Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΑΓΩΝΙΑ


Recommended Posts

Καλησπέρα κορίτσια από μία "νέα" στο φόρουμ!

Η περίπτωσή σου μου θυμίζει τον εαυτό μου, 10 χρόνια ελπίδες και αναμονή, και .........τίποτα!!!!!!! Ούτε μία εγκυμοσύνη στη ζωή μου...Τώρα είναι η πρώτη μου προσπάθεια με serpafar και pregnyl, έχω ένα ωάριο μόνο (ο γιατρός μου με είδε αργά και τα άλλα δύο ωοθηλάκια είχαν ήδη ατροφήσει), είμαι στην 20η μέρα και κανένα σύμπτωμα απολύτως, μόνο κάποια υγρά, αλλά όχι τίποτα τρομερά ασυνήθιστο.....Μου φαίνεται ότι πάλι θα ζήσω μία από τα ίδια!!!! Είχα τρομερή άρνηση να πάρω ορμόνες, λόγω βαρέως ιστορικού καρκίνου του μαστού, αλλά κάποια στιγμή το πήρα αψήφιστα.....Είπα ή του ύψους ή του βάθους!!!! Αλλά δεν πρέπει να απελπιζόμαστε, σωστά????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια από μία "νέα" στο φόρουμ!

Η περίπτωσή σου μου θυμίζει τον εαυτό μου, 10 χρόνια ελπίδες και αναμονή, και .........τίποτα!!!!!!! Ούτε μία εγκυμοσύνη στη ζωή μου...Τώρα είναι η πρώτη μου προσπάθεια με serpafar και pregnyl, έχω ένα ωάριο μόνο (ο γιατρός μου με είδε αργά και τα άλλα δύο ωοθηλάκια είχαν ήδη ατροφήσει), είμαι στην 20η μέρα και κανένα σύμπτωμα απολύτως, μόνο κάποια υγρά, αλλά όχι τίποτα τρομερά ασυνήθιστο.....Μου φαίνεται ότι πάλι θα ζήσω μία από τα ίδια!!!! Είχα τρομερή άρνηση να πάρω ορμόνες, λόγω βαρέως ιστορικού καρκίνου του μαστού, αλλά κάποια στιγμή το πήρα αψήφιστα.....Είπα ή του ύψους ή του βάθους!!!! Αλλά δεν πρέπει να απελπιζόμαστε, σωστά????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mywish,

καλως ηρθες στην πιο γουρλιδικη και γλυκια παρεα!και εγω εχω περασει πολλες αγωνιες στεναχωριες απογοητευσεις και ακομα τιποτα!!!ελπιζω ομως και καθε μερα που ξημερωνει δοξαζω τον Θεο που εχει καλα εμενα και τον αντρα μου!ολα τα αλλα θα ερθουν να εισαι σιγουρη και θα σβηστουν ολα τα δυσαρεστα που περασαμε με το πρωτο χαμογελο του παιδιου!!!!!!!!!!!!σου ευχομαι συντομα να μας ανακοινωσεις τα ευχαριστα!!!!!!!!!!!οτι χριαστεις εμεις ειμαστε εδω!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σε ευχαριστώ Χαρά μου!!!!!!! Μακάρι, γιατί έχω κουραστεί πολύ.....και είμαι και μεγαλοκοπέλα..χαχαχαχα...

Εύχομαι ό,τι καλύτερο και για εσένα, όλες σου οι ευχές να πραγματοποιηθούν!!! γρήγορα!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...