Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ενα blog για όλες εσας!Σας περιμένω....


Recommended Posts

Λατρευω να είμαι μαμα!Ολη η διαδικασια!Απο την ωρα που αποφασιζεις πως θελεις να γινεις μητερα μεχρι που να πραγματοποιηθει η επιθυμια σου!

Αποφασισα να δημιουργησω το blog γιατι ηθελα να μοιραστω πραγματα!Το καταλαβα εδω μεσα!Ειμαι μελος στο μαμμυ 1 1/2 χρονο σιγουρα.Δεν ξεκολαω!Λατρευω τις μανουλες του Οκτωβρη!Μου κρατησανε συντροφια τα βραδια που με κλωτσαγε ο μπεμπης που ειχα αγωνια για την γεννα...και μετα...στα ξενυχτια!

Καθως επισης και ολες τις υπολοιπες κοπελες!Το χω ξαναπει!Εσεις μαθατε πρωτες τα ευχαριστα νεα!Ειστε τα γουρια μου!

Οποτε ηθελα να κανω κατι πιο προσωπικο τωρα πια!Κατι σαν ημερολογιο!Το ημερολογιο μιας αυπνης μανας!χαχαχχαα!Και φυσικα να το δειξω και στον κανακαρη μου μετα απο λιγα χρονια!

Ειστε ολες ευπροσδεκτες!Μανουλες εγκυουλες και μη!Να μιλησουμε για οτι θεματακι θελετε!

Σας περιμενω.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μπραβο βρε μαρια αφου ετσι ενιωθες καλα εκανες και εγω μαζι σου ειμαι μην ξεχνας ειμαι και εγω μανουλα του οκτωβρη ειμαι ενα μικρο κομματι της εμπνευσεις σου. χαχαχα

ειμαι ειδη μελος του μπλογκ σου.

θα τα λεμε και εκει τωρα χαχαχα. φιλια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να δω απο που αλλου θα τα λεμε!!!! :laugh:

Απο το facebook,απο το mammy και τωρα και απο το blog σου!!!

Μπραβο ρε Μαρακι και εμεις μαζι σου !!!!!!!

ΖΗΤΩ ΟΙ ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΤΟΥ ΟΚΤΩΒΡΗ!!!!!!!!!! :):):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

maraki καλημερα εκανα και γω μια εγγραφουλα στο blog δεν ειμαι μανουλα του 2009 αλλα του 2007 παρ ολα αυτα θα χαρω παρα πολυ να τα λεμεline_flow_rose_beg_16_time_1192593600_text_eaeff5eaebdff4f3e120eceff520f3e520e1e3e1f0fe20f0efebfd.gif

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστω πολυ κοριτσια!!! :P:P:P:P:P:P:P:P

Μαρακι εκανες κλικ στην συνδεση?Δεν μπορεσες να μπεις?Πες μου επειδη εγω εχω gmail λογαριασμο μου βγαζει παντα συνδεση σε ολα τα blogs.Ποτέ εγγραφη.Αν και δεν νομιζω οτι παιζει ρολο.Κανε κλικ και πες μου αν δεν μπορεις να μπεις να το κοιταξω... ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...