Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΘΑ ΜΕ ΤΡΕΛΑΝΕΙ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ!


Recommended Posts

καλε θα τρελαθω!!! χτες πηγαμε στο γιατρο για υπερηχο και μας ειπε μαλλον κοριτσακι!!!! ειπε βεβαια οτι τον αλλο μηνα θα φανει ακομη καλυτερα!!! βεβαια ξερετε ε??ο χρηστος τρελαθηκε μολις ακουσε κοριτσακι!!!! απο τωρα χαζομπαμπας εγινε!!!!! :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: μου ειπε επισης οτι το μωρο ειναι και λιγο πιο μεγαλο απο την ηλικια του,ειναι 193 γραμμαρια!!! αχαχαχαχχ οσο ενα βουτηρο βιταμ περιπου!!! :P:P:P:P ειπε οτι ειναι υγιεστατο και μεγαλωνει τελεια!!! αχ κοριτσια μου τι ευλογια ηταν αυτη!!!! :):):):):):):):):):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mikroula τι ωραια νεα ειναι αυτα????

τελεια ολα να πανε καλα σας ευχομαι!!!

με το καλο να ρθει η κουκλα σας!!

ο χρηστος μες την χαρα ειναι???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mikroulaxristos έγραψε:

καλε θα τρελαθω!!! χτες πηγαμε στο γιατρο για υπερηχο και μας ειπε μαλλον κοριτσακι!!!! ειπε βεβαια οτι τον αλλο μηνα θα φανει ακομη καλυτερα!!! βεβαια ξερετε ε??ο χρηστος τρελαθηκε μολις ακουσε κοριτσακι!!!! απο τωρα χαζομπαμπας εγινε!!!!! :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: μου ειπε επισης οτι το μωρο ειναι και λιγο πιο μεγαλο απο την ηλικια του,ειναι 193 γραμμαρια!!! αχαχαχαχχ οσο ενα βουτηρο βιταμ περιπου!!! :P:P:P:P ειπε οτι ειναι υγιεστατο και μεγαλωνει τελεια!!! αχ κοριτσια μου τι ευλογια ηταν αυτη!!!! :):):):):):):):):):)

ΝΑ ΜΙΑ ΩΡΑΙΑ ΕΚΠΛΗΞΗ ΠΟΥ ΣΑΣ ΦΥΛΑΓΕ...ΤΟ ΝΙΝΙ...!!

;);) ΜΑΛΛΟΝ ΘΑ ΧΡΕΙΑΣΤΕΙ ΝΑ ΑΛΛΑΞΕΙς ΦΟΡΜΑΚΙ ΣΤΟ ΝΙΝΙ ΤΗΣ ΦΩΤΟ..ΚΑΤΙ ΣΕ ΡΟΖ..ΑΣ ΠΟΥΜΕ.. :kiss::kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να'το το Kinder-έκπληξη!!! Μας βγήκε στα ροζ!!!! :laugh: :laugh: :woohoo:

Με την Ιφιγένεια θα σκίσουμε τα πτυχία μας!!! :P :laugh: :woohoo: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Γερό να'ναι κοριτσάκι μου και ό,τι να'ναι!!! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαχα κοριτσαρες μου σας ευχαριστω πολυ για τις ευχουλες σας!!! ευχομαι και σε σας τα καλυτερα!! οσες περιμενετε μωρουλινι με το καλο και οσες προσπαθειτε να ξερετε οτι θα ερθει ΠΟΛΥ ΣΥΝΤΟΜΑ!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ολα καλα να σας πανε νταντη μου με το καλο να φερεις κ την

μικρουλα στον κοσμο να ζησετε κιολας να ειστε παντα ευτυχισμενοι

κ αγαπημενοι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

το ιδιο συμβαινει και σε μας χαχχαχα, μας ειχε πει για αγορακι χαρα κακο εγω, γιατι πανω απο ολα θελουμε και εγω και ο μπαμπας ενα γερο μωρακι, αλλα κακα τα ψεματα εχουμε και προτιμησεις....χαχαχχα!!!! στην αυχενικη μας ειπε αγορακι και μετα απο τρεις εβδομαδες στανταρ κοριτσακι, το περιεργο ομως ειναι οτι σε κανεναν υπερηχο δεν φανηκε το φυλλο τα ποδαρακια του-της ηταν κλειστα...και περιμενουμε τον β' επιπεδου για να ετοιμαστουμε ψυχολογικα για τις αγορες πλεον. ειδες τι τζαναμπετικα νινακια περιμενουμε? φιλια πολλα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρούλα μου το σκίζω, 1000 κομμάτια το κάνω!!! Κάντε εσείς κορίτσια φίλες μου για να κάνω εγώ το γιο για ισορροπία! :P

