Μετάβαση σε περιεχόμενο

MANOYLES TO NOEMBRIO AS MAZEYTOUME KAI EMEIS!


Recommended Posts

Kalhspera koritsia....Geia sou katerinatel,eksartate ligaki kai apo ton kilko sou,poses meres einai? Alla kamia fora ta mpempakia erxonte kai noritera apo oti ta exeis ipologisei.H korh mou genithike 37 kai 5 meres xoris kapio provlima apla htan viastiko to koritsh :):) Koritsia exw arxisei pali na anisixw, to antraki mou den me klotsaei katholou kserw pos akomi einai noris gia na to niothw kathe mera alla apo thn kuriakh pou sigoura me klotsise den exw katalavei tpt alo. :(:(:( To kalo pou tou thelw einai na einai etsi isixw kai otan genuthei oxi mono twra gia na vasanizei thn manoula tou.Prin 1 evdomada ekana uperixo esthanome kai gelia na ksanaparw ton giatro mou thlefono....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 271
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Γεια σου Αγγελική,καλώς ήρθες και με το καλό το μπεμπάκι σου!

Και εγω 29/11 εχω πητ.Πολύ κοντά είμαστε!

Evi μου εγω ειναι να παω 1 Ιουλίου στον γιατρό και δεν κρατιεμαι και εγώ.Δεν περνάνε οι μέρες με τίποτα.πριν 10 μέρες είχα πάει και μου φαίνεται ότι έχει περάσει μήνας!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα. Ευχαριστώ για τις απαντήσεις σας. Και εγώ έχω ραντεβού στο γιατρό 22 του μήνα. Ελπίζω τότε να δούμε και το φύλο..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακια μου γεια σας πως εισται σημερα???εγω ειλικρινα πεταω...θυμασται που σας ελεγα οτι δεν αντεχω μεχρι τον επομενο υπερηχο στις 29 και μαλλον θα παω στο γιατρο???εεε πηγα σημερα το πρωι...ειδα το μπουμπουκακι μου και ξετρελαθηκα παλι χερακια ποδαρακια πατουσακια ολα στην θεση τους και αψογα κοριτσια ηρεμησα μετα την ολη βαβουρα των τελευταιων ημερων και τις στεναχωριες που περασα μολις ειδα τον γιο μου ολα ξεχαστηκαν...σας ειπα ποσο ομορφο γιο εχω??? :P:P:P κουκλος ειναι το μαναρακι μου...αντε υπομονη τωρα μεχρι την β επιπεδου στις 29...αντε να περασουν δυο βδομαδες....σας αγαπω..αγαπω ολο τον κοσμο και πιο πολυ ειμαι ερωτευμενη με δυο υπεροχους αντρες... :silly: :silly: :silly: :silly: :silly: :silly: :silly: :silly: :silly: :silly: :silly: :silly: :silly: :silly: :silly:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Maria mou san na mirizome xazomama edw??? :laugh: :laugh: Mia xara dld. Kala ee egw nomiza pos einai ipervoles auta pou lene gia ths mamades me tous gious alla malon kai egw tetia tha ginw, isos fteei kai to gegonos oti to perimena 3 xronia auto to paidi alla apo tote pou ematha pos einai agori exw trelathei, oxi pos den agapaw thn korh mou THN LATREVW..Malon einai epidi einai kati diaforetiko, tha prepei na mathw pragmata apo thn arxh...AXXX den vlepw thn wra na kratisw to antraki mou aggalitsa.... :silly: :laugh: :silly: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια μου τι κανετε???χαζομαμα εγω ευη μου???α μπαααα καθολου πως εχω κρατηθει τοσο καιρο και δεν εχω γεμισει το σπιτι με παιχνιδια αμαξακια μπαλες ρουχαλακια και οτιδηποτε βλακεια μπορει να μου περασει απο το μυαλο δεν ξερω...περιμενω την β επιπεδου και μετα θα αρχισω δυναμικα..δεν λεει να κρατιεμαι αλλο... :blink::blink::blink: βρε αγορομανες να σας ρωτησω κατι???τον υπερηχο που εκανα τωρα τον εκανα στον παλιο γιατρο που ειχα και καναμε μετρησεις και μου ειπε πως το κεφαλι του ειναι λιγο πιο μεγαλο δηλ ενω ολα τα αλλα εβγαιναν ακριβως 19 εβδομαδα το κεφαλι εβγαινε 20εβδομαδες...μου ειπε πως ειναι φυσιολογικο στα αγορια οπως μου λεει ειναι φυσιολογικο στα κοριτσια να ειναι πιο μακρια τα ποδια...οντως υσχιει κατι τετοιο η μου ελεγε οτι ναναι???η εκανε λαθος την μετρηση???

