Μετάβαση σε περιεχόμενο

test... axni grammi...


Recommended Posts

το αχνό ειναι σιγουρα θετικο. Αν εχεις λιγες μερες καθυστερηση ή και καθολου ακομα, σημαινει οτι η ορμονη ειναι χαμηλη ακομα. ψαξε να βρεις ενα δικο μου θεμα ''αχνο θετικο ..''kai ua deiw th dikh moy periptvsh. Eimai hdh 2 mhnvn, to idio agxow eixa Kala apotelesmata.πηγαινε για χοριακη ή περιμενε και αλλες μερες για καθυστερηση/καλη επιτυχια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κι εγώ 30η μέρα (2-3 μέρες καθυστέρηση δηλαδή) είχα αχνό και η χοριακή ήταν 200! Πήγαινε αύριο πρωί πρωί για χοριακή για να'σαι σίγουρη.

Μακάρι!! ;):) :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νενέκα μου κι εγω την περασμένη εβδομάδα έκανα predictor 2 μερες πριν την ημερα που περιμενα περίοδο γιατί ένιωθα όπως στην 1η μου εγκυμοσύνη, και καθαρά για προληπτικούς λόγους (σηκώνω βάρος στη δουλειά) και ήθελα να είμαι σίγουρη. Βγήκε λοιπόν η γραμμή του θετικού αλλά ήταν πιο έντονη επάνω και προς τα κάτω άχνιζε. Λέει μέσα ότι όσο αχνό κι αν είναι ισχύει το θετικό..

Έλα όμως που έκανα β-χοριακή την ιδια μερα και βγηκε αρνητικό...αδιαθετησα 2 μερες μετα..

Anyway, επειδή εμε΄να έκανε λάθος το predictor δεν σημαινει κάτι. Πήγαινε να κάνεις την β-χοριακη δεν κάνει ποτέ λάθος..Σου εύχομαι ολόψυχα να είσαι αν το θες και σε 9 μήνες να κρατάς τον μικρό σου θησαυρο στην αγκαλιά σου...

Καλά αποτελέσματα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ifigeneia έγραψε:

Εγώ είχα θετικό τεστ αλλά αρνητική χοριακή. Την ίδια μέρα... Ελπίζω το δικό σου να είναι αχνό αλλά θετικότατο!! :cheer:

αληθεια?

αλλο παλι κ αυτο..

τελικα αν περιμενεις 9 μηνες θα το καταλαβεισ :P:P:P

ευχομαι να ειναι ενα μεγαλο +++

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koritsia euxaristw gia tis apantiseis. roulaki mou exei midenistei ekana ksana meta to xeirourgeio. mou eipe o giatros meta to xeirourgeio oti i periodos mou tha einai opws k prin. k me vasi ton kuklo mou pou einai 32-35 meres exw kathisterisi analoga me ton kuklo. dld 35 meres itan mexri tin paraskeui alla spania tuxainei na exw toso megalo kuklo.

den kserw ti na pw tha paw na kanw mia xoriaki aurio na doume. makari na exw thetika apotelesmata. filia se oles k euxaristw polu....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Άντε άντε και αύριο περιμένουμε τα νέα σου που ελπίζω να είναι ευχάριστα!!

Να είναι θετικό και να πλυμμηρίσεις χαρά!!

Θα περιμένουμε με αγωνία

Καλό σου βράδυ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

neneka μου τι όμορφα νέα είναι αυτά κοπέλα μου? :woohoo: :woohoo: γρήγορα για χοριακή αύριο!!! Μέσα από την καρδιά μου στο εύχομαι κοπέλα μου! μακάρι! μακάρι! εγώ ξέρω πως το θετικό σπάνια είναι λάθος... ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φιλεναδαααααα;;;;Το τσακωσες παλι το σπορακι;;;;;;;;

Ειδες ρε παιδι μου αν το ζευγαρι ειναι νεο κ υγιες....τι ωραια που ερχονται ολα...

Μακαρι κοριτσαρα μου,μακαρι χιλιες φορες!!!!!

Αντε περιμενω τα νεα με αγωνια!!!!!!!!!!! :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρένα μου καλημέρα,

τι έγινε, την έκανες την χοριακή??? Περιμένουμε νέα...θετικά φυσικά!!! :)

Πάντως όσες φορές έχω κάνει τέστ και έδεινχε αχνό ροζ ή γραμμή ήμουν έγκυος...άντε και στα δικά σου!!! :kiss::kiss:

Φιλάκια πολλά να έχεις μια όμορφη μέρα. B)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρενούλα μου τώρα το δα... :blush::blush:

αντε κοριτσάκι μου γλυκό μακάρι να χεις μία πολυ μεγάληηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηη χωριακή...περιμένουμε τα νέα σου...

εύχομαι να ναι θετικά... :):):):)

πολλα πολλα μάκια ... :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λέμε,λέμε!!!!!!!!!!!!!!!!!

Βουρ για χοριακή κ μια θετική ανακοίνωση παρακαλώ!!!!!