Ντάντη όλα με το καλό! Αγόρι... Κορίτσι... Γερό παιδί! :cheer:

Προχθές γνώρισα μια κοπέλα που πήγε στο νοσοκομείο της Αλεξανδρούπολης με μπλε ζιπουνάκια και.. Ωωω έκπληξη! Οι γιατροί είχανε κάνει όλοι λάθος! Γέννησε κορίτσι! Φαντάζεστε σοκ? :blink:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ο μπαμπακας...χαζομπαμπακας θα γινει οπως και να χει! :laugh:

τι κανεις κοριτσακι,τι κανεις αγορακι οταν θα το παρει αγκαλια με το καλο

θα ειναι γι αυτον ο κοσμος ολος..οποτεπροσεχε το βιταμ-ακι σου

κα χαρειτε την εγκυμοσυνη σου!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΠΟ ΤΩΡΑ ΣΑΣ ΚΑΝΕΙ ΚΟΛΠΑΚΙΑ ΜΙΚΡΟΥΛΑ ΜΟΥ ΤΟ ΝΙΝΙ ΣΟΥ?

ΦΑΝΤΑΣΟΥ ΝΑ ΒΓΕΙ ΚΙΟΛΑΣ! :P

ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΓΕΡΟ ΚΑΙ ΝΑ ΚΑΤΟΥΡΑΕΙ ΟΠΩΣ ΕΠΙΘΥΜΕΙΤΕ! :P:P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαχαχααχαχχα καλοοοοοοοοοοοο το βιταμακι!!!!!!!!!!!

κι εμενα ο σπυρος ηταν κοριτσακι(??????)ετσι ελεγε ο γιατρος απο τους χτυπους της καρδιας του μιας και τα ποδια του τα ειχε μονιμως κλειστα!!!!!

χαρα εγω που θα του βαζω φουστανακια,κορδελακια κτλ

ομως ενας γιατρος μου ειχε πει οτι κατα 90% θα ειναι αγορι στον 3ο μηνα και δεν τον ειχα πιστεψει

λεω σιγα καλε απο τωρα που το καταλαβε???? χαχαχα

τελικα στο β επιπεδου τον σκουντισαμε λιγο παραπανω και φανηκαν τα 'προσοντα' του εεεεεεεεεεε εκει τον ερωτευτικα ακομη περισσοτερο!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

με το καλο κοπελα μου και οτι και αν ειναι να ειναι το πιο γερο μωρακι!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαχαχα κοριτσαρες μου να εισαστε καλα γελασα πολυ με τις απαντησεις σας!!! ειστε απιστευτες!!!! αντε να δουμε τελικα τι θα ειναι!!! τα στοιχηματα!!! ααχαχαχαχαχ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κοριτσάκι μου γλυκό!!

Γερό να είναι κ ότι θέλει ας είναι...Αλλα αν είναι κοριτσάκι..

Ξέχνα την αποκλειστικότητα του.. θηρίου σου!!!

Έρωτας τρελλός μπαμπάς κ κόρη,ρώτα κ τις παθούσες... ;)

Μόλις διάβασα το ποστάκι σου ξέρεις τι σκέφτηκα?

Είδα ένα σχόλιο σου σε μια φωτο της μαγουλίτσας οτι

ζήλευες τα φορεματάκια κ τα κοτσιδάκια...Ιδού λοιπόν!!!!

Φιλάκια πολλά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ωστε κοριτσαρος ε????βασικα γερο να ειναι,και ας ειναι οτι θελει!!!!

παντως αν ειναι κοριτσακι τη θελω για νυφη!!!! :woohoo: :woohoo: :woohoo:

δε πιστευω να μας δειρει ο χαζομπαμπακας!!!!εχουμε καλο σκοπο!!!!! :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mummydi μου αστα, απο τωρα μιλαει στη κοιλια μου και λεει ''κορακλα μου εσυ αγαπη μου εσυυυυ'' !!!! την πατησαμε!!! τον ρωτησα ποια θα αγαπαει πιο πολυ και ενα σας λεω!!! ΔΕΝ ΜΟΥ ΑΠΑΝΤΟΥΣΕ!!!!! που τι σημαινει αυτο?????οτι θα αγαπαει την κορη του και δεν το λεει!!!!