μινι μου καλως ορισες στην παρεα μας και με το καλο το δευτερο νινακι σου...κοριτσι η αγορι?γιατι αν διαβασες τα προηγουμενα εχουμε θεμα με τις νυφες :silly: :silly: :silly: τις ψαχνουμε μετα μανιας...ολος ο νοεμβρης σχεδον εχει γεμησει τσουτσουνια :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσια!

μινι με το καλό το δευτερο μωρακι σου!

Μαρακι μου δεν ειναι τιποτα.Τα αγοράκια όντως εχουν πιο μεγαλο κεφαλι!

Αχ αχ ανυπομονω να περασουν οι 15 μερες να παω να δω το νινακι μου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Koritsia anakalipsa pos mporoume na milame sto chat oles mazi!!!!! Kato aristera pou exei kati tetragonakia me oikones...Patiste ekei pou exei 2 mpourmoulithres to 3:o apo aristera kai mpenete sto chat..Ekei mporoume na milame amesa oles mazi kai na sizitame gia ta provlimatakia mas....Elpizw na ta poume argotera giati twra paw gia magirema :P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια.

Μπορεί και εγώ να ανήκω στην ομάδα σας. Μπορεί λέω γιατί ενώ πρώτη ΠΗΤ μου είχαν δώσει 25/10 υπερηχογραφικά μου έδωσαν ΠΗΤ 2/11/10. Ο γιατρός μου μου είπε ότι μάλλον η σύλληψη έγινε πολύ αργά από την ωορηξία μου :P

Οπότε είπα και εγώ να μπω στην ομάδα σας!!!

Όπως καταλάβατε περιμένω το πρώτο μου παιδάκι το οποίο δεν ξέρουμε ακόμα τί είναι. Θα το μάθουμε στην β επιπέδου γιατί μας κάνει διάφορα νάζια στους υπέρχηχους :):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σου γλυκο καταιφακι καλως ηρθες στην παρεα...με το καλο το μωρακι σου...το πρωτο?

ειμαι η μαρια απο κρητη και περιμενω το πρωτο μου...αγορι ειναι το δικο μου δεν ντραπηκε καθολου να μας δειξει την....πραματια του :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: απο την αρχη...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

geia sou kataifaki kai apo mena...kalws eirthes sthn parea mas!!!2 bdomades panw katw to idio einai...etsi kialios sto telos ayta tha apofasisoune pote theloun na bgoun..egw perimeno to trito agoraki,h egymosini sou pws paei??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρία με το καλό ο γιος σου! Είσαι και από πολύ όμορφο νησί.

