Μετάβαση σε περιεχόμενο

Παιδάκια του 2007 !!!


Recommended Posts

MINA3 έγραψε:

ευτυχως η κυριακη μου την περασε ευκολα την αρρωστια της χωρις να επηρρεαστει η σπληνα της.

Πάλι καλά να λές, έχω ακούσει τα χειρότερα για αυτή την αρρώστεια!!!

Περαστικά σας και πάλι, σιδερένιοι. Και οι αρρώστειες για μας τους ανθρώπους δεν είναι????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 610
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλημέρα μανούλες!!! :)

Σήμερα ξύπνησα με πολύ-πολύ ωραία διάθεση και ήρθα στην δουλειά μου. Συμβάλλει και το γεγονός ότι είναι Παρασκευή και με περιμένει ένα ωραία Σαββατοκύριακο στο εξοχικό μας!!!! ;)

Αύριο λοιπόν, πρωί-πρωί θα ξεκινήσουμε για Ερέτρια με την κορούλα μας, τον μικρό θα τον κρατήσει η γιαγιά!!!

Μάλλον θα κάνουμε και το πρώτο μας μπανάκι, θα δείξει... :unsure:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κι από μένα :) Αυτή τη βδομάδα ζορίστηκα στη δουλειά! Είχα πολύ τρέξιμο..

Mirlitsa καλά να περάσετε στο εξοχικό σας :)

Έχω ακούσει ότι η Ερέτρεια είναι πολύ όμορφο μέρος.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σου βρε Κυριακή!!! :)

Είναι όντως πολύ ωραία στην Ερέτρια και ιδανικά για τα παιδιά!!! ;)

Ανυπομονώ να ξεφύγουμε λιγάκι.

Αλήθεια, που δουλεύεις???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα και απο μενα κοριτσια. βρηκα λιγο χρονο και μπηκα. και εμεις ολα καλα με τις αρρωστιες μας. νομιζω αναρρωσαμε πληρως. αυριο θα παμε σε μια βαφτιση. στην ερετρια πηγα οικογενειακες διακοπες και ειναι υπεροχα!!

καλα να περασετε.

τρεχω να παω να παρω τον μεγαλο απο το σχολειο θα τα ξαναπουμε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mirlitsa έγραψε:

Γειά σου βρε Κυριακή!!! :)

Είναι όντως πολύ ωραία στην Ερέτρια και ιδανικά για τα παιδιά!!! ;)

Ανυπομονώ να ξεφύγουμε λιγάκι.

Αλήθεια, που δουλεύεις???

Καλημέρα!! Δουλεύω ως γραμματέας σε δικηγορικό γραφείο.

Πώς περάσατε στην Ερέτρεια? Μπανάκι κάνατε τελικά?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kyriaki78 έγραψε:

Πώς περάσατε στην Ερέτρεια? Μπανάκι κάνατε τελικά?

Καλημέρα, ωραία περάσαμε Ερέτρια!!! :)

Μπανάκι βέβαια δεν κάναμε γιατί το Σάββατο το πρωί έβρεχε και γενικότερα όλη την ημέρα επικρατούσε ψύχρα. Περάσαμα όμως ωραία..κάναμε τις βολτούλες μας και την Κυριακή πήγαμε εκδρομούλα βόρεια Εύβοια προς Αγ.Ρώσσο και Λίμνη!!!! :)

Εσείς καλά περάσατε το Σαβ/κο???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσια. εμεις περασαμε ενα ωραιο σαβ/κο. το σαββατο πηγαμε σε βαφτιση με τα δυο μεγαλα μου και αφησαμε τη μικρη στη μαμα μου. ηταν πολυ ωραια και αρκετα ξεγνοιαστα. στη φαση που ειναι τωρα η μικρη μου 14μηνων θελει καποιον συνεχεια απο πισω της. ασε που ολο θελει να φευγει μακρια και εγω πρεπει να τρεχω πισω της!!!

με τα μεγαλα πηγαμε και σε ταβερνα μετα τη βαφτιση και ειμασταν πολυ ανετοι.

αυτη την εβδομαδα θα κανουμε την αιτηση για τον δημοτικο παιδικο σταθμο για την μεσαια μου. ας ελπισουμε να μας παρουνε.

καλη συνεχεια κοριτσια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσια ! εμεις περασαμε σαβκυρ αναρρωσης αφου ημασταν αρρωστοι. μιρλιτσα σταματησατε στο κλιμακι για μακαροναδα ? εμεις τον χειμωνα πηγαιναμε συνεχεια. χαλκιδα μενουμε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρουλα 3 έγραψε:

γεια σας κοριτσια ! εμεις περασαμε σαβκυρ αναρρωσης αφου ημασταν αρρωστοι. μιρλιτσα σταματησατε στο κλιμακι για μακαροναδα ? εμεις τον χειμωνα πηγαιναμε συνεχεια. χαλκιδα μενουμε.

Ωχ, που ειναι αυτό???? :ohmy:

Για λέγε ωραία μέρη για να πάμε την επόμενη φορά??? Βασικά έχει πολλά και καλά μέρη προς βόρεια Εύβοια, αλλά πιο πολύ τρελλαίνομαι με την διαδρομή. Πόσο απολαμβάνω την διαδρομή μέσα στα δάση, τα ρυάκια, τα βουνά...δε λέγετε!!! :woohoo:

...και όπως λέει και η φίλη μας η Μίνα3 ήμουν πολύ άνετη γιατί είχα μόνο την μεγάλη μου κόρη μαζί!!! ;)

Άντε βρε κορίτσια καλό καλοκαίρι να έχουμε!!!! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πράγματι Ρούλα, στο δρόμο προς Αγ.Ρώσσο είδαμε πολλές ωραίες ταβέρνες - καφέ. Κάποτε θα ξαναπάμε, όταν θα είναι και ο γιός μας μαζί και σίγουρα θα κάνουμε στάση κάπου!!! :)

Ούτε Κύμη έχω πάω, κάποτε ξεκινήσαμε για εκεί αλλά αλλού καταλήξαμε, εξίσου όμορφα!!! :P

Έχει πολλά και καλά μέρη η Εύβοια. Όσο είμασταν ελεύθεροι τριγυρνάγαμε, τώρα με τα παιδιά έχουμε περιοριστεί λίγο...που θα πάει θα μεγαλώσουν κι αυτά και θα ακολουθούν με ευχαρίστηση!!! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 3 weeks later...