Κ εμένα ήταν αχνή εως ανυπαρκτη η γραμμούλα,αλλα η τζιτζίκα μου είχε φυτρώσει για τα καλά!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!! :):):):) ΝΑΙ ΑΠΟ ΤΩΡΑ ΣΤΟ ΛΕΩ...ΚΑΝΕ ΚΑΙ ΜΙΑ ΧΩΡΙΑΚΗ ΕΤΣΙ ΓΙΑ ΝΑ ΣΟΥ ΒΡΙΣΚΕΤΑΙ... :):) ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ ΑΧΝΗ ΓΡΑΜΜΗ ΜΟΥ ΕΒΓΑΛΕ ΕΙΧΑ ΗΔΗ 2ΜΕΡΕΣ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗ ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΑ ΗΜΟΥΝ ΕΓΚΥΟΣ ΑΝΤΕ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΚΑΙ ΣΕ ΣΕΝΑ.... ;);););)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

neneka έγραψε:

koritsia euxaristw gia tis apantiseis. roulaki mou exei midenistei ekana ksana meta to xeirourgeio. mou eipe o giatros meta to xeirourgeio oti i periodos mou tha einai opws k prin. k me vasi ton kuklo mou pou einai 32-35 meres exw kathisterisi analoga me ton kuklo. dld 35 meres itan mexri tin paraskeui alla spania tuxainei na exw toso megalo kuklo.

den kserw ti na pw tha paw na kanw mia xoriaki aurio na doume. makari na exw thetika apotelesmata. filia se oles k euxaristw polu....

ρενακι μου ευχομαι να εχεις θετικα αποτελεσματα...περιμενουμε νεα σου :)
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

thouli έγραψε:

Ifigeneia έγραψε:

αληθεια?

αλλο παλι κ αυτο..

τελικα αν περιμενεις 9 μηνες θα το καταλαβεισ :P:P:P

ευχομαι να ειναι ενα μεγαλο +++[/quote:3356dm1i]

Πιο αλήθεια δε γίνεται...

Για λίγες ώρες θεωρούσα τον εαυτό μου έγκυο! Και χάρηκαααααα!

:woohoo:

Και μετά... :(:(:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ολα καλά πιστεύω να είναι. Τεστ θετικό σπάνια κάνει λάθος! Λοιπόν ή κανεις και άλλα τεστάκια ή χωριακή κ βεβαιώνεσαι. Εγώ είχα κάνει τεστ 2 μέρες μετα την αναμενόμενη περίοδο κ βγήκε αρνητικό, οπότε το αχνό θετικό είναι θετικό!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΡΙΜΑ ΝΕΝΕΚΑ ΜΟΥ, ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΟΜΩΣ ΤΟΝ ΑΛΛΟ ΜΗΝΑ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΕΡΘΟΥΝ ΤΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ!!!

ΠΑΡΕ ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΣΟΥ ΝΑ ΣΟΥ ΠΕΙ...ΑΝ ΚΑΙ ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΓΙΑ ΝΑ ΕΠΙΒΕΒΑΙΩΣΕΙ ΟΤΙ ΗΤΑΝ ΑΠΛΑ ΕΝΑ ΛΑΝΘΑΣΜΕΝΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ (ΚΑΝΕΝΑ ΤΕΣΤ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ ΔΕΝ ΔΙΝΕΙ ΤΟ 100%), ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΠΕΡΙΟΔΟ ΘΑ ΣΟΥ ΚΑΝΕΙ ΕΝΑ ΥΠΕΡΗΧΟΓΡΑΦΗΜΑ ΝΑ ΔΕΙ..ΛΕΩ ΕΓΩ ΤΩΡΑ, ΠΟΥ ΕΙΜΑΙ ΑΠΛΩΣ ΜΙΑ ΠΡΩΗΝ ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟΥ ΚΑΙ ΟΧΙ ΓΙΑΤΡΟΣ.

ΞΕΡΩ ΚΟΠΕΛΕΣ ΠΟΥ ΕΙΧΑΝ ΠΕΡΙΟΔΟ ΜΕΧΡΙ ΚΑΙ ΤΟΝ 3ο ΜΗΝΑ ΤΗΣ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ...

Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΣΟΥ ΞΕΡΕΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΚΑΝΕΙΣ ΑΛΛΟΣ...

ΚΑΛΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΠΑΝΤΩΣ ΚΑΙ ΜΗΝ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΣΑΙ..ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΝΕΑ ΣΟΥ ΤΟΝ ΙΟΥΝΙΟ!!!!!

ΦΙΛΑΚΙΑ

Υ.Γ. ΕΙΧΕΣ ΠΕΙ ΠΡΙΝ ΛΙΓΟ ΚΑΙΡΟ ΟΤΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΡΘΕΙΣ ΣΤΟ ΑΙΓΑΛΕΩ ΣΤΗΝ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ ΠΟΥ ΜΑΣ ΕΡΧΕΤΑΙ! ΤΕΛΙΚΑ ΘΑ ΕΡΘΕΙΣ; ΑΝΤΕ ΘΑ ΧΑΡΩ ΝΑ ΣΕ ΓΝΩΡΙΣΩ ΚΙ ΑΠΟ ΚΟΝΤΑ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...