Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΡΠΗ ΣΤΑ ΧΕΙΛΗ ΚΑΙ 30 ΕΒΔΟΜΑΔΩΝ


Recommended Posts

Κοριτσια καλημερα μολις σηκωθηκα και πριν παρω τον γιατρο θελω να ρωτησω εαν σας εχει τυχει... σηκωθηκα και εχω ενα μπιμπικι στα χειλια μαλλον ειναι ερπη δεν εχω ποτε ξαναβγαλει μπορει και απο τα νευρα και την στεναχωρια μου να εβγαλα... εχει βγαλει καμια κοπελα η εχει παρει zovirax δεν νομιζω να παθει τιποτα το μπεμπακι μου απο αυτο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σου

να σου ζησει το μωρακι σου

κι εγω δεν ειχα βγαλει ερπη ποτε στη ζωη μου και τωρα καθε λιγο και λιγακι τσουπ

να τος εμφανιζεται

ασε απο το βρωμοαγχος ειναι

παντως δεν ειναι κολλητικο

ενταξει απευφευγε να το φιλας πολυ κοντα στο στοματακι του

και εγω αυτη την αλοιφη εβαλα μια 2 φορες μην φανταστεις

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα Βαλεντίνα μου!!!!

Πάρε καλύτερα το γιατρό γιατί εγώ έχω στο σπίτι και γράφει να αποφεύγεται κατά την διάρκεια της εγκυμοσύνης.Αν και δεν νομίζω να υπάρχει πρόβλήμα στις 30 εβδομάδες που είσαι αλλά καλού κακού δεν τον ρωτάς?Μπορείς να βάλεις και betadine που είναι πιο αθώο.

Φιλιά!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Zovirax μου είχε πει κι εμένα οκ ο γυναικολόγος.

Επίσης πολύ βολικά είναι κάτι διάφανα αυτοκολλητάκια της compeed. Και δε φαίνεται πολύ, και δεν κινδυνεύεις να το μεταδώσεις και σε άλλο σημείο ή σε άλλους, και δεν κάνει εκείνο το απαίσιο καυκαλάκι στο τέλος... Εγώ συνήθως αυτά βάζω.

Δεν είναι μόνο από άγχος...Στην εγκυμοσύνη είναι πεσμένο το ανοσοποιητικό μας γιαυτό και μας την "πέφτει" ο παλιοέρπης... :angry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

marker έγραψε:

παντως δεν ειναι κολλητικο

ενταξει απευφευγε να το φιλας πολυ κοντα στο στοματακι του

Φυσικά είναι κολλητικό και δεν φιλάμε κανέναν και πουθενά.Ο τύπος του ιου που κάνει τον επιχείλιο έρπη είναι διαφορετικός από τον τύπο που κάνει τον έρπη των γεννητικών οργάνων αλλά τώρα τελευταία συναντούμε και τους 2 τύπους και στα 2 σημεία λόγω ....ξέρετε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...