Μariakap75 3ο παιδάκι :woohoo: :woohoo: ηρωίδα είσαι. Εγώ με το πρώτο και αγχώνομαι. Να τα χαίρεσε και με το καλό να έρθει και ο τρίτος γιος. Πόσο είναι τα άλλα παιδάκια σου? Είσαι έμπειρη οπότε θα σε εκμεταλευτώ για τις απορίες μου :P

Εμένα η εγκυμοσύνη μου από την πρώτη μέρα ως και τώρα θα έλεγα ότι είναι άψογη. Κανένα πρόβλημα. Ελπίζω να συνεχίσουμε έτσι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ela kataifaki mia xara to tikeraki sou...den shmainei oti epeidei einai h triti egymosinh den yparxei anxos....to rimadi panta akolouthi....apo empiries eimaste full!!!oti thes edw oles mazi ta suzhtame!o megalos mou einai 7,to mikro mou einai 4..ante me to kalo na erthei kai o tritos mou kai na desoume...tha exw 4 antrakia apo to n pio megalo ton antrouli mexri ton pio mikro...ante pote pas gia to B epipedou?na exeis toulaxiston esu thn korh giati oles gious exoume!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια..καταιφακι μαλλον εισαι το alter ego μου..φαντασου εχω τελειωσει σχολη ζαχαροπλαστικης και το παρατσουκλι μου ηταν καταιφι ασε που μαζι μας βλεπω να γενναμε...και εμενα η εγκυμοσυνη μου ειναι αψογη...δεν με εχει ταλαιπωρησει καθολου ο παιδαρος μου..ουτε ζαλαδες εμετους μυριστικα τιποτα...τωρα εχουν αρχισει κατι ζαλαδες αλλα μαλλον πιο πολυ της ζεστης ειναι...

αληθεια κοριτσια αυτην τη ζεστη πως την παλευουμε????και δεν εχει μπει ακομα το βαρυ καλοκαιρι :blink::blink::blink::blink:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ase re maraki kai egw upofero den antexo...kai eseis eiste kai 4 bdomades pio poli..egw bazw A.C. poles fores kai episeis kanw pola ntouzakia me drosero nero einai to kalytero..meta to ntouzaki aisthanese yperoxa...3-4 thn hmera..o ioulios kai o aygoustos den kserw pws tha palafthei...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Koritsia kalhmera,milise kapios gia zesth???? :S:S:S Molis girisa apo to nipiagogio me thn mhkrh(shmera epitelous teliosame)kai nomizw pos tha pethanw apo thermopliksia...Na fantastite pos oi ntomates dixnoun xlomes dipla se emena :blush::blush::blush: .... Na ne kala autos pou anakalipse ta klimatistika.............Kataifaki kalos hrthes sthn parea mas, me to kalo na genuthei to mwraki sou na gineis kai esu manoula :):) Mariakrhth kati gia zaxaroplastikes pire to mati mou ;) krima pou eimaste apo ta duo akra ths Ellados gia na mas kernouses kai kanena glukaki apo ta xerakia sou, an kai tolmw na omologisw pos eimai arketa kalh kai egw.... :silly: :silly:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ευακι το μονο που με εχει σωσει απο την ολη ιστορια της ζαχαροπλαστικης ειναι οτι δεν μου αρεσουν τα γλυκα...σπανια θα φαω..τον αντρα μου παντως για να πω την αληθεια με το γαλακτομπουρεκο μου τον εριξα λεω να του φτιαξω παλι ενα με την π΄ρωτη ευκαρια γιατι τον εχω παραμελησει λιγουλακι σε αυτο το θεμα...τρια αιρκοντισιον εχω σπιτι και δουλευοθν και τα τρια μαζι...ειδικα αυτο στο δωματιο μας ενα μηνα τωρα δουλευει καθημερινα εκτος ελαχιστων εξαιρεσεων...και εχει μια απνοια σημερα... :S:S:S:S:S πρεπει να κατεβω και στο μαγαζι ουφφφφ...υπομονη κοριτσουδια υπομονηηηηη ;););)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσια ,

καταιφακι καλως ηρθες και απο εμένα και με το καλό το μωράκι σου.

Και εγω τωρα γύρισα ,είχα παει με τον μικρο να δουμε την ξαδερφη του στο νηπιαγωγείο που ειχε γιορτή και τώρα έπεσε ξερός για ύπνο!

Παρα πολυ ζέστη ...στάζω από παντού.

Για πείτε κανα μπανάκι κάνετε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...