γεια σου μιρλιτσα.τα παιδια κοιμουνται και ειπα να ξαναμπω. ειμαστε ολοι καλα. εγω ξεκινησα μαθηματα οδηγησης και ειμαι μες στο αγχος αλλα χρειαζεται το ατιμο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

MINA3 έγραψε:

γεια σου μιρλιτσα.τα παιδια κοιμουνται και ειπα να ξαναμπω. ειμαστε ολοι καλα. εγω ξεκινησα μαθηματα οδηγησης και ειμαι μες στο αγχος αλλα χρειαζεται το ατιμο!!!

Καλώς την!!! :)

Δεν φαντάζεσαι πόσο θα σου λύσει τα χέρια το αυτοκίνητο!!!

Έχεις καθόλου ιδέα ή τώρα μαθαίνεις στην σχολή οδηγών???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εκανα μονο 6 μαθηματα πριν 2 χρονια και μετα τα αφησα λογω τριτης εγκυμοσυνης. αυριο θα κανω το δευτερο. μεινετε ολοι σπιτια σας!!!

την εγραψες την δικια σου παιδικο. εγω τωρα εκανα τα χαρτια και ας ελπισουμε να την παρουνε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αλήθεια που μένεις να μην περάσω απο 'κει???? :laugh: :laugh: :laugh:

Εγώ οδηγώ 13 χρόνια, από τα 19. Πολύ μεγάλη διευκόλυνση, ειδικά με τα παιδιά και τα ψώνια!!!

Γραφτήκαμε στον παιδικό, από Σεπτέμβρη αρχίζουμε!!!! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

θεσσαλονικη μενω οποτε δεν νομιζω να εχεις προβλημα ασπα !!!!

και εμεις την γραψαμε και πιστευω να ξεκινησουμε τον σεπτεμβρη.

θα παω να την παρω και μια ομορφη τσαντουλα και ετοιμη!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 3 weeks later...

Καλησπέρα κι απο μένα μανούλες του 2007!!! Όπως καταλαβατε είμαι νέο μέλος στο forum κι έχω ένα πιτσιρικάκο του Ιουλίου του 2007 και συγκεκριμένα 27-7-2007. Τότε με τους τρελούς καύσωνες θυμάστε....

:kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

xazomanoula έγραψε:

Καλησπέρα κι απο μένα μανούλες του 2007!!! Όπως καταλαβατε είμαι νέο μέλος στο forum κι έχω ένα πιτσιρικάκο του Ιουλίου του 2007 και συγκεκριμένα 27-7-2007. Τότε με τους τρελούς καύσωνες θυμάστε....

:kiss::kiss:

Καλημέρα xazomanoula, :)

καλως ήρθες στην παρέα μας!!! Να σου ζήσει το αγοράκι σου.

Για πες μας για σένα, από που είσαι???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ZOGLAG έγραψε:

Γεια σας κοριτσια...! καλε ποτε ανοιξατε το θεμα και δεν το ειδα!!! ειμαι και εγω μανουλα του 2007! 16 ιουλιου 2007 γεννηθηκε ο πρωτοτοκος μου ο Δημητρακης και πριν λιγες μερες στις 6 ιουνιο 2010 γεννηθηκε και το δευτερο μου αγορακι ο Σπυρακος!

Ευχομαι ολες οι μανουλες και ολα μας τα παιδακια να εχουν υγεια και ευτυχια!!!!

Καλώς την ZOGLAG !!!!

Καλέ πως και δεν μας πήρες χαμπάρι τόσο καιρό???? Να σου ζήσουν και τα δύο παιδάκια σου και καλά σαράντα να έχεις!!!! :)

Ωραία διαφορά ηλικίας έχουν τα παιδάκια σου. Θα είσαι και πιο ξεκούραστη .....

Φιλάκια πολλά και θα τα λέμε!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ας γνωριστούμε λοιπόν. Μένω στο Ίλιον, είμαι τρελή χαζομαμά, λατρεύω όλων των γεύσεων τα παγωτα ;) χαζεύω όταν μου δίνεται η ευκαιρία με τις ώρες τη θάλασσα και προσπαθώ να βάλω σε μια τάξη τον ατίθασο και αρκετά πεισματάρη, όπως εξελίσεται, κανακάρη μου. :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

να μαι κι εγω. ειδα φως και μπηκα!!!

τι κανετε κοριτσια?

η διανοιξη των δακρυικων πορων της κυριακουλας μου πετυχε (για οσες δεν γνωριζουν ειναι η μεσαια μου κορη και ειναι γεννημενη 1 μαιου 2007) αν και δεν ειχαμε πολλες πιθανοτητες γιατι την καναμε σε μεγαλη ηλικια και ειμαι πολυ χαρουμενη!!!

ο γιατρος ειπε πως πλεον δεν θα δακρυζει με το παραμικρο και δεν οα χρειαζεται αδιαβροχη μασκαρα χαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...