αλκοστακι μου ξερω οτι εχεις καλο σκοπο και επειδη ο παιδαρος σου θα ειναι ενας κουκλος,θα σκεφτουμε πολυ σοβαρα την προταση σου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Απαντήσεις

    • Καλημέρα κορίτσια.. έχω ξυπνήσει πριν μια ώρα να ταισω τον μπέμπη και δεν κλείνει το μάτι μου με τίποτα 😔😔 κανω ένα update για τους κολικούς μας! καταλαβαμε με τον άντρα μου ότι τελικά οταν δίνουμε το σιρόπι στον μπέμπη ειναι πιο ανήσυχος... είχαμε δυο βράδια οου δεν το δωσαμε επειδή κοιμόταν εκείνη την ωρα και κοιμήθηκε σαν πουλάκι...ουτε που ακούστηκε...συνεχισα και χθες το μεσημέρι και δεν το έδωσα πάλι και πάλι δεν εκλαψε καθόλου το μεσημέρι...το ιδιο και το βράδυ ξανά..βεβαια χθες έκλαψε κανένα τέταρτο αλλά ηρέμησε... κατάλαβα οτι χωρίς το σιρόπι ηρεμεί πιο εύκολα...και σκέφτομαι τωρα εγω... τόσο καιρό δηλαδή του έκανα κακο;😔😔😔 θα μιλήσω αύριο με την παιδίατρο να δω τι θα μου πει.. πάντως έχουμε 3 βραδιά κοιμηθήκαμε μια χαρά...η αλήθεια είναι ότι το χρειαζόμασταν..
    • Καλημέρα!! Μιας κι ο μπόμπιρας θηλάζει αυτή τη στιγμή βρήκα την ευκαιρία να σου απαντήσω.. Το βράδυ κι εγώ δίνω ξένο συμπληρωματικά από τον θηλασμό, γιατί τον βάζω μόνο από το ένα να ηρεμήσει κ λίγο η άλλη θηλή!! Εμάς ήρθε κι ο παιδίατρος την Παρασκευή το βράδυ τον είδε, τον ζύγισε, αλλά δεν πήρε όλο το βάρος που έχασε από την κλινική κ τώρα μου προσθέτει κι ένα γεύμα ξένο το μεσημέρι!!  Στην αρχή τη σύριγγα τη ρουφούσε σαν γατάκι, αλλά τώρα που το δοκιμάσαμε ξανά για να μη μπερδεύεται με τις θηλές είναι πιο δύσκολο, γιατί έχει γίνει πιο ζωηρός κι έτσι αφήσαμε το μπιμπερό!!
    • Εμένα τον πιάνει και την μέρα δυστυχώς! Υπομονή ναι πού θα πάει θα περάσουν! 🥴🥴 Σε λιγάκι ξεκινάμε βάρδια!! Χαχα Ευτυχώς πρόλαβα κι έκανα τώρα ένα ωραίο ζεστό μπανάκι και χαλάρωσα λίγο! 😊
    • Καλά είμαι 😊 Στη ρουτίνα μας. Καλά τα πάει η μικρή με την γυναίκα, έχουν βρει κι αυτές την ρουτίνα τους. Έχει προσαρμοστεί και δεν κλαίει όταν την αφήνουμε.  Είμαι στο στάδιο του αποθηλασμου. Τώρα της δίνω μόνο πρωί βράδυ και έχει ξεκινήσει και πίνει τώρα και αρκετό αγελαδινό γάλα, οπότε αυτό το μήνα σκέφτομαι να κόψω και τον πρωινό θηλασμό και τον επόμενο μήνα τον βραδινό. Για να δούμε... Θα σε συμβούλευα να κάνεις έστω και με βιντεοκλήση μία συνάντηση με σύμβουλο θηλασμού μπας και βρει τι φταίει. Είναι κρίμα τώρα να πονάς 😕
    • Κι εμείς έτσι ακριβώς...όλη μέρα κοιμόταν κάτι μισαωρα ένα τέταρτο και πάει λέγοντας και τ απόγευμα δεν άντεξε κοιμήθηκε απ' τις 6 μέχρι τις 9..μετά κοιμήθηκε κάνα τέταρτο και τώρα προσπαθώ να τον βάλω μπας και κοιμηθεί κάνα τετράωρο...εντάξει παρηγοριεμαι τουλάχιστον δεν είναι μόνο ο δικός μου
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...