Μετάβαση σε περιεχόμενο

37.1 thermokrasia lete;;;;;;;;;;;;;;;;;


Recommended Posts

gia sas koritsia kai xerome polu pou sas grafo kai ego me tin seira m B) thelo polu na me boithisete exo 6 meres kathisterisi kai gia proti fora den me pona to stithos m exo ugra diafani kai molis pira thermokrasia kolpika kai exo 37.1 lete na eime egkios;;;;;;;;;;;;; :woohoo: eixe kamia alli kopele paromia katastsi please enimeroste me :woohoo: :woohoo: sugnomi ana sas kourasa alla thelo polu na eime egkios :side::side:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα Τινα.

Εχεις 6 μερες καθυστερηση και ακομη

δεν εχεις κανει ουτε ενα τοσο δα τεστακι.

Γρηγορα σε ενα φαρμακειο να παρεις ενα τεστ.

Δε θελω να σου δωσω ελπιδες

αλλα μαλλον ετοιμαζεις κι εσυ το θαυματακι σου.

Ευχομαι θετικα αποτελεσματα!!!!!!!!!!!!

Περιμενω.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπραβο υπομονη!!!!!!!!!!

Εγω στη θεση σου θα ειχα κανει ηδη 10 τεστ.

Οποτε να σου ευχηθω μια τεραστια χοριακη τη Δευτερα.

Περιμενω νεα σου...

:kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα!!καλο μηνα!!Τινα μου ευχομαι απο την καρδια μου αυτος ο μηνας να σου φερνει ενα νινακι!!!οπως ακριβως λες οτι νιωθεις ετσι ακριβως ενιωθα και εγω και στις 2 εγκυμοσινες μου , χωρις πονο στο στιθος καποια υγρα και κατι πονακια στην κοιλια σαν να μου ερχοταν περιοδος...μαλιστα στην 1η εγκυμοσινη αργησα να κανω τεστ γιατι νομιζα με αυτα τα συμπτωματα οτι θα ερχοταν η περιοδος...κανε τη χοριακη σου τη Δευτερα...θα περιμενω νεα σου με εκανες και εχω αγωνια... :kiss::):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΙΑ ΝΑ ΣΙΓΟΥΡΕΥΤΕΙΣ ΚΑΝΕ ΕΝΑ ΤΕΣΤΑΚΙ ΜΗ ΡΩΤΑΣ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΕΛΠΙΔΕΣ ΚΑΙ ΠΙΘΑΝΟΤΗΤΕΣ ΚΑΝΕ ΕΝΑ ΤΕΣΤΑΚΙ ΓΙΑ ΣΙΓΟΥΡΙΑ.ΟΤΙ ΚΑΙ ΝΑ ΠΟΥΜΕ ΕΜΕΙΣ ΕΙΝΑΙ ΠΕΡΙΤΟ ΕΓΩ ΠΑΝΤΩΣ ΟΠΩΣ ΕΙΠΕ ΚΑΙ Η ΑΛΛΗ ΚΟΠΕΛΙΑ ΘΑ ΕΙΧΑ ΚΑΝΕΙ ΗΔΗ 10ΤΕΣΤ ΣΤΗ ΜΙΚΡΗ ΜΟΥ ΕΙΧΑ ΚΑΝΕΙ ΤΕΣΣΕΡΑ ΤΕΣΤ ΠΡΙΝ ΝΑ ΕΧΩ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗ 3ΜΕΡΕΣ ΝΟΜΙΖΩ ΠΡΙΝ ΚΑΙ ΒΓΑΙΝΑΝ ΘΕΤΙΚΑ ΚΑΙ ΕΠΕΙΔΗ ΤΟ ΗΘΕΛΑ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ ΕΚΑΝΑ ΚΑΙ ΑΛΛΟ ΚΑΙ ΑΛΛΟ ΔΕΝ ΤΟ ΠΙΣΤΕΥΑ.ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΑ ΔΕΝ ΥΠΗΡΧΕ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΟΣΟ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙΣ ΕΣΥ.ΧΑΡΑ ΣΤΗΝ ΥΠΟΜΟΝΗ ΣΟΥ ΒΕΒΑΙΑ ΙΣΩΣ ΝΑ ΜΗ ΔΕΙΞΕΙ ΑΠΟ ΤΩΡΑ ΣΕΑ ΛΛΕς ΔΕΙΧΝΕΙ ΚΑΙ ΣΕ ΑΛΛΕΣ ΟΧΙ ΔΙΚΙΟ ΕΧΕΙΣ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙΣ ΑΛΛΑ ΙΣΩΣ ΝΑ ΕΠΑΙΡΝΕΣ ΜΙΑ ΠΡΩΤΗ ΓΕΥΣΗ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΔΕΙΞΕΙ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΩΡΑ.ΑΛΛΑ ΣΙΓΟΥΡΑ ΔΕΝ ΕΝΑΙ ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ ΑΥΤΑ ΓΙΑ ΝΑ ΣΟΥ ΠΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΜΕ ΣΙΓΟΥΡΙΑ ΠΙΣΤΕΥΩ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙΣ ΤΙ ΕΝΝΟΩ ΟΤΙ ΙΣΩΣ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΕΝΔΕΙΞΕΙΣ ΟΤΙ ΕΙΣΑΙ ΕΓΚΥΟΣ ΙΣΩΣ ΚΑΙ ΟΧΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ ΜΕΘΟΔΟΣ.ΕΝΑ ΤΕΣΤΑΚΙ ΘΑ ΣΕ ΠΕΙΣΕΙ. ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΜΙΑ ΘΕΤΙΚΗ ΕΞΕΛΙΞΗ ΚΑΙ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΟΝΤΩΣ ΕΓΚΥΟΣ ΣΕ ΕΝΑ ΥΓΙΕΣΤΑΤΟ ΜΩΡΑΚΙ.ΕΛΠΙΖΩ ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΦΟΡΑ ΝΑ ΜΑΣ ΕΧΕΙΣ ΤΑ ΘΕΤΙΚΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

geia sou koritsaki mou...!!

eyxomai pragmatika na eisai eggios!!!

einai gegonos...oti otan exeis ipsili thermokrasia (kinos dekata) den sou erxete periodos!!!ayto mou to emathe mia poli kali fili apo edo sto mammyland!!!episis ta diafani igra einai mia endiksi...oxi omos ta pixta (signomi gia tin ekfrasi)!!

thimamai ego pou sikonomoun proi stis 6 prin pao stin dulia kai eixa to agxos na balo thermometro...ta dekata sinexistikan mexri na genniso :)

tha xarume na mathume ta eyxarista!!!

filia

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

melia m se eixaristo polu ta ugra pou exo eine diafana san nero kai i thermokrasia simera proi itan 37.1 exo kathisterisi alla den eime kai toso statheri stin periodo B) ti na po teleytea periodos m itan 25 marti exo kuklo peripou 30 me 35meres tha perimeno kai auti tin ebdomada :silly: :silly: :silly: :silly: to xsero exo upomono tha sas enimerono :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

tina kai apo mena πολυ καλη επιτυχια !!

ηδη μετρας 11 μερες καθυστερηση;;;; μας εχεις σκασει!!!τρεχα στο πρωτο φαρμακειο και παρε ενα τεστακι!!!

κοιτα αν η θερμοκρασια παραμεινει υψηλη το μπεμπακι σου ειναι καθ οδον και σου ρχεται!!!! ομως γενικα οπως διαβασα και αλλου η υψηλη θερμοκρασια οφειλεται στην προγεστερονη που ανεβαινει οταν ειναι εγκυος μια γυναικα αν ομως σου ρθει τοτε θα πεσει παλι -να καταλαβεις εγω περιμενω περιοδο σε 4 μερες και ειμαι σταθερα 37 ομως θα δειξει αν θα παραμεινει υψηλη μολις αρχισει η καθυστερηση.(κατι που ευχομαι αν και εμεις εχουμε σοβαρη ολιγοσπερμια και μονο σε θαυμα ελπιζουμε!!)

αντε ολα καλα και να δεις ..κατι μου λεει οτι θα δεις ενα τεραστιο+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

:woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...