβαια έχω κατά τη διάρκεια της ημέρας κάτι καφεκίτρινα υγρά αλλά καμία σχέση με περίοδο αυτό. Αλλά τη Δευτέρα θα πάω στο γιατρό γιατί σήμερα τα χρειάστικα λίγο. Μετά απο επαφή είδα κάτι ροζ κηλίδες (καμία σχέση με περίοδο όμως). Βέβαια πριν απο λίγο που το έλεγξα σταμάτισαν αλλά φοβίθηκα λίγο. τι να είναι όλο αυτό???? Υπομονή μέχρι τη Δευτέρα. Να σημειώσω οτι οι πόνοι περιοδου που είχα και το πρήξιμο έχουν εξαφανιστεί κ αυτοί.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βρε αγάπη μου... βρε Χριστινάκι μου... γιατί βρε παιδάκι μου το καθυστερείς;; Κάνε ένα τεστ... με τόσες μέρες που έχουν περάσει, σίγουρα θα δείξει! Τα πονάκια αυτά που λες τα είχα κι εγώ τις πρώτες μέρες και μετά εξαφανίστηκαν!!!

ΜΑΚΑΡΙ!!!!!!! ΣΤΟ ΕΥΧΟΜΑΙ Μ' ΌΛΗ ΜΟΥ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ!!!! ΜΑΚΑΡΙ!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χριστινακι μου κακως δεν κανεις ενα τεστ...αν οντως εισαι εγκυος μπορει οι επαφες που εχεις να δημιουργησουν καποιο προβλημα...εξου και τα ροζ υγρα...

κανε ενα τεστακι...απορω πως αντεχεις;;;;;εγω πιστευω πως εισαι εγκουλα :woohoo: :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ακομα τίποτα- ευτυχώς ή δυστυχώς τα ροζ υγρά δεν ξαναήρθαν. Αλλά χτες το βράδυ είχα έντονα πονάκια στην κοιλιά μου χαμηλά που νόμιζα οτι ήρθε περίοδος και όλο το βράδυ έτρεχα να ελέγξω- τι μαρτύριο και αυτόοοοο!!!! Υπομονή μέχρι αύριο......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...