Μετάβαση σε περιεχόμενο

Παρακαλώ βοηθήστε με


Recommended Posts

Κορίτσια σας ευχαριστώ είστε όλες εξαιρετικές.Και σε σας εύχομαι ό,τι καλύτερο.Σήμερα διάβασα τις παρενέργεις του puregon,κυρίως σε ότι αφορά στην υπερδιέγερση.Τρομοκρατήθηκα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koritsaki an diabaseis kai tis parenergeies to depon kai ekei 8a trela8eis!!

Mia filiki symbouli... MHN DIABAZEIS TIPOTA!!! O giatros 8a se parakolou8ei kai ekeinos kserei!! Parenergeies exoun ola ta farmaka alla den tous pianoun olous!!!

Xalarwse kai des to 8etika!!! Ena sou lew, an exeis agxos twra mia fora me to pou 8a meineis egkyos me to kalo 8a ginei x 10!!! den pernaei omws etsi i zwi.... sto lew egw pou perasa tin idia diadikasia, pou to agxos mou xtypage titl,pou gennisa prwora kai ta eida ola! kai twra pou sou grafw exw dipla mou to bebe mou kai strifogyrnaei san sboura ston ypno tis (kai mou rixnei kai kati kales klwtsies... xaxaxaxaxa)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Maraki Nefeli (έχεις δίκιο, να σου ζήσει η μπέμπα σου!) και εσείς κορίτσια που με στηρίζεται,αυτό που θέλω να σας πω είναι πως αν δεν ήθελα τόσο πολύ ένα πλασματάκι ποτέ δεν θα έμπαινα σε μια τέτοια διαδικασία, φοβάμαι τόσο μα τόσο πολύ.Όμως κλείνω τα μάτια και το ονειρεύομαι,παρακαλώ το θεό να με βοηθήσει να μου δώσει την ευλογία να με κρατάει ένα πλασματάκι από το χεράκι και να με φωνάξουν κάποτε μαμά.Θέλω και γω να μου σβουρίζει ένα μπεμπέκι και ασ με κλωτσάει δεν πειράζει και ας κλαίει τη νύχτα πάλι δεν πειράζει...Μπορεί ποτέ να μην τα καταφέρω,θέλω να ξέρω πάντως, πως τουλάχιστον προσπάθησα και ας τρέμω.Και ελπίζω, ελπίζω πως θα έρθει και σε μας αυτό το θείο δώρο έστω και με δυσκολίες,για κάποιες είναι πολύ εύκολο για κάποιες πάλι όχι...Εγώ πάντως θα το ονειρεύομαι...Καλή τύχη σε όλες μας...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσάκι μου άσε τις παρενέργειες και σκέψου μόνο τις θετικές παρενέργειες, δλδ φουσκωτή κοιλίτσα, κλωτσιές,κτλ.

Ο γιατρός μπορεί να προβλέψει κάποια υπερδιέργερση και δεν φτάνουμε ποτε να την πάθουμε. Γι' αυτό άλλωστε θα κάνεις και κάθε 2-3 μέτρηση οιστραδιόλης και θα ρυθμίζεται η δόση σου. Ακόμη και να δούν οτι θα πάθεις υπερδιέργεση και κάνεις πάρα πολλά αυγουλάκια θα τα πάρουν θα τα γονιμοποιήσουν και μετα απο 1 με 1,5 μήνα θα σου τα τοποθετήσουν.

Κάτι που φυσικά ΔΕΝ θα συμβεί σε εσένα.

Κάλα μου θυμίζεις πολύ εμένα..χαχα μόλις πήρα τα φάρμακα άρχισα μανιωδώς να διαβάζω τα χαρτάκια χαχα!!

Μέτα θα τα ξεχάσεις όλα και θα σε νοιάζει αν φουσκώνει η κοιλιτσα σου, αν είναι καλά, πότε θα περάσει ο καιρός για τον επόμενο υπέρηχο. Όλα θα πάνε τέλεια θα το δείς, απλά μην σταματήσεις ποτέ να κάνεις θετικές σκέψεις.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mono pou to pisteueis na deis pos ola tha pane kala k syntoma tha exeis to mpempaki s stin agkalia sou!!!

mpravo sou !! s euxomai na deikseis kouragio k ola tha pane kala me tin boithia tou antrouli sou! filia k kali sou mera

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koritsaki mou min fobasai!!! 8a deis oti telika den einai tipota!! Alla auto 8a to deis moni sou kai 8a to katalabeis!!!

Poly syntoma 8a ta katafereis 8a deis!!! kai 8a exeis ena mpempaki (mporei kai parapanw) na strifogyrizei,na klaiei, na gelaei kai 8a sou allaksei teleiws tin zwi!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Απαντήσεις

    • Ναι ναι...έχω κάτι μικρές ενοχλήσεις πολύ χαμηλά από το κεφαλάκι θεωρώ και πιο πάνω γίνεται πάρτυ με τα ποδαράκια να χτυπάνε όπου βρουν 😁😁🧿🧿
    • Μακάρι μακάρι μακάρι...αν κ δύσκολο!! Είχαμε δύο επαφές μόνο 😭 που να φανταστώ ότι αποφάσισε να κάνει στην ώρα του ωορρηξία 🤣🤣🤣 ήταν κ λίγο άκυρες!! Δλδ  φαντάσου 8η και 11η ημέρα κύκλου...πφφφφ
    • Ναι μακάρι γτ όντως είναι πολύ δύσκολο... Χμμμμμ δεν ξέρω κατά πόσο ήταν καλές οι επαφές γτ λόγω δουλειάς καταφέραμε μόνο δύο και ίσως άκυρες μέρες!! Με λίγη βοήθεια όμως 🙏🏼 και ελπίδα....αυτή πεθαίνει τελευταία δεν λένε;; Χαχα  Μου είπε η γυναικολόγος πως λογικά σε 10 με 12 ημέρες θα πρέπει να έρθω περίοδο αν όντως έγινε η ωορρηξία!!   Για να δούμε;;!!!!
    • Αγαπη μου καλη επιτυχια ευχομαι κ το μικρακι σας να φωλιασει στην κοιλιτσα σου για 9 μηνες!!! 🙏🙏 Εγω δν ειχα καθολου συμπτωματα... ισως μια καποια συχνοουρια αλλα δν ξερω αν ηταν απ την εμφυτευση ή λογω του νερου π επινα... λιγο τα φατμακα, λιγο υο οτι πινω αρκετο νερο κ με τοση ζεστη επινα τλχ 2-3 λιτρα νερο τη μερα. Κ νομιζω καπου ειχα διαβασει οτι συστηνεται μετα την ετ αρκετο νερο γ να ενυδατωνεται η μητρα... Αλλα ουτε στηθος, ουτε κτ αλλο... α! Κι 1-2 βραδια ειχα εξαψεις.. εκει κοντα στη χοριακη... αλλα ισως φταινε κ τα φαρμακα.. μ τοση προγεστερονη.. Κι εγω προτεινω ν μεινεις σπιτι ν ξεκουραστεις!! Κι εγω πηρα την αδεια ειδικου σκοπου κ ξρκουραστηκα!! Βεβαια ολο ξυπνητηρια ειχα το πρωι γ τα φαρμακα αλλα τλχ ημουν ηρεμη...
    • Κοίτα η μπανάνα μυρίζει και "περίεργα". Η δικιά μου τους πρώτους μήνες της σιχαινόταν 😅 Νομίζω το ψωμί και τα μπισκότα τα λατρεύουν. Τουλάχιστον η δικιά μου τρελένεται. Οπότε αν θες άσε της ένα κομμάτι ψωμί κόρα ή ένα μπισκότο και άσε να δεις αν θα το φάει. Επίσης φροντίσε να πεινάει λίγο όταν θα της τα δώσεις. Να δεις αν θες δείξει περισσότερο ενδιαφέρον ετσι.  Μπράβο για την υπομονή και την ψυχραιμία 💪💪💪 Έτσι θέλει! Το χεις μανούλα!
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...