Μετάβαση σε περιεχόμενο

Recommended Posts

GEIA SAS KORITSIA TI KANETE ESYS KAI TA MWRAKIAN SAS.

KORITSIA SHMERA KATHWS THILAZA TO MWRAKI MOY EBLEPA THN MENEGAKI KAI DIA BAZE 1 E-MAIL MIA THLETHEATRIAS POY ME SYGLONISE EGRAFE OTI EXASE TO 9 MHNWN MWRO THS APO TON KARKINO TO PALEYE 4 MHNES ALLA TELEIKA DEN TA KATAFERE EIXE PONAKIA KAI EKLEGE KAI OLOI THS ELEGAN OTI EINAI APO TA DODAKIA FOYSKONE H KOILHTSA KAI THS ELEGAN DEN EINAI TIPOTA THA TO RIXEI MPOI ISOS ELEGE AN TO ANAKALIPTA PIO MPROSTA ISOS TO MWRAKI NA ZOYSE. KORITSIA PHRA TO MWRAKI MOY AGALIA KAI EKLEGA ENIOTHA TOSO PONO

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

το ειδα και εγω αυτο και πραγματικα τα εχασα..χριστουλη μου γιατι δινεις τετοιους πονους?γιατι να τα περναει μια μανα αυτα????τελικα εχει δικιο η μανα μου που λεει ενας καημος αμα δεν εχεις παιδι και χιλιοι αμα εχεις...υπομονη στην κοπελα τι αλλο να πω????? :(:(:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μου έχει τύχει αυτό πριν χρόνια,στον παιδικό σταθμό που

δούλευα!Ηταν ένα μωράκι 6 μηνών από την Αλβανία,η Ευτυχούλα!

Είχε ακριβώς το ίδιο πρόβλημα,φούσκωνε η κοιλίτσα της κι εγώ της έκανα μασάζ γιατί δε μπορούσε να κάνει κακάκια και νόμιζα οτι απ αυτό έχει φουσκώσει η κοιλίτσα της!Η μαμά την πήγε στο γιατρό,γιατί το μωρό πραγματικά υπέφερε......Πήγαν Αθήνα.....Σε 15 μέρες είχαν όλα τελειώσει.... :(:(:(:(:(:(:(:(:(

Ποτέ δε θα ξεχάσω εκείνο το μεσημέρι της κηδείας,που είμασταν όλες μαζί οι κοπέλες στο δωμάτιο βρεφών,που πριν λίγες μέρες ήταν κι εκείνη και

κοιτάζαμε βουρκωμένες τα κουκλάκια που ήταν στα ράφια,για να διαλέξουμε ποιό θα ήταν το καλύτερο,να τη συντροφέυσει στο ταξίδι της,αφού δε θα είχε πια τη μανούλα της κι εμάς να τη φροντίζουμε............

Οσο σύντομα και να διαγνωστεί,δε νομίζω οτι υπάρχει σωτηρία σε τόσο μικρή ηλικία.Και αυτό γιατί τα κύτταρα των βρεφών αναπτύσσονται με

γρήγορο ρυθμό και μαζί τους και τα καρκινικά κύτταρα.............

Είναι να μη σου τύχει.............

Μακριά από όλα τα παιδάκια του κόσμου και από όλους τους ανθρώπους αυτή η αρρώστια..............

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

........................

το εζησα με τον 2χρονο γιο μιας φιλς μου.Διαγνωστηκε καρκινος στο νεφρο :(:( ........χειρουργηθηκε το παιδακι κ τωρα κανει χημειοθεραπειες....

ουτε στον εχθρο μου....τραγικο..... :(

Συμφωνω με τη molly....οσο πιο μικρη ηλικια τοσο χειροτερα γιατι τα κυτταρα(κ τα καλα κ τα καρκινικα) ανανεωνονται ταχυτατα κ υπαρχει δυσκολια στις χημειοθεραπειες κ τις ακτινοβολιες.

Ειναι ομως τοσο αδικο :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΡΑΓΙΚΟ :(:(:(

ΚΑΝΕΝΑ ΠΑΙΔΑΚΙ ΚΑΙ ΚΑΜΙΑ ΜΑΝΟΥΛΑ ΝΑ ΜΗ ΒΙΩΣΟΥΝ ΤΕΤΟΙΟ ΠΟΝΟ!!! ΚΡΙΜΑ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΚΡΙΜΑ!! ΚΑΙ ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΣΕ ΑΥΤΗΝ ΤΗ ΜΑΝΟΥΛΑ!!ΠΟΣΟΣ ΠΟΝΟΣ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ!! :(:(:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δυστυχως :(:(:(:(:(:(

ξερω και εγω μια ιδια περιπτωση πριν αρκετα χρονια :(:(:(

ενα αγορακι ενος ετους :(:(:(:(:(

οι ψυχουλες τι αμαρτιες πληρωνουν :(:(:(:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πραγματικα τι να πει καποιος σε τετοιες περιπτωσεις....

ειλικρινα ειναι οτι χειροτερο μπορει να βιωσει η μανα....

ας προσευχηθουμε αλλη μανα να μην ζησει κατι τετοιο :(:(:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...