Μετάβαση σε περιεχόμενο

Τις αποψεις σας για τον δρ.Νικο Μπαρδη


Recommended Posts

Γεια σας κοριτσια! :):)

Ειμαι σε διαδικασια ψαξιματος και μια φιλη μου μου μιλησε για τον γυναικολογο Νικο Μπαρδη που ασχολειται με εξωσωματικες. Η φιλη μου μου ειπε τα καλυτερα,μου ειπε οτι ειναι το αντιθετο απο τα μεγαλα ονοματα του χωρου, δηλ. οτι τον ενδιαφερει πρωτιστος η υγεια της γυναικας γιατι λεει οτι οταν ειναι υγειης η μητερα ειναι υγειες και το μωρο και δεν φορτωνει με ατελειωτες ορμονες προκειμενου να εχει υψηλα στατιστικα, μου ειπε οτι δουλεψε πολλα χρονια στο Λονδινο στον τομεα της εξωσωματικης, οτι οι τιμες του ειναι λογικες και οτι ειναι συνεχεια διπλα στη γυναικα ο ιδιος και οχι οι μαιες του. θα ηθελα ομως και τις δικες σας εμπειριες και αποψεις.

:kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αννα καλημερα!

Ειναι όπως ακριβώς σου τα ειπε η φιλη σου. Καμμία σχέση με τις φίρμες του χώρου. Εξαιρετικός και ως άνθρωπος και ως γιατρος.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα Αννα μου!

Ναι, εχω προσωπική εμπειρία κι εχω να πω τα καλύτερα. Σαφώς ο καλύτερος γιατρός για όλες μας ειναι αυτός που μας λύνει το πρόβλημα, αλλά σίγουρα παίζει σημαντικό ρόλο και η διαδρομή προς τη λύση του! Εμένα με βοήθησε πάρα πολύ και με θετικά αποτελέσματα. Πήγα κι εγώ συστημένη απο φίλη μου. Στην αρχή ήμουν διστακτική. Περίμενα να αντιμετωπίσω άλλη μια φορά τα ίδια...υπεροψία και 10λεπτα απρόσωπα ραντεβού. Είναι όμως πολύ διαφορετικά...

Αν αποφασίσεις να πας θα το διαπιστώσεις και μόνη σου. Νομίζω οτι αυτό ειναι το καλύτερο τεστ για να δεις αν σου ταιριάζει ή όχι.

Δεν ημουν μέλος του mammyland. Είδα το μύνημα σου κι αποφάσισα να κάνω εγγραφή για να σε ενημερώσω σχετικα. Πιστεύω να λέμε τον ίδιο...το ιατρείο του είναι στο Μαρούσι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Bizz έγραψε:

Καλησπερα Αννα μου!

Ναι, εχω προσωπική εμπειρία κι εχω να πω τα καλύτερα. Σαφώς ο καλύτερος γιατρός για όλες μας ειναι αυτός που μας λύνει το πρόβλημα, αλλά σίγουρα παίζει σημαντικό ρόλο και η διαδρομή προς τη λύση του! Εμένα με βοήθησε πάρα πολύ και με θετικά αποτελέσματα. Πήγα κι εγώ συστημένη απο φίλη μου. Στην αρχή ήμουν διστακτική. Περίμενα να αντιμετωπίσω άλλη μια φορά τα ίδια...υπεροψία και 10λεπτα απρόσωπα ραντεβού. Είναι όμως πολύ διαφορετικά...

Αν αποφασίσεις να πας θα το διαπιστώσεις και μόνη σου. Νομίζω οτι αυτό ειναι το καλύτερο τεστ για να δεις αν σου ταιριάζει ή όχι.

Δεν ημουν μέλος του mammyland. Είδα το μύνημα σου κι αποφάσισα να κάνω εγγραφή για να σε ενημερώσω σχετικα. Πιστεύω να λέμε τον ίδιο...το ιατρείο του είναι στο Μαρούσι.

Bizz καλωσηρθες στην παρεα μας!!!!

Δεν ειχα δει οτι ηταν η πρωτη σου φορα που εγραψες :P

Ναι για τον ιδιο λεμε. Που βρισκεται το γραφειο του κοντα στο ΙΑΣΩ?

Σε ρωταω γιατι δεν εχω παει. το μονο που ξερω εοναι οτι εχει το γραφειο του στο Μαρουσι και το τηλ. του. Θα τον δω και θα σου πω κι εγω τις εντυπωσεις μου. να σε ρωτησω κατι?

Σε ποιο κεντρο κανει τις εξωσωματικες?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ponpon μου καλωσηρθες κι εσυ!!!!!

Δεν ξερω καθολου απο γιατρους στην Θεσσαλονικη... Ευχομαι να βρεις τον καλυτερο και να πετυχεις αμεσως τον στοχο σου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλως σας βρηκα Άννα μου! :)

Σωστά! Στο Μαρούσι, κοντά στο Ιασώ. Συνεργάζεται με το Γέννημα, αλλά μη φανταστείς, τις περισσότερες επισκέψεις θα τις κάνεις στο γραφείο του. Οταν και αν κλείσεις ραντεβού στειλε μου τις εντυπώσεις σου. Αν χρειαστείς οποιαδήποτε άλλη πληροφορία μου λες. Εύχομαι το καλύτερο!

Ponpon μου...λυπάμαι που δεν έχουμε να σου προτείνουμε κάτι στη Θεσσαλονίκη... :( ...έλα Αθήνα... :) Θα σε φιλοξενήσουμε ευχαρίστως!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑνναΤ και πάλι συναντόμαστε στις γνώμες για γιατρούς!

Λοιπόν εγώ αυτόν το γιατρό τον ξέρω επειδή είναι ο γυναικολόγος που παρακολουθεί την κολλητή μου. Δεν ξέρω για την ειδικευση του σε θέματα εξωσωματικής. Ξέρω όμως ότι είναι πολύ καλός γιατρός και ένας από τους πλέον εξελισσομενους του ΙΑΣΩ που σε λίγο θα ανηκει στα μεγαλα ονόματα.

Για να καταλάβεις έχουμε έναν φίλο παιδίατρο στο ΙΑΣΩ ο οποίος και συνέστησε αυτόν το γιατρό στην κολλητη μου(για την παρακολουθηση της εγκυμοσύνης της)

Αν θέλεις μπορώ να μάθω περισσότερα σχετικά με τη δράση του σε θέματα εξωσωματικής και να σε ενημερώσω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 2 weeks later...

Κοριτσια μου σημερα τον συναντησα τον γιατρο και μου εκανε πολυ καλη εντυπωση!!! Τοσο που σκεφτομαι σοβαρα να κανω την επομενη προσπαθεια σε αυτον. Καταρχην μιλησαμε για πανω απο μιαμιση ωρα, μου απαντησε σε ολες τις ερωτησεις μου, με εξετασε μου ειπε τις αποψεις του και τι μου προτεινει και δεν ηταν βιαστικος ουτε περιμενα πολυ για να τον συναντησω. Ξερει καμια για το κεντρο εξωσωματικης Γενημα?

Vasso μου πολυ θα ηθελα να μαθω περισσοτερα, περιμενω πληροφοριες :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αννα μου, χαιρομαι πολυ που ειχες θετικη εντυπωση. Ετσι ακριβως ξεκινησα κι εγω! Ειναι διαφορετικος απο τους αλλους γιατρούς και θα το ανακαλυψεις στην πορεία.

Σχετικα με το Γεννημα δεν θα χρειαστει να πας πολλες φορες, οποτε μην αχγωνεσαι. Ουσιαστικα θα πας μονο 2 φορες, 1 για την ωοληψια και 1 για την εμβρυομεταφορα. Θα ειναι μαζι σου ο γιατρος και θα τα αναλαβει ολα εκεινος. Εσυ θα ερθεις σε επαφη μονο με τα κοριτσια που θα σε ετοιμασουν. Εγω εμεινα ευχαριστημενη απο το προσωπικο. Ηταν ευγενικες και φιλικες. Δεν ενιωσα αβολα. Σημαντικο ρολο επαιξε σαφως ο γιατρος που ηταν διπλα μου συνεχως κι ετσι ενιωθα ασφαλεια.

Αν θελεις μπορεις επισης να πας στο κεντρο για τη μετρηση της οιστραδιολης(αυτο μπορεις βεβαια να το κανεις και σε ενα οποιοδηποτε διαγνωστικο κεντρο). Εξυπηρετει ομως να το κανεις εκει γιατι παιρνει τις απαντησεις ο γιατρος και σε ενημερωνει, οποτε δεν χρειαζεται να ασχοληθεις εσυ με αυτο.

Αν θελεις οποιαδηποτε αλλη πληροφορια ειμαι στη διάθεσή σου!

Ευχομαι να πανε ολα καλα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Bizz Καλημερα!!!!

Χρειαζομαι την βοηθεια σου και παλι... πεσ΄μου σε παρακαλω για το Γεννημα και γι ατους εμβρυολογους εκει. Ειναι καλοι? Τι αγωγη σου δινει ο γιατρος μετα την ωοληψια και την εμβρυομεταφορα? Πως ειναι οι συνθηκες οταν γινεται η ωοληψια? Μετα την εμβρυομεταφορα σε αφηνουν αρκετη ωρα ξαπλωμενη ή σε σηκωνουν αρων-αρων? εισαι στο ιδιο δωματιο με αλλες κοπελες?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 1 year later...

ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΔΙΚΗ ΜΟΥ ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΓΙΑ ΤΟΝ ΚΥΡΙΟ ΜΠΑΡΔΗ. ΕΙΜΑΙ 27ΧΡ ΚΑΙ ΓΕΝΙΚΑ ΑΠΟ ΤΑ 18 ΜΟΥ ΕΧΩ ΑΛΛΑΞΕΙ ΑΡΚΕΤΟΥΣ ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟΥΣ. ΔΕΝ ΗΜΟΥΝ ΓΕΝΙΚΑ ΠΟΛΛΟΙ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΜΕΝΗ.ΟΛΟΙ ΣΕ ΞΕΠΕΤΑΝΕ ΣΤΟ ΛΕΠΤΟ ΚΑΙ ΔΕΝ ΔΙΝΟΥΝ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΣΗΜΑΣΙΑ. ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΜΙΑ ΦΙΛΗ ΜΟΥ ΓΙΑ ΤΟΝ ΜΠΑΡΔΗ. ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΣΕ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΤΗΣ 7ΧΡΟΝΙΑ ΓΙΑ ΜΩΡΟ ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΑΛΛΑΞΕ ΓΙΑΤΡΟ ΚΑΙ ΠΗΓΕ ΣΤΟΝ ΜΠΑΡΔΗ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 2ΜΗΝΕΣ ΕΠΙΑΣΕ 2ΔΙΜΑ. ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΤΥΧΑΙΟ ΓΕΓΟΝΟΣ ΑΥΤΟ ΑΛΛΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΔΙΚΗ ΜΟΥ ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΚΑΛΥΤΡΟΥΣ ΓΙΑΤΡΟΥΣ ΠΟΥ ΕΧΩ ΠΑΕΙ. ΜΕ ΕΧΕΙ ΞΕΣΚΟΝΙΣΕΙ ΣΤΗΝ ΚΥΡΙΟΛΕΞΙΑ ΚΑΙ ΑΣΧΟΛΕΙΤΑΙ ΠΟΛΥ ΜΕ ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΤΟΥ ΑΛΛΟΥ. :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 3 weeks later...

Καλημέρα,

Τον επισκέφτηκα κι εγώ μιας και τον είχα στο ΤΕΒΕ και ήθελα να κάνω μια γενική εξέταση.

Μου πήρε λεπτομερέστατο ιστορικό και έκανα κολπικό υπέρηχο, όπου βρέθηκε ένας μικρός

πολύποδας. Όσο άνετα και να ένιωσα, διστάζω να τον εμπιστευτώ κατευθείαν για επέμβαση

και έτσι μάλλον θα κάνω άλλα 2 ραντεβού με συναδέλφους του.

Μερικοί λόγοι που με κάνουν να το ψάξω παραπάνω είναι ίσως ανόητοι,

αλλά θα τους παραθέσω:

* Θα ήθελα έναν πιο έμπειρο χειρουργό με εξειδίκευση στην υστεροσκόπηση/λαπαροσκοπία

* Όσους γιατρούς έχω δοκιμάσει μέσω ταμείων, δεν μου άφησαν την εντύπωση ότι είναι ιδιαίτερα καλοί.

* Θέλω έναν γιατρό δοκιμασμένο από άλλες γυναίκες σε θέματα χειρουργικής και δύσκολων περιστατικών.

* Μου φάνηκε νέος,

* Και τις 3 φορές που τον επισκέφτηκα, ήμουν μόνη μου (άντε άλλη μία ασθενής στο ιατρείο).

Έχει κάποια χειρουργική εμπειρία από τον κ. Μπάρδη